Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux - haladóknak (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-30 15:51:13

LOGOUT.hu

Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2) escie


escie
őstag

nini,
új topik. :)

még mindig nem tud valaki egy sakkprogit, amivel lanon lehet játszani? google-t használtam, nem adott megfelelő megoldást... :U

--
na, hozzuk át a kérdéseket. :)

az ftp problémához annyit, hogy a kedves kerzdő user szerintem maradjon a debian saját repójánál, értsd: apt-get install -lal telepítsen egy ftp-szervert, ha sikeres, akkor továbblépünk, és bekonfigoljuk. nekem itthon működik egy proftpd, esetleg tudok majd mutatni egy konfigfájlt...
egyébként igen szépen meg van írva a konfigfile, tulajdonképpen nem lehet elrontani... :)

ha valami nem megy a telepítéssel, talán megkérhetnál valakit, hogy adjon egy bombabiztos sources.list-et...
--
az utf vs iso dologhoz azt tudnám mondani, hogy (szvsz) elég zavaros a helyzet, van legalább háromféle szabvány, satöbbi. a hosszútávú cél az lenne, hogy áttérjünk utf-re, szerintem modernebb, jobb megoldás...

I'm back, baby!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux - haladóknak (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.