Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#21853) Keeperv85 válasza #40993792 (#21851) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Akkor mégis beszélünk ilyesmiről... hátha nem vág kupán egy modi sem, ha kihagyom a mikéntet....

Szóval.... van/volt nekem egy Atlas 3.5W modellem. Magyarországon ezt a modellt még csak a Telenor árulja. Telenor függő. Egyetlen szépséghibája a dolognak, hogy egy darab Telenoros kártyám sincs....

Fogtam az én kis Atlas W-mert és feltettem rá a T-Mobile Vivacity FW-t. Működik vele. Amúgy ott figyel a build prop-ban, hogy "blade 2". A Crescent-ben is ez a progi van. Dettó ugyan azok belül.

(#21855) esox válasza bubi92 (#21823) üzenetére


esox
senior tag

nem haragszik meg :)

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#21856) Laraxior


Laraxior
titán

T-Mobile-os gen2-es telora melyik romot ajánljátok? Kicsit lassúcska már a gyáriva, hátha lehetne valamit gyorsítani rajta :B 1.hszt elolvastam, de ott van millió, nem tudom melyik az ajánlott.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21857) Laraxior válasza Laraxior (#21856) üzenetére


Laraxior
titán

Megállt az FTM képernyőnél :( nem jön be a recovery sem :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21858) GrandS


GrandS
senior tag

Mokee ROM-ot raktam fel kíváncsiságból és nem tudok a WiFi-mhez kapcsolódni. Olyan, mintha nagyon gyenge lenne a jel, kapcsolódni próbál és mégsem kap IP címet. Eddig egyetlen ROMmal sem volt ilyen, most is ha visszateszem a CM7-et, vagy az ICS-t, semmi gond. Valakinek tipp?
Köszi!

(#21859) Thrawn válasza Laraxior (#21857) üzenetére


Thrawn
félisten

Az FTM a gyári recovery.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#21861) Laraxior válasza #40993792 (#21860) üzenetére


Laraxior
titán

tehát akkor tegyek fel egy customot amit tudok normálisan használni? Próbálom, de valami fastboot mappát kellene találnom, csak nem lelem sehol
custom recoveryt már letöltöttem, rom is a telon, mindenre készen :B

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21862) Thrawn válasza Laraxior (#21861) üzenetére


Thrawn
félisten

Próbáld ki a Swedish Snow RLS7-et, a TPT-s változat egymenetben megcsinál neked mindent. Igény szerint a recoveryt akár frissítheted is utána.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#21863) Laraxior válasza Thrawn (#21862) üzenetére


Laraxior
titán

és őt honnan kell? kész rendszer alól rom managerrel? :B
Annyira nem értek hozzá :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21864) Thrawn válasza Laraxior (#21863) üzenetére


Thrawn
félisten

Ott a leírás a linken:

TPT instructions:
-Unpack Swedish-Snow-RLS7-TPT.zip to your phones sdcard, so that you have 'image' folder on the root of your sdcard (inside this folder there are many .mbn and .img files).
-Install AFV (Android File Verifier) from market
-Use AFV to check that MD5 matches. Use 'verify nandroid backup' option to check /sdcard/image/nandroid.md5.
-Power off, pull battery out, put battery back in
-Press and hold VOLUME UP and MENU keys while you power on
-You should see green text on your screen. Installation is in progress and you can let go of the keys
-It takes about a minute after which your phone will boot into Swedish Snow RLS7 (first boot can take several minutes)

After completed installation, delete/move/rename 'image' folder so that you don't restart TPT by accident.

Fordítsam, vagy menni fog? :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#21865) Laraxior válasza Thrawn (#21864) üzenetére


Laraxior
titán

Felmásoltam a zipet. Indítanám újra a telot de nemigazán indul másképpen hiába nyomom a gombokat :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21866) apeelme válasza Laraxior (#21865) üzenetére


apeelme
addikt

Lassan olvasd el:

"Unpack Swedish-Snow-RLS7-TPT.zip to your phones sdcard, so that you have 'image' folder on the root of your sdcard (inside this folder there are many .mbn and .img files)."

(#21867) Laraxior


Laraxior
titán

:(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21868) Thrawn válasza Laraxior (#21867) üzenetére


Thrawn
félisten

Akkor fordítok :)

1. Csomagold ki a Swedish-Snow-RLS7-TPT.zip fájlt az SD kártyára, így lesz rajta egy "image" könyvtárad, benne sok .mbn és .img fájllal.
2. Telepítsd fel a telefonra az AFV (Android File Verifier) programot a Market/Play áruházból.
3. Indítsd el a programot és a 'verify nandroid backup' opciót választva keresd ki a /sdcard/image/nandroid.md5 fájlt. Ha minden stimmel akkor jöhet a következő pont, ha nem akkor lehet megsérült a fájl letöltés/kicsomagolás/másolás közben. Ez esetben töltsd le újra és ismételd meg az 1-2-3. pontot.
4. Kapcsold ki a telefont, vedd ki az akkumulátort, majd tedd vissza.
5. Tartsd nyomva a Hangerő fel és a Home gombot, így kapcsold be újra a telefont.
6. Zöld szöveget és egy csíkot kell látnod, amíg megy a frissítés. Ha már ezt látod akkor elengedheted a gombokat.
7. Pár perc után elindul a Swedish Snow RLS7
8. Töröld le az "image" mappát az SD kártyáról vagy nevezd át, nehogy véletlenül újratelepítsd a ROM-ot.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#21869) Laraxior válasza Thrawn (#21868) üzenetére


Laraxior
titán

nem is a TPT-set szedtem le :DDD :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21870) Thrawn válasza Laraxior (#21869) üzenetére


Thrawn
félisten

Akkor most büntetésből válassz ki egyet: [link] :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#21871) Laraxior válasza Thrawn (#21870) üzenetére


Laraxior
titán

nem én vagyok a hülye:

-Press and hold VOLUME UP and MENU keys while you power on :Y
ezért nem indult úgy ahogy kellett volna.
De most simán recoveryben vagyok semmi csík nincsen :(

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21872) Thrawn válasza Laraxior (#21871) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem is volt semmi zöld csík? Ha már van recoveryd az jó jel indítsd újra simán a telefont.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#21873) Laraxior válasza Thrawn (#21872) üzenetére


Laraxior
titán

Semmi nincsen, csak a sima 4 menüs recovery utána ha rebootolok akkor a régi rendszer jön be. Pedig most már tényleg mindent úgy csináltam ahogy kell. :D
Ebben a recoveryben lehet telepíteni? Mert akkor feldobom a másik verziót amit előszörre szedtem le, nem a TPT-st. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21874) Thrawn válasza Laraxior (#21873) üzenetére


Thrawn
félisten

Lehet, persze.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#21875) Laraxior válasza Thrawn (#21874) üzenetére


Laraxior
titán

installation aborted... :W marad a régiben minden :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21876) Thrawn válasza Laraxior (#21875) üzenetére


Thrawn
félisten

Ez melyik recovery verzió ami felkerült?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#21877) apeelme válasza Laraxior (#21875) üzenetére


apeelme
addikt

A sima "4 menüs" recovery-ből (3e) nem telepítesz semmit, max. OTA csomagot...

(#21878) Laraxior válasza apeelme (#21877) üzenetére


Laraxior
titán

Jamm... kellene root h teljes legyen, asszem azzal teljes lesz a menu... majd holnap probalkozom meg. Mara meguntam :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21879) apeelme válasza Laraxior (#21878) üzenetére


apeelme
addikt

Nem, nem lesz teljes tőle a menü hiába root-olod.

(#21880) Thumas


Thumas
tag

Sziasztok! Tudna nekem abban valaki segíteni, hogy keresek egy linket még pár hónapja kaptam egy nagyon jó leírást a belső memoria átparticionálására ami ráadásul teljesen biztonságos módszer Gen2-es telefonokra! 3 féle új méretezés volt felajánlva benne de sehol nem találom most sajnos!
Üdv

Xiaomi Redmi note 10 Pro 6/128

(#21881) Keeperv85 válasza Thumas (#21880) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szia!

Nem ezt keresed véletlen? >> [link]

(#21882) Thumas válasza Keeperv85 (#21881) üzenetére


Thumas
tag

Ez az nagyon szépen köszönöm!

Xiaomi Redmi note 10 Pro 6/128

(#21883) maggi1886076


maggi1886076
addikt

szivesen valtanek romot.ezert megkerdeznem, hogy most ki mit hasznal?en egy ideig konstakang icst hasznaltam, de a nyaralas miatt visszatertem az ice armor reborn II-re.most mit erdemes felrakni.amugy ninvs ezzel a rommal sem semmi gond, csak unatkozok es kiprobalnek mast is.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#21884) TRob1 válasza maggi1886076 (#21883) üzenetére


TRob1
veterán

KonstaKANG nem szeret nyaralni, vagy mifene? :U

¤ R'n'R ¤

(#21885) Keeperv85 válasza Thumas (#21882) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nincs mit! :B

(#21886) maggi1886076 válasza TRob1 (#21884) üzenetére


maggi1886076
addikt

de biztos szeret, de az akksit jobban ette.es sokat voltam tolto nelkul es a GPS is kellet es feltem, hogy nem birja ki nap vegeig.amugy fasza kis rom.most gondolkozom meg egy akksin, de nem tudom, hogy vegyek-e.nem tudni pontosan mikor jon a grand x.ha igaz a szeptember vege akkor mar nincs ertelme venni, de sztem akkora nem varhato meg nalunk.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#21887) ptamas88


ptamas88
tag

Sziasztok!
Ismerősöm vett egy használt Blade-t, gondoltam mehet rá TPT, aztán ICS vagy CM7 rögtön, de előtte azért megnéztem a különböző progikban(pl Mr Pighfish) és kiderült hogy Chinese Blade, ami ugyebár 256 mega rammal jár, ezért is ICS-t el is felejtettük, na most az lenne a kérdés hogy Modacon nézelődtem, Mokee Os-t raktam fel de nem igazán szuperál néhány helyen(pl ahogy felettem is írták: wifi)...melyik Romot ajánlanátok ami stabil elsősorban de mégis azért minél gyorsabb, mert 256 MB ram eléggé meglátszik ?? :)

Sony XPERIA S -> LG G2 -> Samsung S7 edge, Dell Inspiron 15R

(#21888) Keeperv85 válasza ptamas88 (#21887) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Egyrészt az lehet, hogy Hungarise Blade, mert van hálózat, másrészt ha kínai lenne, akkor CDMA-s lenne valószínű. Bár gyanús, hogy nem oldotta fel a maradék memóriát a TPT. Tán az exe csomagok segítenének rajta...

(#21889) ptamas88 válasza Keeperv85 (#21888) üzenetére


ptamas88
tag

annyira nem tanulmányoztam át mindent, csak gen2-esnek írja a pigfish, és úgytudtam csak gen1-nél volt hogy fele memóriával jött ki. Meg ki tudja hogyan függetlenítették a boltban ahol vette :D csak az exe csomagoktól meg általában tartok nehogy tégla legyen...de végülis így nem TPTztem csak rootoltam és felraktam recoveryt és utána a romot...

Sony XPERIA S -> LG G2 -> Samsung S7 edge, Dell Inspiron 15R

(#21890) Lenry válasza ptamas88 (#21889) üzenetére


Lenry
félisten

ha se TPT, se exe nem volt, akkor persze, hogy nem oldotta föl semmi a maradék RAMot...
bár az tényleg furcsa, hogy gen2-nek írja a pigfish.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#21891) Majci válasza Lenry (#21890) üzenetére


Majci
tag

vodánál volt ilyen azt hiszem, hogy felezett rammal jöttek ki a telefonok

Két fajta vélemény létezik: az ENYÉM és amit leszarok.

(#21892) maggi1886076 válasza Majci (#21891) üzenetére


maggi1886076
addikt

nem csak a vodanal, hanem tmobilnal is ez volt.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#21893) barnam_ válasza maggi1886076 (#21892) üzenetére


barnam_
nagyúr

Igen, de a Vodások azok már 2.2-vel jöttek, és felezett rammal.

(#21894) maggi1886076 válasza barnam_ (#21893) üzenetére


maggi1886076
addikt

na ezt nem tudtam, de akkor megvan a valasz a problemara.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#21895) barnam_ válasza maggi1886076 (#21894) üzenetére


barnam_
nagyúr

Anno mikor a Vodafone elkezdte forgalmazni a Blade-t, többen írták itt, hogy 2.2 van rajt, de csak 256MB-t lát a rendszer. Hogy ezekkel a telefonokkal mi lett, azt nem tudom :D
De pl. a vodás 2.2 frissítő végigmegy úgy is, hogy már Froyo van a telefonon, anno a T-s frissítő csak 2.1-en volt hajlandó elindulni.

(#21896) pch válasza barnam_ (#21895) üzenetére


pch
aktív tag

Ilyet használok. Jött ki vodás frissítés az megoldotta. Azóta köszöni szépen jól van. (átparticionálva ice armor II-vel.)

pch

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#21897) GAbre


GAbre
veterán

Üdv!
Szeretnék berakni 1 háttérképet,de állandóan körbe akarja vágni,és kb a kép felét tudom így kirakni.Próbáltam lejebb venni a felbontást,de ugyanaz,csak kockásabb képpel... :W
Vki tudja milyen felbontás körülre rakjam,h az egész kép háttér lehessen?

Avatar

(#21898) Lenry válasza GAbre (#21897) üzenetére


Lenry
félisten

960x800

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#21899) apeelme válasza GAbre (#21897) üzenetére


apeelme
addikt

960x480

(#21900) Hujikolp válasza GAbre (#21897) üzenetére


Hujikolp
őstag

Egy ideig én is eljátszottam így vele. Azt a narancsos kijelölőt húzd széjjel, és akkor nagyobb lesz a kijelölt kép.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.