Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34001) hadogabi1


hadogabi1
senior tag

Forza Motorsport 5-ben van dual play lehetőség? Mit kell rajta beállítani? A tv-n rányomom a dual play be. Egymás alatt opciót. Normál szemüveggel néztem egyenlőre hogy letakartam az egyik lencsét teljesen de átlátszik a másik képe nagyon. Normál dual play szemüveggel ez ok lenne? Vagy valamit kell mást is állítani?

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#34002) Def26 válasza A 8. utas (#33999) üzenetére


Def26
félisten

MS termékhez képest biztos gagyi, de nem hiszem, hogy sok mindenben el tud romleni egy dokkoló. Bátran megveheted.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34003) CyDoN


CyDoN
senior tag

Tervezek BF4-et vásárolni. Megéri a premium edition megvenni ?

(_._)

(#34004) A 8. utas válasza hadogabi1 (#34001) üzenetére


A 8. utas
tag

nincs.

Xbox One Gamertag: Corsa1982

(#34005) hadogabi1 válasza A 8. utas (#34004) üzenetére


hadogabi1
senior tag

Akkor tudsz olyan gamet mondani xbox one-ra ahol van dual play?

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#34006) Lefty válasza CyDoN (#34003) üzenetére


Lefty
addikt

Abszolút, most akciós is.

(#34007) Mister_X válasza Def26 (#33997) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Azért túljutottam, mindkét achit bezsebelve - már kijöttem megint a felszínre és a metrónácik felszíni állomásán vagyok; Ranger nehézségen nem olyan könnyű ez.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#34008) dcness válasza A 8. utas (#33999) üzenetére


dcness
csendes tag

Nekem van olyan töltődokkolóm, kaptam a géphez amit vettem. Nem rossz, bár szerintem gyengébb, mint a gyári play and charge kit aksi. Lassabban tölt, de nem is bírja addig :) Ettől függetlenül nekem bejön, mert így nem kellett beruháznom 2 darab play and charge kitre. Maga a szerkezet jó mínőségű.

Xbox Series X, PS5 Digital Edition, PS4 Pro + VR, IPhone 13 Pro 256 Gb Graphite + Apple Watch 42 mm Series 3 Silver Alumínium Case, MacBook Air 13” (2017)

(#34009) gianni85 válasza Mister_X (#34007) üzenetére


gianni85
veterán

Lehet inkább elolvasom a könyvet majd. Annyira nem jön be a játék :( Mármint a történet baromi jó, de a játékmenet nem élvezetes.

[ Szerkesztve ]

(#34010) Lefty


Lefty
addikt

Ez a Dying Light mit tud többet a Dead Island-nél, így videót nézve tök ugyanaz.

(#34011) wannnabeees válasza Lefty (#34010) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

ha papiron nem is, de felfoghato a folytatasanak

egyebkent kicsit komolyabb hang es kepi vilagu a DL

(#34012) norbi2010 válasza Lefty (#34010) üzenetére


norbi2010
őstag

Dying Light van one-re, Dead Island meg nincs. Ennyi kb.

(#34013) cyberkind válasza norbi2010 (#34012) üzenetére


cyberkind
félisten

De jön a 2. része. ;)

Paranormal Cocktivity

(#34014) hitchins


hitchins
őstag

Csatlakozom az elottem nyilatkozokhoz. Aki kicsit is szereti a lovoldozos jatekokat nem szabad kihagynia a titanfallt. Nagyon jo feeling. Mostanaban az fps-ek nagy reszeben inkabb anyazok itt viszont meg akkor is inkabb vigyorogtam amikor meghaltam:)
Hat meg amikor eloszor sikerult raugrani egy ellenseges titan-ra:)

(#34015) Lefty válasza wannnabeees (#34011) üzenetére


Lefty
addikt

De jön Dead Island 2 is, bár másik csapat csinálja.

(#34016) Because válasza hitchins (#34014) üzenetére


Because
őstag

bár lenne single módja...

(#34017) woodbear válasza Gebriel (#33945) üzenetére


woodbear
addikt

Mindig is Xbox párti voltam. Minőségibb online szolgáltatások. Forza, kényelmes kontroller, ja és FORZA :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#34018) hitchins válasza Because (#34016) üzenetére


hitchins
őstag

Hat nem is tudom valahogy single kampanyok annyira nem kotnek le manapsag. Cod, bf4 is csak multiban megy.

Mas:
Ez a februari gold jatek viccnek is rossz. IDARB
Lassan 1.5 eve kint van a one a piacon. Most mar adhatnanak valami ertelmes jatekot is.

(#34019) woodbear válasza Because (#34016) üzenetére


woodbear
addikt

Valami kampány van benne két féle is,.mert van hozzá acsi, de még nem találtam meg, hogy hol :)
Mindegy is megyek nyomom tovább :D
Durva, hogy emiatt raktam jégre a FH2-t... :O

Oldalam: www.swsfoto.de

(#34020) Mister_X válasza gianni85 (#34009) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Eltér sok mindenben a könyv és a játék.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#34021) Because válasza woodbear (#34019) üzenetére


Because
őstag

csak az a baj, hogy liveköteles... én nem élek azzal

eddigi játékaim is csak single: tomb raider, thief, evil within, mordor, lords of the fallen, dragon age

[ Szerkesztve ]

(#34022) woodbear válasza Because (#34021) üzenetére


woodbear
addikt

Az már sajnos egyéni probléma :/

Valaki nem csatlakozik egy meccsre most? :)

Oldalam: www.swsfoto.de

(#34023) Lefty válasza woodbear (#34019) üzenetére


Lefty
addikt

Van campaign a játékmódok között, persze az is multis.

[ Szerkesztve ]

(#34024) hitchins válasza Because (#34021) üzenetére


hitchins
őstag

Megkerdezhetem miert? Szerintem ezeknek a konzoloknak az online jatek adja a sava borsat....
Neha valoban nagyszeru belemerulni egyedul egy jatekba de azert baratokkal okorkodni eleg jo moka. A gepi ellenfelek pedig sosem fognak ugy viselkedni mintha ember iranyitana...

[ Szerkesztve ]

(#34025) woodbear válasza Lefty (#34023) üzenetére


woodbear
addikt

Ahh vagy úgy...Köszi

Oldalam: www.swsfoto.de

(#34026) tunkiih válasza hitchins (#34024) üzenetére


tunkiih
őstag

1 forintot nem fizetnék, online mókák nélkül.. arra tökéletes lenne egy kiütött 360 is, több élményt nem ad.. :D :D fele annyit ért már a 360 is számomra, live nélkül..

[ Szerkesztve ]

(#34027) adrian94


adrian94
őstag

Mikor akarják már végre meg csinálni ezt az egész Live szolgáltatást ??? Megint sz*r az egész :W :W

Elég unalmas már, hogy minden héten minimum 2x rossz valamelyik funkciója ... Persze akinek csak digitális játékai vannak az ilyenkor meg sz*pik mivel nem tudja a nagy Xbox One lejátszani a játékot... ez a nagy Nextgen csoda ??? szánalmas .... :W :W

(#34028) cyberkind válasza tunkiih (#34026) üzenetére


cyberkind
félisten

Mindenre van megoldás, nem kell kiüttetni. ;)

Paranormal Cocktivity

(#34029) tunkiih válasza adrian94 (#34027) üzenetére


tunkiih
őstag

Engem sem engedett be a Destiny-be, mondom majd ujra inditom a gépet.. mostmár offline vagyok teljesen. :D

cyberkind: szimplán arra gondoltam hogy számomra így van (elsősorban) értéke a dolognak.. így teljes a kép, az élmény amit a konzol nyújt.

[ Szerkesztve ]

(#34030) A 8. utas válasza adrian94 (#34027) üzenetére


A 8. utas
tag

el kell adni és nincs probléma :D

Xbox One Gamertag: Corsa1982

(#34031) adrian94 válasza A 8. utas (#34030) üzenetére


adrian94
őstag

Bukjak rajta vagy 50.000 ft-ot ??? azért mert nem képesek megcsinálni normálisan ??? Az, hogy normálisan tudjam használni (csak az alap funkciókat : játék, party stb stb...) szerintem nem nagy elvárás... de úgy látszik még is ... :K

(#34032) tunkiih válasza adrian94 (#34031) üzenetére


tunkiih
őstag

A digitális miatt idővel ugyis elbukod, ha ez vigasztal... :DD Engem inkább csak az húz fel, hogy fizetek a szolgáltatásért és csak 1-2 orára kellett volna a mai napból ebből másfelet sz*r... :U

(#34033) cyberkind válasza tunkiih (#34032) üzenetére


cyberkind
félisten

11-ig Gta multiztam, tökéletes volt. :D

Paranormal Cocktivity

(#34034) tunkiih válasza cyberkind (#34033) üzenetére


tunkiih
őstag

imádom ezeket a kommenteket... :D

XBL Status Link

" Xbox One - Xbox 360
Érintett szolgáltatások:
Bejelentkezés az Xbox LIVE szolgáltatásba"

Ha előtte bejelentkeztél mielőtt elkezdett sz*rakodni az megint más, mert ugy nekem is működött, de a Destiny-t már nem lehetett kijátszani a Login-nál, miután a hiba közben akartam átváltani :( :D

[ Szerkesztve ]

(#34035) adrian94 válasza tunkiih (#34032) üzenetére


adrian94
őstag

Azzal, hogy a digitális játékok árának nagy részét buktuk / bujuk tisztában vagyok ... de a gépet sem tudnám már eladni max 100.000 ft-ért jó esetben ... és akkor már kapásból 30.000 ft bukás + live + játékok ... meg azért adjam el mert nem képesek meg csinálni normálisan egy szolgáltatást ? na ne... és ráadásul nem az, hogy havonta 1-2 alkalommal rossz csak ... valami hibája mindig van a live-nak szinte minden héten ... sem Én sem más nem ezért fizet szerintem ...

(#34033) cyberkind

Szerintem úgy van, hogy ha az előtt már online vagy mielőtt besz*rna a live akkor addig jó is amíg ki nem kapcsolod.. de ha már akkor akarsz játszani mikor rossz akkor értelem szerűen nem tudod használni azt amire ráköltöttél egy vagyont :K

[ Szerkesztve ]

(#34036) tunkiih válasza adrian94 (#34035) üzenetére


tunkiih
őstag

Megértelek egyébként.. most nekem is fől a fejem hogy igazából csak 1 órám lett volna kikapcsolódni, mint emlitettem. Roh*dék banda. :D

[ Szerkesztve ]

(#34037) Mister_X válasza tunkiih (#34034) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Gondoltam megyek pár kört TF-ben, nem enged. Oké, laptop felhajt, Age of Empires II HD indít, hibakód 41: a Steam szerverei túl terheltek a játék futtatásához.

Hm...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#34038) A 8. utas válasza tunkiih (#34036) üzenetére


A 8. utas
tag

ha nem működik akkor hiába idegeskedsz....attól nem fog menni...nézz másik kikapcsolodás után...

Xbox One Gamertag: Corsa1982

(#34040) medvekutya válasza A 8. utas (#34039) üzenetére


medvekutya
aktív tag

ha nem valódi akkor hiába idegeskedsz....attól nem fog válaszolni...nézz másik eladó után...

(#34041) woodbear válasza tunkiih (#34032) üzenetére


woodbear
addikt

Fél11től idáig titanfalloztam minden gond nélkül.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#34042) Mister_X válasza woodbear (#34041) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Engem nem engedett be, mint fentebb írtam.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#34043) Def26 válasza woodbear (#34041) üzenetére


Def26
félisten

Ha már korábban bent voltál akkor nincs gond. De az új live csatlakozókat már nem engedi be.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34044) pzstm válasza cyberkind (#34033) üzenetére


pzstm
titán

23:40-kor mentem aludni Destiny után :U

Es reggel is toltam most egy strikeot...tehát ejfel utan lehetett par ora galiba...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#34045) Because válasza hitchins (#34024) üzenetére


Because
őstag

nincs olyan játék ami online érdekelne xbox-on (nem érdekelnek az FPS-ek és a sportjátékok se), a laptop mellé vettem játszogatni (viszont nekem nem hozza a next gen élményt a kevés játékban se ami érdekel), de már újra az apróban fityeg :)

(#34046) tunkiih válasza woodbear (#34041) üzenetére


tunkiih
őstag

fentebb írtam, hogy saját magamon tapasztaltam ezt.. aki előtte beloginolt annak ment fixen minden, nyomtam énis az nba 2k15-öt online, majd mondom váltok destiny-re, ott már megint kellett volna livera kapcsolodnia login-nál, így elveszett a történet.. tanácsoltak hogy inditsam ujra a gépet.. elveszett a live is.. :DD

(#34040) medvekutya: :C

(#34047) A 8. utas válasza medvekutya (#34040) üzenetére


A 8. utas
tag

de faszé hírdet csomó mindent ha privikre nem válaszol, de egyébként fent van és néha ide is ír...nem akarja eladni?vagy nincs is neki semmi?érthetetlen...

Xbox One Gamertag: Corsa1982

(#34048) gianni85 válasza Mister_X (#34020) üzenetére


gianni85
veterán

sajnálom, mert érdekelne a játék sztorija, de ez számomra az a tipikus "szeretni akarom, de nem megy" játék. Még 360-on kellett volna anno végigjátszanom. Fallout/New Vegas-t is szerettem, de most tuti nem tudnám már elővenni :(

(#34047) A 8. utas
66 napja regisztrált újonc, 3 különböző hirdetése 3 különböző város megadásával, képek nélkül... én nem is írtam volna neki.

[ Szerkesztve ]

(#34049) Silent77 válasza A 8. utas (#34047) üzenetére


Silent77
veterán

Én biztos nem vennék tőle ha még válaszra se méltat.
Hagyd a francba, nem ér annyit. :N

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#34050) A 8. utas válasza gianni85 (#34048) üzenetére


A 8. utas
tag

most írt érdekes módon privit...átirányított egy jofogás-os linkre hogy ott akkor megtudom venni amit itt hirdet...

Xbox One Gamertag: Corsa1982

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.