Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13025) dízelracer


dízelracer
senior tag

tomi.ttt felhasználónak kérnék egy fekete pontot ezért az üzletért.

A történet röviden: megegyeztem az illetővel, hogy 1:1 elcseréljük az én MPx200-am az ő LG Shine telefonjára. A csere rendben le is zajlott ám kézhezvétel után szembesültem azzal, hogy a telefon amit küldött sajnos közel sem tökéletes. A mikrofonja enyhén visszhangzik/recseg ez még elviselhető lenne de összecsukáskor 10ből 2-3x random módon kikapcsolgat illetve a tök üres telefonnak (a gyáriakon kívül se rátöltött háttérkép, se videó, se mp3, se fényképek, semmi!) rogyásig "teli van" a 45MB memóriája. Ezekről természetesen előzőleg hallgatott. Használt mobilos ismerős szerint ez az utólagos kontár függetlenítés eredménye illetve lehet memóriahiba is. Mikor ezt szóvá tettem annyi volt a válasza, hogy ő megszívta az én telefonommal mert mikor elment kutyázni elkapta egy vihar és beázott a telefon ami azóta hívás indításkor lefagy. Mondtam, hogy ez sajnos az ő hibája nem tudok vele mit tenni és találjunk ki valamit mert használhatatlan telefont küldött és ez így számomra elfogadhatatlan. Állítása szerint nála ezek a hibák nem jelentkeztek de "majd kitalálunk valamit". Azóta lapít nem reagál a privátokra sem pedig sűrűn be van jelentkezve. Úgy gondolom lezártnak tekinti a dolgot. Ha a csomagküldést nem számolom akkor is hozzávetőlegesen 7000.- forintot buktam az üzleten mert ilyen hibákkal senki sem veszi meg, így maximum 1000.- forintért tudom eladni a mobilt alkatrésznek. Szóval mindenki csak saját felelősségre álljon le vele üzletelgetni. Véssetek be neki egy kurvanagy feketét. :(((

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.