Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13275) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Kis összefoglaló:

[link]
[link]
[link]

Itt a brand-nél csak válasszátok ki hogy Volvo, és elég sok kép készült mind a 3 napon rólam.

Illetve két videót találtam ahova betettek:

[link] 5:42-től ha nem onnan indulna
[link] 10:57*

Elsőnél nagyon csúszós volt a pálya, majdnem megvolt az első megforgásom, nap, hó eső, nap, hó, nap, hó, eső. Egész nap ez ment. Karussell-re felvezető nyújtott kigyorsításnál kétszer is komolyabbat kellett belenyúlnom mert meg akarta előzni az eleje a hátulját.

Másodiknál egy helyi srácot követtem, nincs is ennél jobb érzés mikor leköveted egy rutinos helybéli vonalait. Utána jót beszéltünk a parkolóba meg körbe mutatta a kocsiját, most hozta ki a szalonból és már pályán van vele :DDD

A hangulat az első osztályú volt, majd még leszek pár videóban ami jövő hét vége fele lesz publikálva.

Sok kört tettem bele 3 nap alatt, fékeket is lenulláztam.

Már kitakarítottam de a pofákat ki kell cserélnem a napokban.

Megyek e még idén? ABSZOLÚT IGEN :))

Viszont lehet még kap egy komolyabb fék fejlesztést addig a gép, mivel egyértelműen ez a kocsi leggyengébb pontja. Szépen fekszik és tapad, motorerőre sincs panasz, de a fék az... 3 olyan köröm is volt hogy nagyon jót csapattam, előzgetek, tolom ami kifér majd a kör felénél el kellett vennem mert nem akart úgy lassulni a kocsi ahogy kellett volna. Így dupla akkora féktávokat vettem inkább.

Gyönyörű táj, remek verdák, szinte mindenki kedves és érdeklődő benzingőzös. Imádom a helyet :K

Itt egyik barátom pálya vezetés oktatóval, pillanatokkal mielőtt megelőztem. Apex Golf GTI.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.