Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  OpenWRT topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

OpenWrt topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19211) attilav2 válasza @Jocó@ (#19209) üzenetére


attilav2
őstag

Nekem simán ment a pythonos scripttel(amit kicsit módosítani kellett hogy a friss python-nal működjön) meglett a netmode4(mesh mód), aztán aztán az amdinisztrátori munkamenet url-jéből kilopott stok-id -val be kellett írni néhány url-t, pár reboot, és lett telnetem, ahol az openwrt guide-nak megfelelően felflasheltem a hivatalos 23.05-öt. Xabolcs segített, illetve google-zni is kellett.
Módosítani kellett a mesh-t bekapcsoló python scriptet így:
Aláhúzott rész, ezután sikeresen lefutott megkaptam a netmode4-et(még nem lesz ettől telnet, de ez a lépés kell hozzá).
Miután meglett a netmode4, a következők szerint kellett eljárni a telnet megszerzéséhez:
https://forum.openwrt.org/t/adding-openwrt-support-for-xiaomi-redmi-router-ax6s-xiaomi-router-ax3200/111085/936
Másik ax3200 már nem kell a műveletekhez mert a netmode4 mesh-t a python script bekapcsolta.
Ezután egy scripttel a sorozatszám megadásával le kell generálni a telnet jelszót, és az owrt wiki alapján felflashelhető a a factory image. Az image routerre juttatásához a python beépített webszerverét ajánlja a leírás, nekem meg kellett adnom az indításkor a --bind paramétert is, aminek értékeként a router által a gépnek kiosztott ip-t adtam meg, különben a 0.0.0.0-n indult el, ami nyilván nem jó.

Ha ennyire értessz a sorosportos mókoláshoz akkor akár rendelhetted volna az itt régebben xabolcs ajánlott mediatek filogic-es asust, annak van usb-je ha gyakrabban torrentezni szeretnél az lehet jobb vétel lett volna.

[ Szerkesztve ]

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  OpenWRT topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.