Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#21051) Torry


Torry
addikt

IA2 vagy legfrissebb CM ha össze szeretném hasonlítani legutolsó kanga ics-t a gingerbread romokkal?

(#21052) buszospeter


buszospeter
tag

Sziasztok!

Időközben megváltam a Blade-től, de az új tulajnak van némi gondja vele és nem tudtam a megoldást fejből ezért fordulnék szakértőkhöz.

A következő a gond:
- állított a procin: min.:312; max.: 745.
- lefagyott,
- aksi ki megvolt
- jelenleg nem bootol be

Előre is köszi minden segítséget!

Üdv,
buszospeter

_____Üdv, buszospeter_____

(#21053) Keeperv85 válasza buszospeter (#21052) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Mert benyomta azt, hogy jegyezze is meg. CWM >> wipe dalvik cache. Örül. Ja és mond meg neki hogy ne a procit huzigálja, ha nem ért hozzá.... ;]

(#21054) buszospeter válasza Keeperv85 (#21053) üzenetére


buszospeter
tag

Ilyenek ezek a fiatalok, húznak-húzogatnak mindent, ha kell ha nem! ;]

Köszi a segítséget továbbítom!

Üdv, buszospeter

_____Üdv, buszospeter_____

(#21055) Torry


Torry
addikt

Dilemma dilemma.
Tényleg fasza gyors ez az IA2, de ICS után kicsit gagyinak hat az egész. Gondolom kis témázással stb jobbá lehetne tenni, de egyelőre nincs ehhez kedvem.

(#21056) buszospeter válasza Torry (#21055) üzenetére


buszospeter
tag

Inkább ízlések és ízléstelenségek! ;] ;)

Nagyon sokáig használtam IA2R-t és utána CM-et. ICS kb. két napig volt fenn és úgy kipusztítottam, hogy nyoma se maradjon...

De persze nem vagyunk egyformák.
[Mondjuk ennek kifejezetten örülök sokszor!] ;]

Üdv,
buszospeter

[ Szerkesztve ]

_____Üdv, buszospeter_____

(#21057) sch_a válasza Torry (#21055) üzenetére


sch_a
addikt

Nekem is nagy szívfájdalmam, hogy vissza kellett rakjam a CM7-et, de hát ezzel 3x addig bírja az aksi.

Kellett nekem kipróbáljam az ICS-t :O :DDD

(#21058) GrandS válasza Torry (#21055) üzenetére


GrandS
senior tag

Mi a gagyi benne? Az, hogy minden működik benne, nincs FC? Akkor nem is rossz a gagyi! :)

(#21059) Clown-corp válasza Keeperv85 (#21053) üzenetére


Clown-corp
tag

Köszönöm a segitséget !!! Sikerült !!!

(#21060) t181 válasza sch_a (#21057) üzenetére


t181
senior tag

Most szinte folyamatosan töltőn van, de amíg számított az akkuidő, addig teljesen rendben volt, semmivel nem volt rosszabb egy GB-nél, sőt...(ez érettségi-időszak volt, és azóta egy cseppet azért fejlődött a rendszer)

(#21056) buszospeter

"De persze nem vagyunk egyformák."

Ezen a mondaton órisási a hangsúly...remélem... :)

Én speciel ~3 hónap folyamatos ICS használat után soha többet nem akarok GB-t látni a telefonomon.
Gyorsabb, ugyanúgy bírja az akksi, és van olyan stabil, mint egy CM7.

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#21061) pch válasza RtgLaci (#21050) üzenetére


pch
aktív tag

Van valami ami nem megy rajta?
Mind pl a ICS-n ugye a kam meg a radio és a tecsőhd.

pch

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#21062) Baluman89


Baluman89
csendes tag

Én 2x is megpróbálkoztam az ICS-el, nálam se volt minden jó sajnos, tényleg gyors, de produkált fura dolgokat, voltak alkalmazások amiknek nem igazán tetszett a rendszer, illetve a wifi volt furcsa. Itthon szépen felcsatlakozott, de máshol (ahol picit gyengébb a jel, publikus wifire, pl. mekinél, vagy áruházba) egyáltalán nem is látta, pedig volt.
Én maradok egyelőre a Swedish Snow-nál.

(#21063) laci.k


laci.k
csendes tag

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni, mert nem tudom mit rontok el. Gyári gen2-es telót szeretnék partícionálni, és a leírtak szerint a megfelelő image.bin-t az SD-kártya gyökerébe rakom, és sw frissítésre rányomok. a folyamat végig is fut, de ahelyett, hogy a ZTE logónál megállna a bootolás, beboot a telefon, mintha semmi se történt volna, és a clockwork recovery is eltűnik. Mit rontok el?

(#21064) mpierre


mpierre
veterán

Rég jártam erre. Eddig minden príma volt, egészen egy 1/2 órával ezelőttig. Telefonon go löncser fc-zet egy párat, erre újraindítottam a telót. Újraindulás után zöld robot megvan, android felirat szépen suhan és nincs tovább. Wipe cache és dalvik után már csak a zöld robotig jut.
Hogyan tudnám feltámasztani? (Firs strike van rajta...) Blizz autentikátor miatt jó lenne megoldani romcsere nélkül... Nem lelem a papírt a kódokkal.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#21065) biowizards válasza maggi1886076 (#20958) üzenetére


biowizards
tag

Köszönöm szépen az infót.Végül is nem lett penge a dologból,mert belefutottam egy jó ajánlatba és kikötöttem a SGM-nél. :K
Azért még nem lefutott a részemről a penge vásárlása csak kicsit csúszik :K

(#21066) ux1 válasza sch_a (#21057) üzenetére


ux1
addikt

+1

De nem az akksi miatt.. A kísérteties újraindulgatások, a megszokott kb 70 app utáni tetemes belassulás mind indulás, mind futás ( pl. navitel 5.5.0.182 okán ) is visszaraktam a CM7-et. A CM9--10 messze van még a teljes használhatóságtól...

( most lehet kövezni a hozzánemértők táborából... ;] )

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#21067) energy4ever


energy4ever
addikt

A CM10 hol tart most a CM9hez képest!?
Érdemes már váltani 9-ről 10-re? :)

(#21068) GrandS válasza energy4ever (#21067) üzenetére


GrandS
senior tag

Mivel a CM9 sincs kész, mindenképp! :W

[ Szerkesztve ]

(#21069) ux1 válasza energy4ever (#21067) üzenetére


ux1
addikt

Természetesen... Nő vagy 1 centit az e-penis. ;]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#21070) t181 válasza ux1 (#21069) üzenetére


t181
senior tag

Nekem szerintem kettőt is nőtt... :D
Főleg, amikor SII-ős oszttársamnak küldtem JB-s screenshot-okat, és menőztem neki, hogy ilyen van, igaz, egy kalap sz*r, de legalább elmondhatom, hogy nekem már futott ilyen is a telómon. :D

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#21072) t181 válasza TRob1 (#21071) üzenetére


t181
senior tag

Ezt Én is olvastam, de elég ez vicc, hogy alig jobb a Blade-nél...
Elég nevetséges az 512MB RAM, hacsak nem lesz olcsó...

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#21073) ux1 válasza t181 (#21070) üzenetére


ux1
addikt

Az más :D Az én osztálytársaim nagy többsége nem is tudja mi az az android :D Igaz én 27 éve fejeztem be a középiskolai tanulmányokat. Aki rendőr, tűzoltó vagy katona lett az már nyugdíjas, csak én voltam olyan hülye, hogy továbbtanultam. :O :D ;]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#21074) t181 válasza ux1 (#21073) üzenetére


t181
senior tag

Hát igen...
Ilyenkor örülök, hogy faterom is "kocka". :D
Így még vannak 486-os emlékeim. :DD
És attól függetlenül, hogy KITE szervizes, Motorola Defy-vel(+céges nokia) jár, amin MIUI robog. :D

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#21075) mpierre válasza mpierre (#21064) üzenetére


mpierre
veterán

Megoldottam.... :P :DD

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#21076) ux1 válasza t181 (#21074) üzenetére


ux1
addikt

Szimplán csak halad a korral.... :D

Úgy is kell, mert amúgy hajlamos lehet az ember a feledékenységre. :D Hónapok óta nem turkáltam a framework-ben. Most meg nem jutott eszembe mivel is kell aláírni hogy összerakás után is jó legyen. ( Aludnom kellett rá egyet ) :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#21077) Keeperv85 válasza ux1 (#21076) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Megmutatom miért ne fordíts AOSP-t... (az eleje ismerős lesz, az utolsó posztot nézd meg :DD ) >> [link]

(#21078) ux1 válasza Keeperv85 (#21077) üzenetére


ux1
addikt

Nem tépted ki a hajad míg ezt kibogarásztad? :F :DDD

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#21079) Keeperv85 válasza ux1 (#21078) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem... majd most. Ugyan s a 12.04 alá nem lehet 6-os JDK-t tenni, mert bármit is követsz el, akkor sem rakja path-re. Mondjuk lexarom, mert kilőttem a CTS-t és az az egyetlen függése, de ez így akkor is félmegoldás...

(#21080) ux1 válasza Keeperv85 (#21079) üzenetére


ux1
addikt

OpenJDK-val nem megy?

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#21081) Keeperv85 válasza ux1 (#21080) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Hát pont azzal nem megy. Van egy függvény benne, aminél elhasal, mert megváltozott a fordítás direktíva. Kivettem a francba a make alól az egész csomagot, úgysem használja fel semmire, mert az egyik testpackage object-ben van szerepe. Persze hogy lefordul a 7-es JDK-val hiba nélkül... "Google én így szeretlek... :U" Fogyatékos banda... :W

(#21082) buszospeter válasza t181 (#21060) üzenetére


buszospeter
tag

Szia!

"Ezen a mondaton óriási a hangsúly...remélem... :) "

A hangsúly - úgyis mint hab a tortán - egyenletes oszlik el a teljes mondanivalón! :K

De természetesen a véleményem, mint olyan, hangsúlyos, pontosan annyira mint a Te véleményed vagy Torry azon véleménye amire reagáltam.
Szerintem ez a fontos! :R

Ui.: (#21058) GrandS +1 :C

Üdv,
buszospeter

[ Szerkesztve ]

_____Üdv, buszospeter_____

(#21083) junkpod


junkpod
nagyúr

sziasztok, egy bozonyos 3betűs prima navi szoftvert szeretnék elindítani, de sehogy sem sikerül. Azt vettem észre, hogy mikor elindul és feljönnek a hangválasztó és egyéb beállítás kérdések akkor mintha a választó gombok aljából egy statusbar-nyi rész lemaradna, felül meg ott virít a statuszbar. (és ezután pár mp múlva kilép szó nélkül launcherbe)
Be lehet valahogy állítani, hogy egy program indulásakor elrejtse a statuszbart a rendszer?

Box's don't touch!

(#21084) Keeperv85 válasza junkpod (#21083) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem szeretem a warezt, szóval tekintsük úgy ezt mint egyszeri alkalom erre a válaszra:

Telepítsd fel a GAPPS csomagot, de ne a kisebbeket, hanem amiben benne van a VoiceSearch is. Kell ahhoz a sz.rhoz sajnos... :W

(#21085) pch


pch
aktív tag

All:
A mookie romról mit kell tudni? mi az alapja? Mi megy és mi nem bladen?

pch

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#21086) hjanos1 válasza pch (#21085) üzenetére


hjanos1
senior tag

CM7 az alapja.
Gyakorlatilag minden megy rajta, ami a CM7-en.
Kivéve a témázást, mert annyi módosítás van a frameworkben, hogy a CM7 témák miatt akár FC-zhetnek is alkalmazások.

The Factory Must Grow

(#21087) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Sziasztok!
No ezennel dobok egy sign out-ot innen.
Jo volt a kis blade kezdonek, de kinottem a sebesseget.
Tovabbra is azt mondom ennyi penzert a leheto legjobb valasztas volt akkor amikor megvettem. (tavaly Oktober)
Koszonom a segitsegeket amiket innen kaptam, nem is egyszer!
Es koszonom a lelkes fejlesztoknek a munkassagat! :R

...

(#21088) lorcsi válasza Devid_81 (#21087) üzenetére


lorcsi
veterán

mi lesz a következő ?

hehe, ez aztán a nagy lépés :D

[ Szerkesztve ]

(#21089) Devid_81 válasza lorcsi (#21088) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Tegnaptol egy Samu S III az utod.
Lehet nem egyet leptem most elore, hanem kettot :)

...

(#21090) ux1 válasza Devid_81 (#21089) üzenetére


ux1
addikt

négyet :D No meg $

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#21091) madgie válasza Devid_81 (#21089) üzenetére


madgie
titán

Ha már lépsz, lépj nagyot :D Én Omnia 7-re váltottam múlt héten Blade-ről, még szokom a nagy dögöt :))

szerk: és én is köszönöm, hogy itt lehettem, ritka segítőkész brigád az itteni :K

[ Szerkesztve ]

(#21092) Devid_81 válasza madgie (#21091) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ez is akkora bakker, hogy kenyelmetlen fogni egy kezzel.
Kicsit ugy erzem, mintha egy Nintendo DS-t vettem volna :D

[ Szerkesztve ]

...

(#21093) Keeperv85 válasza Devid_81 (#21092) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Engem inkább emlékeztet egyik régebbi gyöngyászberakásos szivarosdobozomra...

(#21094) Devid_81 válasza Keeperv85 (#21093) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Huuu en meg olyat szerintem soha nem lattam! :N

...

(#21095) gonger


gonger
senior tag

Sziasztok!

Blade-emen már jó ideje Gingerbeer G3 r2 rom megy. Eddig nem is volt vele baj, de mostanában már napi szinten többször csinálja azt, hogy a kimenő hívásoknál az első csörgetést hallom, utána mintha eldobná a térerőt és 2-3 mp-ig a letesz gombra sem reagál. A hivott félnél egyszer kicsöng és ez elég ciki is, mert mindenki azt hiszi, hogy vissza akarom magamat hívatni.
Nem vagyok nagy rom buherátor, őszintén szólva most nem is tudnám mit kéne csinálnom, hogy újat tegyek fel(ha egyáltalán ez rom hiba).
Recoveryben csináltam többször is wipe cache-t vagy mit, de az sem segített.
Gondolkodtam romcserén amúgy is, mert a viberhez jó volna egy CM rom ,amivel nem tenné külső hangszóróra a hangot, de ha jól emlékszem a mostani Ginger GEN3-asított a a telefont (remélem nem írok hülyeségeket) és fogalmam sincs, hogy ilyenkor mit kell tennem.

Szerintetek mit kéne lépnem? Feltenni egy másik romot? Vagy vissza a gyári romot és adjam be szervízbe? 2011 februári a telefon, talán még van rá garancia.

(#21096) TommyY2


TommyY2
tag

Sziasztok!

Én még csak néhány napja használom a CM-9 KonstaKANG ROM-ot, de az aprobb hibáktol (az akkut mintha gyorsabban meritené, de még tesztelem, sceenshoot nem müködik) eltekintve nagyon tetszik. Szuper jo benne, hogy a böngészövel össze lehet szinkronizálni a google fiokom könyvjelzöit, valamint egész jo a névjegyzéke (jol lehet bent keresni). Szerintem minden müvelet sokkal gyorsabb benne (nem fordul elö, hogy egy görgetés helyett tapintást érzékel), kivétel az alkalmazások betöltödése, de utána már azok is megfelelöen müködnek. Én játékra nem használom, de pl. a youtube nagyon szaggatva játsza le a videokat, valamint nem is szabad frissiteni az alkalmazást, mert attol fogva nem müködik.

Tud esetleg valaki megoldást a szakadozo lejátszásra?

Köszönettel:

TommyY

[ Szerkesztve ]

(#21097) Keeperv85 válasza TommyY2 (#21096) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"Az akkut mintha gyorsabban meritené, de még tesztelem, sceenshoot nem müködik"

Pffff... még jó hogy nem próbáltam ki...

kivétel az alkalmazások betöltödése, de utána már azok is megfelelöen müködnek.

Háhá... hát igen. Ez szívás. Talán ideje lenne javítani...

Tud esetleg valaki megoldást a szakadozo lejátszásra?

Senki. Senki sem tudja megcsinálni. Nincs megoldása....

(#21098) GrandS válasza TommyY2 (#21096) üzenetére


GrandS
senior tag

Tud esetleg valaki megoldást a szakadozo lejátszásra?

Ja: CM7

(#21099) tlac válasza Keeperv85 (#21097) üzenetére


tlac
nagyúr

Senki. Senki sem tudja megcsinálni. Nincs megoldása....

olyan nincs, nagy munkával biztos meg lehetne csinálni :)
valahogy pl. behúzni a régi függőségeit

(#21100) Keeperv85 válasza tlac (#21099) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Vannak programok, amiket nem tudsz megírni. Nem lehetséges. bármilyen hihetetlen a folyamat kb. megegyezik a 0-val való osztással... Nem tudod összemosni a régi kóddal, mert abban olyan függvények vannak, ami az újban nem megy. Az újban lévőek pedig nem mennek a régiben... és mindkettő zárt kódolású. A visszafejtés kb. olyan mintha RSA-ból akarsz értelmes dolgot generálni, vagy md5-ből teljes fájlt előállítani....

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.