Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#21551) Kombat válasza Farkaspók (#21545) üzenetére


Kombat
őstag

Ex dialer-t tedd fel! Amúgy is kb. ez a legjobb tárcsázó, meg lehet is állítani benne a betűméretet. :)

(#21552) hhheni válasza #40993792 (#21544) üzenetére


hhheni
tag

Reméltem, hogy van rövidebb megoldás... De azért természetesen köszönöm szépen!

(#21553) latis666


latis666
aktív tag

Melyik romot tegyem fel hogy menjen a viber vagy a skype rendesen? Vagy van rá fix Swedish Snow lrs7-re?

(#21554) latis666 válasza latis666 (#21553) üzenetére


latis666
aktív tag

Na jó azt kideritettem hogy ki kellene cserélnem az fm radio app-ot titanium backuppal. A régit el is távolitottam de hogy rakjam be az ujat hogy menjen is?

(#21555) Keeperv85 válasza latis666 (#21554) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Még az FM sem megy gyári rom létére? Hát ez gáz... Mondjuk... hmm.. Root explorer >> jogok kiosztása...

(#21556) robit1973 válasza Keeperv85 (#21555) üzenetére


robit1973
aktív tag

Nem gáz, mert megy az FM rádió!

[ Szerkesztve ]

(#21557) Keeperv85 válasza robit1973 (#21556) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Akkor minek kell kicserélni? :U

(#21558) latis666 válasza Keeperv85 (#21557) üzenetére


latis666
aktív tag

Félreértitek. A vibert szerettem volna munkára bírni hogy ne a külső hangszórón szóljon. Kérdeztem hogy melyik rommal jó. (bár nekem a cm7-ek nem váltak be) Közben találtam a Modaco-n egy bejegyzést hogy Swedish Snow rls7-ben az fmradio 0.5-öt 0.6-ra cserélve megjavul a dolog. Titanium backuppal ki is szedtem az fm radio 0.5-öt de nem inditottam ujra igy nem engedte feltenni az ujat. Végül felment a rádió MŰKÖDIK de a viber nem javult meg tőle szóval ez nem jött be marad a rom csere.

(#21560) Keeperv85 válasza #40993792 (#21559) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Hát én nem tudom mit haxoltak ott szét, de az ICS alatt egyáltalán nincs FM support és megy a Viber...

[ Szerkesztve ]

(#21562) latis666 válasza #40993792 (#21561) üzenetére


latis666
aktív tag

még azért ott nem tartok hogy szét tudjak cincálni egy romot. De frissitettem a rádio appot :) csak sosem hallgatok rádiót. :)

Egyébként a Modaco Swedish Snow topicjában olvastam.

[ Szerkesztve ]

(#21564) robit1973 válasza Keeperv85 (#21560) üzenetére


robit1973
aktív tag

Nem haxoltak szét semmit. A ZTE haxolta szét. Már a gyári 2.3 romban is a kihangosítóra rakja ki a másik fél hangját a Viber ( ennyi a hibája ). Ebből következik, hogy az abból főzöttekben is. Én azt hittem, hogy te ezt tudod.

(#21565) airwawes válasza robit1973 (#21564) üzenetére


airwawes
tag

Nemtom de pengén az összes gyári egy hulladék lassú szar, és főztek belőle egy pörgősebbet, szóval annyira nem barmolták szét... :)

--Vodafone Smart Prime 6-- --Dell Inspiron 3542--

(#21566) robit1973 válasza airwawes (#21565) üzenetére


robit1973
aktív tag

Így van. Nekem sem volt fenn sokáig a gyári, viszont mindig a gyáriból főzöttek jöttek be.

(#21567) Keeperv85 válasza robit1973 (#21564) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nana. Ácsi! Az a 2.3 soha ki sem jött hivatalosan, amiről most beszélünk. Mellesleg a gyári párja alatt NEM kell az FM rádiót piszkálni, mert megy a Viber rendesen. Ha nem turkálna mindig valami hülye gyerek a kernelben, akkor ilyen gondok sem lennének. Eleve nem kellett volna az a romot GEN2-re áthozni. (Biztos van gen3-as is, nem próbáltam ki minden sz*rt én sem...)

(#21568) robit1973 válasza Keeperv85 (#21567) üzenetére


robit1973
aktív tag

Biztos neked van igazad.

(#21569) barnam_ válasza Keeperv85 (#21567) üzenetére


barnam_
nagyúr

Az eredeti, GEN3-as svéd GB romban is rosszul van irányítva a hang, pl. akkor is a külső hangszórón csörög, ha a headset csatlakoztatva van. Ahhoz hogy a Viber, Skype, stb a telefon hangszórón szólaljon meg, CM7 kell.

(#21570) robit1973 válasza barnam_ (#21569) üzenetére


robit1973
aktív tag

Neki az a jó. Az előbb írta.

(#21571) Keeperv85 válasza barnam_ (#21569) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Akkor viszont a Viber rossz, mert az Xperia Mini is pont így viselkedik. Éppen most próbáltam ki.... :U

(#21572) latis666 válasza Keeperv85 (#21571) üzenetére


latis666
aktív tag

Valószínűleg nem a viber hibája mert a skype is ezt csinálja. Érdekes hogy ez a hiba nagyon régóta fennál és nincs rá megoldás csak az hogy tegyünk fel cm7-et. Nekem megeszi az aksimat. Tucatszor probáltam már. Talán egy másik kernellel jobb lenne majd utána nézek.

(#21573) latis666


latis666
aktív tag

Utolsó hozzászólásom a témában hátha valakinek segít majd.

A viber fejlesztői szerint az a megoldás hogy az fm radiot 0.5-ről 0.6-ra cseréljük és minden ujrainditás után először a rádiót inditjuk el. Utána következő ujrainditásig a viber jól fog működni.

Ezt a SS rls7-es topicban találtam és ezzel a rommal tényleg működik. :C

IA2 alatt is kiprobáltam de ott a 0.6-os fm radio a csere után nem indult el. Bár lehet a vibert helyrelökte de maga a rádio nem indult el.

(#21574) TommyY2 válasza barnam_ (#21569) üzenetére


TommyY2
tag

Szia!

Nekem cm-9 KONTAKANG ICS van fenn. A Skype müködik rajt (BT headset-tel nem, mivel a BT és Wifi együtt összevesznek, ez normális?), a Viber-en sajnos nincs hang, még a füldugon keresztül sem, de a másik fél hallja a hangomat.

Tudnál esetleg segiteni?

TommyY

(#21575) barnam_ válasza TommyY2 (#21574) üzenetére


barnam_
nagyúr

Passz, se Skype-t, se Vibert, se CM9-t nem használok :)

(#21576) n_stolz


n_stolz
tag

Turbo SIM-mel használható ez a készülék? (Külföldre készülök tanulni, ergo változik a szolgáltató, viszont a garanciát sem akarom bukni)

n_stolz

(#21577) Keeperv85 válasza n_stolz (#21576) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem használható. Pontosabban nem lehet sejteni sem, hogy milyen darabbal működne együtt. Viszont nehogy kiüsd NCK kóddal, mert semmi sem garantálja, hogy utána még bármilyen hálózatod is lesz... :Y

(#21578) t181


t181
senior tag

???
Annyira tudom sajnálni azokat az SIII tulajokat, akiknek nem elég nekik az 1GB RAM... -.- :D

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#21579) fungeld


fungeld
aktív tag

Sziasztok! Van egy kis problémám. Eddig kiválóan működött a telóm de múltkor megnyomtam a tetején lévő gombot amitől ugye ,,elaludt" de utána már nem tudtam felkelteni csak feketén világított a kijelző. Kiszedtem az akksit aztán vissza és bekapcsoláskor is csak rezzen egyet és halványan világít, semmi sem történik. Valakinek van ötlete, hogy mi lehet a baja? ROM: talán Big Daddy IV Full

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/118824533@N04/

(#21580) ingyom007 válasza fungeld (#21579) üzenetére


ingyom007
tag

Töltőre felraktad már?

(#21581) fungeld válasza ingyom007 (#21580) üzenetére


fungeld
aktív tag

Persze, próbáltam 2 akksival is. Elképzelhető, hogy csak a ROM adta meg magát (előtte is szórakozott párszor, elég komolyan lefagyott és hasonlók) vagy nagyobb baja van?

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/118824533@N04/

(#21582) Thrawn válasza barnam_ (#21569) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem kell CM7, XDA-n csinálnak módosított Skype-ot ami jó helyre küldi ki a hangot és fut pl Swedish Snow-n is. Csak ezt kellett engedélyezni benne: "Use MODE_IN_CALL"

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#21583) TommyY2 válasza Thrawn (#21582) üzenetére


TommyY2
tag

Szia!

Nekem cm-9 KONSTAKANG ICS van fenn. A Skype müködik rajt (BT headset-tel nem, mivel a BT és Wifi együtt összevesznek, ez normális?), a Viber-en sajnos nincs hang, még a füldugon keresztül sem, de a másik fél hallja a hangomat.

Tudnál esetleg segiteni?

TommyY

[ Szerkesztve ]

(#21584) Thrawn válasza TommyY2 (#21583) üzenetére


Thrawn
félisten

ICS-t még ki sem próbáltam semmilyen formában :B

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#21585) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Érdeklődék, hogy van-e ICS rom? Ha igen akkor milyen és akku, hogy bírja vele?


#21584 Thrawn:
Mé' nem? :U

[ Szerkesztve ]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#21586) ingyom007 válasza fungeld (#21581) üzenetére


ingyom007
tag

Akkor sajnos nem tudom mi baja lehet nekem cm7 csinált egyszer ilyet valamiért megette a 60%os akksit negyed óra alatt, de akkor nálad más a baj :S Attól hogy a rom megadta magát még recoverybe be kéne tudnod lépni...

(#21587) ktmt válasza fungeld (#21581) üzenetére


ktmt
aktív tag

Ezek szerint azóta is ez a gond. Nekem volt hasonló, ahogy már írtam, szervíz lett belőle.

(#21588) fungeld válasza ktmt (#21587) üzenetére


fungeld
aktív tag

Köszi! Erről a TPT-s visszaállításról tudnál esetleg linkelni egy leírást? Ugye linkelted a visszaállító csomagokat, de alatta azt írják, hogy be is kell kapcsolni a telefont a felrakásukhoz.

https://www.flickr.com/photos/118824533@N04/

(#21590) kamcore


kamcore
csendes tag

Ha valaki strapafont akar venni, akkor nyugodtan mehet a használt üzletbe egy ilyen blade után, ugyanis ma egy véletlen folytán sikerült belerúgnom, 5 métert repült, landolt egyet a kavicsos betonton, majd 1,5 órás élesztgetés után újra beindult a kis kínai csoda. :C Bár egy olyan fél/háromnegyed éve sikerült a parkettára ejtenem "arccal" lefelé, és hát ezáltal a kijelzője feletti rész, a ZTE feliratt mellett olyan 1 centire szétrepedt, konkrétan betört, onnan el is indult egy pár törésvonal a kijelző irányába, elég ronda, bár még használható állapotban van teljes mértékben, szemet se zavarja (lehet hozzászokás kérédse az egész :) ). Nem is tudom, hogy mennyire off ez az egész, csak gondoltam megosztom már veletek szegény telefon lassacskán mindennapos bajait. :B :)

Esetleg ha tud valaki nekem szerezni olcsón (értsd 6-7k maximum) kijelzőt, vagy üveget (nem tudom hogy van megoldva) az nyugodtan dobhat egy PÜ-t! Már nézegettem régebben, annyira nem érdekelt, mert ebay-en is csak ilyen 20k~körüli összegbe tudtam volna szerezni, annyiért meg már használtan kapok valami másik csodát.

Nexus 5x

(#21591) ktmt válasza fungeld (#21588) üzenetére


ktmt
aktív tag

Csak a megerősítés kedvéért, Zsolt_72-nek igaza van, minden egyéb is Api vonatkozó leírása szerint megy. Persze a gyári állapot visszaállítását nem lehet leellenőrizni, várni kell egy jó darabig, amíg a TPT biztosan lefut (15-20 perc). Ha minden ok, akkor a töltésvisszajelző LED-nek világítania kell, és bekapcsoláskor is megrezzen a telefon.
Nekem két telefont sikerült így gyári állapotra hoznom, a Vodafone az elsőt cserélte, a másodikat egy hét alatt (!) javította, az most már 5 hónapja problémamentesen megy.
Sok sikert!

(#21592) L_YKing


L_YKing
addikt

Minden romot úgy kell felrakni , mint ahogy le van irva? Vagy a 2.2-es hez már más kell mint a 2.3.7-eshez?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#21593) desolator


desolator
senior tag

sziasztok!

Ha a wayteq oldaláról leszedem a 2.3.5-ös hivatalos frissítést a librához azt fel tudom tenni a blademre?

[ Szerkesztve ]

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#21594) Thrawn válasza Speeedfire (#21585) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem akartam kísérleti egér lenni, mint eddig :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#21595) Speeedfire válasza Thrawn (#21594) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Ja, hogy ja. Az én sem akarok lenni, pont emiatt is kérdezősködök. Eleget szívtam anno a CM romokkal. :)

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#21596) Thrawn válasza Speeedfire (#21595) üzenetére


Thrawn
félisten

CM-et sem használok :D
Már annyiféle beállítás van a CM ROM-okban, hogy szinte pilótavizsga kell hozzájuk, nekem kicsit sok volt.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#21597) Speeedfire válasza Thrawn (#21596) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Ezt írom én is. :D
Swedish Snow RLS6 van fent. Gyors, bírja az akku, nem fagy. Nekem elég volt ennyi. :)

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#21598) GAbre


GAbre
veterán

Üdv!

Kérdezném,h hogy állítsam be a google fiókom,mert már 2 főzőtt romnál nem működött a google play,most meg végre jó lenne,be kéne jelentkeznem.
De kidobja,h domain név,jelszó,és szerver.

De nem akarja az igazat...
Esetleg vkinek tipp,h mit pötyögjek be?

Avatar

(#21599) apeelme válasza GAbre (#21598) üzenetére


apeelme
addikt

Te egy Vállalati fiókot akarsz megadni...és nem egy Google fiókot!
Ha a Fiók hozzáadásánál nem jelenik meg a google akkor nincs fent a gapps...még mindig.

(#21600) energy4ever


energy4ever
addikt

Van valami app aminek a segítségével billentyűzetnek tudom használni a Bladet a másik tellómhoz?
Azt szeretném megoldani hogy a Blade kijelzőjén legyen csak billentyűzet, és amit írok úgy érzékelje a másik készülék mint hogy ha azzal írnám. Ez megoldható valami app-al?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.