Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#22501) Keeperv85 válasza Packersbay (#22500) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Akkor máe kapásból lehetne a Crescentnek, a Vivacitynek vagy a ZTE Arizonnak is...

(#22502) Torry


Torry
addikt

Amikor megvettem használtam a bladem, futtattam TPT-t. 99%-nál hibát jelzett (error), de végül rendesen újraindult recoverybe.
Jó lenne most 160-ra átmenni, jelenleg 138 van, de fosok, hogy tégla lesz a cuccból. SD kártyát lehet valahogy tesztelni?

(#22503) x1port válasza Torry (#22502) üzenetére


x1port
addikt

Nálam is mindig errort ír.

Bármekkora tpt-t is csinálok.

Szerintem emiatt ne aggódj.

(#22504) Packersbay válasza Keeperv85 (#22501) üzenetére


Packersbay
tag

Mért kéne? Ezek ugyanazok a telefonok csak más országban más néven,ami nagyon valószínű,hogy Mo-on nem kerülnek hivatalosan forgalomba. A SII-nek is van vagy 10 fajtája és abból is csak 1 fórumtéma van.

Saját házi akácméz eladó! Dell laptop alkatrészek eladók!

(#22505) Keeperv85 válasza Packersbay (#22504) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Azért mert mindegyiknek "blade2" a kódneve. Tudjuk ugye, hogy a Blade2 meg itthon nem került egyetlen szolgáltatóhoz sem. Amúgy a Crescent és Vivacity bajosan ugyan az...

(#22507) Packersbay válasza Keeperv85 (#22505) üzenetére


Packersbay
tag

Tudjuk ugye, hogy a Blade2 meg itthon nem került egyetlen szolgáltatóhoz sem mondjuk úgy,hogy még nem :) csak azért gondoltam,mert a többi telefonnál lásd:Galaxy vagy Omnia sorozat mindegyik új tagjának külön fórumtémája van. De nekem nem gond,választ itt is kapok a kérdéseimre vagy legalábbis remélem :DDD

Zsolt 72 Már tudom ,csak először nem találtam sehol pedig kiírta,hogy letöltötte. Azután letöltöttem még egyszer és akkor már müködött

[ Szerkesztve ]

Saját házi akácméz eladó! Dell laptop alkatrészek eladók!

(#22508) apeelme válasza #40993792 (#22506) üzenetére


apeelme
addikt

Az Időkép önálló alkalmazás és még widget-el is rendelkezik... :U ;) :K

(#22510) inferno88 válasza maggi1886076 (#22483) üzenetére


inferno88
őstag

A T-s oldal azt írja a képességek között,hogy FULL HD felvétel.
Tudtommal hivatalosan a Tegra csak 720p-t tud,a full hd az Intel csemegéje a Grand X modellben.Ellenben az,hogy Grand X-et és nem Grand X IN-t írnak,azt jelenti,hogy a Tegrát hozzák(amit én is jobban várok).

Semper fi!

(#22511) maggi1886076 válasza inferno88 (#22510) üzenetére


maggi1886076
addikt

a vodarol meg szo sincs.engem az erdekelne.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#22512) kelzsoca válasza maggi1886076 (#22511) üzenetére


kelzsoca
félisten

A voda egy körből kimarad (szokás szerint)

(#22510) inferno88

Össze-vissza írnak mindent, az Intel verzió jön hamarabb, a Tegra2-es még nincs is gyártásban.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#22513) M3oH válasza kelzsoca (#22512) üzenetére


M3oH
addikt

Es az inteles verziotol mit varhatunk? Nagyabol egy szinten lesz a tegra2vel?

(#22514) kelzsoca válasza M3oH (#22513) üzenetére


kelzsoca
félisten

intels-medfield-atom-z2460-arrive-for-smartphones

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#22515) xSide válasza kelzsoca (#22512) üzenetére


xSide
őstag

Ìgy van, a tré válaszolt a megkeresésre...
In fog érkezni!

[ Szerkesztve ]

(#22516) M3oH válasza kelzsoca (#22514) üzenetére


M3oH
addikt

Nem tunik ez rossznak. Remelem MA kap teszt keszuleket ebbol is :)

(#22517) icemad válasza stickyfinger (#22497) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szia. Nem tudom, hogy segít e, de hátha. Kollégámnak a Bladeje egyik napról a másikra, nem jelentkezett fel a hálózatra. Kipróbáltunk vele mindent, amit csak lehetett, format, rom csere, stb, de egyiktől sem javult meg. Gondoltam kiveszem belőle a memóriakártyát. Nem tudom honnan jutott az eszembe, de működött. Kártya nélkül, vagy másik kártyával hibátlanul ment. Az az egy kártya akasztotta ki. Szóval én megnézném memóriakártya nélkül is a helyedben.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#22518) Packersbay


Packersbay
tag

Mint kezdőnek lenne még kérdésem: a Blade II-n 2.3.6-os android van,ma veszek hozzád micro sd kártyát. Miután beletettem a beállításokban kell valamit állítani,hogy oda mentse az alkalmazásokat vagy már automatikusan oda rakja nem kell hozzá az app2sd?

Saját házi akácméz eladó! Dell laptop alkatrészek eladók!

(#22519) Keeperv85 válasza Packersbay (#22518) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Alapban is ki tud mozgatni valamennyit, de nem minden adatot. Magától mégsem fogja megtenni. Beállítások >> Alkalmazások >> Mozgatás SD-re.

Működik az NFC benne?

(#22520) Packersbay válasza Keeperv85 (#22519) üzenetére


Packersbay
tag

Köszi! NFC-t nem láttam sehol a beállításokban vagy a menüben,de ahogy olvasom a mobilarénát lehet,hogy csak majd az ICS alatt. De ennek holnap majd utánanézek.

Saját házi akácméz eladó! Dell laptop alkatrészek eladók!

(#22521) Mokush


Mokush
tag

Sziasztok!
Segítsetek, legyetek szívesek...
Van két router-em, az egyik AP-ként üzemel. A blade-del mindkettőhöz tudok csatlakozni, de az AP-val nincs internet. Laptoppal teljesen jól működik. Mit kellene tennem, hogy a telefonnal az AP-n keresztül tudjak internetezni?
Köszönöm!
(A telefonon telenoros Android 2.2 van)

[ Szerkesztve ]

(#22522) GrandS


GrandS
senior tag

Ha Recoveryben teljes mentést csinálok és azokból visszatöltést, akkor a kernel is mentődik és töltődik vele együtt?

(#22523) apeelme válasza GrandS (#22522) üzenetére


apeelme
addikt

Igen. :K

(#22524) GrandS válasza apeelme (#22523) üzenetére


GrandS
senior tag

Kösz! :)

(#22525) TommyY2 válasza DJGABI (#22492) üzenetére


TommyY2
tag

Mivel 200MB system kell neki, elvi képtelenség feltenni, de nem is lenne értelme, hiszen alapból sokkal több helyet foglal a data partíción, mint a nem ICS rom-ok.

Egyébként meg pont az a lényege a főzött rom-oknak, hogy több helyünk lehessen a data partíción.

Így hiába szebb, meg gyorsabb, én nem fogom feltenni.

TommyY

(#22526) TommyY2


TommyY2
tag

Sziasztok.

Segítséget szeretnék kérni.

Én cm-9 KonstaKANG 2012.08.27 kiadású rom-ot használok.

Az app-ok kicsit lassan indulnak, a bejövő hívásoknál néha későn irja ki a nevet (úgy figyeltem meg, ha hosszabb ideje alszik már, szinte mindig ezt csinálja), vagy egyáltalán nem is írja ki (csak a szám jelenik meg), ezért nem a beállított csengőhangon szólal meg, egyébként meg vagyok vele elégedve.

Lenne esetleg valakinek valami ötlete, hogy mitől lehet ez, esetleg másnál is előfordult már?

TommyY

(#22527) ux1 válasza TommyY2 (#22526) üzenetére


ux1
addikt

Ez így van. Ne használj sz@r rom-ot.. :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#22528) Garyka


Garyka
tag

Sziasztok!

A feleségem blade-jére (2.3.5) nem tudom a playből feltenni a 2.2-es vibert mert "nem kompatibilis az eszköz". Az apk-t leszedtem máshonnan, de csak a 2.0-át engedi telepíteni a többire azt írja, hogy "nem telepítve".

Hogy lehet megoldani? A jelenlegi verzióval nem tudok videóhívást indítani :S

Köszi!

(#22529) Garyka válasza Garyka (#22528) üzenetére


Garyka
tag

2.3.7 CM7 bocsi

(#22530) Lenry válasza Garyka (#22529) üzenetére


Lenry
félisten

miért akarsz videóhívást indítani, mikor a Bladen nincs előlapi kamera?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22531) Keeperv85 válasza Lenry (#22530) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem tudom hová küldtem, de egyszer már válaszoltam... :U Armv6-on nem fog menni a videóhívás+ nincs előlapi kamera, ahogy írtad is...

(#22532) Garyka válasza Keeperv85 (#22531) üzenetére


Garyka
tag

Bocsánat, nem videohívást akartam írni :) csak voipra használnám, elég későre járt már..

[ Szerkesztve ]

(#22533) sch_a válasza Garyka (#22532) üzenetére


sch_a
addikt

Így már semmi :D

[ Szerkesztve ]

(#22534) Garyka válasza sch_a (#22533) üzenetére


Garyka
tag

Csak azt írja ki a play h nem kompatibilis az eszköz viberrel :S

(#22535) sch_a válasza Garyka (#22534) üzenetére


sch_a
addikt

Nekem a 08.26.-os nightly van fent és most kipróbáltam, engedte telepíteni. Egyszer találkoztam ilyen "nem kompatibilis" üzenettel, mikor a firefox-ot akartam letölteni, gondolom az armv6 miatt volt.

[ Szerkesztve ]

(#22536) Garyka válasza sch_a (#22535) üzenetére


Garyka
tag

Ez rom függő?

(#22537) dReFiX


dReFiX
senior tag

Melyik most a legmegbízhatóbb rom bladre, itt az idő leváltani a gyári 2.2-t. Köszi !

(#22538) sch_a


sch_a
addikt

Jól tudom hogy a főzött ROM-okkal (jelen esetben CM7) a telefon minden sim-et megeszik?

(#22539) kelzsoca válasza sch_a (#22538) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ennél a készüléknél még van ilyen bug, a többinél ezt már "javították" :)

https://vertigostore.eu

(#22540) sch_a válasza kelzsoca (#22539) üzenetére


sch_a
addikt

Rosszul fogalmaztam, természetesen csak erre a készülékre gondoltam. Köszi! :)

(#22541) Garyka válasza kelzsoca (#22539) üzenetére


Garyka
tag

És az én kis Viberes problémámat h lehetne orvosolni? :)

(#22542) Thrawn válasza Garyka (#22541) üzenetére


Thrawn
félisten

Swedish Snow RLS7-re simán felmászik, de ugye a külső hangszórón hallod csak a másikat, így egy nagy kalap tarkababot ér az egész. Skype-ból viszont van hekkelt változat ami jól működik.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#22543) buvartacsko válasza Sulthekk (#22427) üzenetére


buvartacsko
addikt

nah. gen2esítés megvolt 5 perc alatt, meg kb 1 perc alatt a cm7-7.2 stable. :)

sokkal jobb lett a telefon min 7.0-val. :R :R :R

(#22544) TommyY2 válasza ux1 (#22527) üzenetére


TommyY2
tag

Ez nem szar, ez a lepraktikusabb és leggyorsabb rom, amit eddig láttam.

Az említett probléma az egyetlen, amelyik nagyon zavaró. Arra lennék kíváncsi, hogy másnál is jelentkezik-e a probléma?

Lehet, hogy a zárolt képernyő miatt van, amit nekem jelszóval kell feloldani? Ezen kívül be van pipálva, hogy zárolt képernyő esetén is jelenjen meg a modulok mutatása.

Szakértők legyetek szivesek segítsetek!

TommyY

(#22545) DJGABI válasza TommyY2 (#22526) üzenetére


DJGABI
addikt

Lassú app indulást megerősítem, a hívásnál nem tudom, oké, picit ott is lassabb, de nem rémlik olyan hogy nem írta volna ki a hívófelet... Mondjuk általában meg szoktam várni míg 2-3-at kicseng. Amúgy igen egyszerű a probléma gyökere: szegény Blade-nek már sok az ICS.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#22546) Keeperv85 válasza DJGABI (#22545) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

..vagy egy rosszul beállított érték a build.prop-ban.... :B

(#22547) Komplikato


Komplikato
veterán

Üdv. Van a telefonomon egy régebbi IceArmour II Reborn (CM 7.2.0) ROM és nem tudom miért, de Play-ről nem sikerült feltennem a BKV offline menetrendjét. Mással nem tudtam kipróbálni, mert otthon nincs Wifi és így is marha körülményes volt, ráment egy csomó időm.
Az Opera apps-ról viszont simán felment a Viber. Lehet a Play főzött romok bizonyos fajtáit nem engedi? Vagy csak valami általam ismeretlen regisztrációs szívatás esett meg velem?

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#22548) Komplikato válasza DJGABI (#22545) üzenetére


Komplikato
veterán

"Amúgy igen egyszerű a probléma gyökere: szegény Blade-nek már sok az ICS."
És a régi kernel nem súlyosbítja ezt a tényt?

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#22549) szezso15 válasza Komplikato (#22548) üzenetére


szezso15
addikt

Nem túlzottan... Nálunk Incredible S-en van egy CM9, ami 2.6-os GB kernelt használ (2.6.35.14), és semmi gond nincs vele, szalad rendesen, talán még jobban is mint 3-as kernellel...:)

*Hajrá Loki!* i15+

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.