Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6401) coyote55 válasza I_Am (#6399) üzenetére


coyote55
őstag

Így van! Erre gondoltam!

Memento Mori!

(#6402) kavicssli válasza gizda (#6400) üzenetére


kavicssli
addikt

ennyit tudok felajánlani amit előbb is irtam hogy... ha csinálsz nagyfelbontású képeket a hibáról megkérdezek 1-2 javitótechnikust illetve mérnök kollegát hogy megtudjuk e csinálni! többet egyenlőre nem! De mesélj már arról hogy nem magyarul irta ki a tölés szöveget hanem angolul!Mert nekem ez sem tiszta :W

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#6403) gizda válasza kavicssli (#6402) üzenetére


gizda
senior tag

most erre mit írjak így van had ne keljen már erről is fotót készítsek

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#6404) coyote55


coyote55
őstag

További jó szórakozást mindenkinek, én távoztam!
Béke legyen veletek!

Memento Mori!

(#6405) kavicssli válasza gizda (#6403) üzenetére


kavicssli
addikt

Figylej ha neked nehezedre esik a szervizes kollegáiddal 1-2 nagyfelbotású fotót csinálni akkor sajnálom! :W

ezeket a képeket a szervisek csinálták? mert ez nem szerviz munka! Ahhoz szétkell szedni a telót hogy jól látható legyen a gomb és a hibája :W :U mert ha csak ilyen munkát csinálnak akkor én hagyom az egészet!...és azt semtartmom elképzelhetetlennek hogy ők baxták el a telót és csak téged akarnak lehúzni! de én már nem jártatom feleslegese a pofámat :O

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#6406) Mr X válasza gizda (#6400) üzenetére


Mr X
veterán

Fogadni mernék, hogy itt a PH-n is van megfelelő ember megfelelő felszereléssel. Dobj fel egy hirdetést, hogy szeretnéd megjavíttatni. Ha minden igaz, pár ezresből max. megvan.

kavicssli: Nem csináltál véletlen szoftver resetet a telefonon, mielőtt becsomagoltad?

[ Szerkesztve ]

(#6407) kavicssli válasza Mr X (#6406) üzenetére


kavicssli
addikt

nem!Sima kikapcs illetve formáztam a mem karit ennyi! :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#6408) Mr X válasza kavicssli (#6407) üzenetére


Mr X
veterán

Pedig akkor meglett volna a megfejtés az angol nyelvre...

(#6409) gizda válasza kavicssli (#6405) üzenetére


gizda
senior tag

a nyelvet kérdezted arra válaszoltam
a képeket az előbb csináltam nem a szervízben csak rossz a dátum a fényképező gépen
"azt semtartmom elképzelhetetlennek hogy ők baxták el a telót és csak téged akarnak lehúzni! " mért a te kollégáid ilyenek :W

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#6410) gizda válasza kavicssli (#6407) üzenetére


gizda
senior tag

a memkarit te nem formáztad tele van a cuccaiddal

[ Szerkesztve ]

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#6411) Mr X


Mr X
veterán

Srácok, ez a vita parttalan. Páran itt már felajánlották a segítségüket, és ha minden kötél szakad, én is tudok segíteni javítás-ügyben, ha maga a mikrokapcsoló megvan, csak a PAD szakadt fel. Lassan lépjetek valamerre, mert így nem lesz ebből megoldás.

(#6412) kavicssli válasza gizda (#6409) üzenetére


kavicssli
addikt

mióta tart ez az ügy azóta kérünk itt többen is hogy csinálj normális fotókat! :U Ezt eddig nem tetted meg!Ezek után mit várjak/várjunk! Be a szervizbe-szétszed darabokra pár fotó kb 5 perces "meló"!Akkor hogy történt ez a szerviz! Bevitted mert nem tudtad bekapcsolni? Előtte szétszedted otthon? mert nem tudom elképzelni hogy szétszerelés nélkül mondják meg hogy mi baja van a telónak! :U :W

mért a te kollégáidilyenek nállunk nem hiszem hogy van ilyen ember hogy 10.000ft ért lehúzzon valakit!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#6413) kavicssli válasza gizda (#6410) üzenetére


kavicssli
addikt

mert mi van rajta? :F max 1-2 kép!

Mr X Mióta hajtom hogy leglább fotókat küldjön! :W

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#6414) gizda válasza kavicssli (#6413) üzenetére


gizda
senior tag

nem az a lényeg formázás után üres lenne de mindegy elfáradtam megyek aludni

[ Szerkesztve ]

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#6415) kavicssli válasza gizda (#6414) üzenetére


kavicssli
addikt

Nállam a vita bezárva!..ésmegkérnék egy modot hogy nyomatositsa... :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#6416) Macka


Macka
veterán

Lassan tényleg befejezhetnétek, nem itt fog eldőlni úgysem. De már 3 napja ez a téma. Pl. engem átvertek a boltban, amit vettem cipőt, lepottyant a sarka. Most vitassuk meg ezt!

[ Szerkesztve ]

(#6417) tothl válasza Mr X (#6395) üzenetére


tothl
addikt

Hát nemtom ha nektek ilyen a baráti körötök, akkor cseréljétek le gyorsan... :)

(#6418) tothl


tothl
addikt

Ja még a halott lóhóz annyit, hogy SZVSZ nem volt szétszedve a teló mert ki hagyná benne a kitört kapcsolót ? Ott fityeg benne enyhén elhajlott szögben. :)

(#6419) Mr X válasza tothl (#6417) üzenetére


Mr X
veterán

Mint írta gizda, ezek munkahelyi haverok. Ott azért ritkán születnek életreszóló barátságok, és senki sem szeret a hivatalos munkája mellé még puszira feketézni is.

(#6420) Corsa1 válasza hyster (#6302) üzenetére


Corsa1
tag

hi!

akkor reagálnék a vádakra,amit már egyébként privátban megtettem hysternek...

a történet valós,egészen addig a pontig hogy "nagynehezen elindult,ment egy napig kisebb fagyásokka"...
ez konkrétan ugy volt,hogy hétfőn elküldtük egymásnak.kedden mind2en megkaptuk a kártyákat és kiprobáltuk és MINDKETTEN,ismétlem, MINDKETTEN!! leirtuk hogy a kártya működik,és az üzlet sikeresnek mondható.ezt hyster kolléga is igy ebben a formában leirta.
majd 2napra rá jelentkezik hogy megdöglött a kártya...
akkor én miről is tehetek????abban a 2napban akármit csinálhatott vele...tulhuzta stb stb.
ahogy privátban,ugy itt is teljesen mértékben visszautasitom a vádakat és rágalmakat.soha senkit nem vertem át,soha nem jött rám panasz.
ha rögtön akkor amikor beteszi és irja hogy gáz van akkor azt mondom ok.de nem tette.
sajnálom ami vele történt,nagyon nagy pech de én nem tehetek róla.
ugyhogy el lehet gondolkozni azon hogy kinek jár a fekete pont...

üdv

(#6421) poffsoft válasza Macka (#6416) üzenetére


poffsoft
addikt

ááá, az nem ér!
Hacsak nem itt a OH!-n vetted! ;)

[ Szerkesztve ]

(#6422) Cargo


Cargo
tag

Mennyi időt várjak, hogy elkezdhessek "panaszkodni"? Mármint mennyit illik? Mert a kedves eladótól lassan egy hete amióta elutaltam a pénzt, nem kaptam semmi reakciót. Se privátra se email-re telefonszám meg nincs megadva.

nothing

(#6423) Mr X válasza Cargo (#6422) üzenetére


Mr X
veterán

Már el is késtél a panaszkodással. :D Meséld az egész sztorit, és nevet kérnénk...

(#6424) Cargo válasza Mr X (#6423) üzenetére


Cargo
tag

Inkább abban reménykedem, hogy valaki tud segiteni abban, hogy kiderüljön hol is van a gond. (esetleg elérni őt) Az illető magi20 kollega. Igazából tényleg nem is az az igazi bajom, hogy nem jött meg a cucc még mindig pedig elvben múlthét csütörtök este ellett utalva a pénz és erről értesítettem is őt, hanem az, hogy válaszra se méltatott azóta. Pedig irtam privátot emailt és sajnos többet nem tudok tenni. És elhiszem hogy az ember elfoglalt de annyit hogy privire ne tudjon válaszolni 5 napja hát egy senior tagtól szerintem sok. (főleg, hogy azóta azért párszor már bejelentkezett) Persze nincs összefüggés de azért is fura mert sok jó vélemény született róla és többen is említették az "akivel érdemes
üzletelni" topikban. No meg nem hiszem, hogy valaki 3000ftért adná el a becsületét. Ennyibe került a ram amit múlthét csütörtökön fizettem ki előreutalással.

Lényeg a lényeg esetleg valaki tudja mi történt vele?

Egyenlőre legyen off mert nem akarok semmi rosszat mondani még rá. :)

Üdv

nothing

(#6425) Mr X válasza Cargo (#6424) üzenetére


Mr X
veterán

Keress rá a topicban magi20 nevére. Nem az első problémás esete.

Csak nekem kezd olyan érzésem lenni, hogy magi20 hasonlít djtoomi-ra? Valahogy mindig történik körülötte valami...

[ Szerkesztve ]

(#6426) RoyalFlush válasza Mr X (#6425) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Volt már neki egy pár szó se róla :U

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#6427) Cargo válasza Mr X (#6425) üzenetére


Cargo
tag

Bár nem kéne védenem de ha jól olvastam azért legtöbszőr megoldódtak. Meg azért sokkal több pozitív reakciót olvastam a kikkel érdemes üzletelni topikban. djtoomi azért igencsak más eset ahogy olvastam. :) Meg most tényleg annak aki ennyi üzletet csinált már pont egy 3000 ftos ramon k***ulna el? nem tartom valószínűnek de úgyis ki fog derülni hamarosan.

nothing

(#6428) Macka válasza RoyalFlush (#6426) üzenetére


Macka
veterán

Mivel pécsi, és én is az vagyok, ismerem. Volt vele több üzletem, probléma nélkül. Tény, hogy érdekes srác, de jó fej, és mindig korrekt volt. Ha gondolod, felhívom telefonon, vagy átküldöm pü-ben a számát.

[ Szerkesztve ]

(#6429) RoyalFlush válasza Macka (#6428) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Nem kössz, biztos az. Nekem nincs vele semmi problémám, csak emlékszek, hogy már néhányszor felmerült itt a neve. Hogy aztán azokban az esetekben sikerült e tisztáznia magát, vagy sem, nem tudom. Biztosan jelentkezni fog, és megmagyarázza a történteket.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#6430) Cargo válasza Macka (#6428) üzenetére


Cargo
tag

Én viszont megköszönném ha rácsörögnél, hogy mi van vele, (gondolom nem véletlenül nem adta meg a számát) csak mert azért lassan idegesít, hogy nem jelentkezik egyáltalán.

nothing

(#6431) udi


udi
őstag

Végre uj téma :C

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#6432) Bandus99 válasza Cargo (#6430) üzenetére


Bandus99
őstag

gyere pecs topikba ott irt nemreg.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#6433) greatchaos válasza Cargo (#6424) üzenetére


greatchaos
addikt

"valaki 3000ftért adná el a becsületét" - dehogyisnem!

hamarosan ír, hogy visszaküldi, megveszi mindet, kártlanít...

annyit róla, hogy zűrös a magi20 téma...

(#6434) poffsoft válasza udi (#6431) üzenetére


poffsoft
addikt

ajajajjjj.... :((

Cargo: Elő fog kerülni, amiatt ne aggódj.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#6435) Cargo


Cargo
tag

Végre választ kaptam. Úgynézki el fog intéződni a dolog. Úgyhogy várom a fejleményt természetesen megirom, hogy mi is a vége. De remélem gond már nem lesz. Köszönöm a segítségeteket.

nothing

(#6450) udi válasza poffsoft (#6434) üzenetére


udi
őstag

Nem gonoszságból irtam,csak a telefontol már herótom van,esküszöm már azzal álmodtam :D
Bármi más rossz,csak annak legyen vége....

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.