Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 7 – Még egy megosztó – de gyors – étel: resztelt máj
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- bambano: Bambanő háza tája
-
LOGOUT
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
bambano
titán
a systemd-ben levő cuccok jelentős százaléka nem működik.
megismétlem: NEM MŰKÖDIK. az svr4 init töredékét se tudta annak, amit a systemd, de azt mindig megcsinálta jól.a másik probléma, hogy a unix attól lett unix és sikeres, hogy kis, egyszerű építőelemekből van összerakva. van másik irányzat, azt windowsnak hívják. windowsos szemlélettel unixot programozni alapvető tévedés, mintha egy vegán arról kezdene vitatkozni, hogy a bélszínt mennyire átsütve szereti.
a harmadik probléma, hogy egy közösség által összelapátolt rendszerben egy őrültnek ekkora hatalmat adni a kezébe pocsék ötlet. különös tekintettel arra, hogy pöcstering nem először próbálkozott és bukott meg a hülyeségével, lásd pulse audio.
a negyedik probléma, hogy senkinek nincs joga ekkora pénzkidobásra kényszeríteni senkit, amennyibe a systemd megtanulására fordítandó erőforrás kerül, különös tekintettel arra, hogy egyébként a systemd nemlétező problémákra ad (rossz) megoldást.
tehát a 2-4 problémák akkor is a systemd ellen szólnának, ha egyébként az rendesen működik. de mivel ettől a rendes működéstől igen messze vagyunk, az, hogy a systemd megvalósítása egy rakás sz.r, übereli az összes többi problémát.
további probléma még, hogy például akik devuant fejlesztenek, fejleszthetnének debiant is, ha nem ette volna bele a fene a systemd-t a debianba. azzal, hogy systemd-s lett a debian, pazarlódik a munkaerő és lassul a fejlesztése. így eljutottunk odáig, hogy akik eddig debianra alapozták az életüket, azoknak most jelenleg nincs működő oprendszer választási lehetőségük.
Új hozzászólás Aktív témák
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Kamionok, fuvarozás, logisztika topik
- Milyen hagyományos (nem okos-) telefont vegyek?
- Egérpad topik
- Tudományos Pandémia Klub
- Mr. Beast retteg, elveszi az AI a munkát
- Teljes verziós játékok letöltése ingyen
- One mobilszolgáltatások
- OTP Bank topic
- ASUS notebook topic
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Green -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3600, 94% Akkumulátor
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 128GB Sierra Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3388
- Bomba ár! Dell Latitude 7480 - i5-6GEN I 8GB I 256GB SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- BESZÁMÍTÁS! 16GB (2x8) Kingston HyperX Fury 1600MHz DDR3 memória garanciával hibátlan működéssel
- RÉSZLETRE . OPCIONÁLIS. ThinkPad L16 Gen 1 16" WUXGA, Ultra 5, 16GB RAM, 512GB SSD SZÁMLA GARANCIA
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest