Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) rosszkutya válasza balu1977 (#49) üzenetére


rosszkutya
tag

Amennyiben nem szempont a GPS, akkor valóban lehet benne valami. ;) Ráadásul, női kézen még jobban is mutat a Band, mint a Bip, de ez persze már erősen ízlés és egyéni preferencia kérdése.

[ Szerkesztve ]

(#52) bazsimano válasza rosszkutya (#51) üzenetére


bazsimano
őstag

igen! de felesegem leszogezte, hogy neki ezek a bandhez hasonlo vekonyka cuccok nme tetszenek :D :D :D

(#53) rosszkutya válasza kicsiii (#50) üzenetére


rosszkutya
tag

3-5 nap? :F Hú, akkor nálam egyelőre valóban marad a Bip.

(#54) tibcsi0407 válasza rosszkutya (#53) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nekem is annyi, heti 5 kardioedzés és félóránkénti pulzusmérés, valamint AOD mellett.
Nyilván,ha ilyen aktivitások nincsenek, akkor 10 nap felett is tudná. De minek akkor aktivitásmérő?

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#55) rosszkutya válasza bazsimano (#52) üzenetére


rosszkutya
tag

Akkor marad a Bip, vagy a GTS... és a további fejvakargatás. :F :D

(#56) rosszkutya válasza tibcsi0407 (#54) üzenetére


rosszkutya
tag

Abszolút jogos, és kevésnek sem mondható, csak a Bip kissé elkényeztetett ezen a téren.
De megeshet, hogy így is a GTS lesz hosszútávon a befutó, csak még vacillálok az áron. ;)

[ Szerkesztve ]

(#57) tibcsi0407 válasza rosszkutya (#56) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nálam Stratos-t váltott. Egy pillanatra sem bántam meg. Erre jobb még ránézni is. Szebb az AMOLED sokkal.
Asszonynak 42-es GTR-t vettem, egy fehéret. Az is nagyon bő!

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#58) balu1977 válasza tibcsi0407 (#57) üzenetére


balu1977
senior tag

És ez kezeli a gpx fájlokat mint a stratos?

(#59) kicsiii válasza tibcsi0407 (#54) üzenetére


kicsiii
tag

Ez így van. Én is használom minden funkcióját. Ezért van :)

(#60) tibcsi0407 válasza balu1977 (#58) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem tudom, én futópadon kardiozok. :)

https://utdetailing.hu/

(#61) lfarkas válasza kicsiii (#59) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Szia. Ez a diagram honnan van? :F

(#62) kicsiii válasza lfarkas (#61) üzenetére


kicsiii
tag

Szia. Amazfit notify app.

(#63) kékcsiga


kékcsiga
újonc

Hetente 5x edzek 1-2órát. 6.napon vagyok,41%van az aksi. A csuklós felélesztest én kikapcsoltam.

(#64) norberto9


norberto9
aktív tag

Sziasztok!Nekem két kérdésem lenne:
1.Van benne magyar nyelv?
2.Valahol azt olvastam hogy nagyon lassú a menüje.Ez igaz...???

(#65) batabe válasza norberto9 (#64) üzenetére


batabe
senior tag

Nincs benne
Relatív. Néha lassabb, néha elfogadható. Nekem nincs vele bajom

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#66) rosszkutya válasza norberto9 (#64) üzenetére


rosszkutya
tag

Szia!
Ugyan nekem (még) nincs GTS-em, de van egy Verge-öm, és egy Bip-em, azok is kissé döcögősek, de szerintem ez a használat során már nem zavaró, bár tudom, kinek mi...
Ha gondolod, nézz meg róla néhány videót, azok elég szemléletesek tudnak lenni!

(#67) norberto9 válasza rosszkutya (#66) üzenetére


norberto9
aktív tag

Szia.Néztem már youtube videókat,pont ezért kérdeztem meg itt.A videókban elég fluidnak tűnt a sebesség,miközben meg arról írtak néhányan véleményben hogy lassú...

(#68) kicsiii válasza norberto9 (#67) üzenetére


kicsiii
tag

Szia. Igen, be tud lassulni. Menüben lépegetés közben sokszor, de sokat nem haszbálod a menüt, mert nincs rajta annyi app amiket sokat használsz. Inkább a telefonon tudod jobban átnézni a dolgokat. Aktivitás kalória stb. Szóval nem annyira zavaró.

(#69) Valkűr


Valkűr
őstag

Sziasztok..Csatlakozom egy GTS orával én is...Eddig nekem nagyon bejövős. Picit amit hiányolok az oralapok személyre szabása, nagyon reklámozták, csak arrol nem irt, h csak az a két lap szerkeszthető ami alapbol az órán van. Amugy nekem nagyon tetszik, de ezek az első benyomások. GPS nálam viszonylag gyorsan talál jelet, pedig panelek közt lakom. Adatokat jól méri, üzemideje eddig szintén jól vizsgázott. :C

Annyi kérdésem lenne, h külföldön egy halom kiegészitőt lehet hozzá venni, idehaza eddig semmit sem találtam. Ha van is az horror áron, kijelzővédő darabja 3 ezer 😁 Valakinek ötlete hazai beszerzésre?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#70) kicsiii válasza Valkűr (#69) üzenetére


kicsiii
tag

Szia. Szerintem AliExpress. Ott van hozzá minden amit el tudsz képzelni 😄

(#71) Valkűr válasza kicsiii (#70) üzenetére


Valkűr
őstag

Mint irtam a külföldi beszerzést én is látom, hazait kerestem. Nem rendelek kintrol többet, borzalom ahogy az orszagba jönnek a csomagok. Vagy eltűnik fele, vagy 3 honap alatt jön meg. Azért egy kijelzővédőt nem 3 honap után akarok feltenni. 😁👍De azert vicc, h itthon kozel 3 ezer 1 darab, kint meg az 5 nem kerül ennyibe. 😁

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#72) Upo válasza Valkűr (#69) üzenetére


Upo
addikt

[link] :DDD

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#73) Valkűr válasza Upo (#72) üzenetére


Valkűr
őstag

Ezzel most mit szerettel volna közölni?

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#74) MavicAir


MavicAir
csendes tag

Nem tudom miről beszélsz...Alizok évek óta,1 hónapon belűl minden megjött...Azt hitted Aliról hazarendelik és majd ugyan abban az árba neked odaadjàk?! :C

(#75) Valkűr válasza MavicAir (#74) üzenetére


Valkűr
őstag

Talán nem kellene kioktass, tisztaban vagyok a kulföldi rendelésekkel. Alirol nekem éppen 3x veszett el csomagom az éterben. Ha már beleszólsz akkor szolj bele érdemben, hazai beszerzésre kérdeztem rá, nem külföldi. :)

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#76) MavicAir válasza Valkűr (#75) üzenetére


MavicAir
csendes tag

Van hazai beszerzés..Jaaa,hogy dràga?!Ne sírjon a szàd,hogy sokkal dràgàbb,mint kínàból..Most várok 10 szíjat és 20db védőt...Naa ez lesz hazai beszerzés...4000 a szíj és 2500 a védő...Érdekel?! :DD

[ Szerkesztve ]

(#77) Upo válasza Valkűr (#73) üzenetére


Upo
addikt

Ott vannak személyre szabható óralapok.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#78) Valkűr válasza MavicAir (#76) üzenetére


Valkűr
őstag

De kis vicces fiu itt valaki...

Upo: ezek nem személyre szabhatoak az órában. Ezek fixek, nem lehet az órában átallitani, h mit mutasson. De ezek benne vannak a szoftverében is. 😁👍

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#79) kicsiii válasza Valkűr (#78) üzenetére


kicsiii
tag

Értem amit mondasz. Háát. Igazából nekem az a tapasztalatom, hogy xiaomi huami cuccokhoz nem nagyon lesz sok lehetőséged itthon venni értelmes áron, mert ahogy az órát is , úgy minden kiegészítőjét is Ali és hasonló oldalakon tudod megvenni. Nagy valószínűséggel amit itthon lehet hozzá venni azok is onnan vannak , sőt inkább 99,9%. Annyi az előny, hogy 2 nap múlva megkapod és igen... Sajnos 10x drágábban.

(#80) Valkűr válasza kicsiii (#79) üzenetére


Valkűr
őstag

Az óra kint se olcsobb, neztem én is...Legalabbis a Gearbest, Beekbying, Ebay, még drágabbra is jött volna ki mint amennyiért itthon vettem. Leginkább a folian lepődtem meg, h ez a 2 centis xar 3 ezer ft, a telefonra olcsobban kapok. Igazábol az arányokat nem értettem. Na de talán jobban elterjed akkor lehet lesz itthon is picit olcsóbban. 😁

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#81) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Tudja az anti lostot, mint a bip?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#82) Lacci77


Lacci77
tag

Sziasztok

Én is beléptem a klubba egy új GTS-sel, rögtön lenne is pár kérdésem. :)

Lehet valahogy frissíteni a firmwaret (jelenleg v.0.0.8.07)?

Jelenleg a sima Amazfit alkalmazással használom, ami csak néhány alklamazás értesítésnél jeleníti meg az alkalmazás ikonját az órán (pl viber) és elég zavaró, hogy nem tudom, hogy email jött vagy messengeren írtak. Létezik olyan app ami ezt jobban kezeli?

Az órán beállított ébresztőnél, ha szundira nyomok, kiírja, hogy elhalasztva 10 percel, de többet nem ébreszt. Ez nálatok is így van?

Előre is köszi a válaszokat.

(#83) Lajcsika


Lajcsika
tag

Szervusztok!
Nekem megérkezett a GTS/fekete/ viszont rögtön akadt is egy problémám.Semmilyen jelzés nem jön bármilyen értesítés vagy hívásom érkezik viszont a Notificationba ha megnézem ott van a nem fogadott hívás,stb. Az órát samu S10-el és Android 10-en használom.Mi lehet a gond?Magyar nyelv van beállítva.Help please.

(#84) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Tud olyat, hogy ha megszakad a kapcsolat a telefonnal akkor jelez?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#85) Lacci77 válasza Lajcsika (#83) üzenetére


Lacci77
tag

Szia

Engedélyezd az automatikus indítást, tiltsd le az akkukimélőt az alkalmazásra és engedélyezd, hogy hozzá férjen az értesítésekhez.

(#86) rosszkutya


rosszkutya
tag

Sziasztok!
Én is beléptem tegnap a klubba, miután nem igazán sikerült tartós barátságot kötnöm a Verge-el. Nem rossz óra ő sem, csak a mérete és az alacsony üzemideje meghaladta az ingerküszöbömet. A GTS-t illetően viszont már most, fél nap után is jobbak a benyomásaim, igen kellemes kis kütyü, méltó utódja a korábbi kedvencemnek, a Bip-nek.

Viszont egy aprócska kérdést máris a nyakatokba zúdítanék: jól látom, hogy az AOD ki/bekapcsolása nem időzíthető, úgy mint a Verge esetében? :F Szeretem ezt a funkciót, de elalvásnál, bizonyos testhelyzetekben nekem zavarónak tűnik a fénye.

(#87) Lajcsika válasza Lacci77 (#85) üzenetére


Lajcsika
tag

Köszi,de nincs altatva az app, minden engedély megadva,futhat a háttérben is és lockolva is van.Kipróbáltam pl. a zenelejátszást elindítottam a mobilon és kezeli szépen tehát szinkronban vannak,de rezgés és értesítés pl. bejövő hívásnál vagy emailnél semmi.

(#88) lfarkas válasza rosszkutya (#86) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Szia. Nem idozitheto. Viszont a csuklo felemelésre aktivalodas idozitheto az appban. Szerintem az Neked jó lesz. Én is így lokalizalom Az éjszakai
" fenyozont" !

(#89) Valkűr válasza Lajcsika (#87) üzenetére


Valkűr
őstag

Lehet az órán a DND be vsn kapcsolva. Azt lödd le...Ahol az időt mutatja, ott lapozz fel az óran, a hold ikon a DND, azt iktasd ki..

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#90) Lajcsika válasza Valkűr (#89) üzenetére


Lajcsika
tag

Köszönöm szépen,ez volt a megoldás.A Bip-en is be volt csak ott nem volt ennyi választási lehetőség. Most átraktam Smart DND-re és így már jó is minden. Még egyszer kössz.

(#91) Valkűr válasza Lajcsika (#90) üzenetére


Valkűr
őstag

Szivesen!

Ui: Közben nekem sikerült olyan számlapot is betölteni ami az Amazfitben nincs is benne..Amazfaces progi kell még hozzá, es kicseréli egy Amazfitben fentlévővel, amit kijelöl az ember hozzá. Bar van mikor nem akarja a jót...😁 De most ezt használom, ez jópofa..

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#92) rosszkutya válasza lfarkas (#88) üzenetére


rosszkutya
tag

Szia! Köszi a választ! Igen, ez lesz a járható út, mert időközben rájöttem, hogy ha a csukló emelés aktív, akkor kb. teljesen felesleges az AOD. ;)

(#93) bexinho23


bexinho23
őstag

Ugy nez ki, hogy nem varom meg a mi watch mo-i megjeleneset, igy unnepek kornyeken megveszem a gts-t feketeben. Ket kerdesem lenne:

1. amazfit notify-jal hasznalja valaki? bip-pel nagyon jo.

2. alirol rendelnek hozza szijjat. Milyen meretu jo hozza? Kinek melyik valt be?

(#94) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Erre valaki?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#95) lfarkas válasza Tiger. (#94) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Tud, az app beállításaiban megtalálod, ha tévedtem bocs. A Notify-ban 100%

(#96) batabe válasza bexinho23 (#93) üzenetére


batabe
senior tag

20mmes szíj kell hozzá
Még úton vannak, nem tudok nyilatkozni, de többfélét is rendeltem (silicon, szövet, milano)

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#97) AiRLAC válasza bexinho23 (#93) üzenetére


AiRLAC
addikt

"1. amazfit notify-jal hasznalja valaki? bip-pel nagyon jo."

Igen, béta vonalon vagyok és megvettem a Pro-t is, most már jól működik GTS-el is.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#98) Valkűr válasza bexinho23 (#93) üzenetére


Valkűr
őstag

Szia...Én letöltöttem már probára, de nem egy felhasználobarát program, túl bonyolult a beállitás és használata igy első ránézésre.

Szij 20mm-es kell a GTS-hez. Én is rendeltem egy bőrszíjat mellé, lassan meg kell érkezzen.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#99) rosszkutya válasza bexinho23 (#93) üzenetére


rosszkutya
tag

Ugyanaz a szíj (20mm-es) jó hozzá, mint a Bip-hez, úgyhogy arra is érdemes az Alin rákeresni. Én is a Bip-hez korábban vásárolt szíjakkal használom, nekem a tépőzáras szövet, és a mágneses fém szíj vált be a legjobban, mindkettő kényelmes (főleg a tépőzáras), és fokozatmentesen állítható. Nagyon sokfélét kipróbáltam már, de ez a kettő lett a kedvenc az évek során. De ez nyilván egyéni preferenciák, és ízlés kérdése is. ;)
Az edzésekhez pedig rendeltem egy hasonló, egyszerű fekete szilikont, mint a gyári, hogy ne a gyárit amortizáljam.

(#100) bexinho23


bexinho23
őstag

Köszönöm mindenkinek a segítő választ. A szíjjat/akat szerintem a héten megrendelem Aliról, így talán januárban még megérkezik.

Nekem is a notify pro van használatban. Kezdetben számomra is túlságosan kusza volt. Korábban a magyar fejlesztésű amazfit app-ot használtam, de sajnos edzés/gps adatátvitelben hiányos volt. Ezért tértem át a notify-ra. Itt egy problémám van csupán, mégpedig az értesítések 2-3 msp-es késése.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.