Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-22 21:35:06

LOGOUT.hu

Ha TV-t szeretnél vásárolni, a Milyen TV-t vegyek? topikba írj!
Meglevő készülékkel kapcsolatban ebbe a topikba írhatsz.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36351) Mentolka válasza krx21 (#36350) üzenetére


Mentolka
senior tag

Köszi!
A TV nézést mindig megpróbálom ideális körülmények közt megtenni: sötétben, szemből.
Utána lehet annak nézni, hogy egy TV melyik panellel van szerelve?

PL.: most van a hardveraprón egy LG 55LA970, ami talán érdekes lehet.

[ Szerkesztve ]

(#36352) Elvagyok


Elvagyok
senior tag

Áttettem az "Azonnali kérdések" közé!Laci. :R

[ Szerkesztve ]

Soha többé ...

(#36353) [-HERO-]


[-HERO-]
senior tag

Sziasztok!

A hálószobába szeretnénk venni egy tv-t.
Tv adás nem menne róla, csak filmek, fontos az online tartalom és egy xbox one lenne rákötve.
A szoba méretéből adódoan 42-43" os készülékeket nézegettem, olyan 3-4 méterről néznénk.
A keret amit rászánnék az olyan 200k körül lenne.
Kinéztem egy konkrét típust erről kérném a véleményeteket, esetleg ha van jobb vétel tőle ár érték arányban vagy kicsit többért jobb, szívesen fogadom a tippeket.

Ezt néztem ki:
[link]

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#36354) krx21 válasza Mentolka (#36351) üzenetére


krx21
nagyúr

A helyzet az, hogy a gyártók ritka esetben közlik csak ezt. Leginkább neten informálódva, legfőképp a tesztekből lehet kideríteni...

(#36355) dh66e válasza Mentolka (#36343) üzenetére


dh66e
veterán

Ebből az összegből plazma után max egy használt oled jöhet szóba vagy megszokod a technológia velejáróját és veszel egy VA paneles ledest.

(#36356) FollowTheORI válasza Mentolka (#36345) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha ennyire pörögsz a feketén, akkor OLED igen. :)

Egyébként a prémium VA paneles tévék feketéje már egész tűrhető szerintem. Ilyen Samsung KS széria és hasonlók. Persze megfelelő háttérvilágítás állítással együtt.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#36357) DjTaRsY


DjTaRsY
aktív tag

Sziasztok!

Irodába szeretnénk 49" TV-t, melyre többször laptop is lenne csatlakoztatva, de nem csak HDMI-vel, hanem régi, D-SUB csatakozós analog módon is, D-SUB -> HDMI átalakítóval (a projektort szeretnénk megspórolni az eszközzel, így pl prezentációk is mennének rajta. Képes lenne UHD TV normálisan megjeleníteni az analogból átalakított jelet?
Amit kinéztünk az a 49UH603V és a 49LH6047, de a FullHD-s túl kevéssel olcsóbb az elsőnél, ez nekem gyanús. Vagy a fullhs-s túl rossz vétel már, vagy az UHD-snek rossz a képe.

Előre is köszönöm a segítséget.

Üdv,

Gergő

(#36358) Mandok válasza krx21 (#36338) üzenetére


Mandok
tag

"Első dolog, hogy ne a Samsung megszokott képét akard...
Amúgy mi volt a csere mozgató rugója?"

Őszintén?
Az, hogy már akkor is agyaltam a Sony-n, mikor a Samsungot megvettem, de akkor győzött bennem a kíváncsiság, hogy azonos áron egy 4K-s TV-t vegyek. Most meg győzött a kíváncsiság, hogy vajon mi a franc lehet ez a csoda Sony, ami ma állítólag ekkora csúcs és verhetetlen képű TV, amihez nem lehet hasonlítani semmit, főleg nem egy belépő 4K Samsungot.
MEgvettem, kipróbáltam, megnyugodtam:)

Nincs új a nap alatt, aki ma azt hiszi, hogy bármelyik elismertebb márka TV-inek képminősége között óriási szakadék tátong, az téved. Minden tv-t nagyon el lehet állítani, minden TV-t nagyon hasonlóan is be lehet állítani, de ami biztos, hogy gyenge SD rtl klubon minden TV egyformán csúnya lesz és egy FullHD Planet Earth epizódon meg mindegyik egyformán gyönyörű.

Mindnekinek önmagában kell mérlegelni, hogy mekkora felárat ér meg neki picivel jobb kép, picivel másabb színek (valós HDR, stb.), illetve jobbnak mondott mozgásmegjelenítés....
Én rájöttem, hogy számomra a méretet nem pótolja semmi és innentől kezdve mindig a nagyobb méretet fogom választani a kisebb, de komolyabb modell ellenében, hasonló áron.

(persze nem adtam fel a hitem a Sony-ban, a tegnap este még csak egy rövid próba volt, ma este bízom benne, hogy sikerül megszeretnem, mert nagyon nincs kedvem visszavinni és megint otthagyni sok tízezret egy nagyobb TV-ért. Ha viszont mégis csere lesz, akkor hozom a "60-as Samsungot)

(#36359) blakey válasza Mandok (#36358) üzenetére


blakey
titán

A Sony topikban írtam neked egy választ, rajtad áll, hogy megfogadod vagy sem.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#36360) SLYM válasza Mandok (#36358) üzenetére


SLYM
veterán

van abban valami amit írsz, de én láttam már ismerősnél nagyon olcsó TV-t (a boltban kapható legolcsóbbról beszélek a méretben), aminél még én is kiláttam, hogy jobb a TV-m képe az övénél, nem is kicsit, pedig nekem aztán fingom sincs mit kell nézni

(#36361) krx21 válasza Mandok (#36358) üzenetére


krx21
nagyúr

Amiben általában veri a Sony a Samsungot, az a gyári profilok pontossága... Az alap beállítások a Samsungok estében igen sok színárnyalatot "elharapnak"...
Kalibrált esetben már nincs ilyen jellegű különbség...
A méret az igen, fontos, de akkor már 65"... A 60"-al nem lenne sokkal nagyobb...

[ Szerkesztve ]

(#36362) Genji válasza [-HERO-] (#36353) üzenetére


Genji
őstag

Szia!

3-4 méterre már bármilyen nagyobb TV-t vásárolhatsz Full HD tartalom esetén. Ár érték arányabn nagyon jó vétel a Samsung UE60J6240, nem fogod megbánni a nagy képernyőt. Többször ajánlották már ezt a TV-t a topicban, ha rákeresel a típusra.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#36363) [-HERO-] válasza Genji (#36362) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

A nappaliban van most egy 65 colos lg, én is azt az elvet vallom hogy ha tv, legyen minél nagyobb.
De a hálóba egyszerűen nem tudok hova rakni egy 60 colos tv-t :D

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#36364) Mandok válasza krx21 (#36361) üzenetére


Mandok
tag

Igen, csak a 65" az 55"-höz képest közel még egy másik 55" TV árával drágább....

(#36365) krx21 válasza Mandok (#36364) üzenetére


krx21
nagyúr

Az biztos, hogy ott igencsak ugrik az ár... De az élmény is! ;)

[ Szerkesztve ]

(#36366) Mandok válasza krx21 (#36365) üzenetére


Mandok
tag

Akkor inkább várok az élménnyel, mert bízom benne, hogy lassan mennek lefelé az árak is a nagyobb méretek elterjedésével.

Ma annyiért lehet venni 50"-et, amibe nemrég a 42"-es TV_k kerültek.

(#36367) krx21 válasza Mandok (#36366) üzenetére


krx21
nagyúr

A helyzet az, hogy mindig lesz indok várni... Viszont ilyen alapon soha nem lesz TV-d.. ;)

(#36368) Mandok válasza krx21 (#36367) üzenetére


Mandok
tag

Mondjuk ezt nem mondanám annak fényében, hogy ez a Sony a negyedik 55"-ös TV-m egy év alatt...

(#36369) Dave567 válasza torma1981 (#36337) üzenetére


Dave567
addikt

És ha a tévé jobb Full HD-ban akkor is ezt mondod, csak mert tudja a 4k-t?

(#36370) 7s26c válasza Mandok (#36368) üzenetére


7s26c
senior tag

negyedik? elégedetlenség okán váltottad őket vagy simán cserélgetted ?

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#36371) gergo001


gergo001
csendes tag

Sziasztok.
Vettem egy Samsung ku6000 tv.Ha bekapcsolom akkor nem jön be se a Samsung se a Smart logo csak az adás.Lehet,hogy ez így normális?A kikapcsolás is olyan mintha csak készenlétbe tenné a tv magát.A service menü nagyon nehezen jön elő másnál is?Köszi a választ.

(#36372) Mandok válasza gergo001 (#36371) üzenetére


Mandok
tag

Ha már megtörtént az első beállítás, akkor normális, nem lesz sem Samsung, sem smart, semmi egyéb logo, csak az adás.

Ha most csomagoltad ki és első tulaja vagy, akkor viszont kellene lennie egy pár perces zenés-dizájner beállító felületnek.

(#36373) 7s26c válasza Mandok (#36372) üzenetére


7s26c
senior tag

ha meg nincs , akkor jó eséllyel már használt a készülék. (áruházi polcon ment pl.)

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#36374) gergo001


gergo001
csendes tag

Köszi a választ.A zenés bemutató effekt az megvolt.A tv vadiúj T-home-os.

[ Szerkesztve ]

(#36375) 7s26c válasza gergo001 (#36374) üzenetére


7s26c
senior tag

akkor jó! mi már vittünk vissza tévét mert be voltak állítva csatornák rajta. adták az értetlent, hogy és akkor mi van?

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#36376) zsola32


zsola32
őstag

sziasztok
megnőttek a gyerkőcök, szeretnék nekik saját Tv-t venni, mivel sokat "lógnak" a szobánkban
jelenleg egy 23"-os samsung LCD-n tévéznek, de az masina jó lenne ha 32"-os lenne.
A meséket egy PI3-as szolgáltatja, ezt szeretném rátenni majd az új TV-re is, ezért jó ha van HDMI-CEC a tévén.
egy Philips 32PFH4101/88 FHD LED a kiszemelt, ha jól néztem, az említet szempontoknak megfelel, és árban is barátságos, sőt ha jól olvastam, fel is tud venni TV műsort.

mit szóltok hozzá, ha szerintetek nem okés, szívesen veszem, ha ajánlotok valami mást helyette...

köszi a segítséget, és a válaszokat

(#36377) #94529552 válasza zsola32 (#36376) üzenetére


#94529552
törölt tag

Helyette Samsung 32J5100 és 32K5100, vagy ezt

(#36378) Genji válasza Mandok (#36364) üzenetére


Genji
őstag

Azért jó az a 60"os Samu mert az most 220K azaz kb 55ös árában megvan és nem kell 400K-t kipengetni a 65"-ért. :))

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#36379) Piftuka válasza TA68 (#36216) üzenetére


Piftuka
veterán

["Eddig tartott a kaland a 3D tévékkel"]

A hír engem sajnos nem lepett meg, mert még karácsony előtt voltam a Media Markt-ban, és ott már az egyik promóter srác említette, hogy a 2017-es modellek között egy darab 3D-s televízió sem lesz.

Mindennek tükrében átértékeltem a 3D TV vásárlására vonatkozó feltételeimet, és úgy döntöttem, hogy - muszájból - közelebb hozom a vásárlást, és megemeltem a rászánt összegkeretet is.

Ennek megfelelően az alábbi készülékek jöhetnek szóba (ár szerint növekvő sorrendben):
---------------------------
SONY KDL55W807CSAEP Android 3D Smart LED
---------------------------
PANASONIC TX-58DX750E 4K UltraHD Smart LED
---------------------------
SONY KDL-65W857CSAEP 3D FullHD Smart LED
---------------------------
LG 55UH950V Super UHD 4K 3D Smart LED
---------------------------
SONY KDL-65W859CBAEP 3D FullHD Smart LED
---------------------------
SONY KD55XD9305BAEP 4K HDR 3D Smart Android
---------------------------
LG 55EG910V Ívelt 3D FullHD OLED
---------------------------

Mivel jó sokáig nem szándékozom majd lecserélni, így fontos, hogy a lehető legjobban válasszak.

Adott a dilemma...
A legnagyobb képátlóval rendelkező készülék legyen?
Esetleg az, amelyik egyben UHD felbontású is, mert jövőbe mutató(bb)?
Vagy legyen az OLED, ugyanazért, és a kiváló minőségű fekete szín megjelenítésért? (De sajnos ez ívelt...!)
Mindenképp HDR készülék legyen?...

Minden érvet, ellenérvet, hasznos információt nagyon szépen köszönök előre is! Különös tekintettel, de nem kizárólag azoktól, akik esetleg birtokolnak egyet a fenti készülékek közül, így személyes tapasztalatuk is van.

Szóval, kérlek, bátran írjatok... Beszélgessünk kicsit ezekről a 3D-s készülékekről, úgyis hamarosan a "letűnt idők emlékei" lesznek!

Köszönöm előre is!

Üdv: Piftuka

[ Szerkesztve ]

"Aquila non captat muscas."

(#36380) FollowTheORI válasza Piftuka (#36379) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nos, ha sokáig nem akarod lecserélni, akkor érdemes azt venni, ami a legtöbb jövőbemutató dolgot tudja felhozni, és viszonylag általánosan elfogadottan jó minőségben... tehát számtalan review és egyéb site alapján ajánlott.

Ez pedig csak a SONY9305 lehet ebből a listából... mert:
1. 4K
2. HDR
3. viszonylag jó panel van benne
4. review alapják az ajánlott tévék között van

Ellenérv:
1. Android lehet nem fog annyira tetszeni, de én inkább megszoknám mint megszöknék... annyira nem lehet tragikus, meg majd talán javítják amit tudnak
2. ára, nem tudom hogy most akkor belefér vagy sem? :)
3. azért biztosra még nem tudni nem jö e 3D tévé jövőre... lehet jön egy jobb tévé, neadjisten 4K OLED amit tud 3D-t is...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#36381) Unlimited válasza FollowTheORI (#36380) üzenetére


Unlimited
aktív tag

1Ha tényleg fontos neki a 3d, akkor ne várjon, mert 101%, hogy nem lesz 3d tv. De, ha annyi pénzt szán tv re, akkor én nem gondolkodnék lcd tvben, az biztos. Szerintem az OLED a jövőbe mutató inkább, mint az LCD. Az LCD elérte korlátait, az biztos, hogy 1-2 éven belül kell helyette valami. Na most ez az OLED lesz, vagy valami más, ki tudja előre!? Bár olvasni, hogy a Panasonic kitalált valami hiper-szuper lcd kijelzőt, ami olyan kéminőséget hoz, hogy az valami csuda. Hogy aztán abból is mi lesz? Volt már hasonló a történelemben, aztán 1 prototípuson kívül soha senki nem látott semmit belőle. Óriási matek mehet a háttérbe, hogy mit csináljanak a gyártók. Mert valami mást fejleszteni iszonyat pénz, azt meg kiadni nem szeret egy részvényes sem, csak kaszálni. Venni az LGtől OLED panelt, gyártó egységeket felhúzni, megint nem kis pénz és mivel nem olcsó a panel, plusz nem keveset kell még költeni mellé, így drága lesz a végtermék. És, ha drága, nem veszik olyan sokan. Mert ott van mellette a polcon az LCD, ami lapos, nagy és aki laikus illetve nem akar sokat költeni tv re, az meg alkuszik és inkább azt vesz. Nem olyan egyszerű ez, mint a crt tvről való átálás........ Meg sok minden van a háttérben, az biztos. De minden a profitról szól és nem arról, hogy Te, mint vásárló jól jártál. Ott az arany tojást tojó tyúk, az LCD, de már nem veszik olyan sokan, mert már van, inkább csak cserélik ilyen olyan oknál fogva, tehát valamerre mozdulni kell, de arra, amerre legkevésbé fáj anyilag a gyártóknak. De szerintem jelen helyzetben az OLED előre mutatóbb, mint az LCD. De ez csak egy vélemény.......

[ Szerkesztve ]

(#36382) sazo válasza FollowTheORI (#36380) üzenetére


sazo
tag

Nem vitatkoznék veled, de Én a Panasonic-ot is képben hagynám. Én teljesen meg vagyok vele elégedve és az 5 év garancia sem megvetendő.

Üdv:

Z

(#36383) Mandok válasza Piftuka (#36379) üzenetére


Mandok
tag

Ezek közül egyértelműen a 65"-öset ajánlom.
Lényegében mindegy is a többi érv-ellenérv, egész egyszerűen azért, mert 400k-ig ez a legnagyobb vehető TV és kész.
Semmi más nem fog akkora örömet okozni a későbbiekben, mint az, hogy mekkora a TV.
Emellett nyugi, de ez a Sony 857 egyébként is kategóriaelső általában mindenben.

1-2 év múlva-sőt, egyesek már most is- bele fognak kötni, hogy hékás, de ez nem is 4K, de ne foglalkozz velük, ezzel a TV-vel a következő minimum 3 évre simán biztosítot magadnak otthonra a TV-zés örömét és boldogságát. 3 év múlva még mindig eladható lesz 200 ezerért, akkor majd veszel egy aktuális, remélhetőleg jóval elérhetőbb és a mostaniakhoz képest fejlettebb 4K-s 65"-ös TV_t.
De egyelőre én nem is gondolkodnék a helyedben.

(#36384) Sanyyka


Sanyyka
aktív tag

Sziasztok, gyors segítséget szeretnék kérni:
öcsém ma(!) szeretne lcd tv-t venni.
55 colos Samsung ue és Sony w8 széria közt vacillál.
Fontos szempontja a PS4 játék, ezért nem is értem: inkább a Samu felé hajlik.
Szerintem sokkal inkább a Sony, szerintetek?

HA LEHETSÉGES KÉREK SOS VÉLEMÉNYT, RÖVID INDOKLÁSSAL, KÖSZÖNÖM SZÉPEN ELŐRE IS! :R

[ Szerkesztve ]

(#36385) FollowTheORI válasza Unlimited (#36381) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Világos, csak kár hogy az csak FullHD és HDR sincs. :)

Ilyen méretben én már csak 4K-t vennék, és ha már sokáig nem tervez cserét, akkor valami csúcsot.

De igazad van, ha van rá majd 1 milliója, vegyen OLED 4K-t. De a fentiek között nincs olyan.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#36386) FollowTheORI válasza sazo (#36382) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Valóban, bár amennyire én tudom így fejből az egy gyengébb TV.

Nem 10bit paneles (a Sony 10bites), + gyengébb HDR és UHD Premium sem (a Sony az).
És valszeg IPS, bár ezt sem tudom.

Meg kisebb méret (bár gondolom van belőle nagyobb is) a Sony meg 65-ös ugye.

(#36387) sazo
Ebben nem kételkedek. Biztos hogy azis egy jó TV, baj is lenne ha nem lenne az. Csak elvileg van jobb is (a másik). ;)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#36387) sazo válasza FollowTheORI (#36386) üzenetére


sazo
tag

A Sony-t nem ismerem, de a Panasonic-ot már fél éve használom, hozza amit vártam.

Üdv:

Z

(#36388) #94529552 válasza FollowTheORI (#36386) üzenetére


#94529552
törölt tag

Honnan veszed, hogy gyengébb a Pana, vagy neked van mindkettő márkából ilyen UHD tv-d?

(#36389) FollowTheORI válasza #94529552 (#36388) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Technikailag gyengébb ennyi... nyilván hogy mennyi látható valszeg szem és ízlés kérdése is.

Egyébként boltba láttam ezzeket, szóval azért valamennyire ismerem.

Meg nyilván az ár is döntő... de a Sony jobb tévé, papíron mindenképp... de szerintem ha felütnék pár review-et akkor gyakorlatban is.
Azért a 10bites panelnek meg a valódi HDR és UHD Prémium minősítésnek csak kell valami látható jele legyen. Még ha nem is sok.

Ez kb olyan különbség mint a Samsung Series 6 és Series 7-8 között.

Amugy miért kéne legyen nekem, olvasni csak tudok technikai specifikációt... :)
Szerintem ő is... aztán majd eldönti. Nem erőszak...
Én csak leírtam mit érdemes venni abból a listából leginkább és miért.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#36390) laci06


laci06
senior tag

Sziasztok!

Új tévé vásárlása előtt állok. Főleg sorozatok, filmek nézésre lenne, nem lenne monitornak használva egyáltalán. 3D nyilván nem feltétel, és igazság szerint a 4K létjogosultságáról sem vagyok meggyőződve, habár a HDR-ről nagyon jókat írnak (persze az a jövő, de nem a közeli 1-2 éves). A szép kép a fontos egyedül.

Méretben még nem döntöttem, de 55-65 col között vacilálok. A nappali az 4 méter széles, egyik végén lenne a TV, másik végén meg a kanapé. Szerintetek méretben mit lenne érdemes? Konkrét TV-t tudtok javasolni?
A Samsung KU6400-es szériáról nagyok jókat olvastam eddig, vagyis az első kiszemelt az UE55KU6400. Van ettől jobb az árban? Nyilván 65"-nál nem ez lenne a budget, ott a UE65KU6400-nek megfelelő TV-k állnának.

(#36391) #94529552 válasza FollowTheORI (#36389) üzenetére


#94529552
törölt tag

Jah, hogy egyik modellt sem ismered közelebbről? Akkor tévedtem, bocsi :B A bolti körülmények közti megnézésre meg azt mondják, hogy az semmire nem jó.
Ha konkrétan érdekel, úgy tudom, claire78-nak(őt az OLED topikban is megtalálod) pont ilyen 58DX750-es tévét vett fél éve, és 1-2 hónapja pedig 55EG910-et is, az ő véleménye biztosan tényeken alapuló és elsőkézből való lesz minden bizonnyal a 2 készülékről.

[ Szerkesztve ]

(#36392) Vasshammer


Vasshammer
tag

Sziasztok!

Ha rossz helyre írtam, akkor bocsánat :( . Navon N40TX279FHD televízió HDMI csatlakozója valószínűleg meghalt. Egy HD4870-es videókártyát teszteltem, majd driver telepítés közben elment a kép.
A korábbi GTX1060-ra visszakötve se érzékeli már a TV-t, a monitort érzékeli. Kipróbáltam a TV-t másik kábellel, laptoppal, de nem kapott jelet. Valószínűsítem, hogy a TV-ben ment szét a csatlakozó, lehet a régi VGA adott neki valamit.
Azt lehet javítani? Mit lehet kezdeni vele? Vagy jobban járok, ha keresek valami átalakítót HDMI-ről?

RCA csati, VGA van még rajta, meg SCART. nem hiszem, hogy azok olyan jó minőséget tudnának-e produkálni, mint a HDMI.

Köszi

Üdv, VH

(#36393) SLYM


SLYM
veterán

Sziasztok! Hogy és milyen programmal tudok egy pendrive-ról elindított videóból kiszedni a feliratot? Sony 55W755 a TV, a Sony topicban nem tudtak válaszolni, azért írok ide.

(#36394) Milka 78 válasza SLYM (#36393) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Mármint PC-n?Mert ez esetben MKVtoolNix programmal tudsz kiszedni,beilleszteni,fekiratot,hangot videó alá.

[ Szerkesztve ]

(#36395) Mandok válasza Sanyyka (#36384) üzenetére


Mandok
tag

SOS-ben küldtem neked privátot még napközben, de nem jött válasz. Sikerült venni valamit?

(#36396) SLYM válasza Milka 78 (#36394) üzenetére


SLYM
veterán

A TV-n belül, a standard lejátszóval.

[ Szerkesztve ]

(#36397) FollowTheORI válasza #94529552 (#36391) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Tehát ő meg a Sony-t nem ismeri... hagyjuk már ezt hogy ki mit ismer... mellesleg énis írtam már máskor hogy a bolti semmit nem ér... azt csak azért írtam, hogy azért nem kínai a téma. :U

Johogy nem már kötelező minden gyártó minden modelljét ismerni testközelből 1 hónap használati tapasztalattal... hagyjuk. :)

Abból a listából a Sony a legjobb, ha 4K kell és 3D. Ennyi. Netes review-k alapján is... és pl pár teszt szerint a Pana 3D nem olyan jó mint a Sony. Ha neki fontos a 3D már 1 + pont. Erről ennyit.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#36398) #94529552 válasza FollowTheORI (#36397) üzenetére


#94529552
törölt tag

Miért kellene a Sonyt ismernie, én nem arról beszéltem. Az volt, hogy te gyengének minősíted a Panasonic 58DX750-et. Egy itt is jelen lévő tulaj, sazo szerint is jó választás a Pana.
Érdekes, mikor látom, hogy valaki megmondja a tutit, hogy melyik a legjobb, és csak boltba látta ezzeket a neontengerben. Tehát egyik szóban forgó modellt sem ismeri. Hmm. Akiknek több hónap tapasztalata is van valamelyikkel, azt meg hagyjuk? Nem értelek, de hagyjuk ennyiben, majd eldönti az érdeklődő.

[ Szerkesztve ]

(#36399) dh66e válasza SLYM (#36393) üzenetére


dh66e
veterán

Távirányítón van egy subtitles gomb.(az audio gomb mellett.)

[ Szerkesztve ]

(#36400) FollowTheORI válasza #94529552 (#36398) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Egy szóval se mondtam hogy gyenge, csak hogy a Sonynál gyengébb... azért ezt ne kelljen már magyarázni.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.