Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#212601) Beniii06 válasza negyven2 (#212599) üzenetére


Beniii06
őstag

Kitalálom, akkor is meg kell majd venni külön boxon, ha megvan a collection, illetve másik platformon ingyen fogják osztogatni, akinek megvan alap 1-2?

"Got any other secret weapons?"

(#212602) negyven2 válasza Beniii06 (#212601) üzenetére


negyven2
veterán

Egyelőre csak a PS4-es trófeák tűntek fel belőle, de ezek BioShock Remastered és BioShock Remastered 2 néven vannak ott

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#212603) oriic válasza negyven2 (#212599) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ott valami más lesz a háttérben szerintem, mert így ennek semmi értelme nincs.

Live-Die-Respawn

(#212604) negyven2 válasza oriic (#212603) üzenetére


negyven2
veterán

Amúgy mennyire gyakori az, hogy bár játékokból megjelenik ilyen Trophy, Achievement lista, de maga a játék sose jelenik meg?

Egyébként a fejlesztőként feltüntetett Blind Squirrel Games csinálta a BioShock Collection-t is...

[ Szerkesztve ]

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#212605) oriic válasza negyven2 (#212604) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Amúgy mennyire gyakori az, hogy bár játékokból megjelenik ilyen Trophy, Achievement lista, de maga a játék sose jelenik meg?"

Nem igazán hallottam még ilyenről. Mondjuk a PS4-es Predator VR ahogy látom még mindig nem jelent meg. :DDD [link]

Live-Die-Respawn

(#212606) ludla válasza xviktorx (#212502) üzenetére


ludla
őstag

:R köszi

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#212607) banderasz77 válasza l.skywalker (#212472) üzenetére


banderasz77
addikt

Köszönjük!

Kicsit letettem a boxot, mert már kifolyt a szemem. Most inkább motorozok és horgászgatok. De azért minden nap követem a topikot, jó kis csapat van itt..... :R

(#212608) SH4D0W2011 válasza parandroid (#212588) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Az ilyen brazil kulcsok beválthatók beválthatók mindenféle probléma vagy következmény nélkül a mobilnetes Xbox appos módszerrel? Csak mert tegnap Hardveraprón vásároltam 100%-os értékekésű eladótól, és ilyet kaptam, holott a hirdetésben szó nem volt arról, hogy vpn-nel kell trükköznöm, amit kifejezetten nem is szeretnék. Vagy ezt most buktam?

Szerk.: Tudom, tilos a vpn téma, és ha azt mondjátok, mobillal nem lehet, akkor nem is feszegetem tovább a témát, de új Xbox-os vagyok, és ebbe most belefutottam.

[ Szerkesztve ]

(#212610) HartgeH3-2.8 válasza Wesder (#212551) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Jogos :K ..és elképesztően jó arcok, hogy a "home" megoldást még eddig nem kaszálták el. Előbb utóbb mondjuk szerintem benne van a pakliban.

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

(#212611) Madoc válasza HartgeH3-2.8 (#212610) üzenetére


Madoc
veterán

Így van, egyszer mindenki meghal, a világnak is vége lesz egyszer, semmi sem tart örökké stb... stb

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#212612) banderasz77 válasza SH4D0W2011 (#212608) üzenetére


banderasz77
addikt

Nem kell a 3 betűs, csak a location-t állítsd Brazilra az XBOX appban a settingsnél.

(#212614) useless válasza SH4D0W2011 (#212608) üzenetére


useless
aktív tag

és ha valami miatt nem indulna (depending) a boxban a letöltés, akkor ott is állítsd át a lokalizációt brazilra...

[ Szerkesztve ]

-۞- -۞-

(#212615) Wesder


Wesder
félisten

Saints Row The Third Remastered | Digital Foundry

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212616) Ngtx


Ngtx
aktív tag

Sziasztok! Játékot keresek!
Régen( kb 8-10 éve ) volt egy játék amivel mindig osztálytársaimmal játszottunk hol egyiknél hol másiknál. Nagyon szarul tudom összefoglalni, hogy miről szólt stb.

Az biztos, hogy a játékban előtérben volt helyezve a lovaglás, tehát szinte azzal közlekedtünk mindenhova pont úgy, mint most az RDR2-ben. (Nem, nem az első rész az.)

Többnyire kard volt a harci eszköz, és ilyen lovagi helyszíneken játszódott, kastélyok körül stb.

Tudom ez így nagyon nehéz, de annyira régen volt, hogy másra nem emlékszem belőle.
Az sem biztos, hogy Xboxon játszottuk, de valami féle konzol volt az biztos. :F

[ Szerkesztve ]

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#212617) Wesder válasza Ngtx (#212616) üzenetére


Wesder
félisten

Ha voltak benne nagy szörnyek akkor talàn a Shadow of the Colossus. PS2-3-4-re megjelent jàték.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212618) Ngtx válasza Wesder (#212617) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Nem nem. Biztos, hogy nem ez volt az. Szörnyek nem voltak benne.

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#212619) H1F0N1CS válasza l.skywalker (#212593) üzenetére


H1F0N1CS
tag

Azt biztos nem :)) Tudja valaki az okát? Hajnali kettőkor, nagyából helyreált.

Nagy Imréné Marika Xbox gt: StealthXBeat

(#212620) elder troll válasza Ngtx (#212618) üzenetére


elder troll
senior tag

Akkor witcher 2 és skyrim is kilőve, bár előbbivel nem játszottam, csak beleillik az időintervallumba.
Mondanám, hogy próbálkozz a szaktopikban, de eléggé kihalt.

[ Szerkesztve ]

(#212621) pzstm válasza Wesder (#212615) üzenetére


pzstm
titán

Durvan jonak tunik

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#212622) Beniii06 válasza Ngtx (#212616) üzenetére


Beniii06
őstag

Szerintem itt kérdezz rá, több ember --> nagyobb esély, hogy más is emlékszik rá. Igaz PC játékok részben van a topik, de max offban rákérdezhetsz.

(#212620) elder troll

Még jó hogy linkelted a szaktopikot: 1. nem tudtam róla, 2. tudtam egy megoldást is rögtön. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#212623) Wesder válasza pzstm (#212621) üzenetére


Wesder
félisten

Én is meglepődtem rajta, mert bőven jobb lett mint az àtlag Remasterek. Legalàbbis így képről, mert még nem vettem meg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212624) hombre[EU] válasza Ngtx (#212616) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Mount&Blade? Nem tudom volt-e konzolokra anno

Life, Uh, Finds A Way

(#212625) l.skywalker válasza Ngtx (#212616) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

- Mount & Blade: Warband
- Chivalry

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#212626) l.skywalker válasza hombre[EU] (#212624) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mi az hogy. Most is van. Mondjuk PC-n könnyebb az irányítása

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#212627) parandroid válasza hombre[EU] (#212624) üzenetére


parandroid
nagyúr

Ennek már a címében benne van minden, amire emlékszik a játéból. :DDD

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#212628) hombre[EU] válasza l.skywalker (#212626) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Azt tudom,hogy most van...prevgenrōl nem tudtam. Én meg csak pc-n játszottam mikor új volt, azon sem volt buttersmooth :D

Life, Uh, Finds A Way

(#212629) Ngtx válasza l.skywalker (#212625) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Sajnos egyik sem az. :U

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#212630) H1F0N1CS


H1F0N1CS
tag

Másnak is átvariálták a dasboardot? :DD

Nagy Imréné Marika Xbox gt: StealthXBeat

(#212631) MunezXBK válasza H1F0N1CS (#212630) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nekem a derboardot.

(#212632) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Üdvözlet!

Egy kis érdekesség és egy független kérdés.
Tegnap átjött bátyám játszani. Xbox One S, 2 kontroller, split screen, 4K monitor, minden ami kell. CoD Black OPS III.
Toltuk vígan a küldetéseket, majd egyszer volt egy rész, ahol fent akadt a box szeme és befagyott. Pár másodperc múlva visszatért és minden jó volt, csak ezt azért furcsának találtam.

A kérdés; hogyan működik ez a Microsoft Store? Úgy hallottam, ha ott veszel játékot (párat már vettem), akkor van olyan, amit le tudsz tölteni PC-re is. De ez hogyan működik? Mert eddig nem sikerült.

But who is watching the guardians?

(#212633) Wesder válasza H1F0N1CS (#212630) üzenetére


Wesder
félisten

Küldhetnél róla képet hogy neked milyen lett.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212634) Wesder válasza Mr. Y (#212632) üzenetére


Wesder
félisten

Csak a Play Anywhere címeket tudodcletölteni Boxra és PC-re ugyanazon felhasznàlói fiók alatt.
Ezek a Microsoft 1stparty címei a Sea of Thieves óta, illetve néhàny 3rdparty, mint az Ark, vagy a Resi7.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212635) H1F0N1CS válasza Wesder (#212633) üzenetére


H1F0N1CS
tag

Oks

[ Szerkesztve ]

Nagy Imréné Marika Xbox gt: StealthXBeat

(#212636) EmThor


EmThor
addikt

X1X-et sikerült megpasztazni, thermal grizzly aeronaut-tal, de nem lett halkabb. Hidegebb a levegő amit kifuj, de terhelés alatt fel pörög ugyanúgy a venti... Lehet kevés pasztat raktam (elsimitottam egy réteget, úgy raktam rá a chambert), vagy más paszta kell...

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#212637) Mr. Y válasza Wesder (#212634) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Köszönöm, akkor utánanézek ezeknek. Vagy az MS store-ban valahol meg vannak jelölve?

But who is watching the guardians?

(#212638) csuvicsuva válasza Mr. Y (#212637) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Itt vannak.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#212639) Mr. Y válasza csuvicsuva (#212638) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Köszönöm szépen

But who is watching the guardians?

(#212640) Wesder válasza csuvicsuva (#212638) üzenetére


Wesder
félisten

Jó régi az a lista, mert az Ori&tWotW jàtékot a hamarosan érkezők közé sorolja. Mondjuk meglepett hogy viszonylag ilyen sok cím van. Nincs köztük sok nagy 3rdparty, de ahoz képest sok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212641) waT


waT
csendes tag

Sziasztok,
totálisan nem vagyok otthon a témában, ezért itt teszem fel először, de aztán lehet, hogy másmerre irányítotok. :D
Van egy tv, ahhoz egy samsung soundbar, egy apple tv és egy xbox. Megoldható-e valahogy, hogy minden egység használni tudja a soundbart? Lehetőleg minél kevesebb távirányító igénybevételével. Jelenleg bluetooth-on kapcsolódik az apple tv a soundbarhoz, eddig nem foglalkoztam egyáltalán vele, most viszont érdekelne valamilyen megoldás. Előre is köszi!

(#212642) parandroid válasza waT (#212641) üzenetére


parandroid
nagyúr

Igen, a tv-t kösd a sound barra optikai kábellel.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#212644) csuvicsuva válasza Mr. Y (#212639) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Szívesen.

wesder: Igen, azt én is néztem, hivatalos oldalként elég ciki, közben rájöttem, hogy itt kellett volna keresni, ez első blikkre elég frissnek tűnik, mehetne akár összefoglalóba is (ha nincs, nem volt benne): https://www.trueachievements.com/xbox-play-anywhere/games

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#212645) EmThor válasza EmThor (#212636) üzenetére


EmThor
addikt

Hát gyerekek kicsit játszottam még az újra pasztazott x-el, de ennek rosszabb a hangja mint volt.

Holnap más fajta pasztaval megkenem megint, arctic mx4 vagy kyronauttal. Hátha... :W

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#212646) Beniii06 válasza EmThor (#212645) üzenetére


Beniii06
őstag

Alapból mx-4 et kell rátenni és X alakban a chipre, saroktól sarokig. Bordákat is kitisztítottad?

"Got any other secret weapons?"

(#212647) icemad válasza EmThor (#212645) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

És még mindig nem írtad le, hogy mit kentél össze. CPU? Gpu? Ventilátorok lelettek tisztítva?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#212648) philoxenia válasza icemad (#212647) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem a házat kell bekenni pasztával? :Y

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#212649) F_Peter válasza waT (#212641) üzenetére


F_Peter
őstag

Ha a soundbar átengedi a 4k-t és hdmi arc-on kívül több hdmi bemenet van rajta, akkor arc-al összedugod a tv-t, aztán mindent bedugsz hdmi-n a soundbarba.

(#212650) SH4D0W2011 válasza banderasz77 (#212612) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

és (#212614) useless Köszönöm, bár végül nem sikerült, mert először a kapott kódokat aktiváltam, arra pedig nem engedte a Brazilt, Store Location váltás után sem. Na mindegy, ezt megszívtam, legközelebb körültekintőbb leszek, ezt a kódot meg majd megpróbálom tovább adni.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.