Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2198) W-Man válasza karmester (#2195) üzenetére


W-Man
tag


A 24/192 -es deszka. Zenélni elég. Hasonlóan a laphoz az M-Audio is VIA chipel dolgozik. Jön hozzá egy DX4 -es monitorpár egyenes átviteli frekvenciával (nem egy konzum, az M-Audio -t majmoló görbe creatívmány :) ). De játszani, videjózni is megteszi mert a hangkari 5.1, AC3, DTS & more vevő mindenre. Kéz alól vettem. Előtte 2496 -ost használtam ami zenélni a legolcsóbb audiophile interface még mindíg (mondjuk monitorban egy BX5 vagy BX8 jobb lenne, de otthonra a DX4 is bőőőven elég). A latency (a legfontosabb!) 96 khz -en gyakorlatilag nulla. Nem ezer :DDD Apple Mac -re is talán ez a kettő a legolcsóbb cuccos. Ráadásul rendesen ki van hegyezve az Athlon 64 -re & PCI 2.2 -re. Nem tudom úgy leterhelni hogy kiakadjon valamin is, pedig monstre egy szoftver környezettel bxtatom állandóan:) Pl. ProTools alatt, vagy a jó öreg Cubase SX (lassan kint a 4-es verzió) is megteszi podnak. De az USB & Firewire cuccok is faszák nagyon. Az AV8 meg jól bírja a strapát, ahogy a proci és a ramok is. A füles Sennheiser...De mondom, a proci alapjáraton veszi a lapot. Igaz én alternatív jazz meg trip-hop zenét kreálok általánosan de ajánlok neked egy másik oldalt is, ahol a klasszikus műfaj kedvelői is kedvükre csemegézhetnek: [link] Nézd meg a Vienna Collections -el kapcsolatos oldalakat: [link]. Amivel egy a baj, az áruk! :O ;] ;) A lényeg szvsz, hogy ha zenélsz pl., csak zenélsz akkor jobb választás az M-Audio vagy az EMU. De ha csak hallgatod és kevésbbé kreálod otthon, gépen a dolgaidat , akkor tucatnyi a választék és ez a Terratec cucc is rohadt szimpatikus. És ez a középkategória. Mert ugye max.highban kidolgozni a dolgait az ember úgyis profi stúdióban fogja. A felsőben meg nincs határ, lévén van ötszázezerért, meg 2 millióért is hangkari..., vagy Sennheiser HD-650 füles 100ért :) Pl. egy nívósabb gyártó: [link]

Boccs az offért és semmiképen sem győzködni akarlak, csak jó a téma... ;)

W-Man

Ha egy probléma megoldásán fáradozol, nagy segítséget jelent, ha eleve ismered a megoldást.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.