Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) daneeeeee válasza Zügynök (#700) üzenetére


daneeeeee
aktív tag

Akkor ott lesz a probléma, ugyan is az analóg csatlakozók pl: D-Sub Eyefinity esetén nem engedélyezettek, csak digitális csatikkal megy sajnos. :(
Olyan monitor kell neked amin legalább van egy DVI csati.

(#702) Zügynök válasza daneeeeee (#701) üzenetére


Zügynök
tag

Hát ezt nem tudtam....
Megpróbálok szerezni egyet.
:R :R :R :R

Üdvözlettel: Zambelly Péter

(#703) daneeeeee válasza Zügynök (#702) üzenetére


daneeeeee
aktív tag

Az elsődleges monitorodon van DVI bemenet?
Ha igen megpróbálhatnád megcserélni a két monitort hátha úgy működik.

(#704) Zügynök válasza daneeeeee (#703) üzenetére


Zügynök
tag

Hát nincs egyiken sem az itthon talált monitorok közül ilyen bemenet.Mindegyik D-SUB-os.
Úgy tűnik, süthetem a halat.... :W

Üdvözlettel: Zambelly Péter

(#705) Zügynök válasza Zügynök (#704) üzenetére


Zügynök
tag

Az egyik monitoron van DVI-D bement, ez jó lehet esetleg? :Y

Üdvözlettel: Zambelly Péter

(#706) #90933760 válasza Zügynök (#705) üzenetére


#90933760
törölt tag

Igen, az digitális.

(#707) Zügynök válasza #90933760 (#706) üzenetére


Zügynök
tag

Akkor szerzek egy DVI-D kábelt és megpróbálom. :DD

Üdvözlettel: Zambelly Péter

(#708) proci985 válasza daneeeeee (#701) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

van miniDP -> analog atalakito, avval megy.

viszont a miniDP -> DVI az DVI-D, szoval abbol szvsz nem fog analog jel kijonni.

egyszerubb megoldas: analog kijelzo ra a DVI-Ire a kartyan, masik ketto mehet miniDPre. esetleg hdmi - dvi is jo es akkor kevesebbet kell atalakitozni es eleg egy miniDP csati

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#709) Tillu70


Tillu70
tag

Srácok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni:
Adott egy PC (H77 chipset, I7, 8GB, és KETTŐ darab ATI 7770-es VGA crossfire-ba kötve)

A lényeg, hogy minimum 4 monitort kellene használnom velük, de eddig csak odáig jutottam, hogy egy kártyán tudok 3 monitorból Eyefinity képet csinálni, ennél többre nem jutottam. Van 2 aktív display átalakítóm, (egy normál DP, és egy mini DP-s) de valahogy csak az egyik kártyából "jön" kép. Egyáltalán, lehet a 2 kártyából 6-os rendszert csinálni? Ha már a 4 monitoros Eyefinity-vel is boldog lennék, de nem igazán akar összejönni.

Szívesen várok ötleteket, hogy mit próbáljak még...

Az alaplap kezeli a crossfire-t, de/és össze is kötöttem őket felül a kis kábellel. Esetleg a biosban kellene túrkásznom?

Köszönettel, T.

(#710) anytime


anytime
őstag

Szia!
Ugye jól olvasta, hogy a Sniper Elite V2 és majdan a III. futtatható (lesz) Eyefinity-n?
A

(#711) proci985 válasza Tillu70 (#709) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

eyefinityhez tudomasom szerint egy kartyara kell kotni az osszes kimenetet.

viszont extended desktopkent kene mennie.

anytime: elvileg cryengine3, crysis 3 pedig megy szepen. a ketto passz, ujabb UnrealEngine3 cimek mukodnek rendesen. youtube mit mond?

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#712) anytime válasza proci985 (#711) üzenetére


anytime
őstag

:B - nem esett le a tantusz ... Youtube a baratunk :)
A V2 tudja, szuper. Nem hinnem, hogy a III visszalepes lenne, szoval johet a nyaron az a harmadik, de felek, 3FHD + SEIII, kivegzi a gtx670-et ....:(

(#713) proci985 válasza anytime (#712) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

lejjebb kell venni a felbontást. három kijelzőn sokkal kevésbé feltűnő, ha nincs minden kimaxolva, plusz adott esetben egész minimális a különbség.

crysis 3 is gyönyörű volt mediumon, sokkal élvezetesebb, mint 1080p@ultrán:)

youtube egyébként tényleg remek a célra, widescreengamingen is lehet gyorsan információt szerezni.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#714) anytime válasza proci985 (#713) üzenetére


anytime
őstag

Koszonom!
Abban tudnal segiteni, hol erdemes kutakodni 3 monitoros rendszer felfogatasara alkalmas konzol utan, ami elerheto aran van.
Valojaban gyakorlati tapasztalatra vagyok kivancsi, ga Neked vagy az ismeretsegi korben van ilyen?
Az az igazsag, hogy a "nagy" meretu talpakat szeretnem kisporolni (eltuntetni) az asztalrol.

(#715) proci985 válasza anytime (#714) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

100 ezer forint elfogadható?:)

sajnos az XFX megoldásánál nem igazán van olcsóbb a piacon.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#716) anytime válasza proci985 (#715) üzenetére


anytime
őstag

Nem :), azert az ket ilyen moncsi ara ...., meg akkor is, ha az csucsminiseget kepvisel!
Koszi.

(#717) Tillu70 válasza proci985 (#711) üzenetére


Tillu70
tag

Van tapasztalatotok a MST HUB-okról?

(#718) proci985 válasza Tillu70 (#717) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

nem igazan.

viszont gyors kozbenezes utan pl az EVGA matricaz 1DP - 3DP hubot, 25ert annyira nem veszes az ara.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#719) Tillu70 válasza proci985 (#718) üzenetére


Tillu70
tag

Úgy látom csak ilyen MST hubbal tudom megcsinálni a 4+-os monitor konfigurációt...

(#720) proci985 válasza Tillu70 (#719) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

vagy 6kijelzos kartyaval, elvileg Asus DCU2k kozott volt olyan.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#721) daneeeeee válasza Tillu70 (#709) üzenetére


daneeeeee
aktív tag

A HD 7770-hez normál esetben maximum 4 monitor csatlakoztatható (hiába van cf) mint ahogy az az alábbi ábrán is látszik. Mind a 4 monitort tehát egy kártyába kell dugni.

Eyefinity esetén ha mind a 4 moncsidat bedugtad a catalyst-nak mind a négyet érzékelnie kell ezt az általános kijelző feladatok/kijelzők érzékelése fül alatt tudod lecsekkolni.
Ha elsőre nem is merné fel mindegyiket a zöld színű "mindegyik azonosítása" gombra kell kattintani. Onnantól működnie kell.
Az eyefinity innentől már könnyedén beállítható az elrendezésnél ezt kell figyelembe venni.

Ha 6 monitort akarsz használni a Te esetedben az egyik displayport -ba kell egy displayport hub a maradék 3 output marad a régi(de 2 db displayport hub-bal is megoldható). A probléma ezzel, hogy eléggé zsebbe nyúlós főleg ha nincsenek displayportos monitorjaid. Ez esetben még pluszátalakítókra is kell költeni.

Másik megoldás ha ahogy proci is írta Eyefinity edition-ös kártyát veszel ezeken általában 6 db min DP port van szóval ezután már csak az átalakítókra kell költeni ha esetleg nincs miniDP-s monitorod (azért ez is elég zsebbe nyúlós)

[ Szerkesztve ]

(#722) knbs


knbs
senior tag

Auto szimulatorhoz gondolkodok 3 monitoros rendszerben. Nagyon sok teszt tippet talaltam neten, de eleg regiek valahogy nem talaltam meg 2013/2014-es otleteket.

Most van egy GTX570-em a gepben egy core I7 920-al ami 3,6 Ghz-n megy, 25GB ram(ez csak a videovagas miatt).

Jo otlet meg egy GTX kartyat venni es SLI-be tenni oket?
Sokat olvastam, hogy SLI-ben sokszor tobb a hatrany mint az elony. Sok program nem tamogatja az SLI-t vagy rosszul tamogatja.

Erdemesebb lecserelni egy kartyara, amiben sok a VRAM? A procitol nem szeretnek megvalni, mit tud kihajtani egy ilyen proci?

A monitorok teren most mi tunik best buy-nak? 24-colban gondolkoztam FHD-ben, de ha nem lenne sokkal razosabb a 27-es akkor lehet meg meggondolnam azt is.
most van egy 24-es regebbi Samsungom, de annak nagyon vastak a kerete, es mar nem is tudnek masik ket ugyan olyat szerezni belole.
A hozzaszolasokat elore is koszonom!

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#723) #90933760 válasza knbs (#722) üzenetére


#90933760
törölt tag

Mindenképp érdemes egy kártyában gondolkodni. Egyrészt amint írtad a Sli nem 100%-os támogatása (meg teljesítmény többlete) miatt se. Másrészt meg kell a több vram is. Egyszerűbb hűteni, kevesebb fogyasztás, nincs tápgond.

A proci elég, van itt valaki aki szintén Nehalemet használ három monitorhoz és pont elég még.

[ Szerkesztve ]

(#724) proci985 válasza knbs (#722) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

sli + multimonitor necces, widescreengamingen neznek korul. mondjuk en is multigpu+multimonitor setupot hasznalok lassan egy eve es elegedett vagyok.

proci eleg, nekem egy i5-760 megy alapon. van cpulimit, de annyira nem jellemzo.

monitorok legyenek egyformak.

VRam: 2 giga nekem eddig eleg ritkan fogyott ki. 570 SLI tudasat kb egy 7970 tudja.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#725) knbs válasza proci985 (#724) üzenetére


knbs
senior tag

Koszonom urak a segitseget! :R

A 7970-t nezegetem, ennek van egy 6GB-s valtozata. Nezegetem a teszteket leirasokat, 3-monitoros teszteket, de nem gyozott meg a tobblet koltseg szemben a normla verzioval szemben.
Ezer eve nem volt AMD kartyam :)

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#726) #90933760 válasza knbs (#725) üzenetére


#90933760
törölt tag

6GB már felesleges, elég a 3 GB bőven. De szerintem 7970 GHz verziót vegyél ne a sima 7970-et.

(#727) proci985 válasza knbs (#725) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

3GB is teljesen jo.

&GB ritka es ehhez merten tularazott.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#728) Tillu70 válasza daneeeeee (#721) üzenetére


Tillu70
tag

Nagyon köszönöm!

(#729) zolee5016


zolee5016
őstag

sziasztok....
A terv...:1db Samu 22-es moncsi mellé (1680/1050 legyen) szeretnék befordítani 2 db 17-es moncsit....ETS2 höz lenne meg pár szimhez, nem kell fullHD így is jó lenne
ami van : a 3 monitor,1 gtx 580 ,és egy gtx 285 társkari
ami történt...mindkét felállásban próbáltam....ha az egyik 17-est beteszem a nagy mellé,asztal duplikálódik,egérrel átmehetek,de a moncsi kb 15-20 mp múlva automatikusan kikapcsol.....
próbáltam fizika on off egyik,másik karin on,off,
A rendszer névre felismeri a moncsikat(mindkét 17-es ezt műveli)
inditottam játékot,de a 17es nem mozdul,kikapcsol...WIN 7 ultim van
valami helpet szeretnék.....
(pl olyasmit is olvastam,hogy 2 moncsi lehet azonos csatis (DVI pl,de a 3.mindenképp más legyen...) :F

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#730) Tomdriver válasza zolee5016 (#729) üzenetére


Tomdriver
őstag

Sziasztok, egy kis segítség kéne.
3 moncsit használok gamekhez, mindhárom 27" 1920x1080 60Hz-esek. Eddig AMD kártyával a CCC szépen össze rakta nekem őket, felbontás lett ugye 5760x1080

Most viszont váltottam NV-re, a kari (GTX780) két DVI kimenetére tettem a két szélső monitort DVI-DVI kábellel, míg a középsőt HDMI-HDMI kábellel tápláltam meg, lévén ennek a moncsinak nincs DVI kimenete. (ez így volt vezérelve AMD kártyáról is)

Felteszem a legújabb drivert (béta!), összerakom a driverben a 3 monitort, működnek is szépen, de csak 5040x1050 felbontásban, 5760x1080-at nem is látok! A monitorok külön-kükön beállíthatók 1920x1080-ra

Szerintetek driver gond lehet, érdemes lenne egy új wint húznom alá? Mivel hardver csere volt, ráadásul a korábbi hardver más gyártótól volt, lehet nem passzol valami szoftveresen...
Remélem nem hardver gond, mi a véleményetek?

(#731) proci985 válasza Tomdriver (#730) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

újrarakás lehet segít, vagy más driver. elvileg mennie kéne.

esetleg kérdezz rá a GTX780 topikjában is, ahogy láttam van legalább egy aktív fórumozó surrounddal ott is

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#732) Tomdriver válasza proci985 (#731) üzenetére


Tomdriver
őstag

Kipróbáltam egyel régebbi driverrel, azzal is 5040x1050. Tegnap újrahúztam a wint, BIOS, driverek a legfisebbek - akkor is ez az eredmény.
Közben rájöttem (lehet Ti már előbb), hogy tulajképp a 1680x1050-es értéket 3xorozza meg surround módban, nem a full HD-t. :Y Érdekes, Eyefinity ezt simán tudta. Monitorok mennek egyenként 1920x1080-at itt is.
Ha nem driver akkor kezdek a VGA-ra gyanakodni, de az meg szórja az FPS-t ezerrel, szóval érthetelen... :U

(#733) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Sziasztok,

Ha jól láttam, akkor csak Eyefinity-vel lehet létrehozni olyan asztal csoportot, amely a három monitort (1xDP, 2xDVI) kiterjesztettként kezeli, nem tükrözve. Ez sikerült is, viszont minden ablak 4800x900 képaránnyal jelenik meg alapból (ez ugye a három monitor által biztosított asztal felbontása), amely idegesítő, plusz ha valamelyik szélhez odahúzom őket, hogy kitegyem teljes képernyőre, akkor ezt nem tudom megtenni csak az adott monitoron, mert egy kijelzőként kezeli az egészet a rendszer, így a három monitorra elnyújtva lesz kitéve az egész. Meg lehet ezt valahogy oldani? A kollégák úgy fogják majd használni, hogy a bal oldali monitorra kipakolnak mondjuk egy Excelt, a középsőre egy Word-öt, a jobb oldalira meg akármi mást, de mindegyik kijelzőn teljes képernyőt szeretnének. Ha ezt nem lehet megoldani ezzel a setuppal, akkor abból elég nagy baj lesz :(

Köszi!

(#734) Peathee válasza Alvin_ti4200 (#733) üzenetére


Peathee
aktív tag

Miért ne lehetne megoldani? Ne teljes képernyő legyen bekapcsolva a wordon. csak a normál méret és rendezzék oda manuálisan ahová akarják...
Vagy ha erre lusták, akkor az eyefinity setupot kell megbontani és kiterjesztett asztalként használni. Úgy csak egy monitoron lesz a tálca is.

(#735) Alvin_ti4200 válasza Peathee (#734) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

És azt hogy? Nekem a kijelzőcsoport létrehozásánál automatikusan bekapcsolja az Eyefinity-t a rendszer. Szükségem nem lenne rá, a kiterjesztett asztal lenne a cél.

(#736) JoinR válasza Alvin_ti4200 (#735) üzenetére


JoinR
senior tag

Igazából Eyefinity nélkül is megy a 3 monitor, az Eyefinity-nek szerintem pont az a lényege, ami neked nem kell.
Windows környezetben extend módban minden monitor talán jobb lenne számodra.

[ Szerkesztve ]

(#737) Alvin_ti4200 válasza JoinR (#736) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Közben rájöttem, hogy simán a Windows kijelző beállításnál kell bűvészkedni, tárgytalan a kérdés, sikerült megoldani, köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#738) proci985 válasza Alvin_ti4200 (#737) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

jaja.

plusz: win_gomb + p lenyomasa utan clone: eyefinity; extended: kiterjesztett asztal. igy lehet kb a leggyorsabban valtani a ket mod kozott.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#739) chakela


chakela
újonc

Sziasztok.
Ez mi lehet ? Egy régi Nvidia 7650Gs kártyával a HDMI port elhallgat ha betölt a driver. A vga-ja megy, és a hdmi port is működik ha szabványos vga driverrel indítom a win7-t. Ihatok hidegvizet a kártya hdmi csatlakozójára ?

(#740) JoinR válasza Tomdriver (#732) üzenetére


JoinR
senior tag

Nem lehet, hogy ez valami nvidia sajátosság, hogy valami bottleneck van a portokkal, hogyha 3-ból egyik se DP-porton keresztül csatlakozik, akkor csak 3x1680x1050-et tud?
Korábban már volt ilyesmi, hogy pl. tudott valamelyik 4 monitort kezelni, de csak valami kisebb 4:3-as képarányra szétosztva...

(#741) Tomdriver válasza JoinR (#740) üzenetére


Tomdriver
őstag

Most van először NV kártyám, tapasztalatom nincs, tehát lehet. :) NV oldlaon nagy a hallgatás, mindenki azt mondja, ez egyedi problem. Elvileg NV driver analog és digi vonalat is össze tud rakni, hogy együtt vagy mindegyiket csak a sajátjával azt nem tudom, de nem is hiszek már benne. CCC után nekem elég gagyi ez a szoftver.
Két dolog van, amit le kéne csekkolnom: egyik, hogy milyen jel+erősség jön ki a kari portjából (nekem ez a bonyolultabb), a másik, hogy kérek kölcsön kábeleket és azzal próbálkozom. Nekem az is furcsa, hogy a driver 59 Hz-et ad a DVI csatis monitoroknak, a HDMI-felbontást meg natívként jegyzi meg. Na most ha ez a jobb minőségű full HD, akkor ugye a surround mindég a gyengébb minőségűhöz igazítja a többit, és hiába tudja min3 monitor külön-külön a full HD-t, lehet az 59 MHz miatt gyengébbnek ismeri fel a másik kettőt és leminősíti a felbontást.
De az csak agyalás és lehet eszeveszett nagy baromság! :D

(#742) Peathee válasza Tomdriver (#741) üzenetére


Peathee
aktív tag

Szerintem a 3x 1920x1080 az analóg VGA kimenet miatt nem jön össze. Ha mindhárom monitor digitálison lenne valószínű működne. Nálam (igaz Radeonon) de hdmi + DP + DVi a kiosztás és megy a 5760x1050 es felbontás.

(#743) Tomdriver válasza Peathee (#742) üzenetére


Tomdriver
őstag

De elvileg a DVI-I tud analógot meg digitálisat is, a DVI-D meg eleve digi. (vagy fordítva :F ) A HDMI is digi, vagyis analóg nincs.
Megpróbálhatom az egyiket a Display port-ról megtáplálni (már csak azért is, mert kiderülne h. valamelyik DVI port sz@r) , de ahhoz kelleni fog egy DVI - DP aktív átalakító, ami nem óccsó.. :((

És a DP kimenetről milyen kábellel táplálod meg a monitort? Mert az én AMD karimon miniDP volt, de ott is kellett a DVI - miniDP aktív átalakító az *1080-hoz.

[ Szerkesztve ]

(#744) proci985 válasza Tomdriver (#743) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

amdnel kell atalakito, legalabbis az 5-6-7es szerianal meg kellett.

megprobaltal kozbenezni googlen? ill 780 topikban utannakerdeztel itt ph!n, ott is legalabb meg egy embernek van surroundja 780al.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#745) Tomdriver válasza proci985 (#744) üzenetére


Tomdriver
őstag

Igen, én is használtam miniDP-hez átalakítót, és sztem kell DP-hez is.
Viszont DVI-I, DVI-D-hez elvileg nem kéne.

Persze, folyamatosan kutakodom, 780-as topicban sem tudnak mit mondani, akinek van 3 monitora annak működik simán *1080 felbontásban.

Viszont valami nem ok a gépemmel, aminek különböző jelei vannak. Sztem alaplap gond lehet, de rövidesen kiderül, mert jövő héten az is cserére kerül. Addig nem is erőltetem ezt a felbontás kérdést.

[ Szerkesztve ]

(#746) Peathee válasza Tomdriver (#743) üzenetére


Peathee
aktív tag

Mivel ezek régi monitorok DVI-on kapják a jelet így:
DVI => DVI kábel
DP aktív átalakító DVI-ra
HDMI => DVI kábel

Ha találnék végre olyan monitort aminek 7-8mm a kávája és nem PWM-es akkor már cserélnék is egyébként, sajnos hiába egyforma a három monitor a színeik már nem azok...

[ Szerkesztve ]

(#747) Tomdriver válasza proci985 (#744) üzenetére


Tomdriver
őstag

Na ez érdekes:

"Hey guys I figured it out. All of your monitors have to be on the same polarity. One of my monitors was set to +/- and the others where+/+ , I just had to create a custom resolution for the one that was odd and change the polarity. AND, you can use the dvi and hdmi for this to work. I am now running at 5670x1080 =)"

Srácnak ugyanez a gondja volt egy 690-es karinál, ugyanúgy DVI-ről és HDMI-ről táplálta meg a monitorokat. Végül rájött mi a bibi.

Viszont én meg arra nem jövök rá, hogy lehet egy monitoron lecsekkolni a polarítást. Aztán ha látom nem oké, hogy tudok felbontást változtatni? :U

(#748) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Tapasztalt már valaki olyat, hogy újraindítás után a középső monitor, amely DisplayPortra van dugva (a másik kettő DVI-n csatlakozik) felbontása átáll 640x480-ra és nem is lehet megváltoztatni, mert szürke a felbontásnál az opció? Marha idegesítő, az egyik ilyen gépen feltettem a monitorhoz tartozó drivert és újraindítás után meggyógyult (hozzáteszem, simán az újraindítás is elég volt egy másik gépnél), de az egyik masinán ez sem segít, pedig korábban működött rendesen a három monitoros kiterjesztett asztal. Valakinek valami ötlet? :U Hét teljesen egyforma gépről van szó és a monitorok is ugyanazok minden esetben (2xDell E2014H DVI-n, 1xDell P2014H DP-n).

(#749) lotTóni


lotTóni
tag

Beszálltam az eyefinity buliba 3x 21.5" 60hz-es LG monitorral.
2db DVI-ra van kötve,1 pedig HDMI-re.
CCC felismerte őket,5760x1080-ban mennek.
Kérdésem az lenne hogy szükségem van-e aktív DISPLAYPORT-DVI converterre a tökéletes (együtt)működéshez?
Köszönöm a választ előre is! :R

....two beer or not to be....

(#750) daneeeeee válasza lotTóni (#749) üzenetére


daneeeeee
aktív tag

Gratulálok!
Azt megkérdezhetem, hogy tudtad elérni, hogy a 7970/R9 280x 2 DVI és 1 HDMI-vel képet adjon (mind 3 monitoron)?
Tudtommal az egyik kimenetre mindenképp kell a DP.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.