Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Predator2 válasza Chaser (#500) üzenetére


Predator2
addikt

Értetlen vagyok. Nézd el nekem kérlek.
4,5E - Sport, szabadidő (min. 32E) hogy és miért lesz a 32k-s limitből 44? Ezt a listát használom: [link]
2 kuponnál megemelkedik az összeghatár, ezeket hol találom?
Mit lehetett volna még megpróbálni?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#502) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

30+ ezres mikró esetén milyen kedvezmény (kupon) vehető igénybe? :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#503) zolee1984 válasza Predator2 (#501) üzenetére


zolee1984
senior tag

499-es hsz

üdv Zoli

(#504) zolee1984 válasza MaxxDamage (#502) üzenetére


zolee1984
senior tag

Egy kábel és egy 700-forintos játék figura és játék és kiegészítők kupon
Vagy ha eléri a 35-öt akkor egy kábel meg egy 1000ft-os füles és akkor audió és kiegészítők kupon
De ez esetben az audió kupont rakd először

üdv Zoli

(#505) MaxxDamage válasza zolee1984 (#504) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszi! :R
Nagyobb ár esetén több is igénybe vehető?

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#506) Chaser válasza Predator2 (#501) üzenetére


Chaser
titán

elnézem
utalsz 5e ft-ot és küldöm a legolcsóbb verziót :K
ha felhasználtad a sporot, az 32e limit, mellé ha berakod a legolcsóbb 12-s kieg kupont, az már 44, mit nem lehet ezen nem érteni? ( : ha 50e ft lenne a rendelésed, akkor elfogadná a kieg-et is

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#507) zolee1984 válasza MaxxDamage (#505) üzenetére


zolee1984
senior tag

Igen
25 felett az ONLINEFIZETES kupont rakd be először az ingyen szállításhoz

[ Szerkesztve ]

üdv Zoli

(#508) MaxxDamage válasza zolee1984 (#507) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Dec.8.-a után milyen "akció" várható vajon? :)
Gondolom ez a kuponos akció egyben a BF is az alzánál? :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#509) Chaser válasza MaxxDamage (#508) üzenetére


Chaser
titán

ez maraton bf ( : h lesz-e alami tényleg olcsón majd kiderül, én nem alapozok arra

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#510) TJLavin


TJLavin
tag

Sziasztok. Vásároltam egy [link] videókártyát. Nem hozta az elvártakat, szeretném vissza küldeni láttam hogy erre van is szó nélkül 14 napom. Viszont járt hozzá nem fizikálisan hanem ugye az oldalon keresztül 1 játékhoz kód és én azt hirtelen felindulásból elhasználtam de a gamepasst nem. Ezek a számlán is szerepelnek. Bele köthetnek abba hogy a végülis ajándék kód el van használva? Köszönöm. :R

(#511) Chaser válasza TJLavin (#510) üzenetére


Chaser
titán

igen, bele, és levonhatják az oldalon kiírt árat
az a termék mellé jár, nem puszira, ászf-ben ott van

szerk:
igazából nem értem, mért el kell elb_zulni a kódot, ha még nem döntötted el marad-e a kártya, vagy esetleg megvárni a 14 napot, és utána hozzányúlni?

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#512) pn4hvq válasza TJLavin (#510) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Szerintem kérdezz rá náluk, de vélhetően a játék listaárát le fogják vonni az összegből.

(#513) Mr.Csizmás válasza TJLavin (#510) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

-18k sajna

egyszerűbb ha HA-n eladod a karit, kisebb a bukó (főleg hogy jobbféle sapphire)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#514) Gyuri27 válasza Mr.Csizmás (#513) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az a baj, hogy ez kuponozva 55k körül megáll. Ha eladod a gamét gp-t további kb 10k-t nyersz.
Azaz a kártya reális ára 44-45k.
Azt nembiztos, hogy beveszi a gyomra.

Amd - Radeon - Ryzen

(#515) TJLavin válasza Mr.Csizmás (#513) üzenetére


TJLavin
tag

A számlán a játék és a gamepass mellett 0 forint szerepel, csak a kártyának és a szállításnak van értéke. Így is -18k?

(#516) Mr.Csizmás válasza TJLavin (#515) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vidd vissza akkor, de sanszos hogy ezt fogják mondani.

@Gyuri27 tudom, hogy megáll, de a rendes HA-s árakat nézzük. game pass meg jó ha 3-5k-t adnak érte, szürkeboltban 2€ az 1 havi, 3 havi meg 17€. plusz ottvan az MS akció, ha újonnan fizetsz be, akkor 2€ / 2 hónap.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#517) Chaser válasza TJLavin (#515) üzenetére


Chaser
titán

mi szerepeljen ha ajándék?
a termék mellé ajándék, _nem puszira_, nincs termék, nincs ajándék, bonyolult? a kártyád mellett ott van a webshopban, milyen értékű ajándék játék jár

szerk:
Mr.Csizmás
3 hónap gp reálisan 2-3k max ha valaki nem árulgatni akarja hanem eladni, 2k-ért 1-2 nap alatt eladtam

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#518) Chaser válasza TJLavin (#515) üzenetére


Chaser
titán

A Fogyasztó tudomásul veszi, hogy amennyiben részére a termék ajándékkal együtt került kiszállításra, úgy az Alza és Fogyasztó között ajándékozási szerződés jön létre, mely szintén megszűnik, ha a Fogyasztó az elállási jogával élve 14 napon belül eláll az eredeti szerződéstől, így a Fogyasztó köteles a terméket az ajándékkal és egyéb tartozékaival együtt az Alza részére visszaküldeni. Amennyiben erre nem kerül sor, úgy arra a jogalap nélküli gazdagodás szabályai irányadók. Amennyiben a jogalap nélküli gazdagodás összege nem kerül az Alza részére megfizetésre, úgy az Alza jogosulttá válik annak pénzbeli ellenértékére.

forrás
iv.4. legvége

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#519) Hoffer válasza Chaser (#518) üzenetére


Hoffer
őstag

Erre a korlátlan kuponozásra nincs valami az ÁSZF-ben?

(#520) Gyuri27 válasza Chaser (#518) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az ajándékot vagy a +-t mindig mindenhol vissza kell adni.
Ez nem az alzánál van most. Ezelőtt 10-20 éve is igy volt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#521) Chaser válasza Hoffer (#519) üzenetére


Chaser
titán

nincs ( :
sőt, nincs kikötve kb semmi, vagy direkt cseszték el, vagy véletlenül - utóbi érdekes lenne -
és onnantól kezdve hogy a rendszerük átenged egy rendelést nincs miről beszélni
matekoztunk már rajta páran, bukna némi profitot, csak mondjuk 2-3x annyi forgalmuk van mellé, simán megéri, max az üfsz-esek döglenek bele, ami mondjuk a vezetőséget nem hatja meg

szerk:
Gyuri27
ez evidens, nem értem az úliembel' mit értetlenkedik, akkor kellett volna gonolkozni mikor ellőtte a kódot - ettől független ha mázlija van nem vonják le -
másik meg azt kérdi, ha visszavisz valamit a rendelésből, ugen nem vonják le a kedvezményt? nem hát, puszira adják azt is
egyeseknek nem discount kellene, hanem szívlapát, amivel megsimagták egy kicsit a hátukat... - akinek nem inge az ne vegye magára, akinek inge az meg viselje böcsülettel' -

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#522) Hoffer válasza Chaser (#521) üzenetére


Hoffer
őstag

Mi a helyzet a céges vásárlásokkal, azoknak sincs akadálya?

(#523) Chaser válasza Hoffer (#522) üzenetére


Chaser
titán

ott az ászf, linkeltem, fel is tudod őket hívni ( :
nem tudok róla, hogy cégek ne használhatnák a kupont, elállási lehetőség viszont nincs - max ha ők azt mondják, hogy mégis -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#524) Mr.Csizmás válasza Hoffer (#522) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

könyvelők lájkolják

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#525) eagleberg válasza TJLavin (#515) üzenetére


eagleberg
tag

Nem szeretnék vitát nyitni, de 100%, hogy nem kell ennél kupont visszaadnod.
Ne izgulj! Vissza fogod kapni az egész összeget.
További észrevételekre nem válaszolok.
Ez így lesz ahogy írtam, vidd/küld vissza nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

(#526) Mr.Csizmás válasza eagleberg (#525) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

518-ban az ászf idézetet elolvastad?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#527) Chaser válasza eagleberg (#525) üzenetére


Chaser
titán

ha tisztajófejek', nem vonják le a játékot, ha akarják levonják, ha kupon volt és nem visz vissza mindent, azt is levonják ha akarják
vagy te az alza képviselője vagy, és garantálod neki amit mondtál?
akkor én kérek elnézést ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#528) Hoffer válasza eagleberg (#525) üzenetére


Hoffer
őstag

Ennyi erővel egy Call of Duty-ért érdemes venni egy VGA-t most és utána visszavinni...

(#529) Gyuri27 válasza Hoffer (#528) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mihez adják? Kéne ingyé. :K :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#530) Chaser válasza Hoffer (#528) üzenetére


Chaser
titán

biztos volt is olyan nagyonokos', aki megpróbálta ezt eljátszani

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#531) Hoffer válasza Gyuri27 (#529) üzenetére


Hoffer
őstag

RTX 2060 2070 2080 vga-k hoz

(#532) metrion


metrion
aktív tag

Sziasztok!


Ezt a procit mennyire lehet lekuponozni? Csak az ingyen szállítás és a kieg vagy a sport kupon működik, a kettő együtt nem. [link]

(#533) zolee1984 válasza metrion (#532) üzenetére


zolee1984
senior tag

Egy 1000ft-os füles és valami kábel és audió+kieg kupon
De miért nem veszel 2700-as procit?
Az jobban megéri és még a játékot is el tudod adni

[ Szerkesztve ]

üdv Zoli

(#534) metrion válasza zolee1984 (#533) üzenetére


metrion
aktív tag

Köszönöm!

(#535) Beniii06


Beniii06
őstag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy TV-t melyik kiszállítási móddal érdemes kérni, hogy egyben célba is érjen? TOF és MPL között lehet választani futárszolgálatból(mindkettőnél van negatív tapasztalatom sérülés esetén), PostaPontra nem tudom, hogy egy ekkora méretű és súlyú csomagot ténylegesen befogadnak-e(volt már rá példa másik terméknél, hogy elakadt a megrendelés).
Melyik lenne a kisebbik rossz ezek közül, ha nem én fogom átvenni? Kicsomagolós videó lesz róla, csak hát az már az átvétel után lesz és szeretném a felesleges köröket megspórolni. :U

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#536) NoOne1976 válasza Beniii06 (#535) üzenetére


NoOne1976
őstag

Én tavaly nyáron vettem tvt, trans-o-flex (express one) szállította ki. Lehet, hogy futár függő, de kibontotta a dobozt, arra hivatkozva, hogy tv van benne és nézzem meg. Csak így adja át.

(#537) kr:sz


kr:sz
tag

Sziasztok!

Én szeretnék egy melegszendeicssütőt venni édesanyámnak szülinapra. Ezt néztem ki: [link] Gondolom ezzel a kuponnal tudok rajta faragni: 4E - Háztartási kisgépek (min. 16E): 5LI57D41 & 1HE38C5A, de lehetne még szerintetek valamit okoskodni? :) :R

(#538) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Az istenért nem engedi nekem az Alza, hogy Magyar nyelven használjam a weboldalt.
Miért lehet ez, járt már valaki így? Sütik törlése megvolt, de nem vált be.


[link]

Ami még gyanús a történetben, hogy a telefonszámomat nem fogadja el.

[link]

Minden rendelés előtt vacakolnom kell vele.
Telenor-os vagyok azaz 20-as, de valamiért ez nem tetszik neki.
A kisatírozott részeknél 3 + 3 karakter van.

Köszönöm a segítséget előre is.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#539) Beniii06 válasza NoOne1976 (#536) üzenetére


Beniii06
őstag

Akkor felétek rendes futár járt. Nekem legutóbbi tapasztalatom velük, hogy a futár kinyitotta az ajtót, felugrott a raktérbe előhozta a csomagot és közölte hozzá sem érhetek a csomaghoz amíg alá nem írom az átvételt, akkor mondtam hogy ő mutassa meg a kezében, erre megfogta a két kezével és mutatta felém ugyanazt az oldalát, amit már eddig is láttam. Láttam, hogy ha már ez is keservesen megy, akkor mondtam, hogy aláírom, de várjon egy fél percet legalább amíg megnézem az utcán. Aláírtam, kezembe nyomta a csomagot, két lépéssel bepattant a kocsiba és kb mire elköszöntem volna, már el is indult a kocsival, mert "siet".

"Got any other secret weapons?"

(#540) maroni válasza kr:sz (#537) üzenetére


maroni
aktív tag

Nem lehet.

(#541) kr:sz válasza maroni (#540) üzenetére


kr:sz
tag

köszi, hogy megnézted. Közben én is átrágtam magam, meg próbálkoztam hátha, de így is jól jött a kupon :)

(#542) Chaser válasza Beniii06 (#539) üzenetére


Chaser
titán

mondtam volna neki, h akkor lehet is vissza vinni, jó utat :K sajnos a doboz belsejébe én nem látok be...
mm-től vettem tv-t tavasz végén, nem is olcsót, uv-vel, a srácok szó nélkül bontották ki a dobozt és mondták h természetesen semmi akadálya, és vették is ki a panelt

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#543) #68216320


#68216320
törölt tag

Nem igazán értek hozzá, ezért benneteket kérdezlek. Vennék egy jobb felépítésű gtx 1660 ti vga-t. Érdemes megvárnom a black friday-t? Esetleg ugyanezért kaphatok rtx 2060s-t? Vagy annyira nem mennek le az árak?

(#544) Chaser válasza #68216320 (#543) üzenetére


Chaser
titán

persze, 2060s-t kapsz majd ti áráért ajándék monitorral :K
egyébként 1660 supert vegyél
szerinted, van itt bárki aki tudja mi lesz blekkfrájdéjkor''?
ha most azt mondom várj akkor ársz, ha azt mondom ne akkor nem vársz?
már több dolog árát felemelték

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#545) #68216320 válasza Chaser (#544) üzenetére


#68216320
törölt tag

Miért vegyek super-t? Kevesebb számolóegység, magasabb órajel. Ennyit tud. 1080p-hez, jó talán, de feljebb már nem.

(#546) #68216320 válasza #68216320 (#545) üzenetére


#68216320
törölt tag

Annyit hozzátennék a pontosítás kedvéért, hogy ETS2-hőz fogom használni, ami kevés polygonnal dolgozik viszont 4k-ban fogom használni. Ehhez nem kell sok VRAM és sávszél, de a 4k miatt kelleni fog a számolóegység. Ezért esetemben jobb választás a 1660Ti.

(#547) b4lukapitany válasza kr:sz (#537) üzenetére


b4lukapitany
tag

Ha nem ragaszkodsz a márkához, konkrétan ehhez a típushoz és a többféle betéthez, akkor nézz körül a Philips webáruházban. BBPhilips40 kóddal -40%. Tehát pl.: ez [link] ingyenes szállítással 7190 Ft.

(#548) #68216320


#68216320
törölt tag

Vennék egy GTX 1660ti kártyát. ehhez van valami kuponkód? Eddig amit próbáltam, nem fogadta el.

(#549) zolee1984 válasza #68216320 (#548) üzenetére


zolee1984
senior tag

Olvass visszább hogy kell a kupont használni
Pc alkatrész kupon nincs külön
Pl. Így.
Ezt most havernak néztem

[ Szerkesztve ]

üdv Zoli

(#550) #68216320 válasza zolee1984 (#549) üzenetére


#68216320
törölt tag

Köszi. Összeraktam egy csomagot magamnak és megrendeltem. Az normális, hogy a pdf nyomtatás esetén a számlán nincsenek rajta a kedvezmények?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.