Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2567) Cadal válasza ejjha (#2566) üzenetére


Cadal
őstag

Hi!

Amit leírtál azok alapján kb jók a beállításaid. Talán a ramnál lehetne vmit kezdeni azzal a Command Rate 4T-vel, jobb lenne ha 2T lenne. Plusz nem írtad, hogy a HT mennyin megy érdemes azt is visszavenni x4-re (800Mhz). 240-es fsb-nél már úgyis 960Mhz-en jár. Nekem is volt Kn9 ultrám X2 3800+-al. Nálam stabilan vitte a 2,5Ghz-et. de ez felett már nem volt stabil. Ha tuningolni szeretnél akkor mindenképp ajánlanám, hogy egy új hűtővel kezd. Az AC Freezer 64 Pro és a CM Hyper TX2 nagyon jó hűtők, és jó áron meg lehet őket szerezni. Akár később egy nagyobb teljesítményű procit is rendesen lehűtenek. és a Én válaszaim:
1; egy jó hűtővel szvsz menne tovább is.

2; Ha vga-t is cserélsz, akkor már érdemes egy erősebb proci, amit meg lehet húzni 3,0-3,2 Ghz környékére. A ram sztem maradhat.

3; Az általad említett kártyákhoz már kell minimum 2,9 - 3,2 Ghz. Amúgy ha szoktál játszani, akkor érdemes jó kis alaplap ez.

Valamiért nem tudtam linkelni semmit, pedig tudnék pár képet mellékelni. (pl ha megnézed a cuccaimnál levő linket, akkor láthatod, hogy azt is egy ilyen lappal csináltam + freezerrel, + kingmax rammal.)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.