Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28001) Raynbow74


Raynbow74
csendes tag

Az új gapps nincs meg valakinek? (Cocktail_Gapps_Minimal_4.4.4)
Akárhogy próbálom letölteni, lassan jön, majd a felénél leáll a letöltés...

(#28002) argetlam01 válasza Raynbow74 (#28001) üzenetére


argetlam01
tag

nekem megvan

(#28003) nagyfejü válasza trebrona (#27990) üzenetére


nagyfejü
őstag

megoldottam!!

(#28004) Raynbow74 válasza argetlam01 (#28002) üzenetére


Raynbow74
csendes tag

Köszi, de egy haveromnak sikerült leszedni :)
Sajnos a legújabb rommal is meg-megszakad a zene :\

(#28005) aytukabozs válasza #84490496 (#28000) üzenetére


aytukabozs
addikt

Szerencsére ezt az infót eltehetem a köv. vészhelyzetig, mert bejött Namerke tippje. :)
Feldobtam a set-top-box tetejére úgy fél órára a telót ahol kapott egy kis 'hőemelkedést', és utána már elkezdte nyelni a delejt :)

:R köszi mindkettőtöknek!

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#28006) pirey válasza aytukabozs (#28005) üzenetére


pirey
tag

Én kocsiaksi töltőt raktam volna rá xDDD mi jót pukkanhat:)

(#28007) Zaja2


Zaja2
senior tag

Üdv!
Szereztem egy Alcatel OT-995-öt de töltéskor csak villog a ledje,és 2 óra töltés után sem akar bekapcsolni. Új akkuja van.

ROM hibás lehet? És hogy cseréljek rajta romot,ha be sem kapcsol?

Köszönöm!

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#28008) aytukabozs válasza Zaja2 (#28007) üzenetére


aytukabozs
addikt

csak villog? alca logo sincs meg rezzenés?
tegnap nekem olyan problémám volt:)
az új akku 100% hogy jó?

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#28009) Zaja2 válasza aytukabozs (#28008) üzenetére


Zaja2
senior tag

Helló!
Igen. Az állapotjelző LED fehéren villog. Először gyorsabban,majd később már lassabban.
Az akkut nem tudom 100%-osan hogy jó-e mivel ezzel a hibával együtt szereztem meg. Az előző tulaj szerint zsír új az akku. Éjszakára rajta hagyom a töltőn,és holnapra ha nem lesz változás,akkor valószínűleg muszáj leszek belepróbálni egy 995-ös akkuját...

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#28010) Pikehunter válasza dvdbackuper (#27963) üzenetére


Pikehunter
újonc

SEGÍTSÉG! Uanígy jártam... Mit jelent, hogy szervíz? Hová küldted? Mennyibe került? Stb... Valaki esetleg más megoldást tud rá??? Gari nincs... S.O.S! Előre is köszönöm!

(#28011) kgymac válasza Pikehunter (#28010) üzenetére


kgymac
őstag

OTU látja? Ha igen, egy update-et esetleg megér. Ha nem, marad a szerviz.

(#28012) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Adott egy OT-995.
(Feltehetőleg ütődés hatására), bekapcsolás után a telefon bekapcsol,illetve a képernyő fényei is,de maga a képernyő nem. Érintésre a telefon remeg,szóval működik,csak éppen a képernyőn nem látszik semmi.
Kuka,vagy még lehet valamit kezdeni vele?

[ Szerkesztve ]

(#28013) SüdiLaller válasza Heavyrain (#28012) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

mini hdmi csati ?

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#28014) Heavyrain válasza SüdiLaller (#28013) üzenetére


Heavyrain
őstag

Épnek tűnik.
Miért,akkor lenne ilyen állapotban (minden működik,de a képernyő fekete),ha HDMI-re lenne kötve?

(#28015) Pikehunter válasza kgymac (#28011) üzenetére


Pikehunter
újonc

Volt szervízben, de mivel főzött a ROM rajta nem tudja megcsinálni. Backup file-om persze nincs... :W Az első oldalon található telenor-t próbáltam felrakni, szépen hiba nélkül le is futott, DE reboot után a boot képernyőn ragadt telenor logó 10 percig is akár... Eddig tartana az első boot? Türelmetlen voltam? Főzöttről volt backup azt vissza is rakta hiba nélkül. HELP! PLEASE! Nem szeretném ha mp3 lejátszóként végezné... :) Esetleh valakinek telenor gyári backup file? Vagy vmi ötlet?

(#28016) kgymac válasza Pikehunter (#28015) üzenetére


kgymac
őstag

Ezek szerint nem tégla :).
Fakirr1 :R és/vagy Milestone2 :R blogjában találsz mentéseket, de csak az megy vissza, ami eredetileg volt rajta (GB2.3 vagy ICS4.0.4, ICS-ről visszatérés GB-re csak szervizben, alaplapcserével megy). Ha visszatetted a gyári romot, a cwm-ben érdemes full wipe-ot (data/cache/dalvik cache igen, format system/app/custpack NEM) csinálni, utána próbálni újraindítani. Az első indítás általában lassú (sd kártya nélkül próbálnám).

+ nem gyártunk kb. 50MB szabad helyet, ha feldobna valamilyen drive-ot a windows (OTU alatt esélyes), mert akkor tényleg tégla lesz...

A gyári rom esetében van lehetőség arra, amit szeretnél, de az első frissítés OTA/OTU visszazárja, a kód(+a pénzed) meg elveszik :)

(#28017) #84490496 válasza Heavyrain (#28012) üzenetére


#84490496
törölt tag

Szétcsúszott csatlakozó,repedt lcd,vezérlő IC lábhiba,alkatrész törés....csak pár példa,hogy az ütés mit okozhatott. Szét kell nyitni és megnézni. Látatlanban elsőre lcd hibát mondanék...

(#28018) patya276


patya276
csendes tag

Hali!
Gyors kérdés: Ha a bagyuszféle februári cm11-es (android 4.4.2) (ne haragudjatok, hogy nem tudom a pontos nevét) alatt gyári esetet csináltam és utána a gép nme látja akkor mi lehet a baj?

ZTE Arizona/SonyEricson Xperia X8/Alcatel OT 995/Nokia Lumia 530

(#28019) kgymac válasza patya276 (#28018) üzenetére


kgymac
őstag

pl.m hogy nem egyértelműen fogalmazol. Mit nem lát a gép ?
SD kártyát ? OTU a telefont ? Fastboot a telefont ? Mindegyiknek más a megoldása...
De első körben nézz szét az eszközkezelőben, ha rá van dugva a bekapcsolt telefon, ne legyen felkiáltójeles hw (mert arra tippelek, hogy win alól próbálkozol)

(#28020) patya276


patya276
csendes tag

Miután gyári adatok visszaállítását megcsináltam. (ugye rom,root meg minden maradt) A gépre ha rádugom a telefont akkor nem látja egyáltalán. Néha médiaeszközként vagy valami lejátszóként látja, de ez ritka.

[ Szerkesztve ]

ZTE Arizona/SonyEricson Xperia X8/Alcatel OT 995/Nokia Lumia 530

(#28021) kgymac válasza patya276 (#28020) üzenetére


kgymac
őstag

Sárga felkiáltójeles driver van ?
A nem látja ugye Nálad azt jelenti, hogy nem jelenik meg az intézőben drive-ként ?

(#28022) ViktorHUN79 válasza patya276 (#28020) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Rakd fel újra a romot a telefonra,ne görcsölj vele!

(#28023) Massmurderer válasza patya276 (#28020) üzenetére


Massmurderer
őstag

probáld gépen másik usb csatin.nekem 8ból 2nél nem rendesen ismeri fel a gép,pedig mindegyik usb egyforma.2nél csak simán tölt,6nál meg rendesen felismeri

(#28024) takitibi


takitibi
tag

Ennél a lépésnél elakadtam,mert a link elévült:
2shared.com
"You are trying to download Flashtool-drivers
The file link that you requested is not valid. Please contact link publisher or try to make a search."

Üdv: TakiTibi

(#28025) Milestone2 válasza takitibi (#28024) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Remélem innen le tudod tölteni...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#28026) takitibi válasza Milestone2 (#28025) üzenetére


takitibi
tag

Balfék vagyok?
Ez a weboldal nem érhető el
A https://dl.shared.com/v8p9em8mt9?tmp=1412861664&key=7b032907bfd576f3be4873f307f5d852ee518771 weboldal lehet, hogy ideiglenesen nem érhető el, vagy véglegesen új címre költözött.
Hibakód: ERR_INVALID_RESPONSE

Üdv: TakiTibi

(#28027) trebrona válasza takitibi (#28026) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ezt hogy sikerült összehozni? :U
Pláne kattintható linkkel...

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#28028) takitibi válasza trebrona (#28027) üzenetére


takitibi
tag

Megnézem tűzfal nélküli gépen.
OT995_Flashtool-drivers.exe_.exe - lejött. 804864 byte. Ez így real?

[ Szerkesztve ]

Üdv: TakiTibi

(#28029) Milestone2 válasza takitibi (#28026) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nekem ez jön ki, ha a linkre kattintok...

Egyre figyelj, hogy szedd ki a pipát a download manager elől, ne akarjon telepíteni semmit, töltse le simán...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#28030) takitibi válasza takitibi (#28028) üzenetére


takitibi
tag

Bocsánat, de nekem fűzfal nélküli gépen is ezt írja ki:
A fájl nem található. Ellenőrizze, hogy a fájlt áthelyezték-e, átnevezték-e vagy eltávolították-e.

Üdv: TakiTibi

(#28031) trebrona válasza takitibi (#28030) üzenetére


trebrona
nagyúr

Bocs, letöltésre kattintva pipa nélkül valóban:

:R

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#28032) Milestone2 válasza takitibi (#28030) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Vannak ilyen tapasztalatok, van akinek az exe fájlok nem jönnek le.
Tessék bezippelve., ha esetleg a Shared linkeket nem szeretné a géped, itt egy MEGA link, feltöltöttem oda is...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#28033) takitibi válasza Milestone2 (#28032) üzenetére


takitibi
tag

Mega.co.nz --> hibátlanul lejött, elsőre! Nagyon szépen köszönöm! :C

Üdv: TakiTibi

(#28034) Milestone2 válasza takitibi (#28033) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Váljék egészségedre!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#28035) takitibi


takitibi
tag

A leírásban szerepel:

Általánosan használt recovery file-ok:
Három recovery file-t használunk a telefonunkhoz:
-gyári recovery (garanciás problémáknál,eladáskor illik/javasolt ezt felflashelni a telefonra)
-Clockworkmod recovery 5.5.0.4 (machfixes recovery): Az Ice Cream Sandwich romok 99%-a ezzel a recoveryvel telepíthető.
-Clockworkmod recovery 6 : Cyanogenmod romokat és az ICS+ v1.3 romot ezzel a recoveryvel tudod feltelepíteni.
Figyelem!:ICS romokat nem javasolt ezzel telepíteni,mert rendszertelen összeomlásokhoz, fagyásokhoz vezethet!!

Az utolsó mondat mire vonatkozik, a recovery 6-ra? De akkor a rec.6-os mondat ellentmond az utolsó mondatnak. Ezzel lehet feltelepíteni, de nem javasolt ezzel telepíteni. ? Bocsi nem értem. De idáig szépen érthető volt a leírás, el is jutottam idáig.
Ha a H1N1-et akarom felrakni, melyik rec.-t szedjem le?

Üdv: TakiTibi

(#28036) Milestone2 válasza takitibi (#28035) üzenetére


Milestone2
nagyúr

H1N1 szerintem 5.5 Machfix recoveryvel simán telepíthető. Ezen kívül Bagyusz csinált TWRP-recoveryt is azzal is tudtam dolgozni anno.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#28037) takitibi válasza Milestone2 (#28036) üzenetére


takitibi
tag

Köszönöm gyors válaszod!

Üdv: TakiTibi

(#28038) takitibi


takitibi
tag

Újabb buta kérdésem lenne:
fenn van a telón az v5.5-ös recovery, annyi a dolgom, elmegyek a H1N1 oldalára:
http://logout.hu/bejegyzes/bagyusz/ot-995_h1n1.html
ahol van egy csomó letöltési link, és ezt találtam meg:
CM11.0 Letöltés:
1: cm-11-201408011-UNOFFICIAL-H1N1-cocktail

De ez a figyelmeztetés van:
FIGYELEM: CSAK AZOKNÁL FOG NORMÁLISAN MŰKÖDNI AKIK FRISSÍTETTÉK HIVATALOS ÚTON ICS-RE A TELEFONJUKAT

Mivel nekem jelenleg 2.3.6-os GB van a telómon, és azon van az 5.5-ös rec.-i, mit tegyek? Melyik romot tehetem fel?

Üdv: TakiTibi

(#28039) Milestone2 válasza takitibi (#28038) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Amelyikre az van írva, hogy mind ICS, mind GB loaderrel működik...

Ebben a listában egyértelműen ki van emelve!

És az is oda van írva, milyen recovery-vel telepíthető...
(ami azért vagy igaz, vagy nem)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#28040) takitibi válasza Milestone2 (#28039) üzenetére


takitibi
tag

Köszönöm!
Cellák szerint a D7 telepíthető. ICS/GB Viszont a telefon hardvere elég hozzá? Példának okáért a huawei G300-asomra nem lehet kitkatot rakni, az utolsó rom amit elbír, a 10.2-es.

Üdv: TakiTibi

(#28041) Milestone2 válasza takitibi (#28040) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Drága barátom, ezek MIND!!! Alcatel OT995-re készült ROM-ok!!!

Kiegészítés: D7 ha jól gondolom CM11 Bagyusztól. Figyelj rá, hogy az csak a listában mellékelt recovery-vel rakható fel PC-ről BOOTOLVA! Azt a recovery-t TILOS felégetni a telefonra! Csak számítógépről bootolható be!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#28042) takitibi válasza Milestone2 (#28041) üzenetére


takitibi
tag

Rendben! Köszönöm! A kukát akarom csak elkerülni, inkább ma egy buta kérdés, mint holnap telefon nélkül. Nézd el nekem! :K

Üdv: TakiTibi

(#28043) Milestone2 válasza takitibi (#28042) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem háborogtam.

De írtam még az előző hozzászólás végére. Azt is olvasd el!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#28044) takitibi


takitibi
tag

Elég elszomorító, hogy még a 10.1-es verziónál is ordít ez a szöveg:
CSAK AZOKNÁL FOG NORMÁLISAN MŰKÖDNI AKIK FRISSÍTETTÉK HIVATALOS ÚTON ICS-RE A TELEFONJUKAT
Akkor a táblázatban miért van odaírva hogy ICS/GB ? Érted?
A másik, hogy ha CM11-est akarok telepíteni, azt csak CWM6-ossal lehet, írta ezt az ordító szöveg, aminek hiszek.
De ha ennek nyomán a CWM 6-os recovery nem telepíthető mert túl nagy a mérete hogy a telefonra felkússzon,
akkor hogy a p*nciszagú üvegheggesztő mezei fenébe lehet felrakni.. Hm...

Ahha, tehát azt PC-ről lehet PC-boottal felnyalatni, oksa! Köszike! Megválaszoltad!

[ Szerkesztve ]

Üdv: TakiTibi

(#28045) Milestone2 válasza takitibi (#28044) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Letöltöd ezt

Kicsomagolod a számítógépedre.
A telefonodat download módba kapcsolod.
Összekötöd a PC-vel.
Elindítod a "Boot_CWM_Recovery.bat" fájlt
(Ha minden drivered jól van telepítve, akkor)
A telefon újraindul recoveryben
(a lényeg, hogy nem íródik felül a jelenlegi recovery)
Ha netán csak "Waiting for device" felirat látható sokáig
akkor nincsenek a driverek jól fenn
akkor a blogomban megtalálod az összeset.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#28046) kgymac válasza takitibi (#28044) üzenetére


kgymac
őstag

Komoly fogalmi zavaraid vannak. Reco boot nem egyenlő reco flasheléssel. Tessék már végre elolvasni az ajánlott blogokat/leírásokat.

(#28047) takitibi válasza Milestone2 (#28045) üzenetére


takitibi
tag

Igen, értem. Köszönöm! Viszont aggaszt, hogy az XLS táblázat [D7 = ICS/GB],
és a leírásban szerepeltetett felkiáltó szöveg:
"CSAK AZOKNÁL FOG NORMÁLISAN MŰKÖDNI AKIK FRISSÍTETTÉK HIVATALOS ÚTON ICS-RE A TELEFONJUKAT"
nincs szinkronban. De úgy vélem, hogy azt sugallod, hogy egészen nyugodtan telepítsem. Rendben!

Üdv: TakiTibi

(#28048) Milestone2 válasza takitibi (#28047) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Sem a ROM-ot, sem a táblázatot nem én csináltam.
Volt egy időszak, mikor fontos volt hogy milyen a BL.
Aztán kijött pár ROM, ahol nem. Látod a 06.11. ICS függő volt, a 08.11. már nem

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#28049) takitibi válasza Milestone2 (#28048) üzenetére


takitibi
tag

Igen-igen. Köszönöm az értékes válaszaid! Felment, a CM11-es is, a GAPPZ is, most "teker" a kék androidos fejecske. Majd bejön, ha végzett. :) írva volt hogy 10 perc is lehet. Köszönök mindent!

Üdv: TakiTibi

(#28050) Milestone2 válasza takitibi (#28049) üzenetére


Milestone2
nagyúr

CM-nél nyugtával dícsérd a napot... ;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.