Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26001) bagyulus válasza Milestone2 (#25998) üzenetére


bagyulus
tag

Szia megmondanad hogy tudom el tavolitani a kamerat

(#26002) Milestone2 válasza bagyulus (#26001) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Maradjunk a letiltasnal.
De elobb telepitsd fel amit linkeltem.
Ha mukodik, akkor tiltsd le a regit...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#26003) bagyulus válasza Milestone2 (#26002) üzenetére


bagyulus
tag

Köszönöm

(#26004) SüdiLaller válasza Milestone2 (#25998) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Köszönöm szépen, neki is esek, csak leléptünk bringázni nejemmel :R

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#26005) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Hali!

Segitsetek!! Reggel mennem kell dolgozni. Ha ma este beállitom az ébresztőt akkor mikor fog ébreszteni reggel? Magyarul automatikusan átállitja az órát hajnalban??
üdv

(#26006) SüdiLaller válasza nagyfejü (#26005) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Vasárnap kell az órát átállítanod. Egyébként igen, automatikus, ha nem állítod be külön, hogy ne tegye ezt.

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#26007) nagyfejü válasza SüdiLaller (#26006) üzenetére


nagyfejü
őstag

miért én mit irtam??tudom hogy vasárnap kell. csak reggel 6 ra megyek és nem akarok késni.Akkor ha jól értem beállitom 5 re és holnap reggel az uj időszámitás szerinti 5 órakor ébreszt?

(#26008) SüdiLaller válasza nagyfejü (#26007) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Ha beállítod 5-re, akkor zulu idő szerint fog ébreszteni. :D
Ezen nem tudom mit nem értesz. Az ébresztő appot pont nem érdekli hogy mi történik hajnal 3 kor. Tehát hajnalban "veszítesz egy órát" és 5kor kelsz, mivel már a teló átállította magát a hálózati időre.
Azért írtam hogy Vasárnap, mert csak annyit írtál, hogy reggel mész dolgozni, amit én úgy értelmeztem, hogy holnap reggel.

[ Szerkesztve ]

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#26009) espista


espista
senior tag

Sziasztok! A MIUI v5-öt hogyan kell rootolni? Kerestem, kutattam, de nem találtam a megoldást.

Romani ite domum!

(#26010) Milestone2 válasza espista (#26009) üzenetére


Milestone2
nagyúr

MIUI-t nem kelll rootolni.
Van benn egy Permission Manager, ott kell a rootot engedélyezni.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#26011) espista válasza Milestone2 (#26010) üzenetére


espista
senior tag

Köszi!
A Spirit FM beállítására van valahol valami infó? Sajna csak egy adót lát.

Romani ite domum!

(#26012) wwenigma válasza espista (#26011) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ne automata keresessel csinald, ugy nem fogja megtalalni nemelyiket.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#26013) espista válasza wwenigma (#26012) üzenetére


espista
senior tag

OK, csak a settingsben elég sok mindent be kellene/lehetne állítani. De pl Európát nem találom, csak Észak Amerikát, meg 200,100 és 50 MHz-t.

Romani ite domum!

(#26014) Raynbow74


Raynbow74
csendes tag

Sziasztok, felraktam a MOKEE 4.3.1es romot, és azt tapasztalom, hogy a menüben ha egy almenübe lépek, vagy onnan vissza, akkor egy pillanatra fehéren felvillan a képernyő. Mi lehet ennek az oka, illetve lehet vele valamit kezdeni?

(#26015) XXX003


XXX003
tag

Sziasztok.

Most nézegetem Bagyusz rom-jait,kettő között vacillálok CM10(Februárban lett frissítve) ill CM10.2.
Melyiket javasoljátok,gyorsaság,stabilitás,akku idő,gsm hálózat manuális állíthatósága(ne lépjen át külföldi hálózatba).
THX

(#26016) coppola


coppola
tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem,hogy hivatalosan frissített ics BL esetén is visszapattanós a görgetés a cm11 romoknál (03.24. is),vagy csak gb BL. esetén?
Továbbá,hogy a visszhang :W (másik félnél) problémára van megoldás? (mikrofon körbepárnázás semmit nem ér) Köszi!! :R

(#26017) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Hali!

Hol tudom beállitani Bagyusz uj firm jénél hol a tló ne küldjön hivásazonositót??/rejtett szám/

üdv

(#26018) bagyulus válasza nagyfejü (#26017) üzenetére


bagyulus
tag

Szia Telefon-beállítások-további beállítások-hívóazonosító.

(#26019) kicsi75


kicsi75
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni!
Alcatel 995-m van de valamelyik nap nem akart bekapcsolódni mindenféle előzmény nélkül illetve annyi hogy este kikapcsoltam a telefont és reggel amikor be akartam kapcsolni nem indult el!Elindítottam úgy ahogy valamelyik fórumon olvastam hogy bekapcsológomb+hangerőgomb egyszerre nyomásával kapcsoltam be és el is indult de a camera indításánál azt írja ki hogy (Sajnálom! A(z) Kamera (processcom.android.camera) alkalmazás váratlanul leállt.Kérjük próbálja újra.) mi lehet a baja a telefonnak?Meg lehet csinálni valahogy itthoni megoldással mert sajnos pénzem nincs másik telefonra és szervizben meg sokat kérnek egy javításért gondolom?!Ha valaki tudna nekem segíteni hogy mit csináljak lépésről lépésre azt megköszönném!

Előre is köszönöm a segítséget!

(#26020) dvdbackuper válasza kicsi75 (#26019) üzenetére


dvdbackuper
őstag

mindenki úgy gondolja, h a szerviz drága?? oszlassuk már el ezt a tévhitet...
miért lenne drága? 3k-ért maximum bárhol megcsinálják

(#26021) wwenigma válasza kicsi75 (#26019) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Első körben elolvasni az első hsz-t és újrarakni a romot rajta?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#26022) Milestone2 válasza wwenigma (#26021) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szerintemm első körbenn egy kamera alkalmazáss a Playról, abból kiderül szoftver vagy hardver. Haa jóó más kamera app is, párr hsz ezelott ugyanez voltt valakinek a baja. ( teljesenn megőrült a billentyűzet) Próbáldd kii ezt...

Egyebkentt teljesenn jo amit wwenigma irt, csak szerintemm egyszerubbb a Playrol vagy innen telepiteni probakent, mint felraknii ujra egyy ROM-ot.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#26023) domojko válasza #84490496 (#26000) üzenetére


domojko
senior tag

Akku volt halott. Köszönöm a segitséget. :R

(#26024) nagyfejü válasza bagyulus (#26018) üzenetére


nagyfejü
őstag

köszönöm!

(#26025) R.P.


R.P.
aktív tag

Sziasztok!

A telefonomon gyári GB rendszer van mióta megvettem, viszont most kezd betegeskedni, egyre gyakrabban kell újraindítani, fagy (böngészés vagy egyéb terhelés közben van olyan, hogy teljesen megáll, és csak aksi-ki-be segít), laggol, és néha nem nyílnak meg alkalmazások, csak egy fekete képernyőt kapok.
Ezért gondoltam, hogy lecserélem a rendszert valami frissebb verzióra. Fontos szempont a stabilitás, a böngészés alatti teljesítmény (=szabad RAM méret), az, hogy viszonylag használható legyen a kamera, és a jó akku-élettartam. Játszani nem szoktam.
Ezek alapján melyik ROMot tudnátok ajánlani? H1N1 CM11-el szemezgettem, mik a tapasztalatok ezzel?

Illetve milyen módszert ajánlotok pl. SMS-ek, és néhány app átrakására az új rendszerre (én Titanium Backupon szocializálódtam, ez a megoldás működőképes lehet ekkora verziószám ugrásnál)?

Köszi előre is.

(#26026) helixP válasza R.P. (#26025) üzenetére


helixP
nagyúr

CM11-et jól érzed, szerintem az a legjobb erre a telefonra. (de azért a böngészési élmény nem = a szabad RAM-mal :) )
A titanium nekem eddig bejött, annyi, hogy rendszer appok visszaállításakor jöhetnek elő anomáliák.

(#26027) R.P. válasza helixP (#26026) üzenetére


R.P.
aktív tag

Köszi a választ.

Akkor kipróbálom a CM11-et, annyi még a kérdésem, hogy a gyári GB-hez képest milyen teljesítményre kell számítani? Lassul az újabb verzió miatt, vagy ez a ROM annyira jól össze van rakva, hogy gyorsabb is lehet?
Illetve volt ez a kamera-para még amikor kijött a gyári ICS (fókuszálási gondok, ha jól emlékszem), ez megoldódott azóta, vagy jelentősen rosszabb kamerára számítsak?

(#26028) Milestone2 válasza R.P. (#26027) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Huhh, most megint elkezdődik majd a vita...
Tedd fel, tapasztald meg, döntsd el...
Magánvélemény következik: én sosem használtam a gyári 2.3, mert mikor megvettük balga módon azonnal frissítettünk 4.0.4-re, az szerintem fos volt. Amint lehetett (és meglett a tudásom és bátorságom) áttértem CM-re és nem bántam meg. De a 2.3-ról nem lehet véleményem, mert nem használtam. A CM-ek alapelve ugye az, hogy alád (jó a telefonod alá ad) egy csicsamicsák nélküli -elméletben- biztos alaprendszert, amit neked kell önmagad képére alakítani...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#26029) bagyusz válasza R.P. (#26027) üzenetére


bagyusz
őstag

Lassabb, de majd hamarosan lesz egy újabb build, amihez teljesen új kernel is dukál.

(#26030) Milestone2 válasza bagyusz (#26029) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:R

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#26031) helixP válasza R.P. (#26027) üzenetére


helixP
nagyúr

Gyári GB-hez képest nálam gyorsabb, és több a Ram. Nagyon-nagyon jól megírt rom.
Képek meg: egykét példa. 1 2 3 4

bagyusz: Köszönjük szépen! Mit várhatunk körülbelül? Nem nyalok, de komolyan mondom öröm a kezembe venni a 995-öst a 4.4-gyel és nagyon hiányzik a Wayteq-emről a Te romod.

[ Szerkesztve ]

(#26032) bagyusz válasza helixP (#26031) üzenetére


bagyusz
őstag

Sokkal gyorsabb lesz a kitkat. Jelenlegi állapotban az antutu 7600 pontokat dobál 1.8ghz-n smartassv2 governorral és deadline io ütemezővel.

Érzésre is gyorsabb lesz.

OMG: Ezeket a képeket 995-l lőtted? Sony SP telóm el sunnyoghat mellette. :D

[ Szerkesztve ]

(#26033) Milestone2 válasza bagyusz (#26032) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:C Hű de várom már :C ( és a systemen megint nulla hely lesz?) :R

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#26034) bagyusz válasza Milestone2 (#26033) üzenetére


bagyusz
őstag

Ahan. :D Nem, majd felszabadítók pár Mb-t.

(#26035) Milestone2 válasza bagyusz (#26034) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nekem (miattam) nem kell... törlöm majd amit kell (lehet, akarok), aztán lesz hely... ;]
Csak legutóbb ezen nyafogtak a kliensek....de mindig van, amin nyafognak... :O

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#26036) R.P.


R.P.
aktív tag

Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat, biztosan váltok, sőt, azt hiszem, hogy kibírom a következő verzió érkezéséig (nincs időm túl gyakran telót mókolni), addig elszüttyög a GB is. :)

(#26037) bagyusz válasza Milestone2 (#26035) üzenetére


bagyusz
őstag

Alapból tervbe volt véve. :)

[ Szerkesztve ]

(#26038) Milestone2 válasza bagyusz (#26037) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Sok szeretettel várjuk! :DDD

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#26039) energizers válasza bagyusz (#26034) üzenetére


energizers
újonc

Szia! Ha esetleg a térkép, és a pici HDMI Búgra is rá tudnál nézni többen is hálásak lennénk miatta... :R

Mert ez a rom így is nagyon meredek, de akkor hibátlan lenne.

Köszönjük szépen!

(#26040) bagyusz válasza energizers (#26039) üzenetére


bagyusz
őstag

Majd a mapsre ránézek, de a hdmi-vel nem tudok mit kezdeni.

(#26041) ORCA58 válasza energizers (#26039) üzenetére


ORCA58
addikt

A HDMI érdekes kérdés. Általában nem tudom használni, de minap kipróbáltam és jó volt. :F

(#26042) namerke válasza bagyusz (#26032) üzenetére


namerke
tag

Csak nem három betűs és a memóriához van köze a változásnak? :)

(#26043) helixP válasza bagyusz (#26032) üzenetére


helixP
nagyúr

Igen 995 + CameraZoom + nagyon szép idő. Sok fény =>Jó fotó. Ilyen egyszerű :)
(BTW Ezt is hiányolom a Talk5H-ban ... )

[ Szerkesztve ]

(#26044) bagyusz válasza namerke (#26042) üzenetére


bagyusz
őstag

ION support nem lesz, de gcc 4.7-re felkészítettem a kernelt, eddig szinte mindig 4.4.3-l fordult, 4.6 is jó lett volna de a cm builder mindig elhasalt rajta, alapértelmezettem meg a 4.7-t használja csak idáig azzal nem bootolt be. Ez mellett belekerült néhány kernel tweak, valamint jó néhány 3.4 forrás rész is backportolva lett.

(#26045) argetlam01 válasza bagyusz (#26044) üzenetére


argetlam01
tag

mikorra várható a friss cm11?

(#26046) bagyusz válasza argetlam01 (#26045) üzenetére


bagyusz
őstag

Ma, vagy holnap.

(#26047) tomiivagyok


tomiivagyok
aktív tag

egy újabb kis hibára bukkantam. újraindítás után (nálam legalábbis) a képernyőt nem lehet a gombbal lezárni, és feloldani sem lehet, mert azt jelzi, hogy írnám a jelkódot (4 számjegyű kód), de igazából nem ír semmit, és kezdhetek bármit, nem csinálja :D

(#26048) wwenigma válasza bagyusz (#26046) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az előző az nagyon jo lett, gyk. 40% on van az akkum 43óra készenlét után. 43 percet volt bekapcsolva a kijelzom ezen idő alatt.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#26049) bagyusz válasza wwenigma (#26048) üzenetére


bagyusz
őstag

A köv build majd még jobb lesz, mert kiszedem belőle a selinuxos szarokat ami eddig keményen beleharapott a proci időbe.

(#26050) helixP válasza bagyusz (#26049) üzenetére


helixP
nagyúr

Erre is azt mondom, amit az előzőre, hogy ez lesz az utolsó rom, amit felrakok :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.