Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1736) TomPoe


TomPoe
tag

Üdv Mindenki!
Egy speciális dolgot próbálok összehozni Premiere Pro-ban és kíváncsi vagyok, hogy mennyire lehetetlen, amit szeretnék :).
Szóval van több videósávom és hangsávom egy sequence-n belül, amiket összeszinkronizáltam egymással. Úgy gondoltam, hogy a konkrét anyag összevágása egyszerűbben fog menni, hogy ha ezt a sequence-t egy másik sequence-be helyezem, tehát így csak 1 videó és 1 audio sávval kell foglalkoznom. Viszont azon gondolkozom, hogy ha az eredeti sequence-ben szeretnék valamit módosítani (akár csak egyetlen sávon), akkor hogyan találom meg, hogy hol kell azt módosítanom? Szóval ez úgy néz ki, hogy behúzom a source ablakba (ami normál esetben bal oldalon található) az eredeti sequence-t (amiben találhatóak a külön sávok) és ott válogatom ki azokat a részeket, amikre szükségem van és lehúzom az új sequence timeline-jára. És ha itt felfedezek valamit, amit módosítani kéne az eredeti sequence-n belül, akkor ott hogyan találom meg?
De amúgy másfajta workflow javaslatot is elfogadok erre a helyzetre, lehet, hogy inkább az lesz a megoldás :)
Előre is köszönöm a válaszaitokat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.