Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28251) Angel2014


Angel2014
addikt

off

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#28252) petya220 válasza Massmurderer (#28249) üzenetére


petya220
senior tag

én a ZTE-t fikáztam :3
Nekem semmi bajom nincs az öreg alkával :D szeretem azt a telefont. De a ZTE-t... ehh.. :W valami szörnyű :D az ot995 smoothabb mint a ZTE

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#28253) szunyi777


szunyi777
őstag

Sziasztok.
Jelenleg bagyusz féle cm11-en van a készüléken, de szeretném újrahúzni a stock firmware-t.
A tárhelyet megtaláltam, csak nem tudom, hogy pontosan melyiket is kellene feltennem...
Független firmware-t szeretnék, és ha lehet, ne cwm-est...
Köszi

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#28254) trebrona válasza szunyi777 (#28253) üzenetére


trebrona
nagyúr

Tedd fel valamelyik SCI-t:
SCI
SCIv2

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#28255) szunyi777 válasza trebrona (#28254) üzenetére


szunyi777
őstag

Köszi, kipróbálom!

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#28256) ORCA58


ORCA58
addikt

Szevasztok!
Mint aktív és öreg (sajna a szó igazi értelmében is) tag távozom az OT995 felhasználók táborából. Nem váltam meg tőle, csak lecseréltem egy hete. A fórumot is olvasgatom, és ha lesz időm és lesz új dolog kipróbálom.

Egy Xiaomi telót akartam venni, de a sors közbeszólt , és egy kihagyhatatlan ajánlat keretében komoly 2990 Ft-ért vettem a T-nél egy Huawei Ascend G6-ot. Elsőre megijedtem, olyan könnyű és karcsú ráadásul, rossz a fogása. Szerintem nem is szép, de hozzá lehet szokni.
Ezzel szemben szinte mindent tud amit ma egy telefonnak tudnia kell. 4g, NFC Wifi Disply DLNA (úgy néz ki OTG-is, de ezt nem próbáltam) kiváló gyors GPS. HDMI az viszont nincs sajna. A memória kezelés nagyon jó, nem akad, élvezet használni. Az üzemidőre sem lehet panasz, az első feltöltéskor 6 óra képernyő idővel ment egy napot. Próbálgattam rajta mindent amit csak lehetett. A launcher csúnya, a beépített témák rondábbnál rondábbak, így azt le is cseréltem. Ja egy fontos dolog. A belső az alapértelmezett SD-t felé lehet cserélni és SD-re át lehet tenni programokat. Nem KitKat, de ha ez az ára nem is baj. 4.3-as az androidja.
A Szoftvre MIUI-ra emlékeztető részeket tartalmaz, de nem hibátlan.
Egy kis érdekesség! A névjegyeket betű szerint nem lehet görgetni, mivel bele törik a bicskája a Cs betűvel kezdődő névbe és ott megáll. Feltettem az Alcatelen megszerettet RockedDial névjegy kezelőt és tárcsázót, de a várakozással ellentétben nem minden funkciója megy. Vicces, hogy a hívás megerősítés ablak nem hívás előtt jön fel, csak miután a hívást lebonyolítottam.. :F
Összességében az egy hét tapasztalat alatt azt mondhatom megszerethető ez a telefon is.
Az Alca meg marad tartaléknak, ill. játékgépnek. Ja meg média lejátszónak is kiváló.

[ Szerkesztve ]

(#28257) Borosz


Borosz
senior tag

Sziasztok. FOTA-n frissítettem a Telenoros 995-ösömet 4.0.4-re. Ment is szépen a készülék, de tegnap este a youtube alkalmazással megnéztem egy videót és ki akartam lépni, de a kijelzőn összeborult minden. Csutkára fagyott a tel és most, ha bekapcsolom ott világít a zöld robot, perforált hassal, benne egy piros felkiáltójel. Van még remény a helyreállításra? Ha igen, hogyan?

(#28258) Borosz válasza Borosz (#28257) üzenetére


Borosz
senior tag

Na, megoldottam. Csak olvasnom kellett és egy röpke óra elteltével előttem a működő MIUI rom. :C

(#28259) petya220 válasza Borosz (#28258) üzenetére


petya220
senior tag

Nem a legjobb választás :)

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#28260) dvdbackuper válasza Borosz (#28258) üzenetére


dvdbackuper
őstag

Nekem vagy 5 percig volt rajta... CM10.2-t próbáld ki :R

(#28261) Kolty


Kolty
aktív tag

Sziasztok.
Érdeklődnék próbált-e már ki valaki közületek dvb-t tv tunert a készülékhez?
Metroba kerestem ma laptophoz tunert, de csak androidhoz találtam, nem is tudtam, hogy van ezekhez is.
Szóval erre gondoltam lehet ilyet kéne vennem. Hátha jobbak mint a pc.s tunerek utóbbiakat nagyon szidják sokan.

(#28262) Borosz válasza petya220 (#28259) üzenetére


Borosz
senior tag

Rájöttem. :) Pedig az 5-ös az marha jó. Csak ne lenne ez a probléma a képernyőváltásoknál. Idegesítő de nagyon! Most a Paranoidot telepítem éppen. Most bootol. Meglátjuk.

(#28263) Borosz válasza dvdbackuper (#28260) üzenetére


Borosz
senior tag

10.2: a táblázatban az van, hogy "drain accu". Felraktam, de persze valami megint rosszul sült el, mert nem működött jól. Most újraraktam a CM10-et. Eddig ez a leggyorsabb és legjobb ROM. Kivéve persze, hogy egy éjjelt repülőmódban és egy napot normál módban bír ki csak kb. 10 óra van és 52%-on van az akku.

(#28264) Mayweather


Mayweather
tag

Sziasztok.
ot-995-höz melyik a legjobb Rom? Úgy értem hogy, amelyik gyors (netre is) és nem eszi az akkut, valamint szép is :)
Most 4.0.4 ICS van rajta de sokszor belassul.
Köszi!

(#28265) helixP válasza Mayweather (#28264) üzenetére


helixP
nagyúr

Én a CM-eket ajánlom.

(#28266) Joeker67


Joeker67
aktív tag

Lecseréltük a telefont, de használnám medialejátszóként, melyik rom ajánlott, amelyikben a hdmi kimenet rendesen működik?

(#28267) Mayweather válasza helixP (#28265) üzenetére


Mayweather
tag

Köszi a választ. És CM-ből régebbi vagy újabb?

(#28268) helixP válasza Mayweather (#28267) üzenetére


helixP
nagyúr

Legfrissebbet használom, és nekem szépen működik. Próbáld időben visszafelé :)

(#28269) ORCA58 válasza Joeker67 (#28266) üzenetére


ORCA58
addikt

Nekem is ez a tervem az ÖREG Alca telóval.
A CM ROM-oknál nem 100%-os a HDMI. Nem mindig akar rendesen működni. Ha elindul a film és jó a kép, akkor biztos, hogy végig megy, de ha valamit belepiszkálsz széteshet a kép.
E célra szerintem a gyári ICS a legjobb. (Gondolom a CleanIcs is mivel az kipucolt gyári) ) ICS-vel anno ezzel néztem a HBO GO-t a Samu TV-n, mert nincs a közelébe olyan PC amin elmenne a HBO-GO. CM alatt a HBO-GO app nem ment. Ha időm lesz visszaállok ICS-re e miatt.

(#28270) Borosz válasza Mayweather (#28264) üzenetére


Borosz
senior tag

Nem tudom releváns-e még a "megoldási metódus" bárkinek is, mivel elég kihalt a topik lévén, hogy nem mai darab ez a készülék, de azért leírom. :)
Telenoros OT995-ről van szó. Kipróbáltam rajta vagy ötféle ROM-ot. A MIUI4-5-nek akadt a kezdőképernyője, CM10-11-nek akku drain gondjai voltak. Az óra és a naptár nem engedte deep sleep módba a készüléket és gyorsan merült. CPU spy megmondta, mennyi időt töltött DS módban és a WakeLock Detector azt is megmondta melyik alkalmazás okozta a problémát.
Végül tegnap feltettem a bagyusz-féle H1N1 5.8a ROM-ot. Ma reggelre 90%-ra esett az akkuszint előző nap esti 20:00 órai teljes feltöltés után - repülő módban.
A legtöbb időt deepsleep módban töltötte a telefon. Egyelőre bizakodó vagyok.
Ez a ROM tényleg gyors, egyszerű. Semmi felesleges dolog nincs benne és stabil. Eddig. :D

Update: 15:54 Akku 58%. Ebben volt némi WiFi, 15 perc beszélgetés, 15 perc nyomkodás, 10 perc adat. A deep sleep módban töltött idő tovább nőtt. A töltés óta 19 óra telt el. 1600Mhz-en ment eddig. Most emeltem 1700-ra. ;]

(#28271) helixP válasza Borosz (#28270) üzenetére


helixP
nagyúr

Ha nem zavar, hogy ICS ;)

(#28272) nagyfejü válasza Joeker67 (#28266) üzenetére


nagyfejü
őstag

hali!

Én ezt használom: -ICS_H1N1v5.6a_GE

(#28273) DigiG


DigiG
tag

Hellosztok
Viber frissitett a mult héten pénteken, azota folyamatosan viber alkalmazás leaáll hibaüzeneteket kapok, másnál is van ilyen?

(#28274) Joeker67


Joeker67
aktív tag

Köszi a válaszokat!

(#28275) bagyulus válasza DigiG (#28273) üzenetére


bagyulus
tag

Szia nálam is ugyanaz a problema.

(#28276) Borosz válasza helixP (#28271) üzenetére


Borosz
senior tag

:F
Tudom, hogy az. Írtam, hogy nem az? :)

(#28277) Borosz válasza DigiG (#28273) üzenetére


Borosz
senior tag

Uninstall és reinstall..?

(#28278) trebrona válasza Borosz (#28277) üzenetére


trebrona
nagyúr

Inkább valamelyik régebbi verzió, ami működött.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#28279) helixP válasza Borosz (#28276) üzenetére


helixP
nagyúr

Ne harapj, nem azért írtam :) Nekem van egy csomó alkalmazásom, aminek nem elég az ICS. Amit amúgy felháborítónak tartok...

(#28280) petya220 válasza helixP (#28279) üzenetére


petya220
senior tag

Nekem is ezért sír a szám a ZTE-nél :D Egy kitkat jól jönne rá :/ :)

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#28281) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Halihó mindenkinek :R

Került hozzám egy OT-995 készülék frissíteni kellene valami stabil rendszerre.

Kérdés melyik út járható / 2.3.6 / GB van a készüléken. , elolvastam a mélyvízet is, a készüléket ROOT-oltam.

Kínai telókkal / MTK / nem szokott gondom lenni ,de a legutolsó Qualcomm-os telefonom a Blade volt ,azóta nem jártam ezen az úton

Köszi a helpet R:

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28282) Milestone2 válasza Graphics (#28281) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Olvasd el ezt, ez alapján neked gyerekjáték kell legyen.
Arra figyelj, ha frissítessz 4.0.4-re, utána nincs visszaút 2.3.6-ra. De vannak olyan Custom ROM-ok, amik GB bootloaderre is felmennek. És egy jó mentést most készíts a 2.3.6-ról!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#28283) Graphics válasza Milestone2 (#28282) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Épp olvasom :R

Már a mentés kész , CWM és TWRP alól is.

Ezek után mehet rá akár 4.0+-os ROM is minden gond nélkül, recoveryből?

Tudsz ajánlani valami stock-ot ,ami minél kevesebb ram-ot eszik?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28284) Milestone2 válasza Graphics (#28283) üzenetére


Milestone2
nagyúr

ROM-választó táblázat.

Nem tudok ajánlani. Az előző két oldalt hasznos lenne elolvasnod. Pont ROM választásról szólt.
Egyre figyelj, GB BL-re nem minden custom megy fel.
A többiek többet tudnak segíteni, én már Redmi Note-t nyúzok...

Vigyázz, van olyan reco, amit tilos flashelni, csak bootolni lehet…

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#28285) Graphics válasza Milestone2 (#28284) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Reco-t nem is fogom ráflesselni, max végső esetben.

4.0.4-es gyári végül elkezdett lekúszni, ahogy olvastam ekkor már a BL is JB-s lesz.

Visszaolvasok hátha :R

szerk.: Hát igen, a Xiaomi az nagyon bejött nekem is :), most is itt van egy a polcon

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28286) #84490496 válasza Graphics (#28285) üzenetére


#84490496
törölt tag

Sajna rohadtul készülék függő a rom működése. Gyártási szórás elég nagy volt. Nekem gb bl-re a tweaked ics volt a napi rom,másnak az merült,mint a kő. Ha gyári ics frissítés meg volt,akkor sztem Bagyusz féle cm11 mehet. Ez csak privát vélemény. Stock ICS-ből szintén a Bagyusz féle SCI mehet szvsz..

(#28287) Flind válasza Graphics (#28285) üzenetére


Flind
senior tag

CM11 nálam is szépen működik, mehet az.
Vagy ha elég az ICS, lehet H1N1 v5.8 is.

(#28288) Graphics válasza #84490496 (#28286) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Oksa, köszi Neked is :R

Valami ilyesmi egyszerűbb ROM kell, full mezei usernek lesz, tehát annyi az igénye, hogy a gyári csecse-becsék ne fogják agyon a telefont.

Remélhetőleg ez picit lendít a pályafutásán a telefonnak.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28289) Milestone2 válasza Graphics (#28288) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Most már ha frissül ICS BL lesz.
Ja, h1n1 v5.8 jó.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#28290) Borosz válasza Graphics (#28288) üzenetére


Borosz
senior tag

ICS H1N1 5.8a +1

(#28291) DigiG válasza Borosz (#28277) üzenetére


DigiG
tag

Ugyan az a jelenség.

(#28292) trebrona válasza DigiG (#28291) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#28293) Graphics válasza Borosz (#28290) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Fel is dobtam, van néha egy-egy beakadás, az animációk amik fogják.

Először 300-as GPU órajelet próbáltam, azon el se indult a telefon, most beállítottam 270-re ,indult is egyből.

SCI-t még majd kipróbálom, mert holnap hoznak egy másikat is.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28294) Smoker84


Smoker84
tag

Üdv,egy kis help kellene, adott egy ot 995,aksi hibás volt,bele raktam a saját működő akksim,de nem reagál,ötlet ?

(#28295) #84490496 válasza Smoker84 (#28294) üzenetére


#84490496
törölt tag

Hogy érted,hogy nem reagál? Töltést legalább veszi? Villogás a gombokon? Gyári reco (a 3E recora gondolok,mikéntje a blogomban) megy legalább? Ha lehetek pofátlan,akkor fejtsd ki kissé bővebben a hibát ;) Köszi.

(#28296) Smoker84 válasza #84490496 (#28295) üzenetére


Smoker84
tag

most akartam adni érte egy másik telefont,tehát ot lett volna az enyém,de srác mondta aksi nem jo benne mondom semmi gond,van nekem ugyan olyan telot átdobom aksit ha az a gondja bekapcsolt,átdobtam,vártam picit,bekapcs,nyomom rövide,hosszan,stb semmi reakció,aksim tuti jo,müködö telomból tettem át,enyit tudok irni róla,áram,pc nem volt közelbe.

(#28297) Borosz válasza Graphics (#28293) üzenetére


Borosz
senior tag

Na, elkezdte... Nekem most már néha marhára belefagy pl. a google mail-be. Vagy Outlook-ba. Meg ha bekapcsolom az adatot, akkor... Ha kivárom akkor rendben van, de valahogy ez nem okés. Gapps is szokott kifagyni.

(#28298) ViktorHUN79


ViktorHUN79
aktív tag

Valaki nézzemeg légyszives,hogy ha nincs mobilnet előfizetésed és bekapcsolod a telón a mobil internetet akkor is ki kell jeleznie a térerő felett a 3G vagy H jelet.Vagy ezek csak akkor látszanak ha van érvényes mobilnet előfizetésed?

(#28299) helixP válasza ViktorHUN79 (#28298) üzenetére


helixP
nagyúr

Mindenképp' kijelzi, mert a hálózat típusát mutatja.

(#28300) ViktorHUN79 válasza helixP (#28299) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Hát nkem lejárt az előfizetésem azóta se H se 3G jel!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.