Hirdetés

Aktív témák

  • Mr-Pamacs

    senior tag

    Sajna fekete pontot kell hogy adjak Gianni, Gianni27 a bazárosnak.
    Elegem lett az ígérgetéséből. 2. hónapja áll nála az alaplapom (ASUS M2N32 SLI DELUXE/WIFI).
    A történet:
    Lap meghalt, szóltam neki mi a helyzet ez volt 2007.12.06. Kérdeztem telefonon hogy mit küldjek vele vissza, erre "elég az alaplap és a gari levél", mondom ok 13.án postára is lett adva.18.-án lett leadva garanciába. Ekkor azt mondta ugy néz ki lesz csere lap de már csak január elején, mondom még nem fontos jó a január eleje, hívom telefonon, nincs még semmi híre keressem késöbb, hivogattam hetente (egyik hívásnál a fejemre olvasta hogy hol vannak a cuccai és hogy miért nincs a lapon a hűtőlefogató műanyag :F ,persze mondanom se kell hogy nem volt leszedve sztem képben sem volt hogy kivagyok mivagyok melyik lapról is van szó) majd január 31.-én kaptam egy privit hogy ugy néz ki lesz cserelap,szerzett egyet nekem a hét közepén postázza (6.-án).Mondom király de ha nem lesz akkor küldje vissza a pénz mert nem tudok tovább várni és veszek egyet itt a környéken valahol. Teszem hozzá hogy nem egy boltnál van RENDELÉSRE és raktáron is ilyen alaplap és kb 1,5 éve jött ki ez a csúcskategóriás lap szóval nehezen hinném hogy már nem lehet kapni és nem gyártanak ilyen csúcskategóriás lapot.Többször mondta hogy majd kese, vagy ír,persze egyszer sem. Most szerdáig sielni volt, persze nekem azt írta hogy a hét közepe felé postázza a lapomat, tegnap írtam neki hogy mi a helyzet, még nem ért oda hogy válaszolt így felhívtam az elöbb. És erre nincs lapom és küldjem vissza neki a maradék cuccokat,mert addig nem utal és nem küld más fajta lapot sem. Hát mondom fasza kezdődik a suli, türelmesen vártam, nem az én hibámból nem mentek fel a lap többi cuccai és most se pénz, se lap,tanulni sem tudok és még postáznom is kell a cuccokat aminek a fele Miskolcon van a másik fele itthon így csak hétfőn tudom megtenni. Szóval legjobb esetben is szerdára lesz lapom 2 hónap után ami sztem kicsit sok,főleg hogy 2-szeri postát kell fizetnem.
    Elég volt, megbízhatatlan garancia szempontjából!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák

Hirdetés