Hirdetés
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- Szevam: ChatGPT: Bizonytalansági jelölés funkció bekapcsolása
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- potyautas: Levél gyermekemnek
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
- localhost: Hatvan időegység. [Update 65]
- btz: Internet fejlesztés országosan!
-
LOGOUT
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Atapi
senior tag
válasz
Speeedfire
#10300
üzenetére
kifejtenéd kicsit részletesebben a vbox dolgot? milyen host ill. guest rendszer van (gondolom a guest a debian, de ez sem egyértelmű). milyen hálózati emuláció van (nat, bridge, etc)? honnan szeretnél csatlakozni a géphez (host rendszerről, belső hálózatról, etc)? mit jelent, hogy localhost (host, guest) alatt működjön, és mi minden?
a végére megjegyezném, hogy gyanítom a virtualbox konfigurálásával van gondod (hálózatmenedzsment szempontjából szinte lényegtelen milyen rendszerről beszélünk, a lényeg, hogy milyen hálózati emulációval, mit és honnan szeretnél elérni), aminek van külön topicja, ahova talán többen járnak, mint ide, szóval arrafelé is érdemes kérdezősködni.
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen notebookot vegyek?
- Milyen TV-t vegyek?
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Az AI miatt drágulnak a mobilok is
- Építő/felújító topik
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- iPhone topik
- A hatalom gyűrűjével védekezne a Samsung a Magic Leap szemüvege ellen
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Yettel topik
- További aktív témák...
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
- Bitdefender Total Security 3év/3eszköz! - Tökéletes védelem, Most Ünnepi áron! :)
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
- MS SQL Server 2016, 2017, 2019
- Windows 10/11 Home/Pro , Office 2024 kulcsok
- ÚJ Acer Nitro V ANV15 - 15.6"FHD IPS 165Hz - i5-13420H - 16GB - 512GB - RTX 4060 -Win11 - 3 év gari
- Kuriózum: Ozark Trail (amerikai) fejlámpa 600 lumen
- HIBÁTLAN iPhone 11 Pro 64GB Midnight Green -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3372
- Azonnali készpénzes Sony Playstation 5 lemezes és digitális felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- Wacom Cintiq DTK-2260 digitális rajztábla
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

