Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6151) t1 válasza kavicssli (#6149) üzenetére


t1
addikt

hm... én vagyok hülye vagy tényleg sikerült bekapcsolni mert írta, h angol-e mert a welcome screen neki angol... erre írtad, hogy magyar lesz. Érdekes..

(#6152) gizda válasza kavicssli (#6150) üzenetére


gizda
senior tag

Csak fújod a magadét! Szórakozol velem.Kötekedsz,de nem vagy hajlandó az emberrel beszélni! Rám hárítasz mindent! Te fer vagy és hibátlan! Ha arra megy ki a dolog,hogy megunjam örülhetsz! Nem fogok sz.i kapni a kavarásaid miatt! Ha ilyen korrekt vagy, bátran üzleteljen veled mindenki! Nagyon oda vagy a munkahelyeddel.Lesz@rom! Költsd patikára a pénzedet.De én akkor sem rontottam el,mert nem lehetett. :W :W :W

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#6153) shtml válasza gizda (#6146) üzenetére


shtml
őstag

Picurit le vagy maradva.Olvasd vissza a hsz-okat! Már leírtam párszor! Bocs!

Most komolyan, nem lett volna egyszerűbb és egyértelműbb a fenti mondat helyett egy IGEN vagy NEM?

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#6154) Shkiz0 válasza gizda (#6146) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Elösször azt írod a magnettásoknál dolgozol, aztán meg azt hogy recepciós vagy. Most akkor hogy is van?

Mellesleg mi lenne ha csinálnál egy képet arról a rohadt telóról?
Mondjuk ugyanazokról a részekről, ami a hírdetésbe is benne volt.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#6155) ngabor2


ngabor2
nagyúr

privát üzenetet csak akkor lehet nyilvánosságra hozni, ha mindkét fél félreérthetetlenül jelzi, hogy engedélyezi ezt. viszont mivel a link mindig az aktuálisan bejelentkezett emberkére él, ezért inkább a szövegét másold, szerkesztetlenül. mint az alapelvekben szerepel: se a modok, se a hg-k nem látnak bele más pü-ibe.

(#6156) gizda válasza shtml (#6153) üzenetére


gizda
senior tag

Válasz:NEM!

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#6157) gizda válasza Shkiz0 (#6154) üzenetére


gizda
senior tag

NE HARI,DE SZERINTED A "MAGENTÁSOKNÁL" NINCS RECEPCIÓS?
MINDENKI CSAK TELEFONNAL FOGLALKOZIK?? VAN BIZTONSÁGI ŐR,SZAKÁCSNŐ,KERTÉSZ ÉS TAKARÍTÓNŐ IS ÉS MÉG CSOMÓ MÁS ÁLLÁS!
DE ITT NEM IS EZ A LÉNYEG!

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#6158) shtml válasza t1 (#6151) üzenetére


shtml
őstag

Azt hiszem, ezt a töltés befejezésére írta, de ott nem jött fel a bekapcsolás opció.

Gázos az ügy, mert ha rendesen be volt csomagolva a telefon, akkor szállítás közben nehezen érhette olyan behatás, amitől leszakad a NYÁK.

Edit: Azon filózni meg, hogy kinél szakadhatott le... Hát nem tudom.:(

[ Szerkesztve ]

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#6159) gizda válasza t1 (#6151) üzenetére


gizda
senior tag

Mikor fullra feltöltött akkor írta ezt ki:állítólag alig volt lemerülve mikor rádugták de azt írta charging magyar nyelv remélem van benne

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#6160) gizda válasza shtml (#6158) üzenetére


gizda
senior tag

Pontosan!!!

Azt hiszem, ezt a töltés befejezésére írta, de ott nem jött fel a bekapcsolás opció.

Jól érted és látod! Így volt!!!

Azon filózni meg, hogy kinél szakadhatott le... Hát nem tudom Pont ezért kértem az eladót,hogy egyezünk meg.Ő könnyen van! Ha hibázott az ő zsebében a telefon ára én meg itt állok se telefon,de pénz. Talán megoldásra kéne jutni. :W :W

[ Szerkesztve ]

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#6161) Shkiz0 válasza gizda (#6157) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

OK legyen,
De képeket még mindig csinálhatnál végre, és abból is kiderülne pár dolog.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#6162) gizda válasza Shkiz0 (#6161) üzenetére


gizda
senior tag

Mivel a melóhelyemen vagyok.Otthon nyugisabb a helyzet és van gépem is.

Szvsz,nem hiszem,hogy sok minden kiderülne belőle.Mire gondolsz?

[ Szerkesztve ]

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#6163) kavicssli


kavicssli
addikt

Jó okés befejztem!Nem vagyok hajlandó illetve nem vagy arra méltó hogy veled beszélgessek! Én befejeztem! korrekt egyenes válaszokat nem adtál és nem tudtál ammiket írtál az egy nagy humbug volt! Innenstől semmilyen megoldás nem érdekel!
Mennyivel könnyebb lett volna hogy a rohadt sok mellébeszéd nélkül csináltál volna tényleg pár fotót....stb stb stb

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#6164) kavicssli válasza gizda (#6162) üzenetére


kavicssli
addikt

pl a leszakadt PAdre! vagy a letört bigyóra pl. :U Szeinted mire :W

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#6165) kavicssli


kavicssli
addikt

uccsó postom ezezl kapcsolatban

tessék nézni a dátumot a telón! :W
[link]
[link]
és itt a hibája

Ezek után mindenki döntse el mit hisz és mit nem!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#6166) gizda válasza kavicssli (#6163) üzenetére


gizda
senior tag

Mégis milyen hangnemet engedsz meg magadnak? Mit képzelsz magadról?Ne a képeken lovagolj,mondtam hogy dolgozok,majd otthonról esetleg! Tudod,hogy vétkes vagy és csak besározod a másikat! Inkább tanulj meg helyesen írni! Kiderült minden a privátokból és menekülsz! Te mire vagy méltó? Kitörölheted a se@@edet a piros pontjaiddal!

Hiába próbálom,hogy jussunk közös nevezőre,nagy ívben tojsz rá! Ez a korrektséged????

Bravo hozzá!!! Te szent és sérthetetlen,tévedhetetlen tag!!!!

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#6167) gizda válasza kavicssli (#6165) üzenetére


gizda
senior tag

Na ebből aztán sok minden nem derült ki!!!! :C :C Látszik,hogy hiányzik a bekapcsoló gombja! :U Ennyi! Na most döntse el mindenki,hogy mit hisz! Ennyi!!!!

[ Szerkesztve ]

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#6168) vagamo válasza kavicssli (#6150) üzenetére


vagamo
őstag

Amit konkrétan meglehet tudni a Privátból az, az, hogy
2008.06.04-én a telefon működött: http://mobilarena.hu/apro/sony_ericsson_t650_csak_25_000ft_csere_van/friss.html
KÉP
és másnap fel lett adva a telefon!

kavicssli privát üzenete gizda számára
Törlés [B]2008-06-05 11:34:28[/B]

kavicssli
(PH! addikt)

Feladva! De a postát azt mondta hogy levélként nem lehet feladni mert "értékes" a cucc! :W 1690ft :W mindegy

Fifti-Fifit! :F

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#6169) wipes


wipes
senior tag

hát, ez eléggé patthelyzet :F ha leszakadt valami a nyákról, az vagy az utolsó kikapcsolásnál, vagy az első bekapcsolási kísérletnél lehetett, ez meg nem nagyon fog már kiderülni :( ha be volt csomagolva, a telefon belseje külsérelmi nyom nélkül a postázás során nem sérülhetett szerintem

(#6170) gizda válasza vagamo (#6168) üzenetére


gizda
senior tag

Nem a postai díjról van szó! Én 1000-ret utaltam a postára és kész! A gond a telefonnal van! Ami 22000 volt!!!

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#6171) gizda válasza wipes (#6169) üzenetére


gizda
senior tag

Hát ez az !!!!

Szerinte én rontottam el! De mikor be akartam kapcsolni,már nem volt mit,tehát nála is elromolhatott! Ezért mondom,hogy jussunk közös nevezőre!!

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#6172) vagamo válasza gizda (#6170) üzenetére


vagamo
őstag

Nem a postai költségre gondoltam! Ahogy wipes írta: ha leszakadt valami a nyákról, az vagy az utolsó kikapcsolásnál, vagy az első bekapcsolási kísérletnél lehetett erre írtam: Fift-Fifti
patthelyzet

[ Szerkesztve ]

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#6173) kavicssli válasza gizda (#6167) üzenetére


kavicssli
addikt

na menjél aludni megyek én is! és ha hangnemet tudsz váltani szólj! :R

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#6174) Shkiz0 válasza kavicssli (#6173) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

én meg nézni az eb-t de kiváncsian várom hogy mi lesz ebből :D

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#6175) vagamo


vagamo
őstag

Tipp mindkettőtöknek! [link]

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#6176) gizda válasza vagamo (#6172) üzenetére


gizda
senior tag

Köszi,már értem.Csak nagyon ideges vagyok,hogy a megegyezéstől így elzárkózik.Még korrektnek tartja magát ...! Látja,hogy Ő ugyanúgy hibás és jön itt nekem a pihenéssel?

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#6177) shtml


shtml
őstag

Látja,hogy Ő ugyanúgy hibás

Ez már haladás, az egyik fél elismeri, hogy mindketten hibásak. Eddig mindegyik fél a másikat hibáztatta.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#6178) ErnTrader


ErnTrader
csendes tag

Fekete pont kiosztását/illetve annak elbírálását kérném "[Gabe123]"-nak.: Incorrect üzleti magatartásért.: Miszerint előzetes egyeztetésünk hatására azt állította, hogy átutalt egy bizonyos összegget, miközben ezt nem tette, majd többszöri üzenetküldésem után sem volt hajlandó visszajelezni, holott utolsó belépéseit megfigyelve többször lehetősége lett volna rá...és ezzel hátráltatta az üzletemet.

+36205350581

(#6179) Johnny válasza t1 (#6049) üzenetére


Johnny
senior tag

Csak egy kérdés: 23e-s cucc után te még kifizetsz 5e-t, hogy személyesen adják a kezedbe ? Nem ingyen vitte volna fel.

(#6180) Johnny válasza Johnny (#6179) üzenetére


Johnny
senior tag

Közben elmentem, a téma túlhaladt ezen már :)

(#6181) Speed® válasza Speed® (#6041) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Miután jeleztem neki, hogy leírtam ami zavart, ezt a választ kaptam:
"le.... mit irtal es mit nem!! Nem reagalok ra!! Bye"
Innentől fogva úgy gondolom egyértelmű a dolog. Feketét neki!

(#6182) tothl


tothl
addikt

Sztem egy kicsit gázos már ez a gagyitelefonos szánalom. Intézzétek el egymás között. Vagy felőlem mindegy. :)

(#6183) mark75 válasza gizda (#6170) üzenetére


mark75
senior tag

tudtad hogy nem 100% a telo,tehát beválatad.akkor mit sirsz itt orákat hogy nem jo.+csináltatod mondjuk 5e-böl és eladod. nem lesz bukta belöle.

(#6184) coyote55 válasza mark75 (#6183) üzenetére


coyote55
őstag

Egy alaplapcsere 5000.-ből?
Na neeee...
Vagy vicc volt?

[ Szerkesztve ]

Memento Mori!

(#6185) Timocicu válasza mark75 (#6183) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Figyu!

Ha valaminek az árával nem vagy tisztában,minek csiripelsz bele???? :F

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#6186) Timocicu válasza Johnny (#6179) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Végre valaki!

Azért én kíváncsi lennék ki vállalta volna be az egész utikötséget? Szvsz az lett volna a korrekt,ha az is felezésre kerül és akkor tiszta sor.

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#6187) t1 válasza Johnny (#6179) üzenetére


t1
addikt

Megpróbáltam volna megbeszélni az eladóval, hogy felesbe fizetjük a költséget mert neki is meg nekem is az érdekem, hogy jó legyen a vétel...vagy te nem így gondolod?

(#6188) Weaver válasza tothl (#6114) üzenetére


Weaver
senior tag

Mindenesetre én nem vettem volna meg egy sérült, hiányos, szakadék telót 23e Ft-ért az holtbiztos.

ennyi. itt a pont. akár jó volt eladáskor a teló, akár nem, ez most ~23E ft tanulópénzes eset. nincs ezen mit ragozni igazából. szvsz a vevő volt meggondolatlan, hogy pénzt ad ki hulladékért. az eladó meg annyiban unkorrekt (hiába írta le a teló minden hibáját), hogy pénzért árul szemetet. (bár minden annyit ér, amennyiért el lehet adni....)

(#6189) Macka válasza Weaver (#6188) üzenetére


Macka
veterán

Azt nem értem, hogy ha a telefonos sztoriban mindegyik fél korrektnek vallja magát, és felmerült egy probléma, akkor miért nem lehet azt csinálni, hogy a vevő visszaadja a telefont, eladó pedig visszaadja a pénzt. Aztá elfelejtik egymást.
Másik kérdés: Vevő miért nem kötött ki egy hét próbagaranciát?

(#6190) tothl válasza Macka (#6189) üzenetére


tothl
addikt

Mert ha én lennék az eladó és bizton tudnám, hogy jó volt a készülék, akkor nem szívesen venném vissza használhatatlan állapotban....szóval nem egyszerű, de majd kitalálják. Ja és tuti, hogy valamelyikük tudja, hogy mi az igazság, mert azért a kapcsolót sem lehet észrevétlenül beszakítani, és magától a postázás során sem esik le.
Itt a fórumon mi nem tudunk igazsagot tenni az fix. Vagy szar volt a teló, és az eladó keresett egy balekot, vagy a vevő barbárul beszakította és most itt csinálja a cirkuszt. Más variáció egyszerűen nincs. :) Menjenek Jakupcsekhez, és kössék rá magukat a GÉP-re... :)

(#6191) t1 válasza Macka (#6189) üzenetére


t1
addikt

Miért?
Mert, ha Kavics, rendes állapotba küldte el a vevőnek, és nála semmibaja nem volt, most meg a vevő visszakapja a pénzét Kavics a rossztelefont akkor hol a korrektség? Lenne egy rossz telefonja, a vevőnek meg meglenne a 23k-ja azzal szemben, hogy garancia nem volt a telefonra.

Itt valaki tényleg tudja az igazságot, az a baj a vevő összevissza beszél, képeket nem csinál, konkrét válaszokat nem ad... Kavicsot ellenben ismerem és ilyenre nem lenne képes, és bizonyítéka is van rá, hogy müködött.

(#6192) Macka válasza t1 (#6191) üzenetére


Macka
veterán

Nyilván nagyobb a szavahihetősége egy ismertebb, több adásvételt lebonyolított embernek. Én kavicsot is megértem, hogy nem akarja visszavenni.

(#6193) Weaver válasza tothl (#6190) üzenetére


Weaver
senior tag

Menjenek Jakupcsekhez, és kössék rá magukat a GÉP-re... :DDD

(#6194) Macka válasza Weaver (#6193) üzenetére


Macka
veterán

Az első kérdés a 23000-es lenne? :D

(#6195) udi


udi
őstag

huu nem semmi telefon topik lettünk :)
én sem tudok pártoskodni senki mellett bár nem is akarok mert nem egyszerü eset... :(

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#6196) Timocicu válasza Macka (#6189) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Ha annyira korrekt embernek tarja magát az eladó ez lenne a legferebb lépés a részéről!!! :K De legalább közösen viselni a terhet! Fifti-fifti.Mivel ő is lehet a hibás az utolsó kikapcsolásnál!

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#6197) Timocicu válasza t1 (#6191) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Már ne is haragudj,de azért mert ismersz valakit,miért állítod,hogy nem lenne képes rá?Ő nem tévedhet? Véletlenül sem?Ott voltál mikor becsomagolta a készüléket? Azért mert a másik felet nem ismered és neki nem volt annyi eladása/tegyük fel ragaszkodó típus a telójához/ már biztos,hogy Ő a hibás? :F

Tegyük fel,egy ugyanolyan,de másik készülék van a képen! hmmm? :F

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#6198) vagamo válasza Timocicu (#6197) üzenetére


vagamo
őstag

Tegyük fel,egy ugyanolyan,de másik készülék van a képen! hmmm?
A Vevő sem Hülye, biztosan felismerné! :o

Az első résszel egyetértek, Polgárőröknek is hittek 500-an alá is írták az ártatlanságukat! És mégis az egyik beismerő vallomást tett! :(((

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#6199) Macka


Macka
veterán

Ha objektiv akarok lenni, akkor még mindig az eredeti állapot helyreállitása a megoldás.
De én a vevő helyében biztosan bebiztosítottam volna egy próbagart. Amúgy a sok, éles tárggyal való bekapcsolástól simán beszarhatott a telefon az eladónál is.

(#6200) mark75 válasza Timocicu (#6185) üzenetére


mark75
senior tag

majd pont te mondod meg nekem hogy "mi-mennyi".szánalmas :O

5000-7000ft között lehet találni telo bontoban alaplapot.
ha tényleg az a baja,és nem megint valami kamu szöveg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.