Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2288) W-Man válasza Zsadi (#2286) üzenetére


W-Man
tag


Úgy van és tényleg nagyon jól bírja a tuningot. A 4x256 mb ram szoros időzítésével is elbír... ami ritka. Én 4x256 -al tartom az X2 -est 2,5-4-4-8 -on báár igaz csak 2T-n. De így is az olvasás 7e fölött van, de a többi adat is csak a konkurencia szégyenérzetét növelheti. Aztán azt, hogy 2-3 évig bírja a tempót egy lap a mai világba több mint jó dolognak tartom. Aki ezt a lapot vette, a legjobbat választotta az s939 lapok közül. Amúgy láttam én is Zalman -nal szerelt AGP x1950 Pro -t (gyönyörű!) de én aztatat mondom, hogy a Sapphire és a HIS x1650 Pro és XT -je is bőven megfelel mindenre amíg a DX10-es karik és játékok elterjednek. Szerintem ugyanis az AGP-s x1950 Pro árából már egy váltásra is tellik (kb. 80e körül mozog). Ráadásul nekem a Sapphire x1650 Pro a 4400+ -al alapjáraton 5570 pontot csinál 3dmark05 -ben és kifejezetten Oblivion IV -hez vettem. De a többi játszó is hozza azt az átlag FPS- t ami már több mint nagyon jól élvezhetővé teszi a játékot. Húzva 6190 volt eddig a csúcs a karival és egy AGP-s karitól ez nagy dolog :DDD Annyi hogy én a stabilitás végett fix 74-en tartom ami kb. + 50-100 pöttyöt jelent. A zenélésről meg már írtam. A bele szerelt zenei hárdverelemekkel sohasem volt semmi bajom és külön örülök annak, hogy a hangkari és a lap is VIA chippes. Ennyi.

Szerintem érdemes még várni azzal a BIOS-al. Sőt! Szerintem nekem semmi szükségem nem lesz rá.

U.I.: ...a prohardveres x1650 Pro kontra 7600 GS összehasonlítás nem fedi a valóságot! Szvsz így nem lehet tesztelni. Borzalmas. Az x1650XT meg egész egyszerűen megállít a fejlődésben és a 7600GT a nyomába sem ér. Ennyi. Stabilabb és szebb. Ez a lényeg.

Wíí



[Szerkesztve]

Ha egy probléma megoldásán fáradozol, nagy segítséget jelent, ha eleve ismered a megoldást.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.