Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1136) lecsokolbi


lecsokolbi
aktív tag

Kezdeném azzal, hogy még nincs kész :) de már csak a maradék kábeleket kell bebugyolálni.
Biztos meglehetett volna szebbre is csinálni de hát ennyi telt tőlem.
A fehér Satákat Atke-tól vettem, szépen megcsinálta.
Úgy kezdődött ez az újítás, hogy a tápom egyik 12V -os ága megadta magát, gondoltam akkor veszek egy tápot de normálisat ha már hozzákezdek. Emellett a csodás SeaSonic-nál maradtam. Nézegettük SpZ barátommal a házakat, hogy ideje lenne beújítani mert annyi szép és jó megoldás létezik már. Végignéztük az egész palettát én a Coolermaster CM 690 II Advanced mellett döntöttem. A régi házamból átmentettem a piros revoltecet a ház elejébe. Közös megegyezés alapján 3db T.B.Silence került az új házba.
Kettőt a ház tetejébe tettem a harmadikat pedig a végébe. Halk és minőségi cuccról van szó :) csak ajánlani tudom, ezen kívül vettem az Alpenföhn Wing-Boost helyett egy Enermax Magma-t a Matterhornomra. Erről ódákat lehetne zengeni mert akkora légtolás párosul az alacsony zajszinthez, hogy szinte hihetetlen.
Meg egy nagyon ügyes előlapi panelt is beszereztem, ami egy AeroCool FP-01 kártyaolvasó és ventivezérlő. Több mint elégedett vagyok :D

Fotók minősége tudom nem az igazi de ez van:D Album
Amit írtam korábban lefogató maszekolást tényleg megakarom csinálni, hogy ellehessen fordítani a matit.:D

- Mindenki hazudik! -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.