Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Wakuz válasza El Gringo (#400) üzenetére


Wakuz
lelkes újonc

Orulj neki hogy ingyenes, sok helyen neked kell alnod a vissza juttatást :K

(#402) El Gringo válasza Wakuz (#401) üzenetére


El Gringo
senior tag

örülök is :DDD azért rendeltem innen, legalább is így rémlett. de akkor jól rémlett ;]

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#403) MaxxDamage válasza El Gringo (#400) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Én üzenetben írtam nekik egy tizenx ezres egérrel kapcsolatban (1.5 évet használtam, 2 év garis volt és csak gomb baja volt), küldték is a futárt és pár napra rá már a casht is vissza kaptam. /korrekt/

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#404) Create.


Create.
addikt

ezt ma rendeltem be, az egyik topikban mondták, hogy utánvéttel volt akinek a teljes árat fizettették volna ki. Ez mennyire jellemző?

(#405) Chaser válasza Create. (#404) üzenetére


Chaser
titán

megesett néhányszor - velem is boxos rendelésnél -, ha biztos kell fizesd ki kártyával, nem fognak trógerkodni a pénzeddel

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#406) Create. válasza Chaser (#405) üzenetére


Create.
addikt

Hát azért rendeltem, mert kell😀 a másik vga-m már el van adva,
szóval nem akarok heteket várni. De már most kivárom, mert nincs a kártyán még annyi, ha nem ennyiért küldik megrendelem majd megint, akkor már előre utalva.

[ Szerkesztve ]

(#407) Chaser válasza Create. (#406) üzenetére


Chaser
titán

futárral kérted, vagy boxba?
megvétózták így egy cpu-mat amit helyszínen akartam kifizetni, odaérve már teljes ár várt ( :
ennek örömire' fel is hívtam egyből a supportot, azt az ígéretet kaptam másnapra válaszolnak mi a gond
ok mondom, kifizetem előre egy másik rendelésben, úgy is lett, később épp törölni akartam a "megfogott" rendelést, erre mail, átírták discount árra a másikat is, viszont sokaknak nem okézták le - én meg elhoztam mindkét cpu-t, ha a "sors így akarta" ám legyen :d -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#408) Create. válasza Chaser (#407) üzenetére


Create.
addikt

Coop postapontra kértem, elvileg szállítás alatt van. Emailben megkaptam:

[ Szerkesztve ]

(#409) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Erre ez a maximum igaz?


[link]

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#410) maroni válasza Predator2 (#409) üzenetére


maroni
aktív tag

Igen!

(#411) Tauka


Tauka
csendes tag

Hali,

Nem tudjátuk véletlenül, hogy egy termék megrendelése esetén meddig tartja az Alza a terméket, amíg át nem vétel esetén lemondja a rendelésem (vagyis mennyi időm van átvenni a terméket, ha részükről már kiadható)? Elsősorban személyes átvétel, de lehet vlmilyen postapont/alzabox is.

(#412) Chaser válasza Tauka (#411) üzenetére


Chaser
titán

boxnál 2 nap rémlik, postapontnál 10 munkanap, bestbuy topikban épp erről van szó

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#413) Create. válasza Tauka (#411) üzenetére


Create.
addikt

Szia,
ha postapontra kéred akkor szerintem 10napig átvehető, legalábbis én ilyen emailt találtam, szerintem ez független, hogy melyik boltból veszed így.

Példa:


chaser: ez alapján 10 naptári nap.

[ Szerkesztve ]

(#414) Tauka válasza Chaser (#412) üzenetére


Tauka
csendes tag

köszönöm :) , ahogy látom 1 percen múlott h ott találjak erre választ :DDD

Create. --> Köszi neked is! :)

[ Szerkesztve ]

(#415) , válasza Tauka (#411) üzenetére


,
addikt

PostaPontra nekem 14 naptári napot írtak SMS-ben. Ma jött meg, és 11.18-ig átvehető.

(#416) baloghbalint


baloghbalint
tag

Sziasztok, tudnátok esetleg segíteni, hogy ebből lejjebb faragjak még ? Nem fogad el egy kupont sem pluszba csak ezt az egy 4 ezreset. Köszönöm a segítséget [kép]

Balogh Bálint

(#417) Chaser válasza baloghbalint (#416) üzenetére


Chaser
titán

ennek ennyi a vége

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#418) maroni válasza baloghbalint (#416) üzenetére


maroni
aktív tag

Igen , kiveszed a láthatósági mellényt! Más kupont nem lehet hozzé rendelni!

(#419) forest_ns


forest_ns
tag

Sziasztok!

Alzaboxnál azt írja kivételkor, hogy a számlát a boxban találom. Eddig nem találtam, ez megváltozott, vagy csak nekem maradt le?

(#420) Chaser válasza forest_ns (#419) üzenetére


Chaser
titán

fiókodban a rendeléseknél van pdf-ben

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#421) gg72


gg72
veterán

Anyósomnak rendelnék egy Intel mini PC-t, kuponokkal szépen le is tudtam vinni az árát egy 10essel. A kérdésem az lenne, hogy most mi a legbiztosabb rendelési mód, hogy biztosan ennyiért megkapjam?

(#422) Chaser válasza gg72 (#421) üzenetére


Chaser
titán

kifizeted előre és boxba kéred pl
de úgy látom ez csak jön, ilyet nem szoktam előre kifizetni

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#423) zolee1984


zolee1984
senior tag

Előre kell fizetni és utána tuti nem kötnek bele
Még írd be hogy ONLINEFIZETES és ingyen postázzák

[ Szerkesztve ]

üdv Zoli

(#424) forest_ns válasza Chaser (#420) üzenetére


forest_ns
tag

Köszönöm, azt tudtam, csak úgy értettem, hogy a boxban is kellene lennie nyomtatott verziónak.

(#425) gg72 válasza Chaser (#422) üzenetére


gg72
veterán

OK, kösz szépen (zolee 1984-nek is), módosítottam olyanra, ami raktáron van + tettem még bele egy autós dolgot is. Elvileg ezt már nem nagyon lehet lejjebb vinni, ugye?

(#426) gg72 válasza gg72 (#425) üzenetére


gg72
veterán

Megrendeltem, kifizettem online, viszont most az látom a rendelés összesítésénél, hogy fizessek 13000 Ft-ot, ami a kuponok mértéke volt, ez most mi?

(#427) Chaser válasza forest_ns (#424) üzenetére


Chaser
titán

En pedig ugy ertettem, h gyakorlatban nalam soha nem volt nyomtatott szamla
Aminek orulok is, nem pocsekoljak a papirt, ha kell kinyomtatod, de igazabol sehova nem kell, esetleg pdf-ben letoltod es azt "elrakod"

gg72
Mail/telefon, vmiert elakadt, v leokezzak v nem, nalam leokeztak nasnapra, azota nem volt ilyen, ma is varok egy cpu hutet amit iccaka' rendeltem
En mindig hivtam oket ha nyugom volt, ugy tapasztaltam az hatrkonyabb a legtobb helyen, naluk is

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#428) Simi37


Simi37
őstag

Sziasztok!

Ti honnan szerzitek ezeket a kuponkódokat? :D

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#429) zolee1984 válasza Simi37 (#428) üzenetére


zolee1984
senior tag

350-es hsz

üdv Zoli

(#430) gg72 válasza Chaser (#427) üzenetére


gg72
veterán

Igen, megoldódott, köszönöm.

(#431) Simi37 válasza zolee1984 (#429) üzenetére


Simi37
őstag

Köszi :C

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#432) 3800+


3800+
őstag

Sziasztok!

Melyik a VGA-s kuponkód? Sajnos nem tudom elfogadtatni egyiket sem. :(

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#433) maroni válasza 3800+ (#432) üzenetére


maroni
aktív tag

Mit vennél linkeljed be!

(#434) 3800+ válasza maroni (#433) üzenetére


3800+
őstag

[link] Bocsi, ez lemaradt!

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#435) maroni válasza 3800+ (#434) üzenetére


maroni
aktív tag

Kell hozzá pingpong labda, sportkupon,kábel, tartozékkupon , füles, audió kupon, és valami after vagy parfüm , szépség egészség! onlinefizetes szállításra

[ Szerkesztve ]

(#436) 3800+ válasza maroni (#435) üzenetére


3800+
őstag

Ez most komoly? És miért lesz így olcsóbb a VGA-m? :D Nekilátok azért az összeválogatásnak.

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#437) maroni válasza 3800+ (#436) üzenetére


maroni
aktív tag

Kb 13500 a kupon ár amit veszel kb 2500, így -11000 ha fülesből saját részre kell akkor nem annyi, az egészség kódhoz hőmérő is jó, amit fel tudsz használni! De ha visszamész néhány hozzászólást akkor látod!

[ Szerkesztve ]

(#438) 3800+ válasza maroni (#437) üzenetére


3800+
őstag

Ja hogy ezért rendeltek összevissza mindent... Értem már, köszönöm! :) Sokat segítettetek!

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#439) A-Bag


A-Bag
tag

Sziasztok!
Az imént adtam le egy kuponos rendelést alzán... használtam az onlinefizetek kupont is, viszont a fizetésnél utánvétet állítottam be :DDD Per pillanat a megrendelésnél ezt írja: "Kérjük fizesd ki az alábbi összeget: ...Ft Fizethetsz online, vagy átutalással az alábbi határidőig: 2019. 11. 6.."
Ez azt jelenti hogy a mai napon még online is fizethetem, és ha nem akkor majd utánvéttel, vagy holnap szépen törlik a rendelésem mivel nem fizettem ki online ? :)
Felhívtam őket az előbb de a srác nem volt túl meggyőző, szerinte jó ez így :) (De akkor miért van kiírva hogy Kérjük fizesd ki.... ?

(#440) maroni válasza A-Bag (#439) üzenetére


maroni
aktív tag

Bugos a rendszerük!

(#441) A-Bag válasza maroni (#440) üzenetére


A-Bag
tag

Vagyis ? Hagyjam így és marad az utánvét ? (amúgy nem is látok semmiféle fizetés menüpontot :DDD )

(#442) Chaser válasza A-Bag (#439) üzenetére


Chaser
titán

ha nem fizeted ki előre, van rá esély h nem a discount árat kell majd fizetned uv, hanem a teljeset, ezt azért kalkuláld bele

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#443) zolee1984 válasza Chaser (#442) üzenetére


zolee1984
senior tag

Akkor nem veszi át és kész

üdv Zoli

(#444) Chaser válasza zolee1984 (#443) üzenetére


Chaser
titán

az teljesen jó megoldás, csak attól még nem lesz meg amit venni akar...( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#445) BlueSteel


BlueSteel
tag

Sziasztok! Ha az Alza rendelésnél az oldal a törlést már nem engedélyezi ("a megrendelés a futárnál van"), akkor már csak elállásra van lehetőség?

[ Szerkesztve ]

(#446) BlueSteel


BlueSteel
tag

Illetve mielőtt még megkapom, de már elállnék, azt hogyan tudom elintézni a felületen? Vagy simán csak nem veszem át a terméket (utánvétes)?

(#447) nitro16 válasza BlueSteel (#446) üzenetére


nitro16
senior tag

Nem veszed át a csomagot.

(#448) nightzone


nightzone
aktív tag

Olyannal találkozott már valaki 1 audio termék +1 más kategóriájú kupon (kábel) esetén hogy ha a fizetésnél kivette a kupon terméket (jelen esetben ez ugye a kábel) akkor a kedvezmény is megmaradt, és le lehetett adni a kedvezménnyel csökkentett áron a rendelést? Mert egyik ismerőssel ez történt Láttam, de nem hittem a szememnek. A visszaigazoló emailben is a kuponnal csökkentett árat kapta, de ugye a kábel nem szerepelt benne. (Elvileg holnap veszi át, majd megírom mi lett.)

(#449) BlueSteel válasza nitro16 (#447) üzenetére


BlueSteel
tag

Ilyenkor a kiszállítás költségét nem követelhetik tőlem? Bár ugye maga a szállítás nekem ingyenes volt a megfelelő kuponnal, de nekik nem, tehát az, hogy nem veszem át, nekik nyilván többletköltséget okozott...

Illetve ezért a magatartásért nem szankcionálhatnak (törlik pl. a regisztrációmat, vagy a további rendeléseimet nem teljesítik)?

(#450) Chaser válasza BlueSteel (#449) üzenetére


Chaser
titán

nem fognak vele foglalkozni, szólsz az üfsz-nek h meggondoltad magad, rossz véleményeket találtál közben a kártyáról, nem fogod átvenni, ennyi
én is mondtam már vissza hasonló okból rendelést, nem tettek tiltólistára - buktak is volna vele némi pénzmagot amit azóta otthagytam már náluk, nekik egyéni szerződésük van postával/futárcégekkel, nem annyiért szállíttatnak mint a halandó emberek -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.