Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27151) sdavic01


sdavic01
tag

Az új rendszernél miért van az, hogyha néha lezárom, akkor pár másodperc múlva megint felvillan. Elég random csinálja és néha be is szokott lassulni a képernyőzár. Valami ötlet ?:)

(#27152) RepeatSector válasza sdavic01 (#27151) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Ezt nekem az összes még a 2.3 is szokta csinálni. Ötlet: kapcsold ki a képernyőzárat vagy telepíts másikat ha zavaró

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#27153) pataig


pataig
tag

Sziasztok! Nekem is a legújabb cm -11 van fent.
Ha a teljesítményen belül átállítom a governort, illetve az ütemezőt, majd újraindítom a telót, akkor visszaáll az eredeti (gyári) beállításra és nem jegyzi meg az általam beállítottat... Tudja valaki, hogy miért?? (a többi cm-ben ez működött)

(#27154) helixP válasza pataig (#27153) üzenetére


helixP
nagyúr

Kipiáltad a lehetőséget, hogy újraindításnál a beállított értékekkel indítsa a telefont?

(#27155) Pityu62


Pityu62
tag

Kérésre,hogy működik a cm11 ben a spirit fm. Alcatelen:)

(#27156) pataig válasza helixP (#27154) üzenetére


pataig
tag

Igen, természetesen. Viszont újraindítás után a kipipálás ott marad, de az itt alkalmazott beállítások visszaállnak az eredetire és nem jövök rá, hogy miért...
Az egyik cm-11-ben emlékszem volt egy másik menüpont, ahol ezt automatikusan lehetett állítani s akkor jártam így. Viszont ebben nem találom azt a beállítást.... azt hiszem ott 3 beállítás közül lehetett választani, s a teljesítmény beállításokat változtatta...

(#27157) #84490496 válasza pataig (#27156) üzenetére


#84490496
törölt tag

Fejlesztői lehetőség engedélyezve van?

(#27158) pataig válasza #84490496 (#27157) üzenetére


pataig
tag

Igen, azaz be van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#27159) #84490496 válasza pataig (#27158) üzenetére


#84490496
törölt tag

Engedélyezd a rendszergazdai jogokat az adb + programoknak és reboot teló.

(#27160) "ati76" válasza Pityu62 (#27155) üzenetére


"ati76"
tag

Pityu62!

Nekem is tökéletesen működött, viszont nálam b@szott halk volt, akármilyen fülessel is próbáltam. Neked nincs ilyen problémád?

(#27161) sdavic01 válasza RepeatSector (#27152) üzenetére


sdavic01
tag

Nekem csak ezek az újabbak csinálják :(

(#27162) pataig válasza #84490496 (#27159) üzenetére


pataig
tag

Megcsináltam amit mondasz, de így is ragaszkodik az eredeti beállításokhoz!! Ez kifog rajtam, pedig szinte biztos vagyok benne, hogy én hagyok valamit figyelmen kívül.... azaz gondolom másoknál működik ...

(#27163) Pityu62 válasza "ati76" (#27160) üzenetére


Pityu62
tag

ati76!
A fülesben jól szól sztem normális,,,viszont kihangosítva elég halk.
A videó felvétel olyan nekem,hogy a minőség rendben de nagyon halk.Csutkán alig halható.
Azért mindig van valami amivel foglalkoznunk kell:)

(#27164) #84490496 válasza pataig (#27162) üzenetére


#84490496
törölt tag

Próbáld meg setcpu-val..hátha.. HelixP van otthon a cm11 romokban,javaslom a "zaklatását" :D ...

Pityu:a zajcsökkentés túl erős. Próbáld meg kikapcsolni,illrtve hátul kitakarítani a másodlagos mikrofon lukát és a fő mikrofonét is..

[ Szerkesztve ]

(#27165) Pityu62 válasza #84490496 (#27164) üzenetére


Pityu62
tag

Köszi Fakirr1:)
A mikrofonok tiszták. A zajcsökkentést még nem találtam meg hol van:(

(#27166) pataig válasza #84490496 (#27164) üzenetére


pataig
tag

Köszönöm a segítséget!
Én azért nem szeretnék "zaklatni" senkit, csak reméltem, hogy valakinek van hasonló gondja...és természetesen rá egy megoldása... :)

(#27167) helixP válasza pataig (#27166) üzenetére


helixP
nagyúr

Ha bekapcsolom a telefont, megnézem Neked, amit ez megtörténik, szólok (nem használom már minden nap).

Fakirr: azt a benszülött mondást ismered, hogy más lándzsájával a bozótot nem piszkáljuk? ;)

(#27168) pataig válasza helixP (#27167) üzenetére


pataig
tag

Előre is köszönöm!!! :R
Észre vettem, hogy egyre kevesebben használjuk már ezt a telót.... bevallom én is nézelődöm, csak nem tudok dönteni... a két jelölt : Alcatel One Touch Idol 2 S és az Lg f6....

(#27169) #84490496 válasza helixP (#27167) üzenetére


#84490496
törölt tag

Csalános mondást ismerek,ellenben olvastam egy rövid postot valami "vállalom" szöveggel..bár mint tudod,az én memóriám már régi. Egyébként ha sikerül majd cm11-et csinálni a G2M-re,akkor tudok majd segíteni itt is abban is..

Pataig: mindenképpen Idol2S szerintem. F6 nagy csalódás volt,amikor nálam volt...

[ Szerkesztve ]

(#27170) helixP válasza #84490496 (#27169) üzenetére


helixP
nagyúr

Tudod, hogy csak vicceltem és segítek mindenkinek mindenben és persze, hogy "vállalom" :)

Pataig:Idol2 szerintem is jobb...

[ Szerkesztve ]

(#27171) pataig válasza helixP (#27170) üzenetére


pataig
tag

Fakirr1: Én is az Alcatel felé hajlok (a jelenlegi Alca is nagyon jó választás volt, bár már lassan eljár felette az idő).... Ráadásul az Lg g2 mini és a Sony m2-ben is ugyanaz a proci illetve grafikus gyorsító, csak az ár más... Remélem az is kibír majd 2 évet...persze még gondolkodom, illetve megnézem élőben.

(#27172) Pityu62 válasza #84490496 (#27164) üzenetére


Pityu62
tag

A zajcsökkentést még mindig nem találtam meg.... hol van az a francos menű vagy mi?:)

(#27173) ORCA58


ORCA58
addikt

A telefon már 2 éves, de ugy néz ki mint új korában. Mivel szabin vagyok, pihengetek nejemmel, szinte egész nap használja valamelyikünk. Még mindig jól bírja. 3 óra képernyő használat (net, 2048, olvasás) és 20 perc telefonálas mellett 20%-ra merült. Ennek ellenére keresem az utódot, de még nem találtam meg. Meg persze kedvesem hozzájárulása sincs meg. (T mobil)

[ Szerkesztve ]

(#27174) alfagyuri


alfagyuri
tag

Megszabadultam tőle,szerintem egy borzalmas teló.

(#27175) helixP válasza alfagyuri (#27174) üzenetére


helixP
nagyúr

Oké, heló!

(#27176) aytukabozs válasza alfagyuri (#27174) üzenetére


aytukabozs
addikt

:D hátez...:)
Enélkül az infó nélkül ma aludni sem tudtam volna :)

Mikor kijött a fél karomat odaadtam volna érte.

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#27177) #84490496 válasza aytukabozs (#27176) üzenetére


#84490496
törölt tag

Lehet,hogy most meg ő adja a fél karját,csak vigyék.. A mostani telókat elnézegetve valóban nem egy HW csúcs,nem egy pixelhuszár. Ellenben aki anno használta és nem tudott/akart másikat venni, plusz megismerhette Bagyusz , wwenigma és a többiek romjait(Namerke: Te is benne vagy ;) ) , az szerintem megszerette. A hibái ellenére egy elég jól használható teló a mai napig.Sok olyat tudott,amit pl nekem most a G2 mini nem tud ( Pl HDMI kimenet ( ORCA örömére:D ) )..

A véleménye mindenkinek meg lehet,tanuljuk meg tisztelni és elfogadni. Egyetérteni nem kell vele,ha nem akar az ember,de Neki ez a véleménye és .

Hozzátenném csendben: most egy Alcatelt javítanék éppen,ha nem szivatna: OT 3040G.. Na EZ a borzalmas "telefon"... :DD

[ Szerkesztve ]

(#27178) aytukabozs válasza #84490496 (#27177) üzenetére


aytukabozs
addikt

Igen nekem is a hdmi kimenet volt anno az egyik fő csábereje, igaz azóta ez fakult valamelyest az mhl, meg főképp a wifi display miatt...

3040? az egy ilyen okostelefonnak kínéző, éritős featurefon nem? Élvezet lehet az mókolni :P

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#27179) #84490496 válasza aytukabozs (#27178) üzenetére


#84490496
törölt tag

Van nálam jobb is: ALPS N9300+ ( Lényegében olyan,mint a Feiteng 9300-as,csak MTK6575 helyett 6577-es van benne). Tünet: fullra feltöltött akku 6 órát képes működtetni a telót standby-ban. Használva a telót max 2-3 óra készenlét. Sem root,sem cwm nincs hozzá,mégha a droid tool azt írja is,hogy van.. :) Ami van,azzal olyan szép tégla lenne,mint állat.. Ruszkik már kitapasztalták. Feladat: root plusz china cuccok remove és akkuidő rendbetétel lenne. Ebbe szerintem bele fog törni a bicskám..

(#27180) eldrah


eldrah
aktív tag

Sziasztok!

Kicsit régen írtam ugyan, de figyelni figyelek napjában többször is:D Én speciel még ezt a telót nyúzom és kisebb dolgok kivételével egész meg vagyok békélve vele..Ráadásul aki ismer itt, tudja már, nálam mit kibírt :D (wc-be esés, gyerek rágcsa, esés-bukás, és eleve savakkal-lúgokkal teli helyen dolgozom..szóval strapabíró mobil:D)
Két kérdésem lenne:
az első:
- a legújabb cm ROM-mal szokott nektek lefagyni a teló? csak aksi ki-be segít:S

a második:
-ez annyira nem ide illik...Nézegettem kínai(tudom mind az:D) telókat..sok a 8 magos..van olyan alkalmazás egyáltalán ami kihasználja azt?:O Vagy ez is csak az e pén-i-sz méricskélésére való már?:D pl. asphalt 8-nál (csak azért az, mert eléggé van igénye gépre) érezhető a különbség vajon egy 8 és egy 4 magos közt azonos méretü-tegyük fel- 2giga RAM-nál? :U

(#27181) aytukabozs válasza eldrah (#27180) üzenetére


aytukabozs
addikt

No igen, ezt a kérdést a 2 kártyás topicban célszerűbb feltenni ott már több nyolcmagos tulaj van.
Arra azonban készülj fel hogy általában nagy vita kerekedik ebbőé a kérdésből, és azonnal 2 táborra szakad a topic (van értelme/nincs értelme). :)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#27182) axer6907


axer6907
csendes tag

Sziasztok, nagyon, nagyon régen olvasom a fórumot, bár ritkán írok bele hiszen a kérdéseimre többnyire már van válasz valamelyik elöző hozzászólásban, tanácsokat pedig (a témához bután) nem szívesen adogatok. Most is csak azt szeretném elmondani, hogy CSAK a közösség miatt maradt meg ez a teló majd 2 éve és munkáitok (természetesen külön kiemelve Bagyusz mestert) alapján nem is szándékozok lecserélni amig oda nem verem végleg. Előre is elnézést havalakinek off volt a hozzászólásom. ÜDV

(#27183) katona.peti


katona.peti
csendes tag

Recoverybe lépés Terminal emulátorral.....Amit innen letöltöttem img. fájl kicserélem a cwm 6-osban lévőre,ugyan úgy működik?Mert cwm 5-ös recoverym van................Romtoolbox pro-val,hogyan kell értesítési sáv ikonjait cserélni????Bootanimációt és betüket tudtam vele,de akku ikont vagy wifi signált nem.Telepít,de nem találom sehol.CM 11 van fent...Hála Bagyusz mesternek

(#27184) pirey


pirey
tag

valaki tudná linkelni a matchfix-es recoveryt?

(#27185) #84490496 válasza pirey (#27184) üzenetére


#84490496
törölt tag

Esetleg összefoglalóban,forum keresővel... kb 40szer volt linkelve. Mondjuk az összefoglaló pl erre is van. Sorry :R

(#27186) #84490496 válasza pirey (#27184) üzenetére


#84490496
törölt tag

Lásd,milyen get**i vagyok: összefolalóból

(#27187) helixP válasza katona.peti (#27183) üzenetére


helixP
nagyúr

Romtoolbox-t nem javaslom. Több telefon Tüz.ép pozitív lett tőle...

(#27188) katona.peti


katona.peti
csendes tag

Akkor mivel tudnèk pl akku ikont cserèlni?És ha pl a cwm 6 - bol. Kiveszem a rec img t az működik a terminal emulátorral?

(#27189) #84490496 válasza katona.peti (#27188) üzenetére


#84490496
törölt tag

Konkrétan szerinted a cwm6 az mi is? a recovery.img szerinted mi? Illetve mit is akarsz kiszedni? Kissé érthetetlen számomra.. ne haragudj. Egyébként meg android kitchen..

[ Szerkesztve ]

(#27190) katona.peti


katona.peti
csendes tag

Ahol be van linkelve a terminal em. használata az ott lévő recovery img , a cwm recovery5 be visz az meg azt irja ki. E cant Mount sd card. Ha más recovery img rakok az sdre amit kiveszek a Cwm 6 ból úgy működik a recoverybe lépés.......

(#27191) #84490496 válasza katona.peti (#27190) üzenetére


#84490496
törölt tag

Ahham. Akkor kis fogalmi keveredésben vagy,de mind1.A recovery.img a cwm maga.. amit Te annak hívsz,az egy csomag,amiben van egy batch file a futtatáshoz,hogy ne kelljen gépelnetek. A lényegesebb info: a cant mount sd azért lehet,mert a cwm5 csomagban nem a machfixes cwm5 van. Szedd le azt,amit linkeltem kb 4-5 hozzászólással feljebb. A machfixes recovery file-t indítsd el terminallal. Hozzátenném: pc-ről egyszerűbb lenne futtatni és nem flashelni,ráadásul veszélytelenebb. A blogomban találsz hozzá képeket,leírást.

[ Szerkesztve ]

(#27192) katona.peti


katona.peti
csendes tag

Aham.Nem bonyolódok bele inkább holnap gépen újra rakom.Az a bajom,hogy rohadt akku ikon csere miatt rányomtam a framework.res apkra az valamit telepitett És azóta megvan hülyülve a teló.Témákat nem kezeli ès nem minden apk-ot telepìt

(#27193) pirey válasza #84490496 (#27186) üzenetére


pirey
tag

Nagyon köszönöm szépen :D

(#27194) yas


yas
csendes tag

Szisztok!

Felraktam a Bagyusz féle 20140601 CM11-et a hozzá tartozó Gapssal. Nagyon tetszik, hála érte a Mesternek :R , viszont azóta nincs mobil net.

Mit kell beállítani, hogy működjön a mobil net?

"Sosem a gyógyszer rossz, hanem a betegek vannak összecserélve."

(#27195) helixP válasza pataig (#27168) üzenetére


helixP
nagyúr

Na figyu: megnéztem és nem tudok mást mondani, mint először. Mind a a Processzornál, mind az I/O ütemezőnél csak annyit tettem, hogy Bekapcsoláskor érvényes boxot kipipáltam és nekem nem felejti el...

(#27196) pataig válasza helixP (#27195) üzenetére


pataig
tag

Nagyon köszönöm a segítséged!!
Én is próbáltam ezt többször, de nem jött össze..... azért nem adom fel, mert ha nálad működik így akkor előbb vagy utóbb nálam is fog....max. néhányszor újraindítom!!! :)

(#27197) Pityu62


Pityu62
tag

Sziasztok.
Még mindig maradt egy nyűgöm.
A videó hangja nagyon halk, cm11 ben.
Tudom,hogy van valahol zajcsökkentés de a rohadt életbe sem találom.
Lenne szíves valaki elárúlni hol lehet beállítani.?! Köszi:)

(#27198) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Sziasztok ismerősöm panaszkodott hogy ahol ők laknak nincs neki egyáltalán térerő mit lehetne vele kezdeni bármilyen megoldás érdekel. Esetleg modemcsere? Előre is köszönöm a segítséget.

(#27199) yas válasza yas (#27194) üzenetére


yas
csendes tag

Szóval valami nem gömbölyű a telefonommal.

A telefonom pénteken kaptam vissza a szervizből, kijelző cserével.
Azóta csak ICS-el van mobil net.
Régebben fent volt a CM10.2, utána pedig a paranoid, ezeket is próbáltam, és még a CM11-et is. Egyikkel sincs mobilnet.
A CM10.2-re pedig még a régebbi mentés sem megy fel, egyszerűen csak "forog" a betöltési logó, és csak az aksi kivételle tudom a telefont újra indítani. Kb 25 perc után vettem ki az aksit.

Szerintetek mi lehet a hiba, hogy tudnám feltenni a CM11-et úgy, hogy legyen mobilnetem?

"Sosem a gyógyszer rossz, hanem a betegek vannak összecserélve."

(#27200) #84490496 válasza Pityu62 (#27197) üzenetére


#84490496
törölt tag

CM11-nél nem fogod sehol megtalálni szvsz. Rakd fel az mx playert,azzal tudod erősebbre is venni a hangot.

Justreboot:
Térerő probléma:itt nincs modem csere,mint a htc-nél. Max szolgáltató csere..

Yas:
apn be van állítva?cm romoknál asszem be kell...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.