Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8333) Lauda


Lauda
félisten

Volt ma egy kis sztorim a rend oreivel es mivel a jot/rosszat is meg szoktam irni, ennek is itt a helye.

Meglatogattam egyik rokonomat ma es az egyik belvarosi utcaban szoktam parkolni, mivel innen jutok fel hozza a legrovidebb uton gyalogosan. Mikor mentem vissza az automhoz, volt rajt egy cetli, hogy tiltott helyen varakozom es feljelentenek, a kapitanysag pecsetjevel ellatva. Akkor neztem, hogy tenyleg van ott egy megallni tilos tabla, ami regebben nem volt ott, valoszinu azert helyeztek ki, hogy a keresztutcabol kihajtok jobban belassak az utcat, en ott a sarkon parkoltam, de az 5 meterre direkt figyeltem. Bementem a kapitanysagra es kertem, hogy hivjak oda az intezkedo kollegajukat. Nem sokara jott a srac es elmondtam neki mindent ahogy volt es hogy keves penzbol elek (tappenzen vagyok es gerincproblema miatt) es hogy nem lehetne-e vele valamit kezdeni, atvaltani mas birsagra, elmondtam neki mindent reszletesen, hogy miert kerestem minel kozelebb parkolot es hogy teljesen elkerulte a figyelmem a tabla, de nem kamuztam neki egy szot sem. Kicsit gondolkodott, elvette a cetlit es osszetepte, azt mondta egy eros szobeli figyelmeztetes. Kezet fogtunk es megkoszontem neki! Meg elugrottam a kozeli uzletbe es vettem egy kis edesseget es visszavittem neki. Amugy a tobbi kollegaja akik ott voltak is nagyon normalisak voltak, ala cuzammen egy rossz szavam sem lehet rajuk. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.