Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27751) pirey válasza HebokA (#27750) üzenetére


pirey
tag

Nálam ilyen nem volt ._.

(#27752) ORCA58 válasza HebokA (#27750) üzenetére


ORCA58
addikt

Nálam szintén jó, lehet újra kéne rakni a ROM-ot, hátha utána jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#27753) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Szép napot ! Nekem bejön az új rendszer (Bagyusz féle 4.4.4) Viszont,az miért van hogyha újra indítom a telót, akkor a telepített alkalmazások parancs ikonjai eltűnnek a főképernyőről ? Mindig vissza kell huzogatnom őket ilyenkor.Kicsit kellemetlen. Köszi előre is ! :)

(#27754) kgymac válasza DonMarco (#27753) üzenetére


kgymac
őstag

Szia,
A trebucher ilyen (sd lecsatolásakor is elveszik a kártyára telepített app). Cselélj launchert. Pl. nova, apex.
Mindkettő tud menteni/visszaállítani, sd csatlakoztatásakor újra megjelenítik a főképernyőket.

(#27755) kgymac válasza HebokA (#27750) üzenetére


kgymac
őstag

Szia,

Gugli helymeghatározás wifi/3g alapján ki van kapcsolva ?

(#27756) Dimitry001


Dimitry001
csendes tag

Sziasztok!
Az a kérdésem lenne, hogy szerintetek melyik rom lenne jobb nekem? Az H1N1 ICS 5.8a vagy a H1N1 GB 2.3.6, én amit legfőképp használok az a gps, messenger, gmai, zene meg netezés akár 3g-vel is illetve néha kockulok is egy kicsit :D.
Válaszokat előre is köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

(#27757) bmt50 válasza Dimitry001 (#27756) üzenetére


bmt50
senior tag

A H1N1 ics-hez tobb program kompatibilis, az GB-en viszont tobb a szabad memoria es tapasztalatok szerint jobb kepeket csinal.Mindkettoben van GPU OC es Sony Bravia Engine lehetoseg a telepiteskor.Donts, melyik jobb..

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#27758) HebokA válasza kgymac (#27755) üzenetére


HebokA
csendes tag

jaja a gps be volt kapcsolva az elején, de miután kivettem a helymeghatározást utánna is ment

(#27759) kgymac válasza HebokA (#27758) üzenetére


kgymac
őstag

Én spec a Wifi beállítások/speciális/"A gugli helyszolgáltatása és más alkalmazások akkor is kereshetnek hálózatokat, ha a wifi ki van kapcsolva"-ra gondoltam, ami (eddig) csak 4.4.x alatt érhető el (és elég sokan panaszkodtak, hogy merül a telcsi miatta...)

(#27760) HebokA válasza kgymac (#27759) üzenetére


HebokA
csendes tag

áh ezt nem is tudtam, most már ki van kapcsolva

(#27761) zerdelyi


zerdelyi
tag

Sziasztok!
Egy barátomnak tennék fel új romot a szóban forgó készülékére.
Melyiket ajánlanátok?
Semmi extra nem kell, legyen minél használhatóbb.
Linket is, ha tudnátok adni, még inkább megköszönném.
Üdv: Zoli

iPhone 8 - 64 GB + Watch S 4 Nike + AirPods

(#27762) Milestone2 válasza zerdelyi (#27761) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Itt az összehasonlító táblázat linkekkel!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27763) zerdelyi válasza Milestone2 (#27762) üzenetére


zerdelyi
tag

Jaj, nagyon jó fej vagy, kicsit szájbarágósabb segítséget nem kaphatnék? Mondjatok egy jól beváltat és kész. :-)

iPhone 8 - 64 GB + Watch S 4 Nike + AirPods

(#27764) Milestone2 válasza zerdelyi (#27763) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mindenkinek más a jól bevált, lehet amit én szeretek, neked szart sem ér.

Én speciel mindenből mindig a legújabbat használom, ezért Namerke Paranoid 4.4.4 és Bagyusz CM11 4.4.4 nálam a nyerő.

Van aki a 4.0.4 gyárira esküszik, van aki a H1N1GamerEditionra, van aki a MIUI-ra...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27765) zerdelyi válasza Milestone2 (#27764) üzenetére


zerdelyi
tag

Akkor ezek lehet, hogy jók is lesznek. Tudnál írni róluk egy-két szót? Milyekben mi tetszik neked? Illetve, hogy ven-e valami, ami egyikben másikban nem működik jól?
Köszi

iPhone 8 - 64 GB + Watch S 4 Nike + AirPods

(#27766) Milestone2 válasza zerdelyi (#27765) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tudni kellene a haverod mire szeretné használni?
Konkrétabban: telefonálás nyilvánvaló, netezés nyilvánvaló.
Szerintem max erre a kettőre alkalmas ez a telefon.
Attól a pillanattól kezdve, ha valaki filmet is nézne rajta, rádiót/mp3-at hallgatna, játékokat játszani egy kicsit kevés. Lehet rajta, csak az akksi bírja...

MIUI-t mint rendszert nagyon szeretem. De Alcatelen sok energiát igényel.
Csak ezért nem ezt használom. Minden másban szimpatikusabb nekem mint a CM/PA.
De, napi használatra a fogyasztás miatt alkalmasabb mégis a CM / PA kettős.

Nálam nincsenek nagy igények. Telefonálás, netezés. Így mindkét ROM max egynapos, naponta tölteni kell.
Tapasztalatom szerint, mikor a gyermekemnél volt, nem bírt ki egy napot. Gondolom a játékok.

Van aki a HDMI kimenetet használja, hogy a letöltött filmeket így küldje ki a TV-re. Pl. erről nem tudok semmit írni neked, de ha a HDMI szóra rákeresel a fórum keresőjében, biztos kijönnek a találatok, hogy melyik ROM-ban működik és melyikben nem.

MInd a CM, mind a Paranoid nagyon szépen személyre szabható (persze ez a lényeg bennük).

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27767) Sas madár


Sas madár
őstag

Sziasztok!
Szerintetek van-e esélyem életre kelteni a telefont?
A telefon nem kapcsol be ha töltöre teszem akkor csak villog a töltö gomb a kijelzőn.
Töltés során lett ilyen baja.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#27768) Massmurderer válasza Sas madár (#27767) üzenetére


Massmurderer
őstag

probáld meg másik töltövel vagy kábelel hogy akkor mit csinál,vagy másik akkuval :K

(#27769) bmt50 válasza Milestone2 (#27766) üzenetére


bmt50
senior tag

A felsorolt dolgokat/szempontokat en is igy tapasztaltam.. Lehet az akkuval ilyen greenify-fele progikkal gepeszkedni, de ha elindul egy komolyabb alkalmazas, akkor az ugyis hamar leszivja a gyari akkut.(utangyartottrol nincs tapasztalatom). Mondjuk az nemtom megoldhato-e,hogy egy rom a hdmi-t ne tamogassa es igy nyerni plussz 50mega ramot..
Milestone kollega: en is MIUI-fan vagyok.Szepsegtapasz lehet a cm/pa romokra letoltheto "MiuiV5" temacsomag. Ikonok, bootanim, csengohangok, stilus, szoval minden van benne.Google Play-en megnezheto, de en nem fizettem erte ;-)

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#27770) Sas madár válasza Massmurderer (#27768) üzenetére


Sas madár
őstag

Sajna másik jó akuval is ki próbáltuk 0 reakció nem kapcsol be.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#27771) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Üdv ! Érdemes húzni kicsit a procin felfelé ami még nem vágja agyon ? Ha igen,akkor milyen progival oldható ez meg ? Köszi !

[ Szerkesztve ]

(#27772) Milestone2 válasza DonMarco (#27771) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Kisérletezni kell, nyilván 1800-ra húzni őrültség. Ki kell tapasztalnod mi az a frekvencia, amit még fagyások, szarságok nélkül kibír a telefon. Én sosem húztam.
Emlékeim szerint CM-ben és Paranaoidban alapból benn van a húzási lehetőség a Beállításokban.


MIUI-n külön program kell hozzá, CPU Master, NoFrillsCPU, TricksterMOD...stb-stb

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27773) DonMarco válasza Milestone2 (#27772) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Igen,megtaláltam a "Processor" menüt,de hiába bökök rá nem lép be ebbe a menübe.

(#27774) Milestone2 válasza DonMarco (#27773) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Valószínűleg nem mentél rá a Settings / About phone / Build number menüpontig és nem kattintottál rá mindaddig, míg a "nagy visszaszámlálás után", ki nem írja, hogy most már fejlesztő vagy... ;]

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27775) DonMarco válasza Milestone2 (#27774) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Köszi,Cseles megoldás :) beléptem,de ahogy nézem 1516-on van a max cpu frekvencia,ez a "ram"akkor alapból felvan picit tuningolva ? Tehát felesleges kinozni a procit.

[ Szerkesztve ]

(#27776) Milestone2 válasza DonMarco (#27775) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem cseles.
Minden CM-ROM-ban így van.
Tán PA-ban is.
Sok beállítást, amivel bajt lehet(ne) okozni, elrejtettek az átlagfelhasználó elől.

Akkor igen...
Tesztelgethetsz.
Lépésenként.
Egy-egy lépést ugorva.
Aztán érezni fogod, hogy javult vagy romlott.
Szerintem játékoknál lehet jelentősége a húzásnak...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27777) trebrona válasza Milestone2 (#27776) üzenetére


trebrona
nagyúr

Fejlesztői mód bekapcsolása

Az Android rendszeren alaphelyzetben rejtve van a fejlesztői mód. Ahhoz hogy ezt elérjük, az alábbi lépések szükségesek: lépjünk a Beállítások - A telefonról menüpontba, majd görgessünk le a Build-szám ponthoz. Érintsük meg pontosan hétszer ezt a sort, ami azonnal jelezni fogja, hogy mostantól fejlesztők vagyunk. Egy szinttel visszalépve már látható az új menü, melyben csak óvatosan garázdálkodjunk!

Forrás

Szerk: igen, nem csak CM-en. :R

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#27778) Milestone2 válasza trebrona (#27777) üzenetére


Milestone2
nagyúr

És ezt nekem most miért írtad le?
Ugyanezt írtam le 27774-ben.
Azért mert azt írtam minden CM-ben.
És nem azt hogy az Androidban?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27779) hokins válasza Milestone2 (#27772) üzenetére


hokins
addikt

Én egyszer húztam fel 2000-re egy antutu teszt erejéig. Utána megtudtam volna sütni a tojásokat vacsira. :DD

(#27780) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Üdv ! A futtatási környezetnél érdemes "ART"-ra váltani mert olvasom hogy még gördülékenyebbé teszi a telót,úgyanakkor összeomlással is járhat ?

[ Szerkesztve ]

(#27781) Milestone2 válasza DonMarco (#27780) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Háááát erre mit mondjak?
Én is csak annyit tudnék, mint amit leírtál.
A legtöbb CM11-en ment.
Nagyon kevésen okozott összeomlást.
Nálam egyen sem, de volt hogy lassabb lett, gördülékenyebb helyett.
Ki kell próbálni...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27782) DonMarco válasza Milestone2 (#27781) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Háát figyelmeztet a teló hogy a "CyanogenMod nem támogatja az ART környezetet" :( Szóval nem erőltetném akkor inkább.

(#27783) pirey válasza hokins (#27779) üzenetére


pirey
tag

Azt h csináltad :F

[ Szerkesztve ]

(#27784) Milestone2 válasza DonMarco (#27782) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ez kb olyan fontos figyelmeztetés, mint a Bootloader kinyitása meg a Rootolás garanciavesztéssel jár.

Nyugodtan rányomhatsz. Ha nem lesz jobb, visszaállítod Dalvikra.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27785) STePHen0007 válasza ->Raizen<- (#1041) üzenetére


STePHen0007
újonc

Üdv! azt akarom kérdezni,hogy mi a teendő akkor ha bekapcsoláskor be akarok lépni a recoverybe...és az android fekve van és egy hiba jelzés van rajta??? :S semmit nem csináltam vele, csak be akartam lépni fagyott....utána rootolni próbáltam volna xp-ről...de semmit nem reagált a telo nem kapcsolt ki ahogy azt írták meg ilyenek....szoval hogyan lehetne megoldani ezt a problémát? részletes leirás kellene nekem amatőr vagyok :) ilyen téren, nem értem a rövidített szavakat
köszönöm !

(#27786) hokins válasza pirey (#27783) üzenetére


hokins
addikt

Akkoriban teszteléssel segítettem a fiúknak. És volt lehetőségem több kernelt is kipróbálni. Olyat is ami végül nem került publikálásra. :K

(#27787) DonMarco válasza Milestone2 (#27784) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Nem jött be,jóval lassabb lett,így visszatettem :) Köszi azért a bátorítást és az egyéb segítségeket !! Nélküled még mindig nemtudnék romot felcuccolni :) :R

[ Szerkesztve ]

(#27788) hokins válasza STePHen0007 (#27785) üzenetére


hokins
addikt

Olvasd el az összefoglalót és fakirr1 blogját.

(#27789) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Hali!

Miért nem tudom letölteni az üzenetben küldött mms t?? Elméletileg be van állitva a Vodára.

üdv

(#27790) STePHen0007 válasza hokins (#27788) üzenetére


STePHen0007
újonc

összefoglalo alapján csináltam a root-ot és igy let ez a vége...valami ember aki ért hozzá irhatna nekem valamit...gépse ismeri fel mer be adja a fektetet andro jelet és annyi...:S

(#27791) trebrona válasza nagyfejü (#27789) üzenetére


trebrona
nagyúr

Kapcsold be a mobil adatforgalmat!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#27792) nagyfejü válasza trebrona (#27791) üzenetére


nagyfejü
őstag

" köszönöm emese!! "

Ezeken tul vagyok. Sőt megnéztem a voda oldalán a beállitásokat és azok is stimmelnek. És mégsem tölti le!!

[ Szerkesztve ]

(#27793) trebrona válasza nagyfejü (#27792) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem írtad, hogy túl vagy rajta, de tudod mit, oldd meg!
Én kérek elnézést :(

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#27794) RepeatSector válasza STePHen0007 (#27790) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Fastboot-ba próbáltad rakni?(hangerő le + bekapcs) aztán rádug gépre!
Ekkor fel tudsz egy recovery-t flashelni vagy csak simán bootolni és telepíteni valami romot!

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#27795) Milestone2 válasza RepeatSector (#27794) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Én is ezt az utóbbit javasolnám.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27796) pirey válasza hokins (#27786) üzenetére


pirey
tag

Oooh akkor már értem :D am olyan fura h telon simán húztak 500 mhz-t ,de egy amd sempron 3000-n csak 200-t tudok(mondjuk fsb.. Biosban nem is lehet)??? Miez??? XDD

(#27797) hokins válasza pirey (#27796) üzenetére


hokins
addikt

Másik világ. :DDD

(#27798) pirey válasza hokins (#27797) üzenetére


pirey
tag

Sorry :DD

(#27799) Massmurderer válasza hokins (#27797) üzenetére


Massmurderer
őstag

na,azért nem.igaz nem ide tartozik,de pl Nokia n900 alap 600mhz fut,de lazán birta az 1200mhz-re a húzást :)

(#27800) SüdiLaller


SüdiLaller
aktív tag

feltettem a 4.4.4-et, csudajó, de tudja valaki miért inaktív a kikapcsoló menüben a képernyő kiterjesztés? be szeretném pipálni, mert sokszor használom(tam) ezelőtt... köszi.

[ Szerkesztve ]

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.