Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10422) dioka7


dioka7
senior tag

Sziasztok!

Bocs, hogy hosszú leszek...
A helyzet az, hogy 4 db ilyen széket vettünk a munkahelyemen az elmúlt 3 évben. 2 etapban történt a vásárlás, de a 4ből 1 nem volt nagyon használva, mert a gazdája felmondott, a másik 3ból pedig 2nek a gázrugója tönkrement és leengedett. Az egyik az enyém, és nem is értem, de van, amikor 1 hétig nem ereszt le és van, amikor pedig 10 percenként emelgetem magam vele. Na mindegy is, ezt csak azért írtam le, mert most magamnak itthonra kellene szék és ez minden igényem kielégíti. Maximálisan kényelmes hosszabb használatra is, viszont ha már 120k-t adok egy székért, akkor nekem ne menjen tönkre 13-14 hónaposan (nyilvén a gari idő letelte után ment mind tönkre...), mert kivágom, nem leszek boldog. Egy másik kollégám pedig ilyen széket kért. Ez tökéletesen "működik" már 3 éve használja, de ennek 5cm-el szélesebb az ülőlapja, mint a fentebb linkeltnek és nekem olyan kényelmetlen emiatt, hogy nem tartja a combom, hogy beleülök és azonnal ki akarok szállni belőle. Mintha egy padon ülnék, ahol oldalról semmi nem tart. Most nézegettem Secret Lab székeket, mert az minőséginek tűnik, de amellett, hogy az 200k ft, amellett ránézésre az is elég széles ülőlappal rendelkezik, és biztosan agyf...t kapok, ha ennyire drágán megveszem és még kényelmetlen is lesz.
A kérdésem tehát az, hogy tudtok ajánlani valamit, ami minőségibb, mint a fent linkelt Noname DxRacer, viszont tartósabb is, de kialakításában ha nem is azonos, de nagyon hasonló? Esetleg valami tipp, hogy merre keresgéljek (márka, vagy bolt tipp is jöhet)?
Köszi :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.