Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#214001) balazs025 válasza oriic (#213994) üzenetére


balazs025
senior tag

Nem a júniusi E3-on?

(#214002) bulikavagyok válasza oriic (#214000) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ja, h ez egyénenként változó!? Akkor nekem szerencsém van. :)

(#214003) KD6-3.7 válasza oriic (#214000) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Tényleg! Nálunk 1 évvel később jelent meg! :Y miért?

Amúgy 499$ és 499euro

[ Szerkesztve ]

(#214004) Madoc válasza oriic (#214000) üzenetére


Madoc
veterán

Ha jól böngésztem a fórum előzményeit akkor valamikor 2013 augusztusába.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#214005) Bogyi007 válasza l.skywalker (#213992) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem láttam ilyen gépet de esetleg az ajándékozás (a Store módjához hasonlóan) ilyenkor nem lehet opció?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#214006) Bogyi007 válasza Madoc (#213998) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nincs ott ellentét, a Cdkeys az MTCGAME, a SeaGm és a többi occo hely nem Hivatalos MS partner így ők (s például itthon Muszti kolléga is gondolom) valami más forrásból tudnak beszerezni kódokat, amikből vélhetőleg az MS sem kap annyit mint a partnerek által.

Ennek van szerintem sansza hogy egyszer vége lesz...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#214007) l.skywalker válasza parandroid (#213995) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

El tudok képzelni olyan helyzetet, hogy egy több mint 100ezer forintos limitált kiadású hardvert előnyben tudok részesíteni annak ellenére, hogy a hozzá járó 10-20ezer forintos szoftver már megvan nekem. Sokkal inkább a mikéntje érdekelne a dolognak, mert a hivatalos leírásokban erről nincs szó. Nincs leírva, ezt hiányolom.

Gyanítom a válasz rém egyszerű: nem váltom akkor be és megmarad a gépen ameddig csak akarom. Ha egyszer eladom, megmarad növelvén az értékét, vagy ha belép valamikor bárki más a fiókjával az adott gépre, azé lehet.

Csak ezt szájbarágósan a FAQ-ba jó lenne beírnia az MS-nek.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#214008) l.skywalker válasza Madoc (#213999) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, csak az nem egyértelmű, hogy mi a hivatalos megnevezése a "benyelésnek" :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#214009) Madoc válasza Bogyi007 (#214006) üzenetére


Madoc
veterán

Segítek: Minden ms-nél beváltható kulcsot a Ms generál. Nem valami kódgenerátor.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#214010) NoOne1976 válasza l.skywalker (#214007) üzenetére


NoOne1976
őstag

Vagy egyszerűen úgy gondolkodik az MS, hogy nem buksz semmit, nincs miért reklamálni, mert ez egy 0Ft-ba kerülő ajándék. Ha használod, örülsz, ha nem, semmi gond. Nem kell mindenáron csinálni vele valamit (pl. eladni). Ráadásul, ha többféle bundle is lesz, azt kell választani, ami érdekel vagy nincs meg, míg eddig az is szempont volt sokaknál, hogy a benne lévő kódot mennyiért tudja eladni, így a tényleges vételárat hova tudja leszorítani.

(#214011) bulikavagyok válasza l.skywalker (#214007) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

"Csak ezt szájbarágósan a FAQ-ba jó lenne beírnia az MS-nek." - túl friss még ez az opció. Szerintem nekik sincs válaszuk az összes kérdésre. Az is furcsa, h nekem az első bekapcsoláskor felajánlotta az egy havi GPU-t, de most már se híre, se hamva. Elvileg "mókolnom" kéne a profilokkal, h újra felajánlja - ez sem OK így. Később biztosan javítva lesz.

Más: Lassan meglesz az első 200 gigás játék! :D Hallelujah!

(#214012) l.skywalker válasza NoOne1976 (#214010) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ezt is megértem, csak annyit hiányolok, hogy erre az esetre nincs best case leírva sehol. Kábé az álláspontja érdekelne az MS-nek, illetve, hogy odaírják, hogy ha az adott fiókon már megvan akkor másik fiókra lehet aktiválni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#214013) Wesder


Wesder
félisten

Tudjàtok hol vettem észre különbséget a One S és X között?
Elég megnézni a FH3-at és az FH4-et. Ugye a 3 még a One S-hez lett tervezve, míg a 4-nél màr volt X. Nem grafikailag van akkora különbség hanem jàtékdesibg szempontjàból. A 4 utàn a 3 olyan üresnek érződik versenyzés közben, míg a 4 sokkal élettel telibbnek hat. Remélem az 5 màr csak SX-re jön hogy a szemem is kisírjam majd a làtvànytól amit hoz majd.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#214014) oriic válasza bulikavagyok (#214002) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Full random kinél jön elő. De PS4-nél ugyanez van, csak ott valakiknek 100GB az update:D

Live-Die-Respawn

(#214015) parandroid válasza l.skywalker (#214012) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A bundle játékok elvileg semmilyen formában nem továbbértékesíthetők, szóval nemigen van mit magyarázni. Az, hogy technikailag megvan rá a lehetőség, az csak egy kiskapu, de ezt hadd ne a MS magyarázza már el neked, hogy használd.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#214016) bulikavagyok válasza oriic (#214014) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Azért ez "vicces" egy kicsit. Most több mint egy hónap kihagyás után indítottam el újra és szomorúan látom, h a Warzone még mindig nem megy a crossplay bekapcsolása nélkül. Erre vajon mi szükség van?! :W

[ Szerkesztve ]

(#214017) l.skywalker válasza parandroid (#214015) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem beszélt senki a továbbértékesítésről, egyszer az életben élném meg, hogy valamire nem ilyen támadóan válaszolsz.

Technikai dologra gondolok, pl.:

Ha már megvan a játék, de ha az adott menüben rámegyek arra, hogy "Claim it" akkor vajon engedi és úgymond "elvész" avagy kiírja, hogy ennek a fióknak megvan már?

Ha nem érted amit írok, akkor ne is nyomj a válasz gombra :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#214018) l.skywalker válasza bulikavagyok (#214016) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez jó marketing. Van Crossplay? Van. Fullon vannak mindig a szerverek? Igen :D

Az többiről nem kell beszélni :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#214019) akooos válasza oriic (#214014) üzenetére


akooos
veterán

Tök jó, nekem is 85 giga az update :D

(#214020) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Állítólag Battlefield 3 Remaster készül.

Live-Die-Respawn

(#214021) Siffredi válasza l.skywalker (#214007) üzenetére


Siffredi
senior tag

Na igen, csak nem mindegy, mikor adod el a konzolt. Tipikus példa a Tomb Raider, szokott is mindig lenni bundle belőle. Nagyon gyorsan lemegy az ára a TR játékoknak, emiatt egy idő után már nem növeli (annyira) a gép értékét.

A másik ötletelésedre a valószínűsíthető válasz az, hogy ha már korábbról meg volt ugyanaz a játék, akkor elvileg nem szabadna újra aktiválnia azt a profilodra, hanem jeleznie kellene, hogy azt már egyszer megvetted. Legalábbis most (eddig) így működik (működött).

Lesznek még ezzel a megoldással problémái MS-nek úgy gondolom...

(#214022) Crytek válasza oriic (#214020) üzenetére


Crytek
veterán

LOL. Nem hogy a singleben is isten BC 1-2 jönne

Next PC Upgrade: 2022

(#214023) Mardel


Mardel
őstag

Sziasztok!

Vettem mtcgameről 1 éves live gold előfizetést, brazilt ami elvileg global régiós. Most szeretném rávenni a 300 Ft-os GPUt, de nem engedi, azt írja hogy más régióból van aktív előfizetésem, beszéljek a supporttal.
Valaki járt már így, mi a megoldás?

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#214024) Wesder válasza Mardel (#214023) üzenetére


Wesder
félisten

Ha brazil akkor nem global. Az előfizetéseknek azonos régióban kell lenniük.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#214025) bulikavagyok válasza l.skywalker (#214018) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

De én nem akarok tizenéves PC-s csalókkal játszani! Ezért (is) vagyok konzolos. :B
De van más bajom is. Azt sem értem, h "fullos" nettel miért nem talál 55ms alatti meccset?! Ez legutóbb még rendben volt. Szerintem megint pihentetni fogom egy-két hónapot.

(#214026) l.skywalker válasza bulikavagyok (#214025) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Azért nem talál, mert messze vagy a data centertől. Valószínűleg a legközelebbi szerver is messze van nekünk. Amúgy az átlag európai ping is olyan 30-40ms https://gameserverping.com/cod-modern-warfare

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#214027) l.skywalker válasza Siffredi (#214021) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igaz. Akkor nem növeli az értékét, de nem is erre akartam kihegyezni, hanem magára a folyamatra, hogy pontosan ez egy ilyen helyzetben vajon hogyan van jelen.

Ismétlem. Nem akarok semmit eladni, túladni, kivenni, bevenni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#214028) bulikavagyok válasza l.skywalker (#214026) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Eddig sem voltam közelebb. Korábban nagyon ritkán ugrott fel 70 feletti értékre, ma viszont egyszer sem ment be alá. :F Erre mindig odafigyeltem, mert nagyon nem mindegy az eredményesség szempontjából.

[ Szerkesztve ]

(#214029) l.skywalker válasza bulikavagyok (#214028) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Jogos, de ugye ezt sok minden befolyásol. Egy adatközpont kiesik vagy karbantartják vagy költöztetik. Ezt nem fogják az orrodra kötni ellenben pár napra elcseszi a játékot az, hogy átirányítják a kéréseket.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#214030) Silεncε


Silεncε
őstag

de rég voltam már itt :)

A homeolás működik még? Behúznék én is egy XOX Cyberpunk csomagot az alzától, de öcsém a régi XO-t használja, én viszont nem akarom bukni az arra megvett játékokat

(#214031) Wesder válasza Silεncε (#214030) üzenetére


Wesder
félisten

Persze hogy működik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#214032) zbundy válasza S@c@ (#213971) üzenetére


zbundy
aktív tag

Na majd visszatérünk erre még és meglátjuk ki lett a buta. Én rád fogadok.

(#214033) l.skywalker válasza Silεncε (#214030) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem géphez kötöttek a régi vásárlásaid, hanem fiókhoz. Ha egy fiókot használtatok mindketten az hiba, de ahogy írtad home-olással megoldható.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#214034) bulikavagyok válasza l.skywalker (#214029) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Kapják be akkor... Ezért sem szeretek már CoD-ozni - mindig akad vmi ami miatt bosszankodhatok. Ahelyett, h kikapcsolódnék.

[ Szerkesztve ]

(#214035) l.skywalker válasza zbundy (#214032) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Image
;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#214036) l.skywalker válasza bulikavagyok (#214034) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én ugyanígy voltam a Destiny2-vel. 2017-es megjelenése után kisebb-nagyobb megszakításokkal játszottam vele 1 éven át, egyszer elegem lett és azóta letoltam egy valag single címet.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#214037) zbundy válasza l.skywalker (#214035) üzenetére


zbundy
aktív tag

Fake az nem ér ;]
De most komolyan mondjatok csak egy bundle csomagot ami megjelent egy előző genre aztán a következőn is kidobtak egy olyan témájú gépet. Tudtommal nincs

(#214038) bulikavagyok válasza zbundy (#214037) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

"Tudtommal nincs" - mert buta vagy! ;] Amúgy én is! :D

(#214039) Silεncε válasza l.skywalker (#214033) üzenetére


Silεncε
őstag

Ezzel tisztában vagyok, csak a régi fiókot használja.

De közben inkább lebeszéltem magam a gépről, jó ajánlat, de igazából nincs szükségem rá :N

(#214040) zbundy válasza bulikavagyok (#214011) üzenetére


zbundy
aktív tag

Én is egyébként elnyomtam, hogy majd később aktiválom, sőt igazából nem is feltételeztem hogy beaktiválhatom az 1 hónapos gpu-t meglévőre. Aztán kerestem, nem találtam, de végül azt vettem észre hogy magától hozzáadta a meglévőhöz. Pedig nem csináltam semmit. Csak a cyberpunkot aktiváltam.

(#214041) zbundy válasza bulikavagyok (#214038) üzenetére


zbundy
aktív tag

Köszike ;]

(#214042) l.skywalker válasza zbundy (#214037) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Money talks. Biztos lehetsz benne, hogy év végén még a csapvíz is Cyberpunkos lesz amikor megnyitod. Nézd meg most mi van. Már van VGA, Xbox One X, Steelseries vagy milyen füles, Seagate HDD minden anyámkínja és még fél év a játék megjelenése.

Szerintem lesz itt még Switch is CP limited, pedig arra meg sem fog jelenni :D

Amúgy ez nem fake, mert Xbox Pope már elkezdte a hivatalos megvalósítást és már volt Xbox nyereményjáték amin az ő design-jával lehetett gépet nyerni, jóva? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#214043) philoxenia válasza zbundy (#214037) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Halo? ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#214044) bulikavagyok válasza zbundy (#214040) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez jó tipp, csak sajnos nem igazán tudom utólag ellenőrizni. Az biztos, h amikor rányomtam a gép első bekapcsolása után hibát dobott, és most nem látom a vásárlási előzmények közt sem (a CP-kal ellentétben). De nyilván elengedtem már. :)

[ Szerkesztve ]

(#214045) zbundy válasza l.skywalker (#214042) üzenetére


zbundy
aktív tag

Hát ha így lesz akkor kiderül, hogy én leszek a buta😁 witcher 3 is nagy siker volt náluk de egy darab gép nem jött a témában. Most a netflixes sorozat hatására megint megugrottak az eladások. Megjelent switchre is és mégse kapott ott se külön gépcsomagot.
Persze tudom én az az volt ez meg ez. De én nem hiszek a series x cyberpunk bundleben.

(#214046) l.skywalker válasza philoxenia (#214043) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem akarom reklámozni magam (khm...) de az Összefoglalónak ez a része talán az egyetlen ami már kész van :D - szerk: a CP-s persze nincs benne még... :W

https://gamepod.hu/tema/xbox_one_altalanos_tudnivalok_aktualitasok_segitse/hsz_9-9.html

Mindegyik konzolnál alul fel vannak sorolva a limitált kiadásúak.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#214047) philoxenia válasza l.skywalker (#214042) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#214048) zbundy válasza philoxenia (#214043) üzenetére


zbundy
aktív tag

Úgy tudom ott volt a 4. résznek 360as gépe, az 5. résznek pedig egy xbox one verziója. Egy univerzum, de két külön játék. Szóval ha jön a cyberpunk 2078 series x gép az nem ér ;]

[ Szerkesztve ]

(#214049) l.skywalker válasza zbundy (#214045) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Csak, hogy imádj :D

Amúgy ebből csak pár darab készült és meg lehetett nyerni valami Microsoft Bing versenyen vagy hol.
De amúgy más idők voltak azok. Az eltelt 5 évben elég sok limitált kiadás készült mind Xbox mind PS vonalon, szerintem jellemzőbb lesz, hogy kap minden felesleges játék egy saját design-al ellátott konzolt.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#214050) bulikavagyok válasza zbundy (#214045) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

"De én nem hiszek a series x cyberpunk bundleben." +1.Szerintem sem lesz ilyen. Max a játékot adják majd a gép mellé, de nem hinném, h külön dizájnolnak egy Series X-et is emiatt a játék miatt. Ezt az opciót (premierkor) meghagyják vmelyik ex címnek.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.