Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) nagyfejü válasza XXX003 (#7990) üzenetére


nagyfejü
őstag

és mikor kell installálni a gapps ot ?? Reboot után vagy amikor felfrissitette a rendszert?

(#8002) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

BAJVAN! felraktam egy masikat (en csinaltam regebben) cyanogen mdos es AZT sem tolti be . vmi App .img hianyzik neki mindig..... HELP ME

(#8003) loosht válasza MiniMeHun (#8000) üzenetére


loosht
senior tag

Kapcsold ki az aláírás ellenőrzését! Az lehet a baj. De ez így csak tipp, hogy nem írtad milyen hibát jelez.

(#8004) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Valami zip fileos cuccotok nincsen esetleg? amit feltudok pakolni?

(#8005) kelemenkelo válasza Joe Swanson (#8004) üzenetére


kelemenkelo
tag

Skacok irjatok mit csináljak nemtudom a fiókom kitörolni mint feljebb irtam es este vinnek el

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#8006) hokins válasza kelemenkelo (#8005) üzenetére


hokins
addikt

Gyári beállitások vissza

(#8007) bladegery válasza kelemenkelo (#8005) üzenetére


bladegery
senior tag

recovery-be nyomkodj végig minden wipe-ot.

gergely-szabo.com

(#8008) MiniMeHun válasza loosht (#8003) üzenetére


MiniMeHun
csendes tag

Ki van kapcsolva.
E:error in /sdcard/CM10GB.zip
(Status 0)
Installation aborted.

Ezt a hiba üzenetet kapom.

[ Szerkesztve ]

(#8009) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Vki segitsen . bekapcsolom a telefont 2x rezeg és utana bentragad a bootlogonal, CWM bejon. Amikor barmilyen mentest felrakok az app.img mindig hianyzik mi lehet a baj? a Tar fileket hogyan tudom felrakni? HELP ME SURGOSSSS

(#8010) loosht válasza MiniMeHun (#8008) üzenetére


loosht
senior tag

Akkor ki kell szedni a boot.img-t a zipből és fastboottal feltenni.

(#8005 ) kelemenkelo: töröld le a data/System/accounts.db-t.

[ Szerkesztve ]

(#8011) kelemenkelo válasza hokins (#8006) üzenetére


kelemenkelo
tag

Nemcsinal ra semmit

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#8012) kelemenkelo válasza bladegery (#8007) üzenetére


kelemenkelo
tag

Megcsináltam es utana ujraindulas nyelvasztas, kényszerbezaras

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#8013) #64017664


#64017664
törölt tag

Király.. mondom végre van megoldás, van egy kis időm gyors felrakom akkor a cm10-et, erre valamiért nem bírja feltelepíteni a CM10GB.zip--et :S kivettem belőle a boot.img-t és megpróbáltam még1x feltelepíteni de ugyanazt a hibát irja :S most mit csináljak? rakjam vissza az 5.3-at?

(#8014) ->Raizen<- válasza #64017664 (#8013) üzenetére


->Raizen<-
veterán

5.4-et inkább.

(#8015) helixP válasza #64017664 (#8013) üzenetére


helixP
nagyúr

Szerintem inkább az 5.3-at, az 100%-os és nem kell minden újraindítás után módosítani a 10LagFixer-t.

(#8016) fanthomee válasza helixP (#8015) üzenetére


fanthomee
tag

Neked válaszolok, de Bagyusznak címezném: erre tudsz esetleg majd egy fixet? Szeretném kipróbálni én is a romot, de ez a módosítás kicsit bonyolultnak tűnik. Meg hogy nem is egyszer kell megcsinálni.

(#8017) helixP válasza fanthomee (#8016) üzenetére


helixP
nagyúr

Igen, ezt már én is szerettem volna tudni, hogy vajon meg lehet-e ezt szerelni valahogyan. Bár most a főnöükúr tuti el van foglalva a CM10-reszeléssel :)

(#8018) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Mindig azt irja: app img not found . SZtem ezert nem enged semmit telepiteni. ezt hogyan tudom potolni???

(#8019) echo001


echo001
aktív tag

udv

lehet hogy egyszeru a kerdes de en nem birtam megoldani

adott egy ot 995 4.0.4 t-mob. telo

felinstalaltam a android managert radug nem megy alitgattam az usb-t debug nem debug de sehogy

probalva 3 gepen 2 asztali 1 noti win 7 xp is sehogy se megy

probaltam ugy is hogy a csak a mannager volt telepitve au one touch upgrade nem ugyse

usb modba megy a telefon mikor megosztom az sd kartyat

valakinek valami otlet ?
udv

Echo

(#8020) loosht válasza #64017664 (#8013) üzenetére


loosht
senior tag

Fastboottal flashelted fel a boot.img-et, vagy kitörölted a zipből és úgy futattad recoveryben a CM10GB.zip-et? :U :DD

(#8019) echo001: Szerintem ezt inkább ide. Ez nem mélyvíz téma.

[ Szerkesztve ]

(#8021) dinnje válasza MiniMeHun (#8008) üzenetére


dinnje
aktív tag

Töröld le a zipet és töltsd le újra, nekem is csak a második letöltés indult el.

(#8022) helixP válasza hokins (#8006) üzenetére


helixP
nagyúr

Kedves Hokins, ha időd engedi, tudnál egy-két sort írni a CM-ről? Már vagy 2 napja használod ;) Különös tekintettel az üzemidőre.
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#8023) echo001


echo001
aktív tag

kiegeszites az elozohoz mindkettobol a legujabbat probaltam

alcatel-androidmanager-2-2-1209-2565

one-touch-upgrade-q-2-5-8-setup

kosz ha valaki tud segiteni

Echo

(#8024) hokins válasza helixP (#8022) üzenetére


hokins
addikt

Nos. Nálam 2 hiba jelentkezet. Zene minden lejátszónál akadozik,és a zseblámpa app folyamatosan fczik.
Aksi: reggel 4kor vettem le töltőröl most van 34%on. Kb 1 óra zenehalgatás,25-30perc telefonálás,10perc játék ebédszünetben(malom),kb 20perc net wifivel.
cpu ahogy én hasznélom: 368/1824 smartassv2
I/O ütemező NOOP

(#8025) helixP válasza hokins (#8024) üzenetére


helixP
nagyúr

Zenelejátszó: Hiába bővíted ki a buffer size-ot, akadoznak a zenék? Ez elég rossz hír :(
Akksi viszont nem tűnik olyan vészesnek, azt hiszem.
Nagyon köszönjük, ha van valami egyéb a későbbiekben, szívesen hallgatom! :R

(#8026) hokins válasza helixP (#8025) üzenetére


hokins
addikt

ha maxra állitom ami nálam 30mp akkor amíg nem kell telefonálni addig megy szépen.

(#8027) batai15 válasza hokins (#8026) üzenetére


batai15
félisten

akkor még várok.az 5.3 nagyon szépen megy nállam semmi gondom vele.

(#8028) Hottentotta válasza hokins (#8026) üzenetére


Hottentotta
csendes tag

Nálam Zene ok, de a lámpa nálam is FC....

(#8029) wwenigma válasza Hottentotta (#8028) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Lámpára van jobb app, nem is ertem mire kell a gyári. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#8030) batai15 válasza wwenigma (#8029) üzenetére


batai15
félisten

Lol. nem minden app fczik? csak a "gyári"?

(#8031) Hottentotta válasza wwenigma (#8029) üzenetére


Hottentotta
csendes tag

És tényleg mással megy :) thx

(#8032) wwenigma válasza batai15 (#8030) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Hát amig végig nem próbálgattam az összeset addig nem tudok nyilatkozni. A gyári mindig is xar volt, gyári rommal is hajlamos volt szimplan nem mukodni...

Amugy ez a Jinxxx gyerek egyre jobban kezd felcseszni XDA-n, még a végén kiderül hogy neki van igaza...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#8033) batai15 válasza wwenigma (#8032) üzenetére


batai15
félisten

Mert Mit sír?
szerezd meg a helyet ,a többit majd rendezem. Ki lesz ütve :o

[ Szerkesztve ]

(#8034) dinnje válasza hokins (#8026) üzenetére


dinnje
aktív tag

Bagyusz cm10: Nálam sem akad a zenelejátszás, de nem használom a telót gsm hívásra. Az akksi egész tűrhető, de nem írom le hogyan merül, mert annyira user függő. Van mikor egy nap kétszer is fel kell tölteni, ez igaz volt a GB-re, ICS-re is. Ha nem használnám nekem is elmenne 2-3 napig:) Alapvetően stabil a rendszer. Nekem bejön, újraindítást nem tapasztaltam. Játékot nem teszteltem, nem is fogok, alapvetően netezek, ímélezek vele, ill. hotspotként használom. Ja és zenét hallgatok akadás mentesen, de rettenetes alapzajjal :))

(#8035) hokins válasza dinnje (#8034) üzenetére


hokins
addikt

Nálam meg alapzaj nincs :P De rájöttem az akadozás kizárására :))

(#8032) wwenigma linket légyszives :R

[ Szerkesztve ]

(#8036) #84490496 válasza hokins (#8035) üzenetére


#84490496
törölt tag

Ha jól sejtem, erre gondolt:

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=38069988&postcount=4292

(#8037) gabikiraly2 válasza fanthomee (#8016) üzenetére


gabikiraly2
aktív tag

Ki mondta, hogy többször kell megcsinálni a módosítást?
Csak és kizárólag futtatni kell a leírt módon újraindítás után. Ez a művelet kb 2 másodperc. Root explorer-el tudtok parancsikont is kitenni bármelyik asztalra a 10Lagfixer-ről.

Csend a lelke mindennek!

(#8038) helixP válasza gabikiraly2 (#8037) üzenetére


helixP
nagyúr

wwenigma írta:

"Minden teló ujrainditas utan a futtatást el kell végezni, valami okból nem fut le/ tul hamar fut le a script."

(#8039) #84490496 válasza helixP (#8038) üzenetére


#84490496
törölt tag

Ugyan semmi kozom hozza,de azt irta,hogy a scriptet le kell futtatni ujrainditas utan...Marmint gabikiraly irta.. nem csak wwenigma :)

[ Szerkesztve ]

(#8040) ORCA58 válasza gabikiraly2 (#8037) üzenetére


ORCA58
addikt

Ettől függetlenül jő lenne, ha lehetne csinálni egy javítást, hogy ezzel ne kelljen foglalkozni!
Gondolom ez nem lenne nagy gond egy hozzáérő számára. Az más kérdés, hogy az idejét nem mi osztjuk be, csak hálásak lehetünk, ha esetleg foglakozik vele.

(#8041) ->Raizen<- válasza dinnje (#8034) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Cm10 alatt melyik böngészőt használod hogy nincs okod panaszra? Az operával szarul érzékel és visszapattan!

(#8042) gabikiraly2 válasza helixP (#8038) üzenetére


gabikiraly2
aktív tag

(#8015)
Szerintem inkább az 5.3-at, az 100%-os és nem kell minden újraindítás után módosítani a 10LagFixer-t.
(#8016)
Neked válaszolok, de Bagyusznak címezném: erre tudsz esetleg majd egy fixet? Szeretném kipróbálni én is a romot, de ez a módosítás kicsit bonyolultnak tűnik. Meg hogy nem is egyszer kell megcsinálni.

Igen én is ezt írtam és tudok szöveget értelmezni. Éppen ezért reagáltam, mert a két hozzászólás alapján bárki azt hiheti, hogy a H1N1 V5.4 használhatatlan és csak komoly hozzáértéssel és macerával használható.
Pedig két lehetőség is kínálkozik a javításra: a már említett 10Lagfixer módosítása és a Swap kikapcsolása. Bizton állíthatom (az összes H1N1-et kipróbáltam), hogy ez a legjobb ROM. Stabil, kiemelkedő akkuidő és még sorolhatnám napestig.

Csend a lelke mindennek!

(#8043) helixP válasza gabikiraly2 (#8042) üzenetére


helixP
nagyúr

Oké-oké, lehet, simán benne van a pakliban, hogy én nem tudok szöveget értelmezni :) Akkor a Lagfixert csak egyszer kell beállítani, a leírt módon? Nem nagyon vettem fel a fonalat ezzel a témával kapcsolatban :)

[ Szerkesztve ]

(#8044) hokins válasza helixP (#8043) üzenetére


hokins
addikt

Igen csak egyszer kell átírni. De futtatni minden újraindítás/bekapcsolás után.

(#8045) gabikiraly2 válasza helixP (#8043) üzenetére


gabikiraly2
aktív tag

Igen, csak egyszer.
Az átírásos macera lazán megoldható böngészőből másolás-beillesztés kombinációval.

Csend a lelke mindennek!

(#8046) lewyy87 válasza gabikiraly2 (#8042) üzenetére


lewyy87
csendes tag

Swap hol kapcsolahtó ki?

(#8047) #84490496 válasza lewyy87 (#8046) üzenetére


#84490496
törölt tag

system/etc/init.d -ben.. legegyszerübb, ha nem törlöd,hanem "csak " átnevezed, vagy kimásolod valahová és utána törlöd az eredetit.

(#8048) helixP válasza gabikiraly2 (#8045) üzenetére


helixP
nagyúr

Köszönöm a helyreigazítást :)

Ment egy privi Neked.

(#8049) lewyy87 válasza #84490496 (#8047) üzenetére


lewyy87
csendes tag

köszönöm

(#8050) dinnje válasza ->Raizen<- (#8041) üzenetére


dinnje
aktív tag

Opera Mobile-t használom leginkább. Azt nem mondanám, h nincs okom panaszra, fogalmazzunk úgy ez eddig a leghasználhatóbb cm10-es (meg talán az AOKP) görgetés szempontjából. Meg már megtanultam használni :) De néha a hajam égnek áll (hosszabb, mint az avataromé). H1N1 romokhoz képest tényleg borzalmas, de én bízok Bagyuszékban, főleg látva a kvalitásukat!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.