Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13502) DDave3


DDave3
csendes tag

Egy nagy szép fekete pont agfe69 kolégának :@
Azt mondta hogy eladja nekem meg minden meg is beszéltük a dolgokat de azután azt mondta hogy velem nem üzletel mert 14 éves vagyok... :F
Meg hogy ma már mennek is a cucc ért és hogy lekéstem róla :S
Nem nagyon ajánlanám :S

(#13503) localhost válasza DDave3 (#13502) üzenetére


localhost
Közösségépítő

(Az első hozzászólást olvassátok el.) ide kattints!

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#13505) Enclave


Enclave
aktív tag

Nem szokásom ilyesmit osztogatni de most muszáj leszek kivételt tenni. Egy nagy fekete pontot kérnék --HARDCORE-- -nak, (Zsolt néven mutatkozott be) a megbízhatatlansága miatt.

Az általam hirdetett A-xp procira jelentkezett vevőként. Minden részlet meg lett beszélve.

A megbeszélt időpont előtt 1 órával(!) felhívtam még indulás előtt,h. minden oké-e. A telefonban megemlítette, ha tudok, siessek mivel a megbeszélt hely közelében van. Hogy siessek, az út 3/4-ét kocsival tettem meg, BKV helyett.
Az újonnan megbeszélt időpontról sajnos így is 5-10 percet késtem. (nem a "szomszédba" lett megbeszélve a helyszín) Olyan 30-40 percet vártam a megbeszélt helyen, ez idő alatt küldtem 2 sms-t és próbáltam 3-szor is hívni (vagy 1-2 percig csörgött a telefon) de semmi válasz. Itt már kezdett gyanús lenni a dolog.
Hazaérve küldtem több privátot és vártam 3-4 napot de semmi válasz. Az eset 2010.11.15-én történt.

Nem is lett volna semmi gond, ha a megbeszélt időpont előtt 1 órával történt telefonhívás alkalmával mégis azt mondja,h. "bocs, tárgytalan a dolog"... Így nem autóztam volna el feleslegesen a benzint és az idő alatt lett volna jobb dolgom is. :(((

[ Szerkesztve ]

Semmi sem állandó, csak a változás.

(#13506) w.daywalker


w.daywalker
tag

Én is kérnék egy fekete pontot,a most már látom,hogy méltán hírhedt kissárkányka fórumtársnak,tőlem egy notebook-ot rendelt,mikor megjött írtam nek,hogy jöhet érte,ő írt,hogy nagy király vagyok és ha szépen kér telepítenék-e neki egy win7-et.Feltelepítettem,felvágtam ugye a dobozt,meg az asus validation szalagot.Írtam neki,hogy jöhet,de nem írt vissza 1hétig.Ezután hívtam telefonon sehol semmi,majd véletlen egyszer felvette,de ahogy kiderült kivel beszél kinyomott egyből!!!Mindenki óvakodjon tőle,de ha valaki tudja a címét azt viszont szívesen venném. :C

(#13507) volcano


volcano
tag

Szeretnék mindenkit figyelmeztetni, hogy borbas85 nevezetű Úriemberrel, ne üzleteljetek. Ugyanis hirdetett egy Samsung Divát , amit szerettem volna kishúgomnak ajándékozni. Meg is beszéltük a részleteket, miszerint beszámítja az én S5230 típusú készülékemet és még rá kell hogy lapátoljak 6000ft-ot. Ezt meg is tettem, a kis dobozba csúsztattam, amiben a telefont küldtem neki(ez mondjuk az én részemről volt egy nagy hülyeség , de így nem került semmi a feladása, meg az is igaz, hogy nem maradt nyoma a postán sem, hogy feladtam-> Magamat szopattam be, mind1) Ezt követően kb 1,5-2 hétig nem válaszolt , e-mail is írtam, semmi. Hétfőn megyek a rendőrségre és megkérdezem mit lehet tenni!

Kérnék egy hatalmas FEKETEPONTOT neki :((( !!!

"Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztos, hogy botokkal és kövekkel." /Albert Einstein

(#13508) dekac


dekac
tag

Üdv!

Nagy fekete pontot szeretnék adni robcsi00 -nak, ugyanis kb. 5 hete vettem tőle egy nokia e71-et, amit expresszen hirdetett meg "újszerű állapotban" (az újszerűhöz képest korrekt áron) garanciával . Egyből felutaztam érte Pestre, sajnos nem ő tudta odaadni, hanem a kollégájával találkoztam. Mondanom sem kell, hogy messze volt az újszerűtől, teljesen kopott, ütött és karcos volt, hiányzó takaróelemmel. Úgy voltam vele, hogy mivel garanciás és van nokiás kapcsolatom, így garanciába kicserélik a teljes burkolatot,és még így is megéri elhoznom. Természetesen bevittem a nokia boltba ki is cserélték volna, ha nem lett volna kávéval beáztatva. Természetesen jeleztem az illetőnek, jó lenne ha visszavenné. Válaszként ennyit kaptam: megnéztem, elfogadtam, hogy ilyen és nem ő az első tulaj, így nem veszi vissza, tegyem meg a szükséges lépéseket ha úgy érzem. Mivel nekem sem idő, sem energiám nincs rendőrségre és kihallgatásra járkálni, így hagytam a fenébe, kitakaríttattam a telefont és lecseréltem burkolatot de, mint tudjuk az oxidációt nem lehet megállítani. Email cím alapján beazonosítottam, hogy ez a prohardveres felhasználónév tartozik hozzá. Ahogy látom nem én vagyok az első, aki ebben a topikban említi.
[link]
Jó vigyázni vele!

[ Szerkesztve ]

(#13509) Tealc válasza w.daywalker (#13506) üzenetére


Tealc
csendes tag

Sziasztok!
Én is egy hatalmas fekete pontot kérek bevésni kissárkányka fórumvalaminek (mert az ilyen az nem társ az biztos). A történet annyi, hogy hirdet(ett) egy T-mobile mobilinternetet aminek a havidíja a duplanet kedvezmény miatt csak a fele a szokásosnak. Hosszas megbeszélések után egyeztettünk egy időpontot, hogy MA 2010.11.20-án 11-12 órakor találkozunk Kaposváron. Mivel én 110 km-re lakom ettől a várostól így kocsival mentem és azt mondtam neki, hogy, ha Sásdra érek akkor odacsörgök. Csörögtem, de nem vette fel. Odaérve természetesen nem vette fel tizedszerre sem. Egy gyermek intelligenciájával rendelkezik (sőt talán még azzal sem). A pü-ket csupa nagybetűvel írja, és fogalmazásai is elég érdekesek. Szóval tényleg ajánlom mindenkinek, hogy ezt a valakit kerülje el. Viszont én tudok egy állítólagos T-Mobile-os ismerősének a nevét és telefonszámát. Az volt az érdekes, hogy vagy a T-Mobilos csaj is benne van vagy a csaj sem az akinek mondta. Ha valakit érdekel akkor pü-ben megírom az elérhetőségét a csajnak, na és persze egy cím engem is érdekelne. Mondjuk van egy-két jó ismerősöm a T-nél akik talán a címét is meg tudják nekem keresni. Szóval én nem lennék nyugodt a helyében. :DDD Ha tudok valamit cím ügyileg akkor jelzem. Addig is kerüljétek, egy nagy hazudozó, csaló!!!!

(#13510) Magnat válasza Tealc (#13509) üzenetére


Magnat
veterán

Engem is pont így vert át, amit nemrég le is írtam, ráadásul már más néven kitiltott emberről vanszó, ennek ellenére a PH megbízhatóság oldalon még mindig nem könyveltek be neki semmit...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#13511) Magnat válasza w.daywalker (#13506) üzenetére


Magnat
veterán

A címe ugyan nincs meg, de kis nyomozás után iwien meg lehet találni.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#13512) Invid


Invid
csendes tag

Vigyázzatok tibcsi822-vel. Kérte hogy levélként adjak fel neki memóriákat utánvétel és értékbiztosítás nélkül, hogy minél olcsóbban megússza. Természetesen nem mentem bele, és nem is szeretném a Takony utca 25 re elküldeni, amit megadott. Több hirdetése is van, senkinek nem ajánlom, hogy bármit is megpróbáljon venni tőle vagy eladni neki.

(#13513) Whaazzup


Whaazzup
senior tag

Sziasztok! DeMaiotól :( ne nagyon vegyetek tőle semmit mert nem azt kapjátok amire számítotok,az igaz hogy a leírás valós a termékről de kiselejtezett alkatrészekből rakja össze őket és ráadásul rosszak is nagyon dörzsölt ritkán árul ilyen dolgotDeMaio főleg ne vegyetek-ÜDV. :W

[ Szerkesztve ]

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#13515) szabo.a válasza szabo.a (#13468) üzenetére


szabo.a
csendes tag

sziasztok köszönöm az oldal vezetőségének jános 1 el szembben,való intézkedést :R 1-el kevesebb csaló" :R http://hardverapro.hu/tag/janos_1.html Üdv.szabo.a

szabo.a

(#13516) adorjant


adorjant
senior tag

Sajnos nekem is postolnom kell ide,első keserű bizniszem kapcsán...
LCD TV-t vettem Big_Leslietől.
Felhívtam telefonom,hogy milyen tartozékai vannak,mert csak akkor érdekel,ha a talpa is megvan. Azt mondta,megvan.
Elmentem,kipróbáltuk a tévét,megfelelő volt,a talpa viszont külön be volt csomagolva ezzel nem foglalkoztam sajnos,csak otthon,amikor össze szerettem volna rakni,de ez a talp nem ehhez a tévéhez tartozik. Azonnal jeleztem felé,hogy vagy visszaviszem,és visszaadja a pénzt,amit azonnal elutasított,vagy pedig adjon egy hozzávaló talpat,illetve a nem hozzávaló talpat visszaadom,amit némi árkedvezménnyel kompenzáljon,és el van felejtve minden... Ezt sem fogadta el,egy harmadik emberre mutogat,akitől vette a tévét...De én vele üzleteltem,nem másal!

Ígéreteket hallok nap mint nap (de csak ha én keresem...),de megoldás továbbra sincs.
Egy talp szállítással együtt 10e forint lenne...

Szóval nagyon vigyázzatok vele, semmiféle segítségre és garanciára ne számítsatok tőle vásárlás után!

(Azóta a hirdetett termékeinél odaírja,hogy garancia nélkül,vajon miért?)

[ Szerkesztve ]

(#13517) Whaazzup válasza VinoRosso (#13514) üzenetére


Whaazzup
senior tag

A nagy hiba monitor topikban mindig meg találsz (LCD-szerelő)

Szia.Nem szabad venni 3-napos garival VGA-át mert a PH -most nem akarok neveket mondani csak egy megbízható tag javít VGÁ-t.Ha érdekel priviben meg írom.A lényeg az hogy a legtöbb VGA-nem rossz csak le kéne venni és újra kéne golyózni a GPU-ját,de ezt nem csinálják meg csak Hőlégfúvóval átmelegítik ami 10-perc ami max 1-hétig jó vagy pár napig sok ilyen kártyát adnak el.A kártya biztosan javítható 3-5K között ha megfelelő emberre bízod ha már meg maradt.A eladó meg egy szemét alak.ÜDV.

[ Szerkesztve ]

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#13518) Matthisa


Matthisa
tag

boxer26- ról van szó! hitegető gép! kerestem egy bizonyos vidkarit!rámírt h neki van! jó oké megbeszéltük a hétvégét,neki sürgős volt mondom jó oké pénteken összehozzuk! megbeszélt találka előtt félórával felhívott h nem jó! erre mondja h másnap megoldjuk 3 után képben van és elhozza! seképsehang fél ötig vártam.Felhívtam, erre itt van x helyen meg még megy x helyre.mondom ok ne beszéljünk férre, kérdezem jó neked a holnapi nap(vasárnap)?persze oké felhív reggel!azóta is hív,ja és mobilját kilőtte vagy átirányította a számomat! UP a fantasztikus újoncnak! mért kell linkelni nem értem!? vicc az egész!nem nagyon ajánlanám h üzleteljetek vele! :R

[ Szerkesztve ]

(#13520) Gardo


Gardo
tag

MiNiM fórumozóval is vigyázzatok, postai úton semmiképp nem ajánlom a vele való üzletelést! Egy Radeon 9600XT -t vettem volna tőle, előre utaltam a megbeszélt összeget, de a videokártyát nem kaptam meg. A hirdetésben látható, nem csak engem akart lehúzni. Közel 1 hónapig kellett vele leveleznem, hogy visszakapjam a pénzemet. Ennek ellenére megérdemelne egy fekete pontot!
Egyébként 15 éves a srác, korábban sislaciii néven regisztrált, szintén felfüggesztve. Megfontolandó...

Annyi vagy, amennyit a szavad ér.

(#13522) vivike77


vivike77
tag

krokodil67 forumozónek kérnék egy fekete pontot. Megegyeztünk egy FSC notebook alaplapot megvesz tőlem elkért minden elérhetőséget fizetési módot, de fizetni vagy teljesíteni a dolgokat képtelen volt. Nem is ezzel lett volna a probléma hanem ha valaki meggondolja magát az jelezze vagy írjon vissza! Mert azóta már el tudtam volna adni a lapot. UI.:Belépve be volt, de jelzés semmi....

(#13523) gabo9201 válasza Gardo (#13520) üzenetére


gabo9201
senior tag

Már igaz, hogy letiltották mert kiderült a turpisság, hogy korábban sislaciii néven már letiltották, de azért gondoltam leírom, hogy engem is bepalizott.
A történet a következő: van egy unokahúgom akit a nagymamám egyedül nevel (mert az édesanyja [ha lehet így nevezni] elhagyta pici korában) , egy nyugdíjból, a tatám most halt meg néhány hete. Neki szerettem volna a számítógépébe egy kis plusz RAM-ot tenni. Ez a gép egy régi Dell Optiplex GX 240-es 1,7-es willamette procival meg 256mb SDRAM-al. És megláttam ezt a hirdetést. Mondom egy próbát megér. Küldtem pü-t a gyereknek és megkérdeztem, hogy tényleg ingyen gondolta-e? Erre egyből írta, hogy igen, mert nem veszi már hasznát csak porosodik. Mondom neki akkor átutalok 500Ft-ot a postára és küldjön nekem egy 256-os SDRAM-ot, mert még hasznát tudnám venni. (Ez a beszélgetés pénteken zajlott). Hétfőn át is utaltam neki 500Ft-ot. Erre mikor hazajöttem az OTP-ből rátaláltam a cikkre amiben kiderült, hogy ki is ő valójában. Pffff. Ennyi. Nem az 500Ft-ról van szó. Legyen boldog vele. De az a mocskos viselkedés amit ő tanusít az emberekkel szemben több mint dühítő. Remélem többé nem kerül be az oldalra. Nem is gondltam volna, hogy egy TAG ranggal rendelkező fórumozó ilyen aljas lehet. És még volt pofája az említett cikkben vigasztaltatni magát.

Engem is a fentebb már Gardo által említett MiNiM néven vert át.

Szóval bocsi hogy ilyen hosszúra eresztettem de ezt szerettem volna megosztani veletek.
Üdv! Gábor

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#13524) gxyb


gxyb
aktív tag

Csabaxxx nevű kollégával nem ajánlom az üzletelést fekete pontot kérnék neki!
Van egy eladó monitorom, jelentkezett, hogy megvenné mondom persze viheti még engedtem is az árából.
A srác több mint egy hétig alkudozott, hogy mikor és hogyan tudná elvinni, közben megvette volna más de nem adtam oda gondoltam ha már odaígértem nem verem át...
Az utolsó két napban már nem is válaszolt.
Közben kicsit utánanéztem, nem kellett volna adnom neki egy esélyt sem...

(#13525) RootRulez


RootRulez
félisten

tibcsi822-vel tessenek vigyázni, múlt héten bejelentkezett egy általam árult memória KIT-re. Le is jegeltem neki, azt mondta, hogy mivel a falujában és a környéken nincs bank és utalni sem tud, ezért a postán fizeti be a számlámra az összeget. Mivel gondoltam, hogy ez így hosszadalmasabb, türelemmel vártam a pénz érkezését. Azonban tegnap csak írtam neki, hogy "A posta nem kapkodja el." Erre ő meglepette reagált, hoyg "hogy-hogy, nem kaptam még meg? Igaz ő sem kapott semmit" ekkor én a tudtára adtam, hogy tartom magam a megállapodáshoz, hogy itt a pénz és küldöm a ramokat. Ezt követően jött pár érdekes hozzászólás, tudom tiltott, de szó szerint idézném: ":C :C :C :C :C :C"

Erre reagálva, megkérdeztem, hogy mégis utalt-e egyáltalán, ezt egy még vellősebb válasz követte:
":D :D :DD :D :D
:)) :)) :DDD :)) :)) :))"

Majd leosztott, hogy mennyiért akarom eladni a dolgaimat, ő az osztrák határ mellett lakik és csomó mindenhez hozzájut tök olcsón...

Ezt követően nyugtáztam, hogy fel se adta... Utána mintha mi se történt volna, újra le akarta kérni a szlaszámomat, mert "nincs meg neki" (hátigen, kitörlődött...)

Erre már azt írtam, hogy nálam elcsinálta a renomét és menjen vegyen az osztrákoktól olcsón vagy kukázzon magának náluk lomtalanításkor...

Szóval, ha most úgy gondolom, hogy "had menjen előre a ram majd ideér a pénz, ne várjon rá szegény flótás", igencsak buktam volna pár ezrecskét...

Tehát tibcsi822-vel csak óvatosan...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#13526) shteer válasza RootRulez (#13525) üzenetére


shteer
titán

nem te vagy az egyedüli, úgy látszik szórakozása :) nálam ezért jelentkezett - nekem pedig banki befizetést ígért - már a korábbiak miatt nem vettem komolyan

..szerintem jónak tűnik

(#13527) C64


C64
őstag

tibcsi822-vel vigyázzatok! cpu-t akart venni tőlem, megbeszéltük, hogy utalja a pénzt, de az sohasem jött meg annak ellenére, hogy azt privátban többszor is megerősítette. na persze....... procit természetesen nem kapott, pedig nyilván arra számított, hogy feladom majd neki. AMATŐR, de akkor is megtette amit megtett, úgyhogy csak óvatosan a barmokkal!

RootRulez valami ilyesmi választ kaptam én is pár perccel ezelőtt ettől a kifinomult (l)úzertől :DDD

[ Szerkesztve ]

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#13528) RootRulez


RootRulez
félisten

Remélem nem ver át senkit. :(

Lehet szankcionálni kéne, már 3-an állítjuk ugyanazt. És szerintem, ha rajta múlik lehúzott volna minket...

═════════════════════════════════════════

(#13529) shteer válasza RootRulez (#13528) üzenetére


shteer
titán

4-en :)

+ elégséges ok a kitiltásra

..szerintem jónak tűnik

(#13530) Janoska26


Janoska26
addikt

Téves bejelentés a Kivel érdemes üzletelni topicban, ide való:
[link].

(#13531) gabo9201 válasza RootRulez (#13528) üzenetére


gabo9201
senior tag

Engem már le is húzott ez a kis köcsög. Írt az X1550-es PCI-e-s VGA-m ra és én jóhiszeműen elküldtem neki hétfőn. Az üzlet úgy szólt, hogy elcseréljük 2gb 800-as ddr2-es ramra és még fizetek rá 1000Ft ot. Mondtam neki, hogy hétfőn felteszem a VGA-t ő is tegye fel a ram-ot és ha megjön a ram akkor átutalok neki még 1000Ft-ot. Mint kiderült hétfőn nem adta fel a ram-ot. Tegnap azt mondta, hogy délután feladja. Ma reggel meg rákérdeztem, hogy feladta-e? Erre írja, hogy igen, ma reggel feladta de a VGA nem érkezett meg. Mondom neki, hogy nem elsőbbségivel adtam fel csak simán ajánlva. Linkeltem neki a feladóvevényt is. Mondom ő is küldje már el legyenszíves. Azóta nem válaszolt.
Ez már szerintem megérne egy rendőrségi feljelentést is. Mivel már mást is átvert.
Ez volt az ominózus hirdetésem.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#13532) RootRulez válasza gabo9201 (#13531) üzenetére


RootRulez
félisten

Nekem csak gyanús volt, de akkor igaz lett. :(

═════════════════════════════════════════

(#13533) gabo9201


gabo9201
senior tag

Írtam neki, hogy fel lesz jelentve, ha nem küldi a ramot (ami gondolom meg sincs neki) vagy vissza nem küldi a ramot. Erre nekem is küldött egy tartalmas választ
":D :D :DD :D :D

:DDD :C :DDD

:)) :)) :)) :)) :))"

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#13534) gabo9201 válasza gabo9201 (#13533) üzenetére


gabo9201
senior tag

Akarom mondani: vissza nem küldi a VGA-t.

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#13535) Luighi


Luighi
aktív tag

Tottika pajátsunknak kérnék szépen egy csúnyanagy fekete pontot ezért a "notiért", amit kifizettem, átvettem és nem működik. Előzetesen tájékoztatott 1 repedésről a burkolaton ezzel szemben a noti ütött-kopott igen gyenge minőségű és még képet sem ad.
Hiába kérem tőle 3 hete szépen/csúnyán, nem hajlandó sem pénzt visszaadni, sem cserélni.

(#13536) Tottika válasza Luighi (#13535) üzenetére


Tottika
tag

Én már nem kezdem itt a vitát,elegem van.,,Posta csak a vevő felelősségére" többen személyesen megvették volna,hülye voltam hogy épp neked adtam el és épp postán!.Bele lehetne kötnöd néhány karcba amit sajnos nem fotóztam le aprólékosan.Nem érzem magam hibásnak a történtekért!

T0ДTI™ - ★http://audi100.blog.hu★http://mdream.web44.net★www.landmrally.ini.hu★

(#13537) Dodder válasza Tottika (#13536) üzenetére


Dodder
tag

Üdv.

Szeretnék veletek megosztani a postáról valamit, Én most Londonban melózom a City Line-nál. Itt akadtam ki hogy bánnak a csomagokkal. Láttam pont tegnap este fusi, lenovo hp notit,lcd monitorokat, 1 méter magasról lesesni,ugy hogy nem volt jó a vonalkódja és az alkalmazott csak lelökte a futószalagról ami 1 méter magas.A másik úgy dobálják a dobozokat amire nincs ráirva hogy törékeny,mint Ace Ventura az elsö rész elején. Komolyan dobálják rugdossák. Olyan is van,hogy egy nagy kertecne alulra kerül és egy 17-20 kilós másik doboz kerül rá. Szerintem nem csoda hogy baja lessz.Lehet csinálok videót és megoszom veletek, durva nagyon.

[ Szerkesztve ]

Én bízom az emberekben,csak a bennük rejtőző ördögben nem.

(#13538) FlasH-BacK válasza N3gro (#12753) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Szinte majdnem ugyan ez volt vele a tapasztalatom. (illes14)
Privátban megalkudtunk a 7900GT kártyámra, majd fel is hívott, hogy érdekelné. Ez után egyeztettünk egy találkát, melyet kb fél órával előtte sms-ben lemondott. Igérete szerint másnap hívott volna és elvitte volna a kártyát. (ez volt hétfőn)
Hétfőn írtam neki privátot és sms-t is, de persze egy betűt nem szólt, pedig ma is be volt jelentkezve. Én meg nem adtam oda másnak a kártyát, reménykedve, hogy betartja az ígéretét.
De úgy látszik, egy szavát sem szabad elhinni.

[ Szerkesztve ]

(#13539) Kuncsaft


Kuncsaft
csendes tag

Kérnék egy fekete pontocskát Dzsézün emberkének.
Megbeszéltünk egy üzletet, Örs vezéren talizunk.
Azota is jön, s semmi reakcioja.

Könyörögni, hitegetni senkinek nem fogok, szabad piac van. Aki nem tud válaszolni a privátra, tiltón jól mutat majd. Lehet, legközelebb ö keres. Igéretekkel meg a padlás tele!!!

(#13541) Dzsézün válasza Kuncsaft (#13539) üzenetére


Dzsézün
csendes tag

Elfogadom,biztos hibás vagyok.
De egy telefont had ne adjak már oda egy 128mb-os micros sd-ért és egy elhasznált fülhallgatóért!! Milyen érdekes 3év óta csak Kuncsaft kollégának,van baja velem!!

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Dzsezun

(#13542) Kuncsaft válasza Dzsézün (#13541) üzenetére


Kuncsaft
csendes tag

Figyelj kicsi huszár, ha majd 3 gyereked lesz, megnézzem, hogy mennyire fogsz ráérni.
Másik, érdekes, akivel elcseréltem az álltalad "elhasznált fülhallgatót" egy szava nem volt, hogy pocsék. Végülis EZ tényleg az.
3 évvel meg töröld ki a hátsod!! Lehet meg se születél, mikor már a neten szörföztem.
Tudod, értelmes ember veszi a fáradtságot, és esetleg szól, hogy hadjuk te marha. De ugy látszik téged nem tanitottak illemre a szüleid!! Részemröl ennyi.

Könyörögni, hitegetni senkinek nem fogok, szabad piac van. Aki nem tud válaszolni a privátra, tiltón jól mutat majd. Lehet, legközelebb ö keres. Igéretekkel meg a padlás tele!!!

(#13543) Kuncsaft


Kuncsaft
csendes tag

Még annyi, miért is kaptál volna egy olyan fülest!!! K300

Könyörögni, hitegetni senkinek nem fogok, szabad piac van. Aki nem tud válaszolni a privátra, tiltón jól mutat majd. Lehet, legközelebb ö keres. Igéretekkel meg a padlás tele!!!

(#13545) RootRulez válasza RootRulez (#13525) üzenetére


RootRulez
félisten

Nos, ki lett rakva, ezt követően kaptam tőle egy tömör, de annál lényegre törőbb emailt... A lényeg, hogy nem rontja tovább a levegőt... (remélem jóideig nem látjuk.

Viszont azt hozzátenném, hogy az email cím tulajdonosa és ahova küldenem kellett volna a ramokat tök más személyek... Úgyhogy lesz itt még gyom... :(

═════════════════════════════════════════

(#13546) shteer válasza RootRulez (#13545) üzenetére


shteer
titán

sztem ugyanazt kaptam tőle :D

..szerintem jónak tűnik

(#13547) Dzsézün válasza Kuncsaft (#13543) üzenetére


Dzsézün
csendes tag

Nah,jah te említetted,hogy rossz a füles headset része...már nem ér annyit....! De,mindegy is nem voltam rászorulva...! Abban igazat adok,hogy szólhattam volna,aláírom én hibám,elnézésedet kérem! Egy dolgot kérek ne becsméreljük egymást,mert semmi értelme...!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Dzsezun

(#13548) orkester


orkester
senior tag

Ph! megbízhatósági oldal #13200ig frissítve!

Már nincs olyan sok, hamarosan a többi is meg lesz.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#13549) orkester


orkester
senior tag

Ph! megbízhatósági oldal idáig frissítve!

Igyekeztem mindent figyelembe venni, ha véletlen kimaradt volna egy jogos fekete pont akkor privátban keressetek meg.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#13550) Pizzu válasza Magnat (#13491) üzenetére


Pizzu
aktív tag

Tisztelt Moderátorok!

Miért van az, ha valakit kitiltottak egyszer újra garázdálkodik? :F
Amelyik hozzászóláshoz szóltam arról van szó
Ez olyan rossz...

Kutyából sose lesz szalonna!!!!

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.