Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#212401) dropi válasza csuvicsuva (#212399) üzenetére


dropi
aktív tag

Ennek van jelentősége a meghosszabbítás szempontjából?

@csabamigo: Köszi!, ez hasznos infó

Philips 55OLED718/12 - Xbox Series X - Google Pixel 7 Pro - Xiaomi Watch S1 Active

(#212402) persil válasza dropi (#212401) üzenetére


persil
nagyúr

Hat annyi, hogy ha van elofizud, akkor penzaranyosan valtja at(ergo kevesebb ultit kapsz), ha viszont mar lejart es jelenleg nincs, akkor 1:1-ben valtja at, tehat min. ugyanannyi ultit kapsz, mint amennyi goldot valtasz at.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#212403) JenciHUN


JenciHUN
aktív tag

Sziasztok,

A game passban lévő Witcher 3 mentése ha jól tudom nem működik a GOTY kiadással - igaz ez? Elég jó áron van a GOTY és gondoltam megveszem, de elvileg nem működik a sima kiadás mentése a GOTY verzióval... :(

(#212404) F_Peter


F_Peter
őstag

Nba 2k20 online részét próbálta valaki?
Szörnyen lagol, meg is szakad a kapcsolat és nem találtam rá megoldást. Másnak is ilyen?

(#212405) AnonymusX válasza JenciHUN (#212403) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Így van sajnos. Csak a sima + expansion pass jöhet szóba, ha nem akarod nulláról kezdeni.

(#212407) Madoc válasza #99499520 (#212406) üzenetére


Madoc
veterán

Settings-account-sign in, security&passkey-instant sign in.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#212409) Madoc válasza #99499520 (#212408) üzenetére


Madoc
veterán

Mellé minden kontrollerhez is lehet felhasználót rendelni hogy amikor bekapcsolod a kontrollert akkor az adott felhasználó bejelentkezik. Nálunk mindenkinek van sajátja.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#212410) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox Game Pass Ultimate

Új Perk:

German Steel Pack

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#212411) csuvicsuva válasza l.skywalker (#212410) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Battleship Bayern? Én Dortmund szurkoló vagyok. :((

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#212412) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!
Xbox one s készüléket és logitech G25 kormányt szeretnék osszekotni.
Milyen adapter lenne a megoldás ill mire figyeljek? Lehet kulfoldi megoldás is ha olcsóbb.

(#212413) EmThor


EmThor
addikt

Konzol pasztazasnal az alaplaprol/processzorrol mit is mondtátok, mivel érdemes le tisztítani a régi pasztát? Gondolom a fulpiszka végét ne koromlakklemosoba dugjam... Nem emlékszem mit irtatok. Köszi!

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#212414) MrPeekaboo válasza agyhalottak (#212384) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Közben látom már javasolták azt, amit én is tettem volna.

[ Szerkesztve ]

(#212415) MrPeekaboo válasza mokus1 (#212385) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Az, hogy a konzol néha kikapcsol egyes játékok közben, másokkal meg rendben működik az szoftveres probléma. Én is belefutottam már ilyenbe, hiba után be kell küldeni egy report-ot a játékot kiválasztva és leírni angolul, hogy mi történt. Nálam anno javították a hibát.

(#212416) szigpet8283


szigpet8283
csendes tag

Sziasztok!

Olyan problémám/kérdésem lenne, hogy Xbox One S-en tapasztalt valaki olyat, hogy nem olvas be játékot néha. Beraktam a lemezt bootoláskor és úgy érzékelte mintha nem lenne benne semmi, kivettem beraktam egy másikat azt se. Kikapcsoltam, dugó ki és újra be és úgy már beolvasta. Mitől lehet ez?

Másik: Far Cry 5 lemez pereme elkezdett felhólyagosodni 3 helyen. Az olvasott felületen kicsit mintha a hólyagok érződnének kézzel is, ha végighúzom rajta a ujjam (Konzolvilágba lett vásárolva 2 éve, de alig volt használva). Nem tudom ez mennyire veszélyes ha berakom. Tönkreteheti vajon a olvasót?

Köszi

(#212417) PRDZsolesz


PRDZsolesz
aktív tag

Sziasztok!

Volt ma itt warzone probléma, nálam is random kikapcsol a box a játék közben. Szintén One X. Gondolom jól sikerült a patch...

(#212418) AMD Power


AMD Power
titán

Elértem a Deliver Us The Moon végére. Hiába volt rövid volt benne egy pár jó rész. Nekem picit "sötét" volt a játék, sokszor már zavaróan. Igy ,hogy benne volt a GP-ben nem bántam meg ,hogy végigtoltam, de pénzt mondjuk biztos nem adnék érte.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#212419) Lifer092


Lifer092
senior tag

Sziasztok!

Egy gyors kérdés. One X mellé milyen külső adattárolót célszerű venni? 1TB kapacitásnál nem kell több, viszont nem szánok rá annyit mint amennyibe egy ekkora kapacitású SSD kerül. Szóval ebből következik hogy SSD kilőve. HDD-ből melyik az a fajta amelyik (tapasztalatok alapján, akinek van ilyen...) megfelelő sebességben is? Nyilván nem várok el egy HDD-től SSD sebességet, de nekem az is elegendő ha azért gyorsabb mint az alap HDD töltési idő stb. szempontjából.

[ Szerkesztve ]

(#212420) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Éjféltől ingyenes lesz a Cities: Skylines - Green Cities DLC [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#212421) l.skywalker válasza Lifer092 (#212419) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ha a töltési idő meggyorsítása a cél, akkor mindenképp SSD-t vegyél. Látványos nagyon. Nekem van egy 128-as és egy 500-as. Épp csak azokat a játékokat pakolom rá, amelyekkel játszok.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#212422) mokus1 válasza MrPeekaboo (#212415) üzenetére


mokus1
addikt

Ez úgyis lehetséges hogy másnak ugyanilyen konzolon ugyanezekkel. Ajatekokkal semmi baja?
Volt ujratelepites és ma reset is.

(#212423) l.skywalker válasza mokus1 (#212422) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Persze hogy lehet. A bugok nem mindenkinél ugyanúgy fordulnak elő.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#212424) Crytek


Crytek
veterán

Rage 2 -ről tudni valamit mikor szedik ki a game passból?

Next PC Upgrade: 2022

(#212425) elder troll válasza Crytek (#212424) üzenetére


elder troll
senior tag

Best of kereső kifejezéssel nem leltem.
Külföldi oldalon sem találtam róla infót.

(#212426) Czimby


Czimby
addikt

Akinek megvan a Mafia 3 most az összes DLC-t ingyen behúzhatja hozzá!!!

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#212427) Beniii06 válasza Czimby (#212426) üzenetére


Beniii06
őstag

M'ót mán. [(#212379)]

"Got any other secret weapons?"

(#212428) persil válasza AMD Power (#212418) üzenetére


persil
nagyúr

Hangulatra, vagy grafikailag erted, hogy sotet?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#212429) AMD Power válasza persil (#212428) üzenetére


AMD Power
titán

Hangulatra is egy picit , de nekem maga a "játék/grafika" volt nagyon sötét. Főleg a végén. Zavaró volt már kimondottan.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#212430) persil válasza AMD Power (#212429) üzenetére


persil
nagyúr

Jah ertelek, na azt en sem szeretem, ha nem latok, akkor ki is marad igy.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#212431) Crytek


Crytek
veterán

Forza Horizon 3 idén lesz elhagyó a store-t? Vajon itt is majd fellövik a jelenleg nem "létező" fullos addon pakkot jóárasan mint pl a Motorsport 6 leszedése előtt?

Next PC Upgrade: 2022

(#212432) Edgar2621 válasza F_Peter (#212404) üzenetére


Edgar2621
őstag

A 2K az ilyen, játszhatatlan általában, nem Fifa szinten hanem annál is kevésbé. Sokszor történt velem is olyan hogy ugrott 1 másodpercet a játék, azalatt persze az ellenfél kosarat dobott. Ezért nem is játszok már pvp meccset, semmi élvezet benne.

XO: Gollami26

(#212433) mokus1 válasza l.skywalker (#212423) üzenetére


mokus1
addikt

Jó de azért az indokolatlanul elsötétülő kép, illetve a szétcsúszó kép nekem inkább hardvernek tűnik. Ráadásul ezek mind az erőforrásigényesebb játékok. Igazából nem is játszom mással. esetleg az overcooked 2öt használjuk néha de az nem egy aaa játék.

(#212434) F_Peter válasza Edgar2621 (#212432) üzenetére


F_Peter
őstag

Köszi. Nàlam szinte minden támadásnál ugrál.

(#212435) gorje válasza gorje (#212412) üzenetére


gorje
senior tag

Valaki esetleg?

(#212436) StLui válasza gorje (#212435) üzenetére


StLui
veterán

Semmi, csak a G920 Xbox one változata, ami egyben jó pc-hez is

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#212437) AMD Power válasza persil (#212430) üzenetére


AMD Power
titán

Feleségem hülyének nézett. A tök sötét nappaliban ültem, leengedett redőnyökkel és káromkodtam. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#212438) Throme válasza Beniii06 (#212427) üzenetére


Throme
veterán

Szerintem hagyjuk ezt a "volt már" dolgot, mert olyan sok a hsz, hogy simán átugorható az első infó. Én is lemaradtam volna már 1-2 dologról, ha nem osztják meg többen az infót.

Vagy ha problémás, akkor valami üzenőfal vagy akármi legyen itt a fórumon és oda ki lehet rakni. Akit ezek az akciók, letöltések, ingyenes dolgok ...stb érdekelnek, azoknak elég csak ránézni....

szvsz

(#212439) persil válasza AMD Power (#212437) üzenetére


persil
nagyúr

Orulj neki, hogy nem ijedt meg es vert agyon valami labossal. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#212440) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Fiaim játszanak a PixArk nevű játékkal xboxon. Telefonra van valami hasonló? (Minecrafton kívül :))

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#212441) Steelheart2 válasza persil (#212400) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Sőt nekem sikerült egy 14 napos ultimate kodot aktiválni és igy is 1:1 ben váltott. Elötte én is ellöttem a 300 Ft os akciot,de az már lejárt. :)

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#212442) Braavos


Braavos
tag

Sziasztok!

Az Xbox one-s-x kontrollerek között van kompatibilitás szempontjából különbség? Mindhárom konzol kontrollerje működik például a one S konzolhoz?

A másik kérdésem, hogy mennyire megbízhatóak az utángyártott kontrollerek? Nincs különbség a gyárihoz képest, vagy nem éri meg ilyet vásárolni?

(#212443) persil válasza Braavos (#212442) üzenetére


persil
nagyúr

"kontrollerek között van kompatibilitás szempontjából különbség?"
Nope.

"Mindhárom konzol kontrollerje működik például a one S konzolhoz?"
Ikhen.

"Nincs különbség a gyárihoz képest, vagy nem éri meg ilyet vásárolni?"
En nem vennek third party kontrollert, de ezt neked kell eldonteni, hogy penzben mi eri meg, kulonbseg nyilvan van. De itt ph-n rendszeresen talalni hibatlan kontit 10 korul.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#212444) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Game Pass

Új konzolhoz
(tölthető a mai naptól)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#212445) Bogyi007 válasza Lifer092 (#212419) üzenetére


Bogyi007
veterán

Én három éve vettem ezt a vinyót és maximálisan elégedett vagyok vele...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#212446) bulikavagyok válasza l.skywalker (#212444) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A Cities: Skylines volt már bent, nem?! Ennek a ki-be rakosgatásnak mi értelme van? :B

(#212447) l.skywalker válasza bulikavagyok (#212446) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Hogy beszéljünk róla és lám... :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#212448) bulikavagyok válasza l.skywalker (#212447) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Úgy általában, vagy itt a PH-n?! :D Az oldal tulajdonosai nyilván örülnek ennek is. ;]

(#212449) Beniii06 válasza bulikavagyok (#212446) üzenetére


Beniii06
őstag

Nem csak nekem van 'deja vu'?

Ugyanez volt a Brothers: A Tale of Two Sons-al is, azt is kb egyidőben tették be/rakták ki ezzel együtt.

"Got any other secret weapons?"

(#212450) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Ha valaki emiatt vetődne ide:

Xbox Game Pass for PC
Új a PC-hez:

Xbox Game Pass - PC

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.