Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#21901) TRob1 válasza apeelme (#21899) üzenetére


TRob1
veterán

Nem írtad el azt a 480at véletlenül?

(#21902) apeelme:
:D

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#21902) apeelme válasza TRob1 (#21901) üzenetére


apeelme
addikt

De...mint a huzat...francegye :DDD szal 960x800

(#21903) Kombat válasza GAbre (#21897) üzenetére


Kombat
őstag

Ajánlom a dodol wallpaper maker nevű kis appot. Nagyon hasznos tud lenni ilyen téren. Én mér több mint egy éve használom.

(#21904) ptamas88


ptamas88
tag

hát köszi srácok akkor rá kéne tolni egy TPT-t :) attól kevésbé félek mint az exe-től, de valószínüleg valami frankó tuti jól működő kóddal vagy programmal lett függetlenítve akkor, mert eladó a boltban aztmondta ne nyúljunk hozzá semmit :D :DD van esetleg valami progi amivel le tudnám ellenőrizni hogy tényleg vodás gen2-es a teló ?

Sony XPERIA S -> LG G2 -> Samsung S7 edge, Dell Inspiron 15R

(#21905) Keeperv85 válasza ptamas88 (#21904) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"attól kevésbé félek mint az exe-től, de valószínüleg valami frankó tuti jól működő kóddal vagy programmal lett függetlenítve akkor, mert eladó a boltban aztmondta ne nyúljunk hozzá semmit"

Akkor most még esetleg a bolt nevét légy szíves szép nagy betűkkel, legalább tudom hová küldjem a yardot. Esetleg a topic címét olvasd el kérlek.

Az esetleg illegálisan beszerzed a kód a BTK 300 §/C törvénycikkely alapján bűncselekménynek minősül!

(#21906) ptamas88 válasza Keeperv85 (#21905) üzenetére


ptamas88
tag

jó hát azért engem le ne csukass, mert ismerősömnek van egy olyan blade-je :DDD használt mobilok adásánál vételénél valószínüleg csúnyább dolgokat is művelnek :)

Sony XPERIA S -> LG G2 -> Samsung S7 edge, Dell Inspiron 15R

(#21907) ouzohuto


ouzohuto
senior tag

Cseréleik a Blademet :) Szerencsére Blade II lesz belőle :DD

Na jó viccet félretéve új Bladet kapok :) A kérdés az, hogy szerintetek mennyit ér, ha eladnám, mert tesóm már vett magának mást...Nekem itt a Skate szóval eladóba lesz valószínű.

XiaomI RedmI Note|||

(#21908) Lenry válasza ouzohuto (#21907) üzenetére


Lenry
félisten

[link]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#21909) ouzohuto válasza Lenry (#21908) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Köszi, de ezzel nem segítettél ki. Szerintem ez nem szabálytalan, hogy megkérdezem, kb mennyit érhet a telefon, vagy igen? Mégis honnan tudhatnám?

XiaomI RedmI Note|||

(#21910) dombila válasza ouzohuto (#21909) üzenetére


dombila
senior tag

Ezért küldte a linket. A többi hirdetés alapján meg tudod határozni/becsülni, hogy a te készüléked állapottól, kortól, garanciától függően mennyit érhet.
Egy sima számmal a kérdésedre nem lehet válaszolni.

(#21911) Lenry válasza ouzohuto (#21909) üzenetére


Lenry
félisten

pedig de.
láthatod, hogy a többiek a milyen állapotú cuccukért mennyit kérnek, ez alapján te is be tudod lőni, hogy mennyit ér a te telefonod.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#21912) ouzohuto válasza Lenry (#21911) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Akkor elnézést kérek tőletek, azt hittem könnyebben fog menni az áránk a meghatározása :)

Szerintetek eladást lehet indítani ami licites?vagy így hozzászólásban ki mennyit adna érte?
Amúgy egy valamit nem kérdeztem meg a Tnél, hogy ilyenkor goldolom a fenmaradó idő marad meg a garanciára ugye?

XiaomI RedmI Note|||

(#21913) Keeperv85 válasza ptamas88 (#21906) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem vagyok én olyan sz.házi mint amilyen a boltos volt az a baj... A mocsok az elfelejti elmondani, hogy az ilyen cuccban esetleg az IMEI is le van cserélve. Lehet lopott is... Nem szeretem az ilyen boltokat. Átverik a vevőket, ahol tudják. :(((

(#21914) Lenry válasza ouzohuto (#21912) üzenetére


Lenry
félisten

nem, mivel fődarabcsere történt (technikailag, gyakorlatilag ugye teljesen másik telőt kaptál), így a garancia is újraindul.

licites eladást indíthatsz, de neked kell valahogy megszervezned, mert a Prohardver motorjában nincs erre külön lehetőség, ezen kívül szerintem semmi értelme: a piac tele van Blade-del, túl olcsón gondolom te se akarod eladni, drágán meg senki nem viszi el, hiszen egyszerűen választ egy másikat egy másik eladótól.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#21915) ux1 válasza Keeperv85 (#21913) üzenetére


ux1
addikt

Az IMEI-t könnyű ellenőrizni. *#06# összehasonlítva az hátlap alatti matricával... :K

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#21916) sonar


sonar
addikt

Hi,

Olyankor mi van ha nem kapcsol be csak a zöld robot van a kijelzőn?
Tegnapelőtt éjjel csontra lemerült, reggel feltöltöttem de azóta csak a robot van a kijelzőn.
Recovery menü az előjön, de ennyi. Mikor megvettem még akkor toltam rá ROM-ot (kb 1 éve) azóta nem volt csesztetve. 5-6 app volt rajta, de semmi extra.

Van ötlet? Mit lehet ilyenkor csinálni?

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#21917) dsr válasza sonar (#21916) üzenetére


dsr
senior tag

Én felraknék rá egy másik romot.

(#21918) maggi1886076 válasza sonar (#21916) üzenetére


maggi1886076
addikt

ha egy éve raktál rá romot akkor érdemes másikat felrakni rá. annál sokkal újabbak és stabilabbak is vannak.biztonsági mentésed volt?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#21919) shagy válasza maggi1886076 (#21918) üzenetére


shagy
tag

CM7.2-t érdemes feltenni? vagy pedig...? :B

- shagy

(#21920) maggi1886076 válasza shagy (#21919) üzenetére


maggi1886076
addikt

Az aláírásomban szereplőt használom már kb fél éve.esetleg vannak még ICS próbálkozások azok sem rosszak.a Konstakang fél 07.22-i kiadást nyugodtan felrakhatod próbaként.
Vagy van még Swedish snow romok, nekem azok nem nagyon jöttek be.

[ Szerkesztve ]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#21921) ouzohuto válasza Lenry (#21914) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Köszönöm és igazad van most tényleg nem jó helyzetben vagyok :( Azért megpróbálom hátha valaki elfogadható árban megvenné :)

XiaomI RedmI Note|||

(#21922) x1port


x1port
addikt

Sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni abban,hogy : Feltettem a Blademre a SS RLS7 et.
Szuperül működik benne minden de..... a képernyő kikapcsolása után néha megszűnik a 2G/3G kapcsolat.

Nem találok benne olyan menüpontot ahol ezt külön lehetne állítani.

Köszi előre is !

(#21923) shagy válasza maggi1886076 (#21920) üzenetére


shagy
tag

megoldódott már a cm9 fm rádió problémája esetleg? merthát a kíváncsiság hajtana, de nem minden áron... ;]

- shagy

(#21924) x1port válasza shagy (#21923) üzenetére


x1port
addikt

A CM 9 úgy ahogy van kaka.. beleértve nem csak a rádiót.
Szuper kis ROM lenne...de sajnos nem az :N

(#21925) ux1 válasza shagy (#21923) üzenetére


ux1
addikt

Egyelőre a CM7.2 ver mindent...

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#21926) x1port


x1port
addikt

Szerintem nagy baklövés ez a Cyanogenmod.
Bele voltam őrülve én is de mióta kipróbáltam a Swedish Snow rls 7 et nem kérdés,hogy melyik rom jobb.

Persze szájíz kérdése.

(#21927) Lenry válasza x1port (#21926) üzenetére


Lenry
félisten

az megvan, hogy szinte minden custom ROM a Cyanogenből indul ki?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#21928) Keeperv85 válasza x1port (#21926) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Hát nem is kérdés, ugyanis az rls7 egy a gyári romból "épített" ipari hulladék... Meg kellett volna állni, még nem volt késő. Nyomokban CM7-et tartalmaz és ez baj...

@ux1: Igen, az IMEI szám ott van a matricán. Csak mire összenézed már késő rájönni, hogy hibáztál... :Y

(#21929) x1port válasza Lenry (#21927) üzenetére


x1port
addikt

Kivéve pl. a Swedish Snowt
Stabilabb is sokkal.

(#21930) Keeperv85 válasza x1port (#21929) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Mit kivéve? Te miről beszélsz?! Csak megismerem a saját munkámat itt-ott benne. Nehogy aztán abba ne legyen CM7 forrás....

(#21931) x1port válasza Keeperv85 (#21930) üzenetére


x1port
addikt

az megvan, hogy szinte minden custom ROM a Cyanogenből indul ki?

Kivéve a ....... ;) erre írtam

(#21932) Keeperv85 válasza x1port (#21931) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Én vettem elsőre is, de remélem feltűnt az a "pár" khm... "apróság", amivel több a gyári romnál honnan került bele....vagy súgjak? A "szar" CM7 forrásból... :U

[ Szerkesztve ]

(#21933) x1port válasza Keeperv85 (#21932) üzenetére


x1port
addikt

Minden estre nekem SAJNOS nem vált be a CM .
Sem a 7 egyik változata sem sem a 9.

Pedig a 9 nagyon kis mutató ROM lenne.

(#21934) sonar válasza maggi1886076 (#21918) üzenetére


sonar
addikt

Valszeg új rom lesz. Mentés nem volt, mert ez csak másodlagos teló volt. Bank-os SMS-ek jöttek csak rá.
Egy linket tudnátok adni, hogy hol találok friss stabil ROM-ot?

Illetve ha a recovery elérhető akkor tudok menteni vhogy vagy felejtős? Mondjuk max a zsirozás, angry birds meg gridy spider app eredményeim tünnek el. De jó lenne vhogy megmenteni őket.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#21935) xSide válasza x1port (#21922) üzenetére


xSide
őstag

Ha a notification power widget gombon állítod (egyébként beállitható itt se így tegyen), így van rendjén és hasznos akksi kémélő megoldás és nem néha, hanem mindig...
Ha a beállitásokban alapból 2g/3g választod, akkor nem fog képernyő kikapcsoláskor adatforgalomról lekapcsolódni!
El kell dönteni mire van szükség (már aki használja) adatspórolás, akksikímélés és csak képernyő bekapcs utáni szinkron (email stb.) vagy állandó netkapcsolat:)

[ Szerkesztve ]

(#21936) x1port válasza xSide (#21935) üzenetére


x1port
addikt

Hűűha..kicsit most elvesztettem a fonalat..

Beállításokban folyamatos adatkapcsolat engedélyezve van.
Konkrétan az a baj,hogy megszűnik az adatkapcsolat és a talk kijelentkezik.

De még mindig nem értem hogy hol is tudom ezt beállítani ? :))

(#21937) xSide válasza x1port (#21936) üzenetére


xSide
őstag

Tartsd nyonva a 2G/3G vagy adatkapcsolat ikont az értesitési widgeten Hálózati mód / GSM és WCDMA ezután az értesítési sávban ne nyúlj hozzá...
Másik lehetőségként állíthatod nyomogatva az értesitési pw-t állandó 2G vagy állandó 3G-re, ugyanis ekkor sem fog lekapcsolódni az adatforgalom...

(#21938) x1port válasza xSide (#21937) üzenetére


x1port
addikt

Köszönöm

(#21939) maggi1886076 válasza sonar (#21934) üzenetére


maggi1886076
addikt

ezt nyugodtan rakd fel.nem lesz vele problémád! [link]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#21940) barnam_


barnam_
nagyúr

Hali,
A telefon hova menti az mms képeket?

(#21941) barnam_ válasza barnam_ (#21940) üzenetére


barnam_
nagyúr

megválaszolom magamnak: ha hosszan nyomsz a képre, el lehet menteni :B

(#21942) ouzohuto válasza barnam_ (#21941) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Köszönjük, hogy segítettél :D

XiaomI RedmI Note|||

(#21943) kiralytom


kiralytom
aktív tag

sziasztok

két hónapja vettem használtan egy garanciális bladet. azóta többször észrevettem, hogy erősen recseg rezonál a fülemné a hangfala, amikor mással beszélek. szervizbe szeretném küldeni.

a kérdés: gyárilag vodás, de cyanogen 7.2.0a van rajta (ha jót írok). és azt hiszem ennek köszönhetően tudom a tmobilos kártyámmal használni.

ha gariztatni szeretném, vissza kell tennem az eredeti oprendszert!?
és ha a gariztatás megtörtént, vissza tudok mindent pontosan ugyanilyenre állítani majd a készüléken, ugyanezekkel a kiegészítőkkel, programokkal, beállításokkal? mert örülnék neki ha lehetséges volna.

(#21944) Lenry válasza kiralytom (#21943) üzenetére


Lenry
félisten

a legegyszerűbb, ha a következőt teszed:

* ha Cyanogenmod van rajta, akkor valószínűleg egy Clockworkmod recovery is van a telefonon, azzal készíts egy backupot a telefonról. ez lement az SD kártyára egy mappába mindent, programokat, üzeneteket, beállításokat, az egész op.rendszert, úgy, ahogy van.

* ezután szépen visszapakolod a gyári, vodás rendszert.

* amikor visszajött a szervízből a teló, akkor pedig a recovery segítségével helyreállítod a mentést az SD kártyáról
ha kapsz új telefont, akkor is, csak akkor értelemszerűen a helyreállítás előtt telepítesz egy recoveryt

az ezekhez a lépésekhez szükséges információk mind megtalálhatók a topik első hozzászólásában, de ha valami nem világos, akkor szívesen segítünk.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#21946) Lenry válasza #40993792 (#21945) üzenetére


Lenry
félisten

ezt csak azért nem írtam bele, mert eddig én az a nem sok alkalommal, amikor szervízben jártam, beadás előtt mindig visszakaptam a SD kártyát.
vagy eleve benne sem volt a telefonban.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#21947) Hujikolp válasza shagy (#21923) üzenetére


Hujikolp
őstag

Pl milyen probléma? ezek vannak 7.2 alatt tapasztalatom szerint:

-Nem szól kihangosíton.
-Felfelé nem keres állomást, csak lefele.
-Ha a telefon rezgőn van, telefonhíváskor nem némul el, csak rezeg.

(#21948) TRob1 válasza Hujikolp (#21947) üzenetére


TRob1
veterán

cm9 rádiót kérdezett (ami valszeg soha nem fog megoldódni), és nem cm7-et. :)

¤ R'n'R ¤

(#21949) Hujikolp válasza TRob1 (#21948) üzenetére


Hujikolp
őstag

Oh, azon elsiklottam. :B

(#21950) fungeld


fungeld
aktív tag

Sziasztok! Volt korábban ez a problémám. Azt írtátok, hogy a TPT-s módszerrel vissza lehet állítani mindent.[link]
Nekem ez kicsit zavaros.

"Miután kiválasztottuk a nekünk szükséges csomagot, és letöltöttük, bontsuk ki, és a benne lévő image mappát, benne az image.bin fájllal másoljuk be a telefon SD kártyájának gyökerébe."

-eddig OK

"Ha ezzel megvagyunk, nézzük meg a telefonban a Beállítások-Telefon adatok menüpont alatt, van -e olyan menüpont, legfelül hogy: system updates."

-Mivel a kijelző full fekete ezért nehezen nézem meg, de gondolom a Big Daddy IV jó ehhez a művelethez.

"illetve megpróbálhatjuk a POWER+HANG FEL+MENÜ gombok kombinációját kikapcsolt készüléken"

-Ennyi lenne a telepítés? (illetve ha igen akkor ezt a 3 gombot egyszerre kell lenyomni?)

"Ha nem jött be a gombkombináció, akkor a kiszemelt romban (lásd fentebb) nyomjunk rá a System updates menüre, majd a storage card updates menüre, és végül a következő ablakban nyomjunk az OK gombra."

-Ez nálam megint lehetetlen mivel semmit sem látok.

Elnézést a bénaságomért, de nem szeretném elrontani a gyári állapot visszaállítását, ha valaki végigolvassa és még válaszol is annak nagyon megköszönöm.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/118824533@N04/

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.