Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#212451) elder troll válasza l.skywalker (#212450) üzenetére


elder troll
senior tag

Sose hozott lázba a minecraft, de ez a diablo verzió már egy hete elő van telepítve pc-n, és már csak ötöt kell aludni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#212452) Beniii06 válasza l.skywalker (#212450) üzenetére


Beniii06
őstag

Rossz topik, "ebből baj lesz". :DDD

Az Alan Wake-nek külön örülök, MC Dungeons "Meh".

"Got any other secret weapons?"

(#212453) l.skywalker válasza Beniii06 (#212449) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szerintem ezek ki-be járkálnak a GP-ből.

Ez a Cities Skylines március 18-án került ki:
https://www.trueachievements.com/n41127/xbox-game-pass-leaving-soon

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#212454) l.skywalker válasza Beniii06 (#212452) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Engem ez a Dungeons kifejezetten érdekel. Nézem pár stream-et és eléggé össze van rakva, ráadásul coop-ban erős. Mondjunk én mindig szerettem az elborult játékokat :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#212455) Beniii06 válasza l.skywalker (#212454) üzenetére


Beniii06
őstag

"Mondjunk én mindig szerettem az elborult játékokat"

Akkor a komplett "Rossz PC Játékok" sorozatot végig kell nyomnod. Ha az egészet nem is, de a Mortyr, Wolfschanze, Ringriker kötelező darab. Hozzáteszem én még jóval azelőtt játszottam ezekkel, hogy a videók megjelentek, akkor még nem tudtam, hogy "Rossz" játékok steam/net híján. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#212456) Godimodi


Godimodi
tag

Sziasztok!

Olyan gondom lenne, hogy nem tudok hangot varázsolni a fülesemre Xbox One S-en.
Bedugoma kontrollerbe, hallom az alapzajt, sőt a mikrofonban amit mondok, azt is visszahallom, de a menüben, játék alatt a TVről szól a hang. Beállítasokban Headset formatot állítottam Widlndows Sonicra és Stereo Uncomoressedre is, nem jartam eredménnyel és az Acessories-ban is fel van véve a hangerő.
Van esetleg valakinek ötlete?
EZaudio D4 a füles, ha minden igaz.
:R

############ KIÁRUSÍTÁS ############ BMW - MINI gyári, új alkatrészek kedvezménnyel: http://bit.ly/m/kekfeher ############

(#212457) elder troll válasza Godimodi (#212456) üzenetére


elder troll
senior tag

Milyen telefonhoz vetted a "füldugót"?
Almáéknál más kiosztása van a jack dugónak, ebből szokott lenni a legtöbb félreértés.
Illetve olvastam már, hogy a kontroller jack aljzata tönkre tud menni, vagyis a kontroller is lehet a hiba forrása. Persze a szoftveres részt sem zárnám ki.

[ Szerkesztve ]

(#212458) Micsurin válasza elder troll (#212457) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Vagyis bármi is lehet. :DDD :DDD

Szerintem az audio alatt elvan tekerve a hang, hogy a beszéd vagy a játék legyen fókuszban.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#212459) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Június 9-én Grounded Demo-t kapnak az Insiderek és bemutatkozik a játék a Steam Game Festival-on
Grounded Demo Hits Xbox Insider and Steam Game Festival June 9

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#212460) MunezXBK válasza elder troll (#212457) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nálam egyik update után nincs hang, utána van, aztán megint nincs.

Utoljára volt, azóta nem próbáltam.

(#212461) Wesder válasza l.skywalker (#212459) üzenetére


Wesder
félisten

Jejj. :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212462) AMD Power


AMD Power
titán

Ma neki vagtam a RD2-nek. Az elso chapter után vagyok. Eddig lenyugo a jatek. A grafika, a hangulat parades. A jatek iranyitasat azert nekem erosen szoknom kell, illetve volt benne par olyan resz amit nem ugy "csinaltam/tettem" ahogy szerintem kellett volna. De visszamenni nem tudok, vagy mentesbol visszamenni. Mivel csak egy autosave csinal a jatek. De amugy erosen ott van a jatek a toppon.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#212463) Micsurin válasza AMD Power (#212462) üzenetére


Micsurin
nagyúr

És még csak most fogja elkapni a gépszíjat! :DD :C

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#212464) frigoo válasza Micsurin (#212463) üzenetére


frigoo
aktív tag

....de mennyire, hogy elkapja a gépszíjat! Durva lesz!

(#212465) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Assetto Corsa mennyire felejtős kontrollerrel ?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#212466) RicsiSuly


RicsiSuly
aktív tag

Nem akar valaki cserélni velem van egy hentergő fallaout 76 kódom.

Üdv SRicsi

(#212467) akooos válasza AMD Power (#212462) üzenetére


akooos
veterán

Tudsz menteni, van vagy 10 slot:))

(#212468) AMD Power válasza Micsurin (#212463) üzenetére


AMD Power
titán

Már érzem... most este is toltam egy kicsit! :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#212469) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az új Destroy all humans az remastered lesz, vagy teljesen új rész? Jó lenne már egy új kaland Cryptoval. ;]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#212470) Crytek válasza icemad (#212469) üzenetére


Crytek
veterán

Egyik sem, remake lesz.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#212471) icemad válasza Crytek (#212470) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor nem rendelem elő... :((( Majd meglátjuk az első teszteket.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#212472) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nyereményjáték

RudY kolléga jóvoltából kisorsolásra kerül egy

Bleeding Edge Xbox One kód

A játékra jelentkezni vasárnap (05.24.) 20:00-ig lehet a következő linken:

https://gleam.io/7vUqx/gamepod-nyeremenyjatek-bleeding-edge

Feltételek:
• érvényes Logout-os fiók megléte
• az Xbox One topikban (itt) rendelkeznie kell a jelentkezőnek meglévő hozzászólással ez előtt a poszt előtt

Sok sikert, jó játékot!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#212473) Micsurin válasza l.skywalker (#212472) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Respect és köszönjük! :R :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#212474) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Gyerekek ebben a generációban is láttam sok szép játékot volt ami hatott bőszen az érzelmeimre is, de most könnyekben folyik a szemem.

Elég ha a játék címet leírom:

Ori and the Blind Forest: Definitive Edition

Kész vagyok mint a matek lecke...

Ez a generáció legjobb játéka számomra...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#212475) Wesder válasza Bogyi007 (#212474) üzenetére


Wesder
félisten

Ha nem làttad még a 2. részt, akkor ez egy igen elhamarkodott kijelentés. Könnyebb, mint az 1. rész, és annyira jó az irànyítàsa, hogy jàtszatja magàt. Most is ezzel jàtszon, pedig 2 óràval ezelött màr filmet akartam nézni. :O

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212476) Wesder válasza l.skywalker (#212472) üzenetére


Wesder
félisten

Köszönjük. A nyertesnek meg majd jó jàtékot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212477) Bogyi007 válasza Wesder (#212475) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ha ezért a részért többször is képes voltam hajnali fél háromig fent lenni hogy aztán 2 óra múlva már felkeljek a munka miatt dacára a több mint 2400 Respawn ellenére, akkor szerintem megérted hogy miért írtam ezt. :K :K

Ja és kvázi 100% a játék térképe is...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#212478) Wesder válasza Bogyi007 (#212477) üzenetére


Wesder
félisten

Természetesen megértem. Nem véletlen szeretjük többen innen is mindkét Ori jàtékot. :K

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212479) Wesder


Wesder
félisten

Saints Row: The Third Remastered hits 60 FPS on Xbox One X, lets you unlock frame rate

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212480) Czimby


Czimby
addikt

Xbox appban jött üzi MS-től, hogy ingyen behúzhatom a Mafia 3 Definitive Editiont mivel megvan a sima, nekem viszont mégis is árát ír mikor beléptek, nálatok mi a helyzet?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#212481) oriic válasza Czimby (#212480) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak a DLC-k ingyenesek elvileg.

Live-Die-Respawn

(#212482) Edgar2621 válasza l.skywalker (#212472) üzenetére


Edgar2621
őstag

Az emberben benne van hogy kell, minden kell, de megnéztem miről is van szó és inkább nem jelentkezek, meghagyom annak aki tényleg játszana vele. Milyen jófej vagyok :N

XO: Gollami26

(#212483) Bogyi007 válasza Wesder (#212475) üzenetére


Bogyi007
veterán

Mondanom sem kell ugye hogy belekezdtem a folytatásba még éjszaka, de most hamarabb hagytam abba.
Már 2 óra 10 perckor. :DDD :DDD

De előtte azért megtaláltam a hiányzó térképdarabot is.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#212484) pzstm válasza Bogyi007 (#212483) üzenetére


pzstm
titán

szerintem is zseniális a játék.

Sajnálom azokat akik azt mondják, hogy újabb gagyi Xbox exkluzív mert csak egy szimpla platformer... :O

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#212485) TaRka94 válasza Czimby (#212480) üzenetére


TaRka94
senior tag

De a 2 ha meg van elvileg akkor tényleg megkapod az újat. Most ha én megveszem marketplaceről a régit akkor megkapom az újat vajon?

(#212486) Dzsuri89 válasza Bogyi007 (#212483) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Több zsepit készíts ehhez a részhez. :DDD

(#212487) bLaCkDoGoNe válasza TaRka94 (#212485) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Tényleg, ez érvényes Xboxra? Én úgy tudtam, hogy csak Steam-en kapod meg az új verziót a Mafia 2-ből, ha megvolt előtte a régi. Tudnál valami forrást adni arra, hogy ez Xbox-on is így lenne?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#212488) oriic válasza bLaCkDoGoNe (#212487) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Konzolokra nincs ilyen lehetoseg, csak steamen. Mi a dlcket kapjuk meg.

Live-Die-Respawn

(#212489) bLaCkDoGoNe válasza oriic (#212488) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Köszi, én is csak erről tudtam.
Mondjuk nem értem, hogy boxon miért nem csinálnak ilyet soha, Steam-en meg rendszeresnek mondható. :(

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#212490) TaRka94 válasza bLaCkDoGoNe (#212487) üzenetére


TaRka94
senior tag

Jajj nem tudtam hogy csak steamen.

(#212491) RudY


RudY
addikt

Ezt mos jól értem? vagy full kamu? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#212492) bLaCkDoGoNe válasza RudY (#212491) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ez a Phil Spencer nem az a Phil Spencer szerintem...

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#212493) l.skywalker válasza RudY (#212491) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez nem PS, hanem az a majom ColtEastwood, csak átírta a nevét. Nálam már blokkolva van :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#212494) JenciHUN válasza RudY (#212491) üzenetére


JenciHUN
aktív tag

Kamu profil. Phil Spencer profilja: https://twitter.com/xboxp3

(#212495) oriic válasza RudY (#212491) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nope. Philnek XboxP3 a Twitteres neve. Ez vmi kamu nick es csak szorakoznak.

Live-Die-Respawn

(#212496) RudY válasza l.skywalker (#212493) üzenetére


RudY
addikt

ok, már nálam is

(#212497) Benoe77 válasza l.skywalker (#212493) üzenetére


Benoe77
őstag

És még csak nem is Colteastwood, hanem Culteastwood

(#212498) l.skywalker válasza Benoe77 (#212497) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nálam mindkettő blokkolva van :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#212499) Bogyi007 válasza Dzsuri89 (#212486) üzenetére


Bogyi007
veterán

Zsepi a Blind Foresthez sem kellett. Nem törölgetem a könnyeket, hadd potyogjanak csak. :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#212500) Ngtx válasza AMD Power (#212462) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Én is GamePass megjelenése után pár nappal kezdtem el, de nagyon lassan tudok benne haladni. Egyszerűen egy héten maximum 2 napot tudok játszani vele, de akkor sem egész nap.
14% körül van a kijátszásom. :U De eddig tetszik! :K

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.