Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#22901) RockHaRD


RockHaRD
addikt

zedge-ben beállítottam egy bizonyos csengőhangot, h azzal csörögjön egy bizonyos embernek, de nem tudom, hogy hogy kell visszacsinálni :F

azt szeretném, h mindneki ugyanazon a csengőhangon csörögjön :D

vki segítene? :B

(#22902) apeelme válasza RockHaRD (#22901) üzenetére


apeelme
addikt

Keresd meg azt a névjegyet, tapi rá, menü gomb, Beállítások...innen már menni fog ;)

(#22903) RockHaRD válasza apeelme (#22902) üzenetére


RockHaRD
addikt

ahh, köszi

sztem soha nem jöttem volna Denethor uram ;]

(#22904) janes74 válasza RockHaRD (#22903) üzenetére


janes74
senior tag

Denethor!Nem tudtam honnan ismerős a faszi.:-)

(#22905) apeelme válasza RockHaRD (#22903) üzenetére


apeelme
addikt

;) :DDD

nem, nem :N Dr. Walter Bishop

(#22906) vargalex válasza apeelme (#22905) üzenetére


vargalex
félisten

Még néhány nap és kezdődik az 5. évad. :)

Alex

(#22907) bubi92


bubi92
őstag

konsta JB-ben az usb ill wifi tether egyáltalán nem mükszik? vagy külön appal működésre lehet bírni?

(#22908) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Felraktam a legfrissebb Nightly-t, úgy tűnik ez talán jó lesz. :) Simábban fut, nem melegszik, jelszó írásnál a betűk nem olyan gyorsan tűnnek el. A GoogleApps-t nem telepítettem, ha jól látom a Store-t is fel lehet utólag rakni. Nem is értem, miért nincs "hivatalos" lehetőség erre.
Viszont nem tudom a Google fiókomat hozzáadni.
/felhasználónév
jelszó
gmail.com
Biztonságos kapcsolat bepipálva

Mégis azt írja, hogy "Nem lehet megnyitni a kapcsolatot a szerverhez". Ezt, hogy kellene beállítani?

[ Szerkesztve ]

(#22909) TRob1 válasza pinnacle (#22908) üzenetére


TRob1
veterán

"Ezt, hogy kellene beállítani?" - Úgy, hogy mégiscsak felteszed a gapps-ot. :DDD

¤ R'n'R ¤

(#22910) pinnacle válasza TRob1 (#22909) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Egy kicsit segíthetnél jobban is. A Gapps-nak melyik fájlja kell a szinkronizációhoz? Ha jól láttam a Google Play-t + Talk-ot telepíti. Vagy tényleg nincs más megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#22911) DJGABI


DJGABI
addikt

Felraktam ezt a Muki romot [link] persze előtte takarítani kellett picit, hogy felmenjen a 136MB-s kiosztásra... Amúgy nem rossz, jól néz ki ez az UI, meg következetes (ICS után a CM7 még témázva is csúnyácska volt), meg egyelőre még gyors.

[MoKeeOS_v1.10.421_20120808-dez.zip]
- csengő/ébresztő/notification hangok (1 alapot mindegyikből bennhagytam)
- bootanim (helyette az a pár kB-os azért belekerült)
- pár system app (mokee hátterek, gtalk, magicsmokeLW)
- felesleges tts nyelvek kidobva

Ja amúgy CM7 alatt a csúszka stílusút kivéve kb az összes lockscreen szaggatós volt, de CM9 alatt is, találtam ezt a jó kis JB-stylet és csak alig pár kB, baromi smooth [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#22912) csabinka


csabinka
tag

Sziasztok!

Nem rég vásároltam eg Bladet az eladónak mondtam, hogy 2.3.7-es romot tegyen fel de 4.0.4 el adta mint hallottam a 2.3.7 a leggyorsabb és legstabilabb rendszer hozzá ha tévedek javítson ki valaki!

Nos hozzáértő válaszát szeretném kérni hogyan tudnám lecserélni a romot soha nem csináltam még ilyet illetve szeretnék rá egy Cyanogen módot is ami szintén a legstabilabb és legjobban bevált. Köszönöm előre is! :R

(#22913) mickemoto


mickemoto
őstag

Üdv mindenkinek! (ZTE KIS tulajok, de bárki aki tudja), root-olni szeretném a telót, a következők szerint: install the su-bin and Superuser updates (ARM version),a gond az hogy az su-bin-t nem tudom hogy kell telepíteni(nem apk fájl, hanem binary).

Valakinek ötlete,tanácsa?
Köszönöm.

(#22914) pinnacle válasza csabinka (#22912) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Innentől kezdve olvasd át. Én még csak tegnapelőtt kezdtem, :D majd csak jön valaki szakértő (lehet, hogy jobb lenne holnapra hagyni), de az a lényeg, hogy nekem csak akkor települt a recoveryhez szükséges driver, ha Windowsban engedélyeztem, hogy ő keressen.

mickemoto szerintem te is jobban jársz, ha eleve egy rootolt ROM-ot teszel fel. Most látom, hogy neked KIS-hez kell. Ahhoz még nincsen?

[ Szerkesztve ]

(#22915) DJGABI válasza csabinka (#22912) üzenetére


DJGABI
addikt

CM7 pont ezen az oldalon lett lett ajánlva, nem is kell sokat visszakeresned....

Amúgy nagyon egyszerű dolgod van, az előző tulaj gyak mindent megcsinált (gen2, tpt?, reco) szóval ha működik még a 4.0-s rendszer, akkor tolsz egy újraindítást Recovery módba (hint: kikapcsolás menü felett eggyel) aztán ez alapján telepíted a 2.3-at: [link]

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#22916) apeelme válasza pinnacle (#22910) üzenetére


apeelme
addikt

Miért szivatod magad és minket is :F ...tedd fel a gapps-ot, benne van minden ami kell.
A Play aktív net-nél fog csak megjelenni...

Azt kellene megérteni hogy a Play nem csak egy APK, itt van egy keretrendszer aminek függőségei is vannak...tedd fel mint más felhasználó és használd. ;)

Hiddel hogy segíteni akarunk... :U

[ Szerkesztve ]

(#22917) mickemoto válasza pinnacle (#22914) üzenetére


mickemoto
őstag

Van már hozzá, csak nem magyar.

(#22918) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Köszi apeelme, mickemoto! Felraktam. :) A belső tárhelyet hogyan tudnám particionálni? Nagyon fogy, pedig App2SD-vel mindent átraktam az SD-re, csak a Google Playt nem lehet (ezért akartam utólag telepíteni, hátha akkor megy), igaz az sem sokat számított volna.
Olvastam, hogy CM alapú ROM-on, ez nem megy. Van már CM-re is megoldás vagy tegyem vissza a gyári 2.2-t? Milyen jól elképzeltem, hogy egy ROM-ot egyszer kell csak feltenni, azután többet hozzá sem nyúlok. :D Remélhetőleg egyre könnyebb lesz.

(#22919) maross


maross
veterán

mkv file lejatszasara van alkalmasabb/gyorsabb progi, mint rockplayer/vital player/mobo player? Meg talan a mobo a leggyorsabb, de igy sem az igazi, hang total szetesve, bar video itt lagol a legkevesbe. Kb egy 50megas 20perces alacsony felbontasu mkvrol beszelunk. Probaljak ki meg valamit, vagy eselytelen?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#22920) maggi1886076 válasza maross (#22919) üzenetére


maggi1886076
addikt

erre vegyél egy komolyabb telefont :DD azért a Blade-nek is vannak határai bármennyire is király telefon :C

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#22921) apeelme válasza pinnacle (#22918) üzenetére


apeelme
addikt

Akkor olvasd el mégegyszer amit linkeltél és rájössz mekkora butaságot kérdeztél...szinte biztos hogy nálad is működik a leírásban is említett bill. kombináció...

a 136mb system_2mb cache_302mb data kiosztás az ajánlott, ha később ICS-t vagy JB-t próbálgatnál, ahhoz nagy valószínűséggel vissza kell majd - közel - gyárira partícionálni.

Egyébként meg: CWM-ben backup, tpt partícionáláshoz (pl. fent említett méretű) szükséges image mappa benne image.bin az SD gyökerébe...és az általad most használt CWM recovery zip-jét is rakd oda, mert később frissítened kell.

Kikapcs, akksi ki-be, nyomvatartod a MENÜ és HANG FEL gombot, és bekapcsolod a telót...elindul a frissítés (kis kék csík) ha jó helyen van a fájl, engedd el a gombokat ha elindult, ha végzett akksi ki-be, lépj be CWM-be a szokott módon, igen a tpt partícionáló CWM-et is cserél (picit bug-os ami felkerül mert nem működik a Mount USB menüpont), install zip from sdcard-al telepítsd a korábban - fent - említett CWM recoveryt, ha megvan akkor itt CWM-ben advanced - reboot recovery, most már a korábban általad használt CWM köszön vissza, már csak annyi a dolgod hogy állítsd vissza a partícionálás előtti állapotmentésed (backup). nem nehéz....

- és kérlek ne rakd off-ba minden hsz-ed, főleg ha témába vág! köszi!

[ Szerkesztve ]

(#22922) maross válasza maggi1886076 (#22920) üzenetére


maross
veterán

640x368-at elvartam volna :). Na sebaj, majd konvertalgatok, vagy nezek mashol.

szerk: blade-en lehet konvertalni, vagy maradjak a pcnel? :DDD

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#22923) Urban Terror


Urban Terror
tag

Erre:
[link]

Tudna valaki valami okosat mondani? Megköszönném! ;)

(#22924) pinnacle válasza apeelme (#22921) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi a segítséget! A telefon most töltőn van, lehet, hogy szerencséjére. :)

(#22925) ux1 válasza Urban Terror (#22923) üzenetére


ux1
addikt

Ott lesz a gmail-be a címlistád. ( címtár ) :)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#22926) TommyY2 válasza maross (#22919) üzenetére


TommyY2
tag

"Én pl. az avia média lejátszot használom, szuper jo és van hozzá az ARMv6-os támogatás."
Vitamio Plugin a neve (saját maga felajánlja a telepítést).

Kíváncsi leszek, nálad elviszi-e az mkv-t? Én még csak avi-val próbáltam.

TommyY

(#22927) maross válasza TommyY2 (#22926) üzenetére


maross
veterán

Kiprobalom, koszi.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#22928) Simba86


Simba86
senior tag

sziasztok!

rég jártam erre, sokat felejtettem, mióta a pengémet lecseréltem egy xperia mini pro-ra, így a segítségetekre lenne szükségem:

a kínai csodámat éccsanyámnak adtam, aki sokat panaszkodik, h a hangszórója iszonyatosan zúg, sokszor nem is lehet érteni, mit mond a másik fél, és ezt megerősítem, mert én is tapasztaltam...
még november 17-ig él a garancia, így kérnék egy kis segítséget a gyári állapotba visszaállításhoz, ha lehet egy gyári magentás 2.2-es rom mellékelésével/linkelésével ;)

g2-es a teló, most éppen konstakang ICS rom van rajta...

köszönöm a segítőkész illetőknek a supportot előre is ;)

(vissza szoktam olvasni, ritkán kérek ilyen segítséget, kérem nézzétek el nekem, h most kivételt teszek... :F )

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#22929) Keeperv85 válasza Simba86 (#22928) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szia!

Itt van, ami neked kell.

(#22930) cascada


cascada
senior tag

Sziasztok!

Az Ice Armor II - ReBoRn ROM van fent már egy jó ideje a telómon. Időnként fel látogatok a hungariandroid.com-ra, szétnézek van-e már frisebb, újabb ROM a Blade-hez, de nem nagyon bukkantam új ROM-ra egészen mostanáig. Már nem készít senki ilyen önálló magyar nyelvű átírt, friss ROM-ot, vagy csak én nem találok? :)
Ez az ice Armor II ROM tökéletesen megfelel, de ha tudnátok tudásban azonos ROM-ot ajánlani vele, ami kicsit gyorsabb és jobban kíméli az akksit, akkor feltenném azt - ha létezik ilyen.

Köszi!

(#22931) Thrawn


Thrawn
félisten

ZTE Blade III :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#22932) Keeperv85 válasza Thrawn (#22931) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"1GHz Qualcomm MSM 7227 A processor " :Y :W

(#22933) Thrawn válasza Keeperv85 (#22932) üzenetére


Thrawn
félisten

Mi a baj vele? Nem ARMv6-ról van szó ugye, ez ARMv7.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#22934) maross


maross
veterán

Miert irja ki, hogy sms tarhely megtelt? Egyszer letoroltem parat, most mar az osszeset, es ugyanazt irja...

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#22935) Keeperv85 válasza Thrawn (#22933) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Tudom, de a Snapdragon S1 már a megjelenésekor igazán volt egy ipari műremek... Majd kiderül mit is tud a gyakorlatban...

(#22936) Thrawn válasza Keeperv85 (#22935) üzenetére


Thrawn
félisten

Már van jópár teló/tablet ilyen procival, HTC Salsa, Desire V, stb. Lehet olvasgatok róluk hátha megtudom, mennyire szidják ezt a vasat :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#22937) cascada válasza maross (#22934) üzenetére


cascada
senior tag

Valószínű kevés szabad hely maradt a telefonon. Törölj le 1-2 progit és indítsd újra a telefont :)

(#22938) maross válasza cascada (#22937) üzenetére


maross
veterán

Koszi, eleg kellemetlen tulajdonsaga a telonak :(((

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#22939) ux1 válasza maross (#22938) üzenetére


ux1
addikt

Megfelelő ROM és beállítás kérdése az egész. Nálam 98 app van fent és mégsem kapok ilyen üzenetet...

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#22940) pinnacle válasza apeelme (#22921) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszönöm a segítséged! Sikerült! :) Mik azok az alkalmazások, amit nem ajánlott az SD kártyára áttenni? Pl. az Avast ikonja nem jelent meg, amíg az SD-n volt. Érdekes módon az APP2SD akkor is át tudja tenni, ha elméletileg nem lenne lehetséges.

[ Szerkesztve ]

(#22941) Urban Terror válasza ux1 (#22925) üzenetére


Urban Terror
tag

Pont ez a bajom, hogy oda semmit nem küld fel. :( Mindent leszedett, de fel semmit nem küldött.

(#22942) apeelme válasza Urban Terror (#22941) üzenetére


apeelme
addikt

Egyszer valamikor SIM-ről vagy fájlból importáltad a telóra ugye?

(#22940) pinnacle: a widget-eket egyáltalán nem szabad...

[ Szerkesztve ]

(#22943) hjozsi


hjozsi
tag

Üdv mindenkinek!
Valaki már találkozott olyannal, hogy a cwm (4.015) backup-ot nem fejezi be md5 hiba miatt leáll. Az sd-n a mappába klf. görögbetüs fájlokat hoz létre.
Mi ilyenkor a megoldás? Újabb recoveryt honnan lehet letölteni, és melyiket érdemes?
Az újabb cwm a régi mentéseket tudja telepíteni?
Előre is köszönöm a válaszokat!

(#22944) pinnacle válasza apeelme (#22942) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Azt sem fogom erőltetni amit az App2SD ide tesz, úgyis telepítésnél egyből jelzi, ha valami áthelyezhető. Remélhetőleg a 200MB elég lesz.

(#22945) apeelme válasza hjozsi (#22943) üzenetére


apeelme
addikt

Az inkább SD probléma lesz mint recovery, ugyanis 4.0.1.5-nek semmi baja...ezt bizton állítom. ;)

CWM-nél volt váltás backup formátum-ban, azt hiszem 5.x.x.x-től felfelé már tar.gz-be ment. A 4-es még img-be, ezzel lehet gond nem tudom biztosra...

Szerk.: Belenéztem a reco forrásba és visszafelé kompatibilis...tehát nem lehet gond az img-vel sem.

[ Szerkesztve ]

(#22946) bubi92


bubi92
őstag

ha egy rom zipjéből kiszedem a bootanimációt és belerakom rootexplorer-el a mostani helyére az úgy mükszik?

(#22947) apeelme válasza bubi92 (#22946) üzenetére


apeelme
addikt

Igen, esetleg a fájl jogosultságokra figyelj...

(#22948) troszti


troszti
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni. Annó rendeltem egy szilikon tokot a pengémhez, és kaptam hozzá két fóliát is. Ezek nagyon beváltak, kb egy éven át használtam őket. Utána vettem 6 db-ot a vaterán, amiből egy kb 1-1,5 hétig bírta a telón.
Nem tudnátok valami minőségibb fóliát ajánlani, meg hogy hol tudom beszerezni? Esetleg az a fajta amit a tokhoz kaptam (nillkin)...

Előre is köszönöm!

Üdv,
Troszti

fiokmuhely.hu ...ahol nem csak fiókok készülnek

(#22949) Urban Terror válasza apeelme (#22942) üzenetére


Urban Terror
tag

Rájöttem mit b**tam el. :W :W :W Nem pipáltam ki a névjegyeket. :W (egyesével pipálgattam, nem találtam olyan opciót, hogy mind kijelölése)

Megérkeztek a kontaktok. :R

sz: viszont most a telefonba megint megduplázódtak a névjegyek.

sz: közben megtaláltam (lassan csak megbarátkozom a kezelőfelülettel) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22950) x1port


x1port
addikt

Sziasztok!

Nem tudjátok ,hogy létezik a Blade -hez olyan ház ami nem ilyen anyagból van mint az eredeti hanem egy kicsit komolyabb ( fényesebb-keményebb) ?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.