Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6501) #72042496 válasza Genius007 (#6495) üzenetére


#72042496
törölt tag

Tényleg, így teljes a dolog, djtooomi még mondta is, amikor kérdeztem a driver CD-t, hogy az Nálad van, mert Tied volt a lap. :) (Egyébként nincs rá túl nagy szükség, mármint a driver CD-re ;], ezért nem is kerestelek meg ezzel kapcsolatban.)

Az előéletéről tudtam, de arra semmi esetre sem számítottam, hogy a szemembe hazudik, többször, egymás után. Márpedig nagyon úgy néz ki, hogy ez történt!

[ Szerkesztve ]

(#6502) Genius007 válasza #72042496 (#6501) üzenetére


Genius007
őstag

Valószinűnek tartom én is! :U
Én több mint 2hétig könyörögtem neki, egy nyamvatt garancia papir miatt!
Aztán nagy nehezen vette a fáradtságot, és haverja bescannelte.

A CD tényleg nálam maradt! De mondta djtoomi, hogy annyira nem szükséges neki, ezért én nem is törtem magam az miatt, hogy lepostázzam! :B

Hang-Fénytechnika bérlés: www.szervezdvelem.hu

(#6503) #72042496 válasza Genius007 (#6502) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az időpontegyeztetés nálam sem volt egyszerű, de ennek ellenére még piros pontot is adtam volna, ha elsőre, korrektül lezajlik az üzlet. :U

A CD-t szerintem nyugodtan eltheted emlékbe, nem hiszem, hogy bárki is keresné már. :(

(#6504) Macka válasza szacsee (#6499) üzenetére


Macka
veterán

Címe megvan nem? Lassan kialakul egy barát kör.... Egy PH!-s kolléga (pécsi) miután átverték egy VGA‑val (asszem GTS 320 volt) megkereste a gyereket. Illedelmesen bekopogott, majd miután az emberke ajtót nyitott, bement, kissé dühösen felkutatta a csávó gépét, kivett belőle pár alkatrészt, amik fedezték a VGA árát, majd távozott.
Igen, többen voltak.Átlagban 110 kg...

(#6505) Mr X


Mr X
veterán

Nem úgy volt, hogy Tomi nem mehet az apróhirdetések közelébe sem?

(#6506) Szten Márs válasza Mr X (#6505) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Konkrétan bannolták: [link]
De újraregelt: [link]

(#6507) dvdbackuper válasza Szten Márs (#6506) üzenetére


dvdbackuper
őstag

én bizniceltem vele, és semmi probléma nem volt... :K

(#6508) Genius007 válasza dvdbackuper (#6507) üzenetére


Genius007
őstag

Csak mint kiderült, néha néha később jelentkeznek a gondok! (mint pl. garlevél) :U

Hang-Fénytechnika bérlés: www.szervezdvelem.hu

(#6509) Szten Márs válasza dvdbackuper (#6507) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Nyilván senki nem mondja, hogy minden üzletével baj volt. Viszont az biztos, hogy senkivel ebben a topicban és valószínűleg az egész PH-n nem volt annyi baj és nyűg az üzleteléseivel kapcsolatban, mint vele.

(#6510) Mr X válasza Szten Márs (#6506) üzenetére


Mr X
veterán

Ezt tudom, de mintha rémlene olyasmi is, hogy volt egy olyan kikötés, hogy csak akkor maradhat, ha nem üzletel...

(#6511) littlelion21 válasza Mr X (#6510) üzenetére


littlelion21
addikt

Ez arra vonatkozik hogy nem hirdethet. Egyszer próbálkozott, aztán mikor a modik meglátták, finoman az értésére adták hogy máskor meg se kíséreljen hasonlót... Azért van csak egy hirdetése.
Azt hogy vásárol, meg e-mail és p.ü.-k formájában mit "alkot", azt úgysem tudja meg senki az érintetteken kívül - kivéve az ilyen eseteket.

(#6512) gael


gael
tag

benéztem

[ Szerkesztve ]

(#6513) greatchaos válasza szacsee (#6499) üzenetére


greatchaos
addikt

"KIEMELT MODERÁTORI FIGYELMETélvez a topik!! " - ezt honnan veszed?

(#6514) littlelion21 válasza greatchaos (#6513) üzenetére


littlelion21
addikt

Gondolom innen...

(#6515) #72042496 válasza Macka (#6504) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ez elég kemény... :Y

Pedig direkt felhívtam a figyelmét, hogy tudom, milyen dolgokat művelt annak idején, nagyon figyeljen oda, most mit csinál, mert ha - heveny eufémizmussal élve - hibázik, akkor balhé lesz!
A címe egyébként megvan, nem csinál(t) titkot belőle.

Azért kíváncsi vagyok djtooomi verziójára is. Délelőtt kapott privátot, amelyben linkeltem az itteni dolgokat, azóta még nem volt online.

(#6516) Jhonny06


Jhonny06
veterán

gael: Mesélt ma savanya nekem egy sikeresen lezajlott üzlet alkalmával erről az alaplapos üzletről és felmerült, hogy mivel éppen azután jelentek meg a piacon a P45-ösök, ezért hoppá, "véletlenül" pont akkor vettél rajta észre egy odáig rajta nem lévő hibát, gondoltad visszakapod a pénzed és veszel olcsóbban egy jobb lapot. Végülis evidens, nem?

(#6517) Genius007 válasza Jhonny06 (#6516) üzenetére


Genius007
őstag

Na azért ne találgassunk! :U
Az ilyennek soha nincs jó vége!

Hang-Fénytechnika bérlés: www.szervezdvelem.hu

(#6518) Genius007 válasza #72042496 (#6515) üzenetére


Genius007
őstag

Nekem nem csak a címe van meg ....
hanem le is fényképeztem (Se W800i-vel) a személyigazolványát ! :DDD
Meg mondtam neki már az elején, hogy csak akkor mehet az üzlet, ha lefényképezhetem, mert ki tudja mi lesz a lappal ha hazajövök, lehet elsem indul!

Még Ő mondta az üzletkötéskor, hogy akkor nem fényképezed le ? :F :DDD

[ Szerkesztve ]

Hang-Fénytechnika bérlés: www.szervezdvelem.hu

(#6519) P00By válasza Genius007 (#6518) üzenetére


P00By
nagyúr

Magabiztos volt... :U :)

(#6520) gael válasza Jhonny06 (#6516) üzenetére


gael
tag

Igen és azért vettem még egy ugyanilyen x38-as lapot ez mellé a sz@r mellé amit a talpig becsületes savanya úrtól kaptam (jah csak ezt úgy kaptam , hogy nem volt összebaxva rajta semmi). Egy percig nem állítottam , hogy több mint 300 üzletelésénél mindíg átbszásra megy (ez képtelenség lenne) , viszont ha érdekei úgy kívánják , nem válogat a módszerekben. Bár most , hogy átgondolom rájöttem..... én vagyok a féreg , és köszönettel tartozom Neked azért , hogy rávilágítotál romlott elmém elfajzottságára , valamint nagyon örülök , hogy Belőled sem az elfogultság beszél.
És itt meg is ragadnám az alkalmat , hogy az általam igen tisztelt savanyának őszintén gratuláljak az összeesküvés elmélet gyártáshoz. Ha így folytatja , a végén még erényt kovácsol a görénységből.

(#6521) Jhonny06 válasza gael (#6520) üzenetére


Jhonny06
veterán

Miért érné meg neki, hogy átvágjon bárkit is? Ha ennyi apróhirdetést tesz fel, akkor nyilván nem provokálja ki egy alaplap miatt, hogy rossz hírét keltsék. Amúgy meg ne gyere most pont te ezzel a sértődött stílussal, inkább mostmár ott tartunk, hogy neked kéne magyarázkodnod, nem?

[ Szerkesztve ]

(#6522) Genius007 válasza Jhonny06 (#6521) üzenetére


Genius007
őstag

Mielőtt még nagyon védenéd ... megkérdezném tőled, hogy :

Szerinted a többi fekete pontot miért kapta Savanya ??? :F
Nem azért mert korrekt volt! :U

OFF : Savanyának miért van fekete pontja ? És nekem miért nincs ?
Ezen gondolkodj el!

Találat
Savanya-nak 25 pozitív értékelése van és 4 negativ értékelése a fórumon

Találat
Genius007-nak 25 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon!

[ Szerkesztve ]

Hang-Fénytechnika bérlés: www.szervezdvelem.hu

(#6523) Weaver válasza Genius007 (#6522) üzenetére


Weaver
senior tag

jah, hát ez lehetett volna az 5. , de ismét nincs igazság. mai világban senki nem nyel be ~30K veszteséget, érthető ha vki megpróbál szabadulni a rossz HW-től is. most kicsit megfordítottam a dolgot, pedig próbálok pártatlan maradni. eladja a lapot, max kap egy feketét, ahol 4 elfér, ott van helye egy 5.-nek is... ha meg nem fog madarat max visszaadja a pénzt, és eladja másnak. mit veszit? semmit. csak nyerhet.

(#6524) gael válasza Jhonny06 (#6521) üzenetére


gael
tag

Pénzért. (Itt azért megjegyezném kissé tájékozatlan vagy , persze ez nem bűn ... rajtam kívül még kb. négyen vádolták már meg szegényt)
A stílus..... hmm... az égre kérlek hagy használjam... kérlek engedd meg.
Öööö... kik azok akik ott tartanak , hogy nekem kell magyarázkodnom?
De inkább hagyjuk , meddő ez a "vita" ...priviben közvetve beismerte a dolgot (elszólta magát) miért pont neked magyarázkodnék

Genius007: Hagyjátok , valami van ott a "háttérben" , nem fogod meggyőzni.
Viszont az alaptörténetemben van egy off-ba rakott pontos idézet savanyától. Ha elég figyelmesen olvassuk sztem kiderül mi a szitu.

[ Szerkesztve ]

(#6525) Macka válasza Jhonny06 (#6516) üzenetére


Macka
veterán

Szerintem menj el politikusnak. Ezzel az agykombinációval übereled Fletót! :C :C

(#6526) djtooomi válasza nándika (#6496) üzenetére


djtooomi
tag

Nem azért, de még telón is beszéltünk, bár nicket nem említettem, de egy nagyon egyszerű kérdés:

Ha halott a lap, teljesen, és 3 hétig nincs is meg(amit említettem is balikának, hogy nem volt emg)akkor utána én miért használtam még 5 napig, amiről bizonyítékom is van, mivel everestel csináltam róla képeket? :F

És persze hogy nem titkolom, mivel nálam jó volt a lap, akkor vettem ki a gépből.... :U
Haveromat is azért vittem, hogy ha kérdésed van, ő is tudja tanusitani....... :)

Részemről le van zárva, mivel még megvan a feladóvevény is, emg átvételi elismervény is, hogy feladtam-átvettem a lapot, amihez közleményben ott van hogy alaplap, meg több bizonyítékom is van, ezentúl nem vagyok hajlandó vitatkozni. :U

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#6527) tothl


tothl
addikt

Ez a lapos szitu most pont olyan mint a telos volt. Gaz, es nincs aki igazsagot tegyen.
Dontsek el egymas kozt, gyozzon a jobbik... :)

(#6528) kavicssli válasza tothl (#6527) üzenetére


kavicssli
addikt

Mióta vége van ennek a telós mizériának azóta nézegetem hogy itt mi folyik! :D
fifty-fifty

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#6529) #72042496 válasza djtooomi (#6526) üzenetére


#72042496
törölt tag

Tedd fel képként a feladóvevényeket, sokat segítene.

(#6530) Szten Márs válasza djtooomi (#6526) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

"bizonyítékom is van, mivel everestel csináltam róla képeket?"

Ez a legkisebb mértékben sem bizonyíték, azért azt te is érzed :)

(#6531) Sanyi2007 válasza gael (#6479) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

"Nem sértődöm meg , csak ha te így állsz az ügyfeleidhez , és még fel is vállalod , akkor nem tudom , hogy gratuláljak-e a mentalitásodhoz , vagy csak szimplán csodálkozzak"
-gratuláljál, vagy csodálkozzál?
Nézd meg a vásárlói visszajelzésim arányát, és döntsd el te magad.......

(#6532) I_Am válasza djtooomi (#6526) üzenetére


I_Am
veterán

Te figyi, nem úgy volt, hogy elég nyomatékosan leírtam mailben, hogy 1 évig még az aprók közelébe se menj?

Most azonnal bannoljalak és végleg, vagy felfogod végre miről van szó?

Ne akarj azok szintjére kerülni, akiket ha meglátunk azonnal töröljük, mert már 50%-ig ott vagy.

Utolsó figyelmeztetés, ha mostantól számított egy éven belül egyetlen apróhírdetést, vagy csak reakciót meglátok az adatlapod alapján az apróhírdetési rovatban örökre elintézed magad a PH! fórumán!!!

Remélem elég érthető voltam.

Ne is reklamálj, ne is válaszolj, max priviben és annyit, hogy megértetted a dolgot.

Ha meglátom(juk), hogy másik reg-el próbálkozol akkor is véged van.

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#6533) Shkiz0 válasza I_Am (#6532) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

:C

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#6534) kavicssli válasza I_Am (#6532) üzenetére


kavicssli
addikt

Az baj az ilyenekkel ez a személyes véleményem hogyha egy kicsikét is jóindulatú vagy/vagyunk az emberrel már nem is a kisujjad hanem a karod kell... :W a másik meg ilyen alapon csak elfognak szaporodni az ilyen stilusu emberkék mivel jöhetnek azzal az érveléssel ,hogy figyu már neki megmondtad hogy nem menjen apróhirdetés közelébe és mégis üzletelt! ...és jogosan mondja a szemedbe hogy ha kivételezel másokkal! Ezt úgy kell/kellene elintézni mint a munkahelyen! :D ha megérti és tud alkalmazkodni az adott körülményekhez akkor maradjon ha meg nem akkor viszlát!
Senkit nem akarok ezzel bántani de akinek ha elmond az ember 1000szer valamit és 1001 re érti meg az valószinü 1002 re se fogja megérteni :W :O
No offense :R (csak vélemény)

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#6535) Jhonny06 válasza Macka (#6525) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ezt most bóknak veszem. :B

(#6536) Jhonny06 válasza gael (#6524) üzenetére


Jhonny06
veterán

Azért privátban elküldhetnéd ezt a nagy elszólást.

Egyébként csak arról van szó, hogy a tegnapi üzletelésünk során kb. 2 órát beszélgettünk és csak ezek az átverések, stb. volt a téma. Ahogy elmondta, hogy hányszor, hogyan b***ták már át inkább hiszek neki, már bocs (és utólag visszanézve mind itt volt az a sok szarság).

(#6537) #72042496 válasza I_Am (#6532) üzenetére


#72042496
törölt tag

Egyenes beszéd, de nem érzem kielégítőnek ezt a megoldást. A döntés persze a Tietek, de azért leírom én is a véleményem.

A felelősségérzet teljesen hiányzik a srácból, nem tudja, hogy az ehhez hasonló átverés milyen súlyos dolog. Vagy csak nem érdekli, hiszen úgy néz ki, gyakorlatilag bármit megcsinálhat anélkül, hogy következményei lennének.
Nem tudom, a levélben milyen szankciót helyeztél kilátásba, ha tovább folytatja a susmust, de ha netalántán bant, akkor ki kell tiltani. Enélkül csak megerősítenétek a fentiekben (következmény nélküliség). Ha kiderül, hogy ismét átverősdit játszott, akkor amúgy is ki kell tiltani. Egy okot sem találok, amiért maradhatna - most is folyamatosan hazudik. Kevesebbért is repültek már a PH!-ról - teljesen jogosan.
Ha ilyen szinten szemen köpi a fórumtársait, ráadásul a változásra sem mutat hajlandóságot, akkor mi keresnivalója lenne köztünk?

A fentieket arra az esetre írtam, hogy djtooomi volt a kópé. Minden jel erre mutat, most még előítéletesnek sem érzem magam a feltételezés miatt. :)

(#6538) g@bo válasza Genius007 (#6522) üzenetére


g@bo
nagyúr

keresd vissza miért kapta a negativjait, és ird ide. kiváncsi vagyok.

nekem 5 van, büszke vagyok rá. :DDD de 1 sem azért, mert hibás cucc volt, csak mert kútbaesett a bót. :P :P :P

amúgy zotya, átverte a fél ph-t, és van naki 5 negativ. erről ennyit.

(#6539) Macka válasza #72042496 (#6537) üzenetére


Macka
veterán

Ezeket a problémákat szerintem már nem PH! szinten kell elintézni. És most mindenk képzelje maga elé, amit gondolok.

(#6540) Zolee11


Zolee11
senior tag

Hát ezt az embert (djtooomi), el se hiszem. Annó ezt a lapot nekem is felajánlotta kárpótlásként, csak ment éppen gariba...
Azt hiszem megvan, hogy itt ki hazudik és ki nem. Ezekután van pofája azt hazudni, hogy nála semmi baja nem volt. No comment.

no brain, no problem

(#6541) kavicssli válasza Macka (#6539) üzenetére


kavicssli
addikt

Teljesen igazad van! :K Ha a hegy nem megy Mohamedhez... :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#6542) #72042496 válasza Zolee11 (#6540) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem, azt egy percig sem tagadta, hogy elromlott a lap. De állítólag elküldte gariba, s egy jó lap jött vissza onnan - csakhogy ez minden jel szerint hazugság.

Macka:

Élénk ám a fantáziám! :D

[ Szerkesztve ]

(#6543) Zolee11 válasza #72042496 (#6542) üzenetére


Zolee11
senior tag

Jah az más, visszaolvastam, télleg benéztem a dolgot.
Mondjuk már akkor tudtam, hogy ez a kárpótlás dolog csak ámítás, hogy kussoljak és ne rontsam tovább a fényes hírnevét. :)

no brain, no problem

(#6544) Macka válasza #72042496 (#6542) üzenetére


Macka
veterán

Persze, hogy jó a lap. Tálcának, haveszel...

(#6545) Oibacsi


Oibacsi
őstag

Muréna tavaly ősz óta tartozik nekem, most megint jelentkezett hogy kfizeti, de megint semmi... :(((

(#6546) Macka válasza Oibacsi (#6545) üzenetére


Macka
veterán

Én nem is láttam mostanság a PH!.

(#6547) Oibacsi válasza Macka (#6546) üzenetére


Oibacsi
őstag

1-2 szer beírt a vízhűtés topikba, sajátjába meg 2 napja

(#6548) #72042496 válasza Zolee11 (#6543) üzenetére


#72042496
törölt tag

Mi ez a kárpótlás dolog, s mikor történt?

(#6549) Zolee11 válasza #72042496 (#6548) üzenetére


Zolee11
senior tag

Már jó régen (kb. 1,5 éve, akkor nem volt ilyen híres mint manapság) kaptam tőle egy szétbarkácsolt vga kártyát, csakhát nem döglött be időben, és a próbagari lejárt... mikor leállt rajta a venti, akkor szedtem szét és akkor láttam mit vettem meg igazából, az is csoda, hogy ment pár órát, mert még egy ellenállás is hiányzott...
Persze bebuktam, mert másnak vettem, és a gépet asszem a vétel után 2 héttel raktuk össze, akkor került valóban használatba a kártya, és bukott ki, hogy nem igazán működőképes. Persze már telózhattam, mert az új volt és én hazudtam, különben is csak 1 hetet vállalt rá vagy pár napot, az nem számított, hogy szét volt barkácsolva a kari: karcolásnyomok a hűtőborda alatt, a gyári paszta iszonyat trehány módon eltávolítva, újraforrasztás is volt egy kondinál, plusz ami alig észrevehető: egy hiányzó pici ellenállás.
De ő megmagyarázta, hogy ő jó kártyát adott el. Ez 16.000 Ft-ba került.
Kevéske hiányzott, hogy barátaimmal meglátogassuk őt és a kedves családját, de nem ért annyit, hogy ebből rendőrségi űgy legyen.

[link] [link]

[ Szerkesztve ]

no brain, no problem

(#6550) #72042496 válasza djtooomi (#6526) üzenetére


#72042496
törölt tag

Hohó, erre a gyöngyszeme csak most figyeltem fel!

Az előző hozzászólásban ott a link, amelyben írod, hogy május 19-én küldöd gariba a lapot. Ha erre rászámoljuk a három hetet és az öt napot, akkor június 13-at kapunk. Nincs szerencséd, péntekre esett. :D

Csakhogy a DFI június 2-án már nálam volt. Másfél hetet nem lehet benézni! Elég sajátosan ismered be, hogy átvertél!

Zolee11: :Y

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.