Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#21251) q012345 válasza barnam_ (#21249) üzenetére


q012345
tag

Felraktam újra és kalibráltam, most nekem is jó értékeket hozott, működik így most már nekem is, kiváncsi leszek a rom-ra. Köszi a segítséget.

(#21252) esox válasza t181 (#21245) üzenetére


esox
senior tag

kiveséztem, simán felment, kiváncsi leszek rá... na máris jött egy mai update.

[ Szerkesztve ]

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#21253) bubi92


bubi92
őstag

ti milyen launchert használtok? csak mert adw alatt olyan mintha egy p1-esen akarnék gta4-ezni. vagy csak nálam van valami bizbasz?

(#21254) t181 válasza bubi92 (#21253) üzenetére


t181
senior tag

Szerintem már lassan egy éve GO Launcher.
Szép(meego iconpack), gyors, röccenés-mentes.

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#21255) t181


t181
senior tag

Úgy néz ki, hogy jön hozzám egy Libra.
A terv: Vissza TPT-zem, hogy Gen2-es legyen, és ugyanúgy felrakok ROM-ot, ahogy Blade-re.
Mennyiben kell máshogy csinálni, mint Blade-nél?

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#21256) kelzsoca válasza t181 (#21255) üzenetére


kelzsoca
félisten

A terv: Vissza TPT-zem, hogy Gen2-es legyen

Inkább ne, nézz szét itt, hogy miként használnak custom romot a készülékkel: katt

https://vertigostore.eu

(#21257) latis666 válasza esox (#21244) üzenetére


latis666
aktív tag

Na kivettem a bootanime-ot és az összes csengőhangot a legkisebb kivételével. (Nem is értem minek vannak benne) simán felment a 136-os kiosztásra DE bár a fogyasztástól tartottam arra kijött egy update viszont ugyanazt tapasztaltam mint az előző mokee os-romban. Telefonálás közben nagyon zajos érces a hang. Szóval cseszi az ember fülét. Nem a teleofn hibája mert más romnál ez nem szokott lenni.

Egyébként a rom szép és gyors. DE ha esetleg nincs megoldás a hangminőségre nem fogok sirni ha cserélnem kell.

(#21258) t181 válasza kelzsoca (#21256) üzenetére


t181
senior tag

pffúú...ezer hálám! :)
Olvasom, hogy Gen2-es ROM-okkal kamera, illetve telefon problémák vannak.
Igazából fater főnökének kellene, akinek csak annyi kívánsága van, hogy valamivel jó lenne, ha gyorsabb lenne.
SwedishSnow-ot akartam, de úgy emlékeztem, hogy van Gen3-as patch hozzá, és nincs.

Így azt hiszem a Te ROM-od marad.

Illetve nem tudom...Most, hogy olvasgatok, lehet neki sem merek állni...

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#21259) fungeld


fungeld
aktív tag

Sziasztok! Van egy kis problémám. Eddig kiválóan működött a telóm de ma reggel megnyomtam a tetején lévő gombot amitől ugye ,,elaludt" de utána már nem tudtam felkelteni csak feketén világított a kijelző. Kiszedtem az akksit aztán vissza és bekapcsoláskor is csak halványan világít, semmi sem történik. Valakinek van ötlete, hogy mi lehet a baja? ROM: talán Big Daddy IV Full

https://www.flickr.com/photos/118824533@N04/

(#21260) igali


igali
tag

Sziasztok!

Hatalmas segítséget szeretnék kérni tőletek!
A ColdfusionX 28/06- os (h t t p ://www.modaco.com/topic/351670-ics-cm9-404-coldfusionx-for-the-zte-blade-rom-updated-2806/ ) van fent a telefonom.
Az oldalon van egy link, hogy hogyan lehet megoldani, hogy az SD kártyára, EXT partícióra telepítse az alkalmazásokat, és ne a belső tárhelyre (A2SD- S2E ??? ). Sajnos nagyon keveset tudok angolul, és sehogy sem sikerül összehoznom, megoldanom! A rendszer is úgy látja, hogy nincs EXT partíció. A cm-9-20120628-EXPERIMENTAL-blade-ColdFusionX-tilal6991.zip, gapps-ics-20120429-signed.zip, simple2ext-v5.zip fájlok vannak letöltve.
Kérem valaki segítsen, hogy leírja nekem/ nekünk, hogy mit hogyan kell csinálni lépésről lépésre! Ha lehet, onnantól, hogy bent van a ClockworkMod Recovery-ben. A kártya formázása Recoveryben, vagy PC-n történik (mert Recoveryben EXT3 partíciót készít) vagy EXT4 az jobb, milyenre legyen partíciónálva?
Szeretném az ICS rendszert használni, és azt szeretném, hogy ne a belső tárhelyre, hanem az SD kártyára települjenek az alkalmazások! Mit hogyan milyen sorrendben kell telepíteni, és beállítani, hogy végre lássa a rendszer, és működjön a dolog?
Kérem segítsen valaki! :R

(#21261) albandy


albandy
tag

Üdv:
Nekem valamiért nem működik a viber , ics-sel , üzenetet tudok küldeni viszont telefonálni nem ill. létrejön a hívás de nincs hang , valami ötlet ?

(#21262) ktmt válasza fungeld (#21259) üzenetére


ktmt
aktív tag

Ez szervizes problémának néz ki, nekem így romlott el két blade-em is.
Töltés visszajelzés van? Rezeg bekapcsoláskor? Ha igen, akkor SD kártyáról visszaállítható a gyári szoftver a TPT-s módszerrel, aztán csere vagy javítás.
TPT-s visszaállító csomagot itt találsz.

[ Szerkesztve ]

(#21263) Golyo69


Golyo69
senior tag

ma leejtettem a kis Blademet :( és elrepedt az LCD :( az érintőnek semmi baja ---
keresek egy Blade kijelzőt :D ha tudtok vmit akkor írjatok :D köszi :d

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#21264) igali


igali
tag

Kérlek benneteket segítsetek!

ColdfusionX 28/06- os (h t t p ://www.modaco.com/topic/351670-ics-cm9-404-coldfusionx-for-the-zte-blade-rom-updated-2806/ ) ICS van fent. Ahogy felraktam a ROM- ot, utána jött a GAPPS (gapps-ics-20120429-signed) és utána a simple2ext-v5.zip recoveryben. Belépek a rendszerbe, megnézem a Beállításokban, hogy látja e az EXT partíciót, de sajnos a /data/sdext2 (EXT) Nem elérhető el :O

Mi lehet a baj, mit csinálok rosszul, mi maradt ki?
Légy szíves segítsetek! :R

(#21265) barnam_ válasza fungeld (#21259) üzenetére


barnam_
nagyúr

Hagyd fenn töltőn egy 10 percre, és utána kapcsold be. A leírtak alapján az lehet, hogy teljesen lemerült az akku, ezért nem tud bekapcsolni.

(#21264) igali: hagyd a fenébe az SDEXT-t, tedd át az SD FAT partíciójára az alkalmazásokat.

[ Szerkesztve ]

(#21266) Ronam


Ronam
addikt

Bátyám ma vett egy ZTE Arizona-t, szerintetek lehet a telóra CM7-et rakni? Néztem a CM oldalán, de nem látom sehol.

(#21267) igali válasza barnam_ (#21265) üzenetére


igali
tag

Ok, és azt hogyan tudom megcsinálni?
Ok formázom a 8GB- os kártyát FAT32- re, és utána hol tudom beállítani a rendszerben, hogy az SD kártyára telepítsen?

(#21268) xSide válasza igali (#21267) üzenetére


xSide
őstag

DroidSail keress rá play-en...

(#21269) GAbre


GAbre
veterán

Vki tud ajánlani főzőtt romot,h melyiket érdemes felrakni?
Múltkor volt 4es ics android,megoldottak a problémák?

Avatar

(#21270) TRob1 válasza GAbre (#21269) üzenetére


TRob1
veterán

"megoldottak a problémák?"

Azok a "problémák" sosem fognak megoldódni, azt leszámítva meg jó az ICS. Nekem pl. teljesen megfelel (azok a "problémák" ha nem lennének, nekem akkor se nyújtana többet mint most :D)

Úgyhogy sztem nyugodtan tegyél egy próbát ICS-vel (KonstaKANG). Ha nem jön be, használd a legújabb CM7 nightly-t.
Ha netán az sem jön be (akkor már veled van a gond ;] ), de tégy egy próbát a swedis snow-val. :)

¤ R'n'R ¤

(#21271) esox


esox
senior tag

Brutál modellek jöhetnek ZTE kínálatból Magyarországra a cikk szerint,

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#21272) kelzsoca válasza esox (#21271) üzenetére


kelzsoca
félisten

A ZTE Grand X Intel, éppen a mai napon volt a kezemben, egy jó árral simán ismételheti a Blade sikerét.

A készülék nagyon egyben van, az általam látott mintadarabon egy ICS futott 3.0.8-as kernel-el.

Várható árról és pontos megjelenési dátumról nincs információ, mint ahogy arról sem melyik szolgáltatónál jelenik meg.

https://vertigostore.eu

(#21273) mpierre válasza esox (#21271) üzenetére


mpierre
veterán

A Blade II kimondottan tetszik... Vajh miért? :D

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#21274) tlac válasza kelzsoca (#21272) üzenetére


tlac
nagyúr

üzemidejéről tudsz valamit?
inteles proci miatt kicsit tartok tőle

(#21275) latis666


latis666
aktív tag

Ha most kellene venni a blade helyett valami hasonlóan jó ár/érték arányú telefont mit tudnátok ajánlani? Bár lehet hogy csak évé végén lesz csere.

(#21276) tboldi válasza latis666 (#21275) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ezt -> [link]

(#21277) kelzsoca válasza tlac (#21274) üzenetére


kelzsoca
félisten

Sajnos semmi több infót nem tudok mondani, még a szoftver sem volt végleges.

https://vertigostore.eu

(#21278) latis666 válasza tboldi (#21276) üzenetére


latis666
aktív tag

Jól van nem voltam elég konkrét. Tudom hogy sokaknak van itt skate-es tapasztalata. Azon vacilálok hogy skate-et vegyek vagy se arc s-t. Nem látok olyan mozgást a skate háza táján mint itt a bladenél szóval lehet hogy olcsó húsnak híg a leve. Akinek van kedve dobjon privátot akinek nincs az olvasson tovább! Előre is kösz.

(#21280) GAbre válasza TRob1 (#21270) üzenetére


GAbre
veterán

Köszönöm,esetleg magyar nyelvel(leírással) nincs 4es ICS?

Avatar

(#21281) ux1 válasza GAbre (#21280) üzenetére


ux1
addikt

Mégis milyen leírásra gondolsz?

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#21282) Torry válasza GAbre (#21280) üzenetére


Torry
addikt

Ha a partíciók méreteit belőtted, ugyanolyan mintha bármilyen más custom romot telepítenél.

(#21283) dajani


dajani
tag

Hy.

Formatfactory-ban milyen paramétereket kell beállítani, hogy teljes képernyős legyen az átkonvertált videó és a lehető legjobb minőségű(hang is), amit még akadásmenetesen és csúzsásmentesen le tud játszani a Blade Moboplayerrrel?
Üdv.

(#21284) stigma


stigma
addikt

Hali, bocs a láma kérdésért, de pár apróság érdekelne ICS előtti feltelepítésben.
Blade, gen2-es elvileg/gyakorlatilag 192-es system partició, mindent backup-m, majd az alábbit tenném:
ClockworkMod 5.0.10 -em van és:
- Mounts and Storage -> Format /system
- Wipe Data/Factory Reset
- Wipe Cache
- Advanced -> Wipe Dalvik Cache
- Install Zip from SD Card -> Choose Zip from SD Card -> KonstaKANG vagy ColdFusionX , még nem tudom
- Wipe AGAIN Data/Factory Reset
- Reboot System Now
Then reboot and wait for some minutes, untill the rom full boots and let it sit on the launcher for ~ 5 minutes then reboot into recovery again (Power button, Reboot, Recovery)
Elvielg ez már nem szükséges talán, ha igen valaki linkelje be plz.
Now choose:
- Install Zip from SD Card -> Choose Zip from SD Card -> Choose your GAPPS zip file
- Reboot System Now

Segítséget köszönöm

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#21285) Torry válasza stigma (#21284) üzenetére


Torry
addikt

Tökéletes. GAPPS előtt tényleg érdemes egy boot és csak utána telepíteni.

(#21286) bubi92 válasza stigma (#21284) üzenetére


bubi92
őstag

hol tudom megnézni, hogy mekkorák a particióim? (témobilos gen2-esítés, ha ez számít)

(#21287) Clown-corp


Clown-corp
tag

vki tudna nekem segiteni ?? privibe le irom hoyg mibe mert ide tilos ki irni .. illetve egy kérdésem lenne..

(#21288) stigma válasza bubi92 (#21286) üzenetére


stigma
addikt

Menü/beállítás/ tárhely, vagy tárolóhely és ott eléred az sd mint a belső memória szabad/foglalt helyének adatait.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#21289) csdm


csdm
senior tag

Zte blade telefont nézegetek használtan. Ha jol tudom akkor két telefon közt akadhat különbség, pl oled vagy lcd kijelzős.
Az a kérdésem hogy még miben különbözhetnek a telefonok, illetve hogyan lehet ezeket felismerni?

(#21290) tboldi válasza csdm (#21289) üzenetére


tboldi
nagyúr

Az OLED kijelzővel szerelt darabok csak az Orange kínálatában voltak eleinte kaphatók (San Francisco), de később TFT-seket árultak ők is. A magyarországi Blade-ek kivétel nélkül TFT panelesek. Az Orange-es változat előlapján San Francisco felirat díszeleg, míg a hazain ZTE.

Amiben még különbözhet - és amit le is lehet ellenőrizni könnyebben -, az a firmware (GEN1-2). Erről bővebben az 1. hsz-ban találsz infót.

[ Szerkesztve ]

(#21291) punkstyle


punkstyle
tag

Hali!

A minap kaptam T-től egy új Bladet (cseregarancia) P729TV1.0.0B02-es Bulid
Olyan bajom van vele, hogy kb 30 percenként lefagy a nyüstölésem mellett, mert ugye igyekszem visszavarázsolni a régi állapotot... A régi készüléken nem ez a szoftver volt, esetleg lehet ennek a szoftvernek a hibája vagy van rá valami megoldás?

Siemens M35i > Alcatel OT715 > Motorola e398 > SonyEricsson W810i > LG GT500 > Sony Xperia X10mini > ZTE Blade > Sony Xperia SP > Honor 6 > Huawei P9 > Huawei P20 > Xiaomi Mi10T Pro

(#21292) airwawes


airwawes
tag

Sziasztok!
Ha még emlékeztek én vagyok az áthúzott garis blade tulajdonos. A telóm nem képes tölteni az aksit, és csakis usbrõl kapcsol be. Beletettem egy ismerösöm aksiját, azt bekapcsoltam töltõrõl és lehúztam róla. 1 percig kibirta azzal, majd leállt (1%ot mutatott, pedig több lenne) Egy szervizeshez elvittem, megtudta melyik alkatrész a szar, és azt mondta hogy cserélhetetlen, úgy bele van forrasztva. Legetséges hogy mégis cserélhetõ lehetne ha szakértõhöz elvinném?
Elõre is köszönöm.

--Vodafone Smart Prime 6-- --Dell Inspiron 3542--

(#21293) DJGABI


DJGABI
addikt

CyanogenMod: Blade Won't Get Official Updates Past CM7.2
[link]

Szerintem ezt mind tudtuk legbelül, de most már hivatalos. No para, KANG-ok attól még lesznek, Zselébab is alakulgat, szal ennyit erről.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#21294) Keeperv85 válasza airwawes (#21292) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ha le tudod fényképezni melyik alkatrész az, akkor megmondom ki lehet-e cserélni. Csak egy megfelelően éles képet készíts légy olyan kedves!

(#21295) csdm válasza tboldi (#21290) üzenetére


csdm
senior tag

Melyik rendszerrel a leggyorsabb a blade? Hardverapron talaltam egy gen2 4.0 at garanciával. Ha a 4.0 nem jon be vagy lassu akkor lehet régebbi androidot feltenni?

[ Szerkesztve ]

(#21296) airwawes válasza Keeperv85 (#21294) üzenetére


airwawes
tag

Olyan alkatrész lehet ami az aksival kapcsolatos, de megpróbálom minnél hamarabb megkérdezni a szervízestől. Sajnos nem a szomszédban van a legközelebbi. De szerintem alaplapot fogok vásárolni. Akinek van, az nyugodtan írhat rám.

--Vodafone Smart Prime 6-- --Dell Inspiron 3542--

(#21297) airwawes válasza csdm (#21295) üzenetére


airwawes
tag

Az vagy nem blade, vagy a garancia akkor lesz érvényes ha visszapakolod a gyárit rá. Régebbit is lehet rátenni, nem csak 4.0át. A 4.0 gyorsabb csak kevésbé aksibarát. És nincs videolejátszás és egyéb bugok is előfordulhatnak.

[ Szerkesztve ]

--Vodafone Smart Prime 6-- --Dell Inspiron 3542--

(#21298) Keeperv85 válasza airwawes (#21296) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Azért kértelek, hogy ha megoldható a fotó, mert ránézésre is meg tudom mondani, hogy cserélhető-e. Az alaplapcsere viszont sajnálatos okok miatt idehaza bűncselekmény, úgyhogy azzal óvatosan...

(#21299) dsr


dsr
senior tag

Hali!
Valaki tud segíteni?
A gondom az , hogy rom managerrel letöltöttem egy stock romot, majd rátettem szintén rom managerrel és most a zöld android jelnél bekapcsolásnál nem jut tovább, és még a cwm sem jön be. Eddig 2.3.7-es cm7 volt rajta.. :(

(#21300) Keeperv85 válasza dsr (#21299) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"A gondom az , hogy rom managerrel letöltöttem egy stock romot"

Rom manager <> Stock rom... :N

Ez így ebben a formában nem szokott menni... GEN2 TPT-t neki! Vagy elpusztul bele, vagy megmenti. Nincs már más lehetőséged.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.