Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#232001) icemad válasza ranlomadi (#232000) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A 6900-as csomag: Garantált le/feltöltési sebesség: 5 Mbit/s.
Szerintem az sem lesz elég mindennek, ha minden eszköz használja. Egy 4k Netflix lejátszás is necces ilyenen. Ha nincs más, akkor nem nagyon tudsz mit tenni. Esetleg telefonon futtatni pár speedtestet mobilneten. Ha van jó 4g lefedettség, akkor az biztosan gyorsabb lesz.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#232002) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Valaki próbálta a Sims 3-at One-on? Szép és jó?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#232003) sirály69 válasza ρσгτσ (#231999) üzenetére


sirály69
őstag

LG tv-k. 6 év van a kettő között...
Tudtommal nincs benne HDMI port jelzés ki/be...
Egyébként is mi a faxnak kell bekapcsolnia bármit is kikapcsolt állapotba a xbox-nak?
Nem azért van kikapcsolva, mert nem akarom hogy működjön?
Ki fogom alóla húzni a villanyt! :(((

Szerver Hosting Debrecenben

(#232004) parandroid válasza V.Stryker (#232002) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Lányaim éveket lehúztak a PC-n a Sims 3-4 időszakban. Még most is előveszik néha, pedig már nagyok. De csak PC-n. Boxon is megvettem, pont azért mert ennyire szeretik, de azon nem hajlandóak vele játszani. Nagyon nem sírok, mert erősen akciós volt, de ha előre kipróbálták volna, meg sem veszem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#232005) ρσгτσ válasza sirály69 (#232003) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nálam nincs ilyen probléma, de én teljesen más márkát használok. Meg nekem állandóan instant on -ban van mindkét konzol. Ezért kérdeztem, hogy nem valami TV specifikus dolog -e.

Nem sok ilyen hibával találkoztam a 2 jobban futó Xbox témában, pedig sokan használnak LG -t. Ezért kerdezgettem ennyit a problémáról.

Hátha másnak is eszébe jut valami....konzollal vagy TV -vel kapcsolatosan. Én legalább 10 éve nem vettem LG -t (csak mobilt, hűtőt és mosógépet), majd jövőre tervezem.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#232006) NdrewSunix


NdrewSunix
senior tag

Sziasztok!

Megkérdezem itt is, hátha valaki találkozott vele vagy hallott róla már.

Van erről a kontrollerről tapasztalotok esetleg? Nacon Pro Compact wired.
[link]
Valamit vennem kellene harmadik kontrollernek, mert a kedves Alza szervíz 30 napig ült a kettes számún és egy hete küldi ki nekem, de még mindig semmi híre hol jár.

(#232007) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Nálatok megy rendesen a távolról indított telepítés? Bármelyik konzolra próbálom eddig jut a téma, mintha beragadna.

(bocs a minőségért, "távoli lejátszás" -ban készült fotó)

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#232008) Wesder válasza ρσгτσ (#232007) üzenetére


Wesder
félisten

Milyen tàvol volt, hogy így rà kellett zoomolni? ;]

Nàlam is csinàlja amúgy.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232009) ρσгτσ válasza Wesder (#232008) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nagyon. :D Csak ki szerettem volna emelni a lényeget, így sikerült. :D

Akkor valószínű nem nálam van a gond. Bár ez volt a tippem így, hogy 2 konzolon sem megy és egyből tudok csatlakozni hozzájuk.

Gondoltam mire hazaérek letölti a játékot...nem jött be.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#232010) dj79 válasza NdrewSunix (#232006) üzenetére


dj79
senior tag

Nekem egy pdp vezetékes van, az hibátlan. A nacon sem gyárt rossz dolgokat.

(#232011) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox Game Pass - May 2021

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#232012) ρσгτσ válasza dj79 (#232010) üzenetére


ρσгτσ
őstag

PDP cuccok szerintem jók, de a kontrollekre elég vegyes véleményeket találtam. Én is néztem, mert vettem már tőlük mást, amivel nagyon elégedett vagyok.

Végül aztán azért nem vettem, mert nem volt nekik vezeték nélküli. Tehát tettem volna vele egy próbát.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#232013) homerhamm válasza l.skywalker (#232011) üzenetére


homerhamm
addikt

Ubisoft jön a GP-be? :) :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#232014) Monya78


Monya78
veterán

Sziasztok!

Szerintetek ez a fejes jó a Xbox one kontrolleréhez? direkt 1 jack dugóst keresünk: [link]

Köszi

(#232015) IntelKiller7 válasza Monya78 (#232014) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Jo persze. Csak a logot ragaszd le. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#232016) philoxenia válasza IntelKiller7 (#232015) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Vagy legalább egy ilyet a falra.... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#232017) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Sziasztok!A napokban lejár a GPU előfizum.Mi a legolcsobb megoldás a hosszabittásra most?Veszek1-2 év goldog,majd aktivalok rá 1 havi GPU-t?A GPU lejarta után,felajánlja még a 300 Ft os havit?Köszi szépen.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#232018) Zeki válasza Steelheart2 (#232017) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nekem nem ajánlotta fel. De akkor is úgy a legolcsóbb, hogy 1-2 év GOLD és ráaktiválni az egy havi GPU-t.

(#232019) Steelheart2 válasza Zeki (#232018) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Köszi szépen! :R

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#232020) Béló


Béló
aktív tag

Sziasztok!
Mtc-n szeretném megvenni a Bioshock: The collection játékot.
Ha jól értem mindegy melyiket veszem, elég csak az xbox appban beváltani. De a régiót át kell állítani előtte.
Melyik az az app verzió ahol a beváltás még működik?

Előre is köszönöm szépen a választ!

(#232021) Wesder válasza Béló (#232020) üzenetére


Wesder
félisten

Ez

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232022) Béló válasza Wesder (#232021) üzenetére


Béló
aktív tag

Köszönöm szépen, sikeresen beváltottam vele :)

(#232023) IntelKiller7 válasza Steelheart2 (#232017) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Van akinek bedobja van akinek nem.
max egy ezrest tudsz sporolni, ha mashol veszed.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#232024) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!
használtam a keresőt, olvastam összefoglalóban a homeolás menetét, azzal nincs gondom. Viszont van pár kérdésem ezzel kapcsolatban, amit nem tudok teljes bizonyossággal megválaszolni magamnak (mégha le is van írva, lehet, hogy nem sikerül teljesen jól értelmeznem :U ).
A lányomnak otthon van egy xbox, rajta saját acc, amin van live és game pass előfizetés is. Továbbá nálam is van egy xbox, saját accal, amin viszont nincs semmi. Ő sokkal többet használja otthon a saját előfizetős accát, mint én az enyémet. Viszont néha néha én is játszanék a game passos játékokkal akár online is.
Ha jól gondolom, akkor nálam be kell lépjek az ő accával, majd megadni, hogy az én xboxom legyen a home, így le tudom tölteni a game passos játékokat és az én accommal tudom használni.
1. namármost. ha ő is éppen játszik online (a saját accával), közben én is tudok játszani itthonról a saját accommal online? Szóval tudunk együtt játszani goldos játékkal úgy, hogy csak neki van gamepass és liveja?
2. Ha én itthonra homenak állítom be az ő accával a boxot, attól még ő otthon nála ugyanúgy tudja használni az xboxát, ahogyan eddig?

bocsánat, ha ez már ezerszer volt kérdés, vagy le van írva, de valószínű szájbarágásra van szükségem. :U :R

(#232025) IntelKiller7 válasza AndrewTdi (#232024) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

1. Igen. Gond nelkul tudtok akar egyutt is jatszani.
2. igen. Ugyan ugy tudja hasznalni mint elotte.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#232026) AndrewTdi válasza IntelKiller7 (#232025) üzenetére


AndrewTdi
addikt

nagyon szépen köszönöm

(#232027) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Watch Dogs: Legion UPDATE #1
Ingyenes és season pass tartalom.
2021. május 4.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#232028) homerhamm válasza ρσгτσ (#232027) üzenetére


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#232029) ρσгτσ válasza homerhamm (#232028) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Mina elég érdekes egy karakter. Lehet be kell fizetnem a pass -ra.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#232030) homerhamm válasza ρσгτσ (#232029) üzenetére


homerhamm
addikt

Mi lesz az az assignments és character abilities?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#232031) ρσгτσ válasza homerhamm (#232030) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Van egy IGN cikk róla.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#232032) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Aktuális Deals with Gold (DwG) akciós lista
Május 11. ~12:00 - ig érvényes ajánlatok:

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#232033) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Aktuális Games wit Gold (GwG) játékok

2021/ Május
(a store linkért kattints a képre)

május 1-től május 15-ig:


május 1-től május 31-ig:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#232034) homerhamm válasza ρσгτσ (#232031) üzenetére


homerhamm
addikt

Ez csak keto. Lesz 5(?) új assignments is.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#232035) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox Game Pass tartalma

>>> Elérhető játékok listája <<<

Hamarosan bekerülő játékok:

Május 4.

Május 6.

Május 13.

Elhagyó a konzol:

Május 15.
• Alan Wake
• Dungeon of the Endless
• Final Fantasy IX

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#232036) ρσгτσ válasza homerhamm (#232034) üzenetére


ρσгτσ
őstag

A videót most nem tudom megnézni (hallgatni), mert orvosnál ülök. Abban nincs benne?

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#232037) l.skywalker válasza l.skywalker (#232033) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ha valakinek a Batman nem menne a Marketplace-ről itt a Store-link:
LEGO Batman beszerzése – Microsoft Store hu-HU

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#232038) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Next-Gen Fable will be using the ForzaTech Engine (dsogaming.com)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#232039) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Ha valaki épp keresi, az izlandi store-ban megvehető a Forza Horizon 4 Ultimate Add-On Bundle magyar bankkártyával ~4500 forintért (itthon 7ezer)
Kaupa Forza Horizon 4 Ultimate Add-Ons Bundle – Microsoft Store is-IS

Ill. még pár említésre méltó cucc izlandról:
Kaupa Forza Horizon 4 Fortune Island – Microsoft Store is-IS ~1800 HUF
Kaupa Forza Horizon 4 Hot Wheels™ Legends Car Pack – Microsoft Store is-IS ~1800 HUF
Kaupa Forza Motorsport 7 Car Pass – Microsoft Store is-IS ~2700 HUF
Kaupa STAR WARS™ Episode I Racer – Microsoft Store is-IS ~1700 HUF

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#232040) Trooper82


Trooper82
senior tag

Sziasztok. Aki project cars 2-zik... Előfordul másnál is, hogy néha olyat laggol, hogy kimerevedik a kép 1-2 mp-re? 1 ora alatt kétszer csinálta. Első xboxom, hdd picit néha gyanusan hangos, de mondjuk más játéknál nem tapasztaltam. Igaz alig használtam még. Svajci a garanciam ,igy ha esetleg hdd-s lenne az drága szervíz? :) vagy egy egy ilyen laggolas ennel a konzolnal belefér? Ha játszol pl kozben frissithet vmiket a rendszer, vagy olyankor intelligensen nem csinál ilyeneket? Köszi a válaszokat.

(#232041) homerhamm válasza l.skywalker (#232039) üzenetére


homerhamm
addikt

FH5 Izland? ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#232042) ρσгτσ válasza l.skywalker (#232039) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem tudom milyen lehet ez a 6 db Hot Wheels autó (a kinézetén kívül), de gyanítom sokan nem dob a játékélményen 1800 forintért sem.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#232043) parandroid válasza ρσгτσ (#232042) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Sőt, még a szokásos aljasságot sem lépték meg, hogy valami acsit kössenek hozzá. Bár ezt még megtehetik, még jöhetnek új acsivmentek.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#232044) ρσгτσ válasza parandroid (#232043) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az még nem is zavarna. Csak ultimate csomagba be nem kerülő fizetős kiegészítőhöz szerintem kevés a tartalom. Nyilván meg van annak az oka, hogy (külön) fizetős lett, mert valószínűleg nagyobb összeget kellett fizetni, mint egy automárka csomagért.

Viszont nem tudom mennyi vásárlás volt belőle eddig. Teljes áron. Szerintem nem sok.

Jó, igaz, hogy 1800 forint nem sok...

Szerk.:
Arányaiban értve. A LEGO DLC teljes ára 6990, akcióban 2795 forint. Ultimate csomagban meg jobban jár az ember. Plusz ott azért az autóknál több dolog is van.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#232045) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

The Force Unleashed I-II. milyen játék? Mi a véleményetek róla?

A többi játék a Star Wars akcióban vagy meg van, vagy nem érdekel.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#232046) l.skywalker válasza ρσгτσ (#232045) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekem tetszett. Mély a sztori és jó a harc. Anno azzal reklámozták, hogy kvázi mindent lehet vágni és erővel használni, emiatt még mai szemmel is jó a játékmenet, a mozgás. De a grafikája már "régies". Van hozzájuk One X enhancement pack. Legalábbis ez elsőhöz.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#232047) Micsurin válasza ρσгτσ (#232045) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ha 3-4 ezer alatt hozzájutsz mindkettőhöz akkor megéri kipörgetni őket alapvetően kellemes SW kaszabolós cuccok.

edit.: de nekem minden szart ellehet adni amire SW van címkézve szóval. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#232048) ρσгτσ válasza l.skywalker (#232046) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Régies grafika nem zavar. Olyan klasszikusok, mint a KOTOR (első rész), a Republic Commando (ez talán elég megosztó), vagy a Pod Rader szerintem a mai napig is a legjobban sikerült játékok a témában. Talán az első az, amit az emberek igen nagy része a legjobbnak tart.

Micsurin:
Az a helyzet, hogy Star Wars témában nekem is sok mindent el lehet adni. :D Aztán van jópár csalódás is.

Amúgy érdemes ránézni az akcióra, mert egy csomó minden tök jó áron megy. Az említett játék 2 része is 500-500 forint.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#232049) Micsurin válasza ρσгτσ (#232048) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Jó jó de akkor úgy mondom, hogy én még a Clone Wars Republic Heroest is végig játszottam különösebb szájhúzás nélkül 3-4 éve az uborkaszezonban. :DDD

edit.: egy ezresért nem is gondolkodnék a két rész megvételén. :N Fél mozijegy ár és bőven van egy bő 50-55 óra a két részben. Ha az összes befejezés kell akkor több is.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#232050) l.skywalker válasza ρσгτσ (#232048) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekem az említett játékok esetében jobbnak hat a grafikai összkép. A SWTFU 1-2 ennél jóval többet jelenít meg és aprólékosabb, így jobban kijönnek azok a részek, amik "megöregedtek". De tény, hogy én nagyon kritikus vagyok és az első játék amit nagyon vártam az első Force Unleashed volt és nem okozott akkora "katarzist" mint előtte a Jedi Knight sorozat vagy a Republic Commando ill. a KOTOR-ok.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.