Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13951) engusz válasza Zohan (#13950) üzenetére


engusz
veterán

Tedd hozzá azt is, hogy vakon rendeltünk egy másik szabályzót (gyakorlatilag nem volt garanciális bevizsgálás), mert előre megadtuk neked a bizalmat. Írtam privátban, hogy kipróbáljuk amit visszahoztál, és ha nálunk sem működik jól, akkor visszafizetjük az árát.

Bármikor állunk elébe a visszafizetésnek - ahogy ezt korábban jeleztük is. Szívesen rendelünk neked bármilyen szabályzót, amibe bele tudjuk számolni a korábban vásárolt árát. Kis tétel, egyetlen ügyfél, de számít, igenis sokat.

Azt, hogy így kezeled ezt a helyzetet, azt pedig nagyon sajnáljuk.

[ Szerkesztve ]

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#13952) Zohan válasza engusz (#13951) üzenetére


Zohan
senior tag

Egyrészt senki nem kérte, hogy vakon rendeljetek másikat.. ugyanis teljesen megfelel nekem a jogszabályi előirás is erre vonatkozólag.. Ha az oldallapra amit rendeltem tőled tudtam várni 15 napot akkor akár erre is.
Irtad h kipróbáljátok és ha rossz visszafizetés lesz... nos azóta is csönd volt erről amióta irtad.., mintha csak úgy elfelejtődött volna. (de ezt nem értem miért irtad le mégeccer ha már eccer én is leirtam... )

Bármikor állunk elébe a visszafizetésnek - ahogy ezt korábban jeleztük is

Ez most került elő a forum bejegyzésre csak.. Eddig még csak egy lehetőség volt ha ugy adodik nem kiváltságos jog.
És lehet nem véletlenül kezelem igy a helyzetet, mert se számla se garilevél az adott hibás termékről.. Pedig akár el is tudtam volna menni érte ha jelzed h megvan, nem kell a posta, de te ajánlottad fel.

Az egyetlen ami a hibám lehet, hogy túl sokat kérdezek... ezért elnézést kérek..
Sajnos továbbiakban nem tudok mit kezdeni a fenn álló helyzettel, mivel eladtam a hibás terméket.. Hibásra nincs szükségem ha még is lenne nem pc boltba mennék érte uj áron venni olyat.

Számomra ez felháboritó.. Ilyen üzletpolitika is csak MO-n van.

[ Szerkesztve ]

Cooler Master, Asus & Corsair User - Powered By AMD

(#13953) engusz válasza Zohan (#13952) üzenetére


engusz
veterán

Kérlek vedd le a szemellenzőt és figyelj arra, amit írok.

Azért írtam le a csere termék előre berendelését, mert szerettem volna jelezni, hogy a témát nem toljuk le, illetve téged sem. Bizalommal és segítőkészséggel állunk a helyzethez.

2011-02-28 13:14:15 dátummal írtuk meg neked, hogy visszaadjuk a pénzt. Ez egy privát üzenet. Ha nem találod, szívesen kifényképezem neked vagy megkérjük a rendszer üzemeltetőjét, hogy ássa elő.

Ha egy új szabályzóba való beszámítás opció számodra, akkor kérlek jelezd. (Nem számít, hogy eladtad a hibás terméket.)

A bejegyzéseid semmilyen hatással sincsenek az ügymenetre, mi akkor is így és ezt kommunikálnánk, ha nem kerítettél volna ekkora feneket ennek. Ezt vallom, mint ember és mint boltvezető is.

Ha tovább szeretnél elégedetlenkedni, akkor állunk elébe, akár itt, akár privátban, akár személyesen. Csak szeretném jelezni, hogy semmi értelme, mert gyakorlatilag nyitott kapukat döngetsz.

[ Szerkesztve ]

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#13954) caris1


caris1
tag

paalma84-nek szeretnék egy feketepontot bevésni ezért. A telefonon megjelölt találkozóra nem jött el, a telefonját pedig vagy nem vette fel, vagy kinyomta. Vidékről utaztam fel Pestre miatta.

We buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like.

(#13955) ZoZoˇˇ


ZoZoˇˇ
tag

nagy feketét kérnékSAMMEL kollégának.
ezért
Megbízhatatlan eladó. Indoklás az utolsó hsz-ben.

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/horvathphotography524/

(#13956) alfaman512


alfaman512
tag

Tiszteletem mindenkinek.
Nem gondoltam hogy egyszer én is írok ide.
Szóval beszámítottam a xbox360- ba egy média lejátszót, személyesen utaztam le az ügy érdekében 245km-t (éjszaka) sajna az értékelést megadtam, de csak rá két napra derült ki hogy a mellékelt vinyó ilyen állapotban van.
A személy akitől beszámítottam: angibaba
A lejátszó hirdetése: wdtv live
Jeleztem neki a problémát, Ígérgette hogy cseréli, de a mai napig semmi fejlemény, jeleztem neki hogy itt fogom közzé tenni a művét, de már be se jelentkezik. Az xboxal én rendszeresen segítettem neki telefonon, majd már megy neki minden, azóta eltűnt, én meg dobhatom ki a vinyót. Kérem az úriember megjutalmazását, ha van rá mód. Nem egy nagy összeg, de éjszaka elmentem 245km-t majd telón ha neki kelett segítség rajta voltam, én meg le vagyok "ejtve" és még a vinyó is kuka. Kicsit többet vártam a sráctól. :R

(#13958) Alajos1 válasza bubuka0267 (#13957) üzenetére


Alajos1
csendes tag

Reagálás:Ezt a kérést egy bizonyos Vizler Attila Püspökhatvan Rákóczi u.3 alatti lakos írta.Ha rákerestek a nevére vagy visszaolvastok a fórumon kiderül ki is valójában.Nem kell magyarázkodnom,de a jogi lépéseket megtettem már,mivel nem kis sértegetés amit csinál,és ezt bizonyítani is tudtam.Köszönöm a türelmet és hogy végigolvastátok a levelem.
Hogy könnyítsem a dolgot itt egy pár link:
http://hardverapro.hu/apro/figyelem_csalas_gyanuja_all_fennt/hsz_6-6.html

http://prohardver.hu/tema/akikkel_jo_vigyazni_uzleteles_soran/hsz_11651-11700.html

http://mobilarena.hu/tema/jelentsd_a_csalokat_es_az_uzletrontokat/hsz_5760-5760.html

[ Szerkesztve ]

(#13960) flexxx válasza kirkri (#1) üzenetére


flexxx
tag

Helló!

Eléggé nem akartam ezt de sajnos muszáj.

Vettem volna lac13-tól egy Cooler Master ventillátort. Először megbeszéltük hogy találkozunk a Boráros téren mert személyesen vettem volna át. 5 órára beszéltük meg hogy találkozunk. Kimentem 5-re és legalább 45 percet álldogáltam hogy jöjjön aztán hazamentem és felhívtam hogy most akkor mi lesz? Erre ő most mondta hogy orvosnál volt és majd 7végén megint 5-kor a Borároson. Ekkor nem is volt semmi mert gondolom akkor volt időpontja. Kimentem 7végén megint de akkor már csak fél órát álltam mire kaptam egy SMS-t hogy lázas nem tud jönni de majd megbeszéljük. Azóta lázas. Szerencsére nem buktam be pénzt de mondhatna valamit végre mert semmire nem reagál : se privire, se telefonra, se smsre. Remek időhúzás volt álldogálni de ennyi elég is. Szerintem vigyázzatok vele :S

(#13961) enzo.1


enzo.1
csendes tag

hegeanabol
Videókártya javítás
2010.11.29-én leegyeztettük az adatokat, "1-2-3 nap az átfutás"
2010-12-08-án elpostáztam a kártyát.
2010-12-14-én én érdeklődök, hogy megérkezett-e a kártya. Nem emlékezett, hazamegy, megnézi, ígéri, hogy visszajelez. Persze nem.
2010-12-19-én én érdeklődök, hogy mi újság. "Alkatrészre várok . Mert amit most használtam ki derült h hibás"
2011-01-09-én megkérem, hogy ha eddig nem sikerült kezdeni vele semmit, postázza vissza. Pénzt nem akarok küldeni neki, utánvéttel nem hajlandó küldeni. Rövid üzenetváltások után megegyezünk, hogy rendben, várok még
2011-01-16-án ÍR, hogy ha minden igaz, hogy másnap megkapja az alkatrészt
2011-02-17-én én érdeklődök, hogy mi újság. Válasz: Azért nem jezeltem mivel nem lett jó. ???
Megegyeztünk, hogy az én postaköltségemet visszautalja, ő meg kezd a kártyával amit tud.
Azóta 20 nap telt el, semmi nem történt. Részemről a dolog lezárva, remélem soha nem üzletelünk többet. Persze mindvégig neki állt feljebb. Ilyen szolgáltatást nem kívánok a jövőben igénybe venni.

Kapott privit, hirdetési joga megvonva az ügy rendezéséig!

[ Módosította: kaller1 ]

(#13962) wxppro


wxppro
aktív tag

Van egy hirdetésem, vízhűtésem megmaradt alkatrészeivel.

Erre jelentkezett NaNorbert nevű illető, és felajánlott a saját hirdetéséből egy terméket cserébe.

Megegyeztünk, én még két darab 120-as Gigabyte ventilátort is hozzáadtam a vízhűtés alkatrészekhez.

Neki 50+ értékelése volt, nekem 10+, tehát semmi gond, én postáztam elsőnek.

2011.02.22.: leegyeztettük az adatokat.
2011.02.23.: elpostáztam a cuccost.
2011.02.24.: megkapta a csomagot, minden oké. Megkérdezte, másnap (pénteken) adja fel a csomagot és 2 napot üljön rajta a posta, vagy hétfőn elsőbbségivel, és akkor kedden megkapom. Írtam, adja fel másnap, nem kell elsőbbségi, Neki is olcsóbb, és hétfőn megjön.
2011.02.28.: hétfő, nem érkezett csomag, nincs üzenet.
2011.03.01. kedd, nem érkezett csomag.
Írtam Neki, hogy mikorra várjam a csomagot, mert hétfőn sem jött, és ma sem, tehát pénteken sem és hétfőn sem adta fel. Jött a válasz, hogy pénteken behívták dolgozni, azért nem adta fel, hétfőn meg nem ért rá. De egy órán belül feladja, és másnap, vagyis szerdán megkapom.
2011.03.02. szerda, nem érkezett csomag, nincs üzenet.
2011.03.03. csütörtök, jön egy üzenet, hogy sajnálja, de rossz irányítószámot írt a csomagra, és visszavitte Neki a posta. Megpróbálja megint feladni, de nem ígéri másnapra (péntekre) merthogy valószínűleg nem fog odaérni a postára a 19:00 órai zárásra. Ha feladta a csomagot, elküldi nekem a ragszámot, hogy le tudjam ellenőrizni, hol is van a küldemény.
2011.03.04. péntek, nem érkezett csomag, nincs üzenet, nincs ragszám.
2011.03.05. szombat, nincs üzenet, nincs ragszám.
2011.03.06. vasárnap, nincs üzenet, nincs ragszám.
2011.03.07. hétfő, nem érkezett csomag, nincs üzenet, nincs ragszám.

Beszéltem a postással is, ma már nem is hoznak ki semmit, szóval kezd átverés szaga lenni a dolognak. Én elhiszem, hogy mindenki hibázhat, de azért a XXI. században ne legyünk már ennyire tehetetlenek, hogy majdnem két hét alatt nem tudunk eljuttatni egy fél kilós csomagot 100km-rel arrébb. Ilyen csak a mesében van, meg esetleg a ruszki filmekben.

Én megelőlegezem az illetőnek a fekete pontot, a több, mint 50+ értékelése, és fanatikus tag rangja ellenére, és addig nem kívánok nyilatkozni ez ügyben sem itt, sem pedig máshol, amíg el nem rendeződik ez a dolog, vagyis meg nem kapom a csomagot, benne azzal, amit kialkudtunk. Sajnálom.

[ Szerkesztve ]

(#13964) NaNorbert válasza wxppro (#13962) üzenetére


NaNorbert
aktív tag

Írtam privátot, elnézést kérek tényleg nem adtam fel a csomagot, a mai napig!!

Elnézést tőled is és leendő vásárlóim és cserélőim től is, sosem fog többet elő fordulni hogy elkések a csomag feladásával.

Aki melózik, és van családja, gyereke és egyéb dolga tudja milyen "nehéz" eljutni egy olyan helyre aminél van fontosabb is.

Még egyszer elnézést kérek, kérem a moderátorokat hogy ezt ne töröljék, úton a csomag, az illető vagy holnap, vagy leges legkésőbb szerdán megfogja kapni a csomagot. Remélem itt is jelzi ezt majd.

Keresőszó: NaNorbert

◄╣Az életen keresztül nincs hamisabb vezető, mint az emberek véleménye╠►

(#13965) Freespace


Freespace
tag

Felírnám a fekete listára petya852004 nevű csalót!
Vettem tőle egy AMD X2 7750-es processzort, ami használhatatlan volt, a gépem állandóan újraindult Vele. Sajnos csak egy hét után derült ki hogy a proci a hibás, mivel minden új volt a gépben és a procira gyanakodtam legutoljára!
Amikor felhívtam és meghallota hogy miért hivom azonnal kinyomta a telefont és többet fel sem vette, privátra természetesen nem válaszol!

Vigyázzatok vele!

(#13967) Chaosftw001


Chaosftw001
tag

szeretnék kérni egy fekete pontot [buboreko23-nak] ezért az [üzletért]

rendesen elpostáztam neki az alaplapot utánvéttel egy hétfői napon szerdán kérdeztem megérkezett-e mire azt mondta nem jött semmi
csütörtökön jelezte hogy kapott valami értesítőt és hogy majd másnap bemegy és megnézi hogy megjött-e

következő héten ezt írta "nem kaptam loszart se amit kaptam értesitőt azzal bementem és aztmondták hogy a csomagot már viszaküldték!"

na most aki meg akar venni valamit az várni fogja a csomagot és nem napok után nézi meg hogy megjött-e
másik még azon a héten bementem a postára beírták az azonosítót és azt mondták ott van a hajdúsámsoni postán és hogy még pár napig áttudja venni utána visszaküldik
írtam neki mire ő ugyanezt a választ írta "nem kaptam loszart se amit kaptam értesitőt azzal bementem és aztmondták hogy a csomagot már viszaküldték!"
azóta se jelentkezik pedig azóta sokszor belépett
az alaplapot visszaküldték

a srác neve Popovics Máté
kb 1600ft-al károsított meg

ne üzleteljen vele senki

(#13968) csilla145


csilla145
tag

Érdemes vigyázni inter89 felhasználóval.
Cserét beszéltünk meg és hogy ráfizet.Én Ezt adtam .Ő adott egy PSP játékkonzolt és 25.000.-forintot.A terméket meg is kaptam és a pénzt is.Azonnal postáztam a csereárut.Kibontva és jobban megnézve a PSP konzolt világosan látszott hogy a kijelzője hibás.Írtam neki hogy gond van vele,azt mondta küldjem vissza ha nem tetszik.Őt nem zavarta és ezért ezért nem szólt hogy hibás.
Nem az a gond hogy nem adta volna vissza a gépemet,hanem az hogy nem tájékoztatott a hibáról és szándékosan csapott be.Ha nem vettem volna észre a hibát nem is szólt volna.Mondta hogy küldjem vissza de nem éri meg elmenni a postára utána megint az én csomagomért és ez még pénzbe és időbe is kerül.

Szóval hibás terméket kaptam.Érdemes odafigyelni ha üzletelsz vele.

(#13969) hegeanabol válasza enzo.1 (#13961) üzenetére


hegeanabol
aktív tag

A szép összeget 1.500 ft elutaltam de mivel csak éjjel tudtam netbank elé kerül így ma holnap fogod csak meg kapni :R

Emailban keressetek ezek után akinek még van nálam dolga. Köszönöm. hegeanabol@freemail.hu

(#13970) hegeanabol válasza enzo.1 (#13961) üzenetére


hegeanabol
aktív tag

Most kaptam vissza jelző sms-t az úr meg kapta az átutalást !!!! :R :R

Emailban keressetek ezek után akinek még van nálam dolga. Köszönöm. hegeanabol@freemail.hu

(#13971) wxppro válasza NaNorbert (#13964) üzenetére


wxppro
aktív tag

Megérkezett a csomag, minden rendben van. Írtam a topic egyik moderátorának, hogy törölje, illetve érvénytelenítse a hozzászólásomat.

Nem ide tartozik, de erre a családos ember dologra reagálnék. Nekem is van munkám, két gyerek, meg még egy kutya is. Természetesen nem a PH az első nálam sem, de ígyekszem úgy alakítani a dolgaimat, hogy ha elkezdek valakivel üzletelni, akkor a biznisz rám eső részét teljesíteni tudjam. Amúgy bele sem fogok.

(#13972) Faterkam


Faterkam
addikt

Szeretnék egy nagy FEKETE pontot Mongee kollégának!

A történet a következő: meghirdette ezt az Asus alaplapot kiváló állapotban! Leegyeztettünk egy időpontot, leutaztam Budapestről Nagykőrösre, az indulás előtt közölte hogy Ő nem tud kijönni az állomásra de a barátnője kijön. Vele találkoztam is, a dobozt kinyitva a processzorfoglalaton semmi védőlat, a foglalatba belefolyva a paszta, tiszta kosz. Erre felhívtuk telőn és kérte vigyem el a lapot és hagyjak ott 10eFt-ot, mert ha gond van vele vissza adja a pénzt. Felhoztam én hülye a lapot és másnap megnézte egy hozzáértő személy, kiderült a lap proci foglalatában néhány tüske sérült!. Rögtön hívtam, a kedves eladót, hogy viszem is vissza, mikor tudunk találkozni. Erre Ő ígéretet tett, hogy következő héten vasárnap valószínűleg Pesten jár találkozzunk. Az ígért időpontban nem hívott, ha én hívtam nem vette fel a telefont, (azóta se) A privikre nem reagált, és azóta be sem lépett, szerintem inkább nicket váltott!

Tudom én voltam a hülye, hittem neki, ott kellett volna hagyni az állomáson a lapot és inkább haza jönnöm, akkor csak a vonat jegyet bukom el! :W

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#13973) enzo.1 válasza hegeanabol (#13970) üzenetére


enzo.1
csendes tag

Megkaptam, köszönöm.

(#13974) jaja1981


jaja1981
addikt

ÓRIÁSI Fekete pont Macskaembern-nek, mert rossz ram-ot adott el Nekem, amikor vissza akartam adni sorozatos hazugságokkal terelt el. Erről a termékről van szó.

Hirdetési joga az ügy rendezéséig MEGVONVA!

[ Módosította: Sareth ]

(#13977) PH Nepper®


PH Nepper®
csendes tag

Jó nagy feketét kérek, vagy inkább adok emerico2004-nek, mert jár neki bőven!

Hírdetett tegnap egy hibás alaplapot 15e ft-ért. Jeletkeztem rá, mondtam, hogy ma elmegyek érte, azt mondta, hogy ok, du 3-kor ráér, megadta a telefonszámát és a címet, ahova mehetek, Erre most mikor hívom, hogy mennék érte, szól, hogy már elvitték. Kérdem, hogy miért? Erre mondja, hogy mert felhívták, hogy mennének érte. Mondom én, ez volna a nagy ok? Hát ha már egyszer lebeszéltük, hogy megveszem, akkor minek adja el másnak. Éjjel rakta ki a hírdetést, éjjel csak nem megyek már el érte.

Megbízhatatlan alak, senkinek nem ajánlom a bizniszt vele!!!
Jó nagy kellemetlenséget okozott nekem az illető...

A pénz nem boldogít. 50 millió dollárom van, de pontosan ugyanannyira vagyok boldog, mint amikor 48 millióm volt.

(#13978) emerico2004


emerico2004
aktív tag

Szeretnék feketét és kitiltást kérni [ph nepper kollégának ] ezért [link] éjszaka irt nekem hogy érdekelné a lap , délútán kaptam egy telefonhivást ismeretlen számról , hogy vinné a lapot éjszaka megbeszéltük mondtam hogy elvitték erre életveszélyesen megfenyegett , majd ő irt rólam feketét és privátban is nyomdafestéket nem türően beszélt . A hirdetéseimet szándékosan tönkretette [link]. Érdekes dolgokat tud valaki 2napos reggel valószinű már kitették innen párszor. Privátban 1betűvel sem irtam le neki hogy foglalva van a lap mert nem olvastam el már az utolsó üzenetét. Címet nem adtam irtam neki hogy hivjon fel ha aktuális ,felhivott délelött egy ismert szerelő innen és elvitte.

[ Szerkesztve ]

(#13979) PH Nepper® válasza emerico2004 (#13978) üzenetére


PH Nepper®
csendes tag

Úgy hazudsz mint a vízfolyás pajtás...

1. Nem fenyegettelek meg!

2. Tegnap kérdeztem, hogy ma du 3-kor ha megyek érte, megfelel-e? Azt mondtad igen! Ez nekem egy abszolute megállapodás volt, amit sikerült felrúgnod!

3. De olvastad a privátomat, mert láttam, hogy utána is bejelentkeztél még.

4. Miért vagy ilyen szemét alak, hogy ennyire nem törődsz másokkal? Mondtam, hogy megyek a lapért, miért kellett eladni másnak? Ennyire nem érdekel, hogy valaki számít rád? Ez nagyon nagy csalódást okoz az embernek, erre nem gondolsz???

5. És ezek után még én kapjak feketét, sőt kitiltást... Hát barátocskám, te egy igazi Gentlemen vagy!!!

[ Szerkesztve ]

A pénz nem boldogít. 50 millió dollárom van, de pontosan ugyanannyira vagyok boldog, mint amikor 48 millióm volt.

(#13980) PH Nepper® válasza emerico2004 (#13978) üzenetére


PH Nepper®
csendes tag

Sőt, te fenyegettél meg inkább, azzal, hogy azt mondtad, rám küldöd az ügyv édedet... :DDD

A pénz nem boldogít. 50 millió dollárom van, de pontosan ugyanannyira vagyok boldog, mint amikor 48 millióm volt.

(#13981) emerico2004 válasza PH Nepper® (#13980) üzenetére


emerico2004
aktív tag

Igen mivel közöltem veled hogy a a telefonbeszélgetést az első ..rva anyád , és ezt nem uszod meg után rögzitettem ugyanis csak akkor használható fel ha tájékoztatlak róla és igen nem türőm az életveszélyes fenyegetést.

tehát te fenyegettél meg nem én az ügyvéd nem fenyegetés hanem tudod benne is van a nehében ügyvéd a védelemről szól az ilyen emberek miatt akik azt hiszik mindent megengedhetnek maguknak.

meg nem hiszem hogy 5év és ennyi értékelés után pont egy 2napos reg merjen megfenyegetni és hazuknak nevezni én itt lezártam kérem az egészet eltávolitani ha van rá mód. [értékeléseim]

[ Szerkesztve ]

(#13982) Imperator999 válasza PH Nepper® (#13980) üzenetére


Imperator999
aktív tag

PH Nepper®-hez szólnék, hogy én vittem el a lapot.
Konkrétan nem tudom ki hazudik, ki nem, de elmesélem a sztorimat.
Kora reggel megláttam a hirdetést, és ott volt h újra vihető, gondolom vki visszamondta, na mindegy. Rögtön ment emericonak egy PÜ + SMS-t küldtem neki hátha azt előbb olvassa, mert gondoltam még alszik mivel éjjel 2ig fentvolt a PH-n. Majd reggel csak elolvassa és reagál.

Megcsörgetett visszahívtam, mondtam h kell a lap, megbeszéltük h du-n átveszem bp-en belül, majd rá fél órával visszahívtam h ha kihozza Kistarcsára akkor bármikor hozhatja azaz előbb is, mert itt át tudom venni egész nap.
Lezsíroztuk, kihozta, átvettem.

Bocsi a modiktól ha nem ide tartozik, :U

[ Szerkesztve ]

(#13983) PDoki


PDoki
tag

Iszonyú nagy fekete pont Marktilt -nek! <a href="http://hardverapro.hu/tag/marktilt.html"target=”Marktilt"</a> felhasználónak, ezért: http://hardverapro.hu/apro/ati_asus_radeon_hd4650_1gb_gddr3_agp/friss.html
Egy Asus 4650 1GB DD3-nak hirdetett kártya valójában egy ASUS 9550-es kártya 125 MB RAM-mal! Igen, nem voltam eléggé figyelmes, és nem tájékozódtam eléggé. De ez akkor is durva, és ráadásul a kártya nem is működik! 3 gépben teszteltem semmi életjelet nem ad! Most rohadtul ki vagyok akadva, és ha elkapom ezt a kis gennyládát, kitekerem a nyakát, az biztos! Kap egy nap haladékot, ha nem jelentekzi (persze sunyít), akkor megyek a rendőrségre! Még jó, hogy a haverom felvette az egész adásvételt, úgyhogy szorulni fog most!
Senki semmit ne vegyen tőle, soha a büdös életben!

[ Szerkesztve ]

(#13984) PH-User


PH-User
addikt

Sziasztok!

Nem akartam, de megteszem, negatív értékelést adnék misi1989-nek...

Itt az üzlet, amire jelentkeztem. Megbeszéltem vele, hogy küldje el a kártyát, s amint ideért, kipróbálás után fizetem. Mutattam magamról referenciát is, rábólintott, majd írta, hogy másnap postára adja. Megköszöntem neki és írtam, hogy várom a kártyát, ha ideért jelzek és utalok.

Erre másnap írja, hogy sajnos vissza kell mondania az üzletet, mert kapott egy 6k-s ajánlatot ott helyben és személyesen átveszik, így vonzóbb neki ez az üzlet.
Megértésemet előre is köszöni!
:(((

Nos, szerintem ez nem így működik!
Nálam is megesett már, hogy meghirdettem valamit, le is tárgyaltuk az üzletet, de jött egy újabb jelentkező, aki kicsivel többet ajánlott volna érte és helybe jött volna, de bennem van annyi tisztelet, hogy nem csinálok a számból segget és tartom a szavam.

Azt döntsétek Ti el, hogy jár-e a fekete vagy nem, én minden esetre leírtam, hogy jártam vele, figyeljetek oda, ha vele köttök üzletet!

Köszönöm a figyelmet.

[ Szerkesztve ]

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#13985) janos313


janos313
csendes tag

"Spor", alias Nemes Gábor vert át, mint Kecsua nevű társunkat.
Mindkettőnknek ugyanazt a HDD-t "adta el". Mindketten utaltunk, egyikünk sem kapta meg!
Sajnos komolyan kell venni a figyelmeztetést: "Ne utalj előre!"

Okuljatok a mi példánkon: az okos a más kárán tanul!

Üdvözlettel János ....................................................................."A tett halála az okoskodás!".....+......"Az a baj a világgal, hogy az ostobák holtbiztosak magukban, az okosok pedig kételkednek!"

(#13986) janos80


janos80
senior tag

Sziasztok!

roberto88-nak kérek egy fekete pontot!
a fekete pont targya: [link]
megvettem tole az alaplapot. 1hét probagariba egyeztunk meg ,mert már az elso napon problemak voltak vele. beszereltem a házba a lapot és nem indult el. ventik porogtek de kep nem jott.
aztan kiszereltem ,atvittem egy ismerosomhoz. ott az asztalra kitettuk és azonnal indult.
hazavittem ,nem indult. tapot csereltem. ugysem. kiderult,hogyha a felfogato csavarok megvannak huzva,akkor nem indul a lap. gondoltam valamiert befeszult. par napig ment(még az 1héten belul),majd elkezdett fagyogatni. nyomogattam a lapot kezzel,hatha valahol beindul. hát a deli hid megnyomasakor beindult,majd érezni is lehetett ,hogy atveszi a borda a meleget. gondoltam pasztát cserelek, aztan leszedtem és ez a latvany fogadott.
[link]
gyakorlatilag a chip kozepe kiszakadt ahogy levettem. gondolom már megvolt repedve és az eladonal is jelentkeztek a fagyogatos problemak. a paszta soha sem volt lecserelve,hiszen latszik,hogy a gyari van rajta. olyan kokemeny,hogy csavarhuzoval sem lehet leszedni. olyan mint a beton. szoval. jeleztem az eladonak,hogy megvan a hiba,ami már 1 naptol kezdve megvolt. kerdeztem,hogy hajlando e visszavenni a lapot,mivel 1 hét garit vallalt rá. nem volt hajlando.
nem azért kerek feketet neki,mert nem fizeti vissza az alaplap árát,hanem azért,mert már az elso naptol kezdve rossz volt a lap amit kuldott...

udv
Janos

[ Szerkesztve ]

(#13987) gban válasza janos80 (#13986) üzenetére


gban
Közösségépítő

Így én sem venném vissza.
Igaz, el sem adnám ha fagy meg nem indul.
De ha veszel egy telefont, tévét, stb., az is akkor garanciális ha nem berheled szét mielőtt jelzed hogy "hibás de megvan a hiba oka".
Tehát lehet hogy rosszat kaptál, ezt nem kétlem, de szerintem simán jelezned kellett volna hogy rossz (lehet meg is tetted, ez nem derül ki), és visszaadni.
Így most az eladónak minden joga megvan elállni a visszavételtől, és lehet röhög a markába, mert tudta hogy nem jó a lap.

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#13988) janos80 válasza gban (#13987) üzenetére


janos80
senior tag

figyi. ahogy irtam nem azért kerek feketet neki,mert nem veszi vissza. hanem azert mert rossz volt a lap.
amugy tudott mindenrol,hogy gondok vannak vele. ahogy megkaptam és beszereltem már hivtam is telefonon,hogy nem mukodik. ő erre azt mondta,hogy ram problema. mondom ok. atvittem egy ismihez nala tettunk a kingmaxok helyett corsair ramot. elindult. majd beletettuk a kingmaxot,és lass csodat azzal is elindult. mindezt ugy ,hogy kint volt az asztalon.
ahogy hazavittem és beszereltem nem valtozott semmi csak annyi,hogy bent volt a hazban. és nem indult. lazitottam a csavaron és utana indult . de megegyszer nem irom le. tudott az elado mindenrol elhiheted. kár hogy ő nem jon ide és ir,pedig megadtam neki a linket,hogy megvédheti magát ha akarja,de szemmel lathatoan nem erdekli. hát ő egy ilyen elado...

[ Szerkesztve ]

(#13989) gban válasza janos80 (#13988) üzenetére


gban
Közösségépítő

Nem kételkedem hogy igazad van, mindössze annyi a probléma - minden együttérzésem mellett, mert lehet én is így tettem volna ahogy te, és megjárom - hogy a törött déli híddal ő került lépéselőnybe, bármennyire is jogtalanul, és nem tudod bizonyítani az igazadat.
Mindez "jogilag".
Emberileg meg érdekes hogy egyből tudta nem tudom hány kilométerről látatlanba hogy ram-hiba, következtetéseket is le lehetne vonni belőle, talán nem is alaptalanul, de egy konkrét ítélethez ez kevés.
Célod félig biztosan eléred, aki akar, utána tud már itt nézni az eladónak, még ha feketét nem is kap, és eldönti hogy mennyire ajánlott az óvatosság. Ha egy ember megúszik egy rossz bizniszt, már megérte.
Ha meg egyvalaki is megússza a garvesztést egy amúgy jogos problémánál, hasonló okból, szintén megérte ez a pár post.

Postázást nem vállalok.

(#13990) janos80 válasza gban (#13989) üzenetére


janos80
senior tag

hat igen. ki gondolna,hogy leveszi a deli hid hutojet és ez fogadja. igaz picit nehezen jott le,de hát melyik jon le konnyen ami regota fent van.
mindegy. a post megmarad. ha kap feketét akkor jogosan fog kapni,ha nem akkor meg majd itt megtalaljak a hsz-eimet.

udv
Janos

(#13991) máyköl


máyköl
veterán

Robi727 -nek egy nagy fekete pont. Több iphone-t is hirdet, megbeszéltük vele a keletinél egy találkozót, ahova nem volt hajlandó eljönni, még a telefonját sem vette fel.
Közben találkoztunk két másik emberrel is, akikkel beszélgetés során kiderült, hogy ők is ugyanarra az emberre várnak, egy másik iphone-t szerettek volna tőle venni.

Több embernek átszerveztette a napját, de nem volt hajlandó a képét odatolni. SENKI ne üzleteljen vele, kár volt benne megbíznom, pedig volt egy halvány sejtésem, hogy nem kóser az arc.

(#13992) Pepe78 válasza emerico2004 (#13981) üzenetére


Pepe78
senior tag

Nem az számít ki mikor regelt, és hogy milyen értékelései vannak. Ha azt mondtad, hogy rendben a dolog és közben másnak eladtad akkor az gerinctelen dolog és jár érte a fekete.Néha pont ezért nézek be ebbe a topikba, hogy megnézzem kivek van gond mostanában. Nagyon csodálkozom egy két ismerős név láttán....

(#13993) janos80 válasza -Solt- (#13116) üzenetére


janos80
senior tag

csak most reagalok erre,mert most vettem észre.
nagyon egyszeru a dolog.
nem lett eladva a lap. de errol te is meggyozodhettél ,amikor honapokkal kesobb megkerestelek,hogy most elado a lap és hogy érdekel e még. ha eladtam annak a masik allitolagos szemelynek aki neked irt(amit nem ertem,hogy miert nem nekem),akkor mégis mit akartam neked eladni? ugye tudjuk,hogy ezekre a lapokra valoban ugy kell vadaszni... vadasztam egy masikat és azt is elakartam adni?
kicsit sok a szabadidod és tul sokat gondolkodsz. ez van. meggondoltam magam es megtartottam még jopar honapig. ennyi.

a hsz-ed egy duhos kisgyerek viselkedesere utal,mert nem kapta meg amit akart... ;] van ilyen. az eladonak van ahhoz joga,hogy meggondolja magát,hogy mégsem adja el.

[ Szerkesztve ]

(#13994) C64 válasza djTech (#13813) üzenetére


C64
őstag

A tisztázás végett!

A Procit hetekkel a tervezett találkozó előtt lefoglaltam. Azt mondtad, hogy pósta kizárva, csak személyes átvétel. Mondtad, hogy jössz fel pestre jan 29.-én és hívsz majd még előtte, ill egyeztetünk. Nem hívtál, elteltek a napok és én pedig beírtam a hírdetésedbe, hogy valszeg kamu az egész, mert az eladó csak a száját jártatta.
Később írod, hogy akkor jönnél fel pestre. Akkor viszont már nem volt aktuális a vétel, lejárt a határidő, vettem egy másik procit.
Az összes privát beszélgetés még megvan... leelenőrizhető!
Erre most látom hogy beírod ide ezt a történetedet (sztem tök kamu...), hogy állítólag feljöttél pestre, hívogattál telón stb... De mikor? Nem is beszéltük meg. Jan 29.re volt megbeszélve és nem két héttel utánra. Ezek után nehogymár elvárd tőlem, hogy megvegyem a procidat.... Direkt szóltam, hogy már nem aktuális.
Az ilyen embert nem szellemi fogyatékosnak hívják?

Szóval barátocsakám kiérdemelted a feketédet! djTech-nek a kazudozásért, rágalmazásért és azért, mert jogtalanul befeketítetted a hírnevemet!

chaplin

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#13995) djTech válasza C64 (#13994) üzenetére


djTech
csendes tag

Sziasztok,

Úgy látom berágott a kolléga, aki tegnap még csaknem az anyámat is szidta a levelezésében.

Akkor megegyeztünk, hogy felviszem pestre a procit. Telefonon megegyeztünk, hogy csak a délelött jó Neki.
Másnap elvittem az ígért időpontban, Pestre a procit, hivtam 4 szer telefonon, nem volt elérhető még matávos pesti telefonról is próbálkoztam barátom üzletéből, hiába.

Az üzletből megnéztem hogy fent volt-e a kolléga, láttam ,hogy igen, akkor már tudtam, hogy palira vett.

Miért egy hónappal később kérdez rá a fekete pontjára??? Megírtam neki akkor privátban is...
Én úriember vagyok ő hozzá képest, és nem akarok ezzel a témával többet foglalkozni.
Jogos a fekete. Most is vádaskodik, hazugnak nevez, nevetséges. Tanulhatna már egy kis tisztességet. Ráadásul én nem károsítottam meg senkit sem, Ő viszont tartozik egy utiköltséggel... Hogy mekkora bőr van a képén, hihetetlen.

Nem ajánlom a vele való üzletelést senkinek.

(#13996) djTech


djTech
csendes tag

Ezt kaptam chaplin -tól nagy vonalakban tegnap.

privátot nyilvánossá tételét tiltjuk továbbra is.

Ez nem hiszem, hogy normális ember komunikációjára utal. Azt nem érem, miért kapkod 1 hónappal az "üzlet" után, amiért egy tiszteséges kollégától pirospontot kaptam. Azt hiszi, hogy összehazudozik mindent, vádaskodik, akkor visszavonják? Nem értem.

Ha kifizetné az utiköltségemet akkor, sem vonnám vissza a feketét. Még aznap este megírtam neki sms-ben is privátban is hogy megy a fekete. Akkor nem érdekelte?

Hazug szemétláda! Óvatosan vele. Szerintem nem én vagyok az első...

[ Módosította: bolondember ]

(#13997) janos80 válasza djTech (#13996) üzenetére


janos80
senior tag

amit tiltanak a forumban:

"a privát üzenetek nyilvánossá tételét. A privát üzenetek, mint a nevük is mutatja, magánlevelezésnek minősülnek. Sem a moderátorok, sem a házigazdák nem látnak bele. Ezért a másik fél hozzájárulása nélkül még részletekben sem tehetőek nyilvánossá."

(#13998) orkester


orkester
senior tag

Ph! megbízhatósági oldal idáig frissítve!

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#13999) C64 válasza djTech (#13996) üzenetére


C64
őstag

Hallod, hogy lehetsz ennyire gerinctelen??? Soha az életbe egyszer sem beszéltünk telefonon, ne kamuzz már... Az eszem eldobom, mekkora egy kretén ember vagy hallod...

És már megbocsáss barátocskám, de egy úriember nem hazudozik!!!

Mikor jössz fel legközelebb pestre? Szívesen beszélgetnék veled erről személyesen is!!! ;]

Még szép, hogy ki vagyok szállva magamból, ezek után ki ne lenne feldúlva...

Hallod djtech!!!!!!!

NEM KÁROSÍTOTTALAK MEG MERT SZÓ SEM VOLT RÓLA, HOGY MEGVESZEM A PROCIDAT!!!!!!!!

És ez bizonyítható az összes privát beszélgetésünkel!

Úristen, káromkodott chaplin, úristeeeeeeeen..... :Y :C !
Persze, hogy fel vagyok dúlva, direkt rossz híremet kelted!
Elegem van már a rosszindulatú emberekből :(((
.....

[ Szerkesztve ]

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#14000) janos80 válasza C64 (#13999) üzenetére


janos80
senior tag

mondjuk én már uzleteltem veled(2db velociraptort) szemelyesen és semmi problema nem volt... :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.