Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#21501) Dyrg


Dyrg
aktív tag

Még valami, hogy ez egy Telenoros 2.1es Gen1. Szóval, ha letöltöm a Telenoros 2.2es frissítést akkor az Gen2es lesz? Az lehet megoldaná a problémám...

Megvenni és megszerelni...

(#21502) Keeperv85 válasza Dyrg (#21500) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Röviden és egyszerűen. Nincs. (Hazudok, mert van, de nem fogod használni, abban is biztos vagyok...).

Ezt nézd meg inkább: [link]

(#21503) TRob1 válasza TommyY2 (#21497) üzenetére


TRob1
veterán

Lehet hogy már nem aktuális mert rájöttél közben, de nem kell újrarakni a gappsot és a yt-t se.

¤ R'n'R ¤

(#21504) Sulthekk válasza Dyrg (#21500) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

A rom manager problémaforrás. 1. hsz-ben le van írva hogyan tudod az adb+fastboot párossal felrakni a recoveryt, ha nem jó, akkor írj és megoldjuk.

Nah beelőztek..

[ Szerkesztve ]

(#21505) ThodEE válasza lpburny (#21477) üzenetére


ThodEE
őstag

A második linken szereplőt feltettem tegnap, napközben játszottam a telón, többször kifagyott, telefonálás közbe is újraindult, sajnos még nem hibátlan :R

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#21506) TRob1 válasza ThodEE (#21505) üzenetére


TRob1
veterán

Én meg az első linken lévőt használom 1,5-2 hónapja és még sosem indult újra, és nem is fagyott soha. ;)

¤ R'n'R ¤

(#21507) ThodEE válasza TRob1 (#21506) üzenetére


ThodEE
őstag

Most feltettem a Big Daddy III at, majd kiderül ezzel jó lesz e, de bízom benne :R

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#21508) TRob1 válasza ThodEE (#21507) üzenetére


TRob1
veterán

Big Daddy 3?!?! :U :DD :)) :DDD
Az vmi múlt századi rom? Vagy mifene? ;]

¤ R'n'R ¤

(#21509) ingyom007


ingyom007
tag

konstakang mellé milyen fájlkezelőt rakjak fel? Ami cm7 mellett volt annak mi a neve az megfelelne nekem :D Vagy akár valami hasonló is ami kompatibilis cm9 féle romokkal

(#21510) ingyom007 válasza ingyom007 (#21509) üzenetére


ingyom007
tag

bocsi a dupláért mielőtt hülyének nézne bárki is ismerem az astro file managert :D:D de nekem a cm7be építetthez kéne hasonló minden másra root explorert használok
már megvan oi file managert kerestem volna mindegy bocsi mégegyszer a dupláért :D

[ Szerkesztve ]

(#21512) TRob1 válasza #40993792 (#21511) üzenetére


TRob1
veterán

Most ha ilyen "slágerzenehallgatótuctucfan" lennék, akkor azt mondanám (ahogy már többször hallottam ettől-attól): Áááá, az xar, az má' nem menő, az tavaly volt sláger. :DDD

De mivel nem vagyok, ezért azt mondom: Ha tavaly jó volt, akkor most is jó. :D

¤ R'n'R ¤

(#21513) lac14548


lac14548
aktív tag

Már nem először fordul elő a következő:

A memóriakártyán lévő fájlok és mappák nevébe idegen karakterek kerülnek mindenféle külső beavatkozás nélkül.
Tehát egyszerűen átneveződnek a fájlok és mappák.
Nem telepítettem semmit, nem volt kiszedve a kártya, semmi nem történt vele.
Mégis mindenféle krix-kraxok vannak és természetesen semmi nem is müködik már ami kártyára volt telepítve mert nincs meg az elérési út.

Ice Armor II. Reborn ROM (2.3.7.)

A kártyán EXT partició is van (mondjuk ennek ellenére eléggé sokszor írja, hogy nincs elég hely).

Van valakinek ötlete?
(most próbálom visszanevezgetni a mappákat, hátha sikerül, hogy lementhessem a kártya tartalmát)

És mi most a legújabb megbízható ROM?
Hogy áll az ICS Blade változata?

Kösz előre is a segítségeket.

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#21514) apeelme válasza lac14548 (#21513) üzenetére


apeelme
addikt

Talán ki kellene dobnod a hamarosan elhalálozó sd kártyádat... :U

(#21515) airwawes válasza #40993792 (#21511) üzenetére


airwawes
tag

"[ROM][7/Aug] 2.3.7 Destiny v1.0 ROM By Jigar M. Pattani | Battery-RAM-Memory Friendly And High Performance" ROM 2. napja van a telómon. Hát messze nem olyan mint aminek ki van írva... A külső jó, ha lenne kedvem akkor még témát is pakolnék össze hozzá, de az aksiidő nem a leg meggyőzőbb ha valaki extrém netezésre és kevésbé akubarát alkalmazásokkal használja. Swedish Snow RLS7 még mindig a legjobb. De most úgy döntöttem hogy kipróbálok egy KonstaKang ROM-ot most. :)

--Vodafone Smart Prime 6-- --Dell Inspiron 3542--

(#21516) lac14548 válasza apeelme (#21514) üzenetére


lac14548
aktív tag

Erre tippeltem én is... :(

occó volt...

ROM ügyben mit ajánlanál?
Olyan kellene amihez nem kell EXT, mert nem igazán vált be a dolog...

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#21517) airwawes válasza lac14548 (#21513) üzenetére


airwawes
tag

Nekem az SD-m rendszeresen (heti egyszer) ha újraindítom a telót, esélyes hogy az SD kártyám bedöglik, és azt írja hogy hibás. Folyamatosan a windows alap formázójával formáztam (én hülye) és nem múlt el ez sose. (8GB CL4es) Aztán a google.hu weboldalról letöltöttem egy SDFormatter nevű programot, és láss csodát eddig semmi gondom.
Én 2 éve vettem még 4.000Ft-ért (ami akkor is occo volt)

[ Szerkesztve ]

--Vodafone Smart Prime 6-- --Dell Inspiron 3542--

(#21518) TRob1 válasza lac14548 (#21516) üzenetére


TRob1
veterán

Egyikhez sem kell ext, ahhoz sem amihez használtad... Én pl. 2.2 óta nem használok egyáltalán, me' nincs rá szükségem (plusz csak a gond van vele, ahogy lehet olvasni rendszeresen).

¤ R'n'R ¤

(#21519) airwawes


airwawes
tag

Valaki próbálta már a Dual Boot-os dolgot? Vagy még felejtős a dolog.

--Vodafone Smart Prime 6-- --Dell Inspiron 3542--

(#21520) airwawes válasza TRob1 (#21518) üzenetére


airwawes
tag

Én még akkor se használtam. :D Már mikor megkaptam 132-es systemre leformáztam és annyi helyem volt hogy sose tudtam belakni. Egyetértek hogy teljesen fölösleges.

--Vodafone Smart Prime 6-- --Dell Inspiron 3542--

(#21521) TRob1 válasza airwawes (#21520) üzenetére


TRob1
veterán

"Én még akkor se használtam."

Jóvan, de te még a szerkesztés gombot se használod, pedig az nem felesleges. :U ;]

És mi az a dual boot?

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#21522) TommyY2 válasza TRob1 (#21503) üzenetére


TommyY2
tag

Köszi. Egyébként ujraraktam csak a gapps-ot, mivel ugy emlékeztem, hogy rom frissités elött le volt tiltva a Pico TTS, frissités után meg már nem. De a gapps felrakása után sem változott a helyzet.

Az az érdekes, hogy frissités elött a system-em helyfoglalása 136MB volt, most meg csak 131MB, valamint a data particiomon a szabad hely is több hely lett kb. 7-8MB-tal.

Mi okozhatta ezt?

#21506 Érdekes, mivel a frissités után egyszer nekem is ujraindult, a 2012.07.15-össel nem volt ilyen. Remélem többször nem fordul elö.

TommyY

[ Szerkesztve ]

(#21524) TRob1 válasza #40993792 (#21523) üzenetére


TRob1
veterán

Nem is mondtam és nem is gondoltam ilyesmire hogy minősítetted, csak ez ugrott be a tavaly nyárról. :DDD

¤ R'n'R ¤

(#21525) Sulthekk válasza TRob1 (#21521) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Módosított initramfs-el rendelkező boot.img, ami sd-ről csatolja fel a /data és a /system particiókat. Igazából még kicsit kezdetleges, mert váltáshoz fel kell flashelni egy másik boot.img-t, de mondjuk működik.

(#21526) TRob1 válasza Sulthekk (#21525) üzenetére


TRob1
veterán

És ez jó dolog? :F

Mert nekem így olvasva nem tűnik annak. :)

¤ R'n'R ¤

(#21527) Sulthekk válasza TRob1 (#21526) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Hát nézzük objektíven.

Előnyök:
-Egyszerre két rendszered lehet, ami gyorsabban cserélhető mint a full backup.
-Az egyik rendszeren hatalmas nagy /data és /system particiód lehet egyszerre.

Hátrányok:
-SD-n nem feltétlenül olyan gyors a rendszer mint a belső memóriából.
-Gyorsabban elhal az SD.
-A FAT32-ből elvett területet értelemszerűen nem használhatod fel a zenék, filmek, stb. tárolására.

Innentől már kinek mi éri meg jobban...

(#21528) kelzsoca válasza Sulthekk (#21527) üzenetére


kelzsoca
félisten

Aki napi szinten romozik, annak nincs értelme ilyen megoldást választani, aki pedig már "lenyugodott" annak bőségesen elegendő egy rendszer is a készülékre. (sokszor még az is sok)

https://vertigostore.eu

(#21529) TRob1 válasza Sulthekk (#21527) üzenetére


TRob1
veterán

Köszi.

Egyértelműen nem éri meg (legalábbis számomra)
Az előnyök közül egyik sem akkora előny (pár percnél többet nem nyernék, ill. nincs szükségem nagyobb system és data-ra), viszont az első 2 felsorolt hátrány annál nagyobb (egyébként rögtön ezek a hátrányok jutottak eszembe mikor rákérdeztem, előny viszont semmi :DDD)

¤ R'n'R ¤

(#21530) ThodEE válasza TRob1 (#21508) üzenetére


ThodEE
őstag

Nos igen, régi cuccos, de a telefon is tavalyi :DD

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#21532) sto1911


sto1911
veterán

Erdemes akksit rendelni ebayrol? Amit rairnak azt biztos nem tudjak, nem erre gondolok, hanem mennyit bir, mekkora elettartamra szamitsak, honnan rendeljek, stb.

(#21533) M3oH válasza sto1911 (#21532) üzenetére


M3oH
addikt

En egy 1500as akksit rendeltem, kb. 1 eve. Ujkoraban sem birta sztem tovabb, mint a gyari. Szoval valoszinu, csak ra van irva, hogy erosebb. De azota uzemel gond nelkul.

(#21534) Dyrg


Dyrg
aktív tag

Hali! Valaki tudna segíteni?
Még mindig a haver telóját bütykölöm és fingom sincs milyen romot rakjak rá neki. Most a 2,2es Telenorosra frissítettem. Szóval nem kéne semmi extra, csak egy jól megbízható, gyors rendszer, hogy mit tudnátok ajánlani? Valami olyan kéne amit recovery alól könnyen fel tudok rakni és nem kell a TPT vel foglalkoznom. A hungariandroid-on néztem ux1 romját de persze, hogy most nem megy a multiupload... :W
Szóval nagyon megköszönném a helpet, mert már csak pár órám van ezzel foglalkozni, utána nem találkozok a sráccal... :R :R :R

Megvenni és megszerelni...

(#21535) ThodEE válasza #40993792 (#21531) üzenetére


ThodEE
őstag

Igazad van:)
Én nem használom sok mindenre a telót elegendő a régi rom tudása :R

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#21536) airwawes válasza Dyrg (#21534) üzenetére


airwawes
tag

Ez a legstabilabb, legmegbízhatóbb és a legjobb teljesítményű ROM.
http://www.modaco.com/topic/350875-romgen2-swedish-snow-rls7-android-235/

--Vodafone Smart Prime 6-- --Dell Inspiron 3542--

(#21537) Keeperv85 válasza airwawes (#21536) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

...és Andersen is forog a sírjában közben... na mindegy...

(#21539) TRob1 válasza airwawes (#21536) üzenetére


TRob1
veterán

Sose vót...

(#21537) Keeperv85:
:C :))

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#21540) Keeperv85 válasza #40993792 (#21538) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"részére pedig csak annyit: akkor kerek a történet, ha hozzáteszed a "szerintem" szócskát."

Én is valami hasonlóra gondoltam. :U

...mégsem várhatod el mindenkitől, hogy olyan mélységekben ismerje a szoftveres részleteket, mint te ;-)

Nem is várta senki, viszont nem teszek olyan kijelentéseket, amit nem tudok alátámasztani, vagyis igyekszem elhatárolódni tőlük. ;)

Kicsit kezd sok lenni az alaptalan kijelentés. Csak ennyit akartam. Kérem kapcsolják ki a kamerát... köszönöm..:U

(#21541) Dyrg válasza airwawes (#21536) üzenetére


Dyrg
aktív tag

köszi, de felraktam az ICS Codename: Alfa - Phase 2-t és eddig jól megy, ha esetleg nem válna be akkor felrakom azt amit ajánlottál.

Megvenni és megszerelni...

(#21542) esox


esox
senior tag

maki Mokee elbúcsúzott tőlem. IA2R újra a blade-en.
Szép volt "jó" volt ennyi volt. Túl sok idegesítő cucc volt, amit a szép kinézet sem tudott ellensúlyozni sajnos. Várom az újabb IA2R riválisokat.

[ Szerkesztve ]

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#21543) hhheni


hhheni
tag

Sziasztok!
Új céges telefont kaptam, a Blade-emet elígértem az öcsémnek. Attól tartok, hogy a "Gyári beállítások visszaállítása" tényleg _mindent_ letöröl a telóról, én pedig csak a személyes adataimat (mail-ek, sms-ek, címjegyzék, jelszavak stb.) szeretném törölni, de úgy, hogy az alkalmazások megmaradjanak. Milyen megoldást javasoltok? Előre is köszönöm!

(#21545) Farkaspók


Farkaspók
tag

Sziasztok!

Swedish Snow RLS7-et használok, apósomnak is megtetszett, csak neki nagyon aprók a címtárban a telefonszámok. Alapból nem találtam lehetőséget, hogy megnöveljem a számok méretét. Van valami app, ami megoldja ezt?

(#21546) eky666


eky666
csendes tag

Sziasztok! Egy főzött romos blade-t szeretnék visszaállítani gyárivá...
Letöltöttem a basic FTM recoveryt és mikor installáltam recoveryből akkor azt írta ki hogy installation aborted.
Ilyenkor mivan? Folytassam a leírtakat vagy mit kell csinálni?
Innen olvasom

Üdv! *-*Keep Calm*-*

(#21547) airwawes válasza eky666 (#21546) üzenetére


airwawes
tag

Ajánlom a www.hungariandroid.com weboldalon api bázisát, azon belül a gyári visszaállító tpt-ket. Egyszerűbb, gyorsabb, biztonságos.

Szerk: vagy itt: http://zteportal.eu/gyari-alapot-visszaallito-tpt-by-api29/

[ Szerkesztve ]

--Vodafone Smart Prime 6-- --Dell Inspiron 3542--

(#21548) Sheepczx


Sheepczx
tag

sziasztok!

segitségere van szükségem!
vettem egy új memóriakártyát ami nagyobb mint az előző, el is olvastam az első hszt, de nincs annyi helyem hogy csináljak backupot, ilyen esetre van áthidaló megoldás? vagy törílölgessem addig a programokat amig el nem fér a backup?

köszi

(#21549) TRob1 válasza Sheepczx (#21548) üzenetére


TRob1
veterán

Ha nincs ext partíciód akkor régi sd-ről minden fel PC-re, majd PC-ről rá az újra, és mehet bele a telefonba. Ennyi a sztori.
Ha van ext, akkor meg... majd segít más. :DDD

¤ R'n'R ¤

(#21550) Najlahu válasza eky666 (#21546) üzenetére


Najlahu
csendes tag

A Play-en nézz körül. Van egy nagyon jó, Font size a neve de ahogy láttam már fizetőssé tették. Azzal mindent Large módba tudsz állítani. Link
Bocsi, Farkaspóknak szántam :W

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek hinnie kell valamiben. Én azt hiszem, iszom még egyet.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.