Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#176001) beg válasza l.skywalker (#175996) üzenetére


beg
veterán

Utolsó mohikánként behúztam, köszi
Pár itallal megtámogatva még mindig jó móka a Kinect. :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#176002) plevips


plevips
tag
LOGOUT blog (1)

Sziasztok!

Használom pár napja a Youtube app-ot, bejelentkezek, de időnként kidob. Nem lehet bejelentkezve maradni? Mindig ezzel a youtube.com/activate oldallal kell bejelentkeznem.

[ Szerkesztve ]

(#176003) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

oriic küldi mindenkinek szeretettel:

Lemezes Crackdown 3 most 79%-os akcióban!!! [link]

Instant buy, ha adnak mellé 2 havi GamePass-t ;]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#176004) persil válasza l.skywalker (#176003) üzenetére


persil
nagyúr

Hat 4 ezer forintert inkabb iszok egy jo dictador-t meg ket sort, ez a vacak meg ott van ingyen gamepass-ben :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#176005) l.skywalker válasza l.skywalker (#176003) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Vagy egy Crackdown 3 + Fallout 76 bundle kéne még :D

Ezeröccázé... :D :C

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#176006) oriic válasza l.skywalker (#176003) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kuldi a fene. :D Amugy orszagos akcio, tobb boltban is ennyi.

Amugy vajon multiplayert tolja meg valaki?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#176007) chipesz válasza oriic (#176006) üzenetére


chipesz
őstag

Nem tolja már senki.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#176008) bulikavagyok válasza oriic (#176006) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Tolja még??? Miért, tolta valaha valaki?! ;]

(#176009) l.skywalker válasza oriic (#176006) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Már nem. Teljes volt a rombolhatóság - teljesen lerombolták :D ;]

#Más: én most vettem pár DLC-t és a Furi-t a heti akciókból ARS egyenlegből és nem volt semmi gond vele.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#176010) Benoe77


Benoe77
őstag

Éppen egy éves múlt Grey and Green kontrollerem jobb bumper-e elkezdett szórakozni, nem mindig érzékel. Van valami okosság, amit csinálni lehetne vele hogy rendbejöjjön? Kifújni, befújni, szétszedni?

(#176011) FollowTheORI válasza Benoe77 (#176010) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha értessz hozzá és van műszaki érzéked érdemes lehet szétszedni és megnézni (meg ha már nem garis).
Lehet csak elkopott vagy törött benne valami a kapcsolónál. Pl az ami a belső mikrokapcsolót "nyomogatja".

Nyilván ha maga a mikrokapcsoló koszolódott vagy romlott el, megint egy szintel magasabb javítás.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#176012) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Egy érdekes adat jelent meg a 2018-as játék eladásokat illetően az Egyesült Királyság területére vonatkoztatva:

Kiemelt érdekes adatok:

Tehát míg a digitális és online játékok forgalma valamivel több, mint 20%-al nőtt (értékben), addig a dobozos eladások csökkentek (-2,6%) és a használt lemezes forgalom majd 31%-al volt kisebb mint az előző évben.

Mondhatjuk, hogy az online library, a videogame streaming alapú megoldások, vagy az optikai meghajtó nélküli megoldásoké a jövő és a használt lemez piac pár éven belül jelentőségtelenné zsugorodik?

A teljes jelentés itt: UKIE

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#176013) Benoe77 válasza FollowTheORI (#176011) üzenetére


Benoe77
őstag

Köszi, úgy néz ki Amazon kicseréli a kontrollert...

[ Szerkesztve ]

(#176014) taylorp


taylorp
senior tag

Sziasztok!
Egy gyors kérdés amazonos vásárlással kapcsolaban.
Hogy jövök ki jobban a váltással, ha rányomok a "Change card currency-re", vagy ha nem?
Forint számláról fizetném.
Köszi.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#176015) Benoe77 válasza taylorp (#176014) üzenetére


Benoe77
őstag

Ha eredeti pénznemben fizetsz, ne az Amazon váltson.

(#176016) KardosAttila


KardosAttila
aktív tag

Mindennapos esemény, persze xbox-al. :D ;]

(#176017) hhenry válasza taylorp (#176014) üzenetére


hhenry
őstag

Ne engedd,hogy az amazon váltson

(#176018) Bird válasza l.skywalker (#176012) üzenetére


Bird
addikt

Számomra teljesen egyértelmű, hogy mindenkit a digitális kópiák irányába próbálnak terelni. A használt játékpiac nekik nem üzlet ellentétben velünk egyszerű felhasználókkal. :U Extra profit és nyerészkedés áll mögötte. Közben azzal a címszóval, hogy olcsóbb konzol rád erőltetik majd a meghajtó nélküli megoldásokat, ami hosszútávon nem lesz olcsóbb. Nekem nagyon tetszik ez az új "irány".

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#176019) l.skywalker válasza Bird (#176018) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Azért itt én nem látok nagy összeesküvés elmélete, minthogy (magamból indulok ki és én átlagos felhasználó vagyok) nem ŐK terelnek minket ebbe az irányba, hanem nemes egyszerűséggel fejlődött az End to End szolgáltatás. Míg régen lemezre kellett vinni és a disztribútorhoz eljuttatni a cuccot, hogy a világ utolsó kis szegletébe is eljusson a termék, most már elég csak feltölteni és élesíteni.

Akik pedig hódolni fognak sokáig ennek (mint ahogy most is van aki régi fizikai hordozón gyűjt játékokat) azoknak megmarad az a része a dolognak, ami az idő vasfoga nem emésztette fel.

Lásd párhuzamos példa. Zenei CD:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#176020) Redneck


Redneck
veterán

Üdv!

Barátnőm szeretne egy Xbox One S-t Fortnite miatt, és ezt néztem ki neki, úgy tűnik jó áron van, Forzával és GoW-val. Jó választás ez a One S vagy sokkal rosszabb mint egy One X?

Valaki vásárolt már a Konzolvilágnál? A +1 év kiterjesztett garanciát vajon érdemes igénybe venni? Mennyire hullanak amúgy ezek a gépek?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#176021) EmThor válasza Redneck (#176020) üzenetére


EmThor
addikt

Jó választás az S, nem hullanak.

Videojatekbolt.hu, Platinumshop őket tudom ajánlani.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#176022) hhenry válasza Redneck (#176020) üzenetére


hhenry
őstag

Jó választás,konzolvilágnál nyugodtan lehet használt raktárról is vásárolni,nem nagyon hullanak

(#176023) negyven2 válasza l.skywalker (#176012) üzenetére


negyven2
veterán

Azért ahogyan a cikk is írja, a digitális és online részbe beletartozik minden. Vagyis DLC-k, mikrotranzakciók (hívják a kiadók őket bárhogy) és az játékokhoz kapcsolódó előfizetésék is (Live Gold, Game Pass PS+, PS Now etc), illetve ez nem csak konzolokra értendő ez a rész, hanem a PC-s digitális eladásokra is.

De a kiadók által lehozott pénzügyi jelentésből azért még látszik, hogy bőven 60% fölött van (max. olyan 70%) körül mozog a lemez játékok értékesítése, a digitálisokkal szemben. persze csökken, de nem olyan hatalmas ütemben.

Az hogy sokan most fantáziát látnak a streaming játékok világába az alapvetően a használt piac ellen szól (de ez elég egyértelmű), illetve azért a 30-40% digitális játékot vásárló réteg már elég nagy, hogy érdemes legyen foglalkozni vele.

Viszont! Ahogyan a zenei piacot, vagy a filmpiac se, úgy a játékpiacot se kell félteni, hogy rád fogják majd eröltetni az előfizetéses játékszolgáltatásokat. Mind a mai napig él a fizikai zenei és filmpiac is. Fügétlenül attól, hogy létezik Spotify és Netflix (iTunes meg nagyon régóta). Természetesen nagyot eset ezen termékek eladása, de aki fizikai kiadást akar venni az gond nélkül meg tudja tenni. Egészen egyszerűen ezen szolgáltatásokkal, azt a réteget szólítják meg aki lényegében alkalmi fogyasztók. itt a topikban is vannak jópáran akik ennek szép példái.

Úgyhogy, az hogy a digitális játékpiac növekszik, az nem egyenlő azzal, hogy ez a lemezes piac kárára történik. És az online piac még további növekedését továbbra is a Free to Play és a microtranzakciók miatt lesz elsősorban. De valószínűleg hozzá fog majd járulni majd a előfizetés alapú játékszolgáltatások is. De ez ugye a (közeli) jövőben majd kiderül. Ugyanis pl. a Stadia hiába számol 2 milliárdos piaccal, azért azt látni kell, hogy akiket eddig a konzolos/PC-s játékok nem fogtak meg azokat valószínűleg ez az opció se.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#176024) negyven2 válasza Redneck (#176020) üzenetére


negyven2
veterán

Személyes okokból én nem szeretem néha a kv hozzáállását, de nyugodtan vehetsz ott konzolt (igazából mindegy, hogy hol, mert az MS adja a 2 év háztól házig garanciát). Mondjuk ettől függetlenül mind az S-t mind az X-et onnan vettem.

Viszont Xbox-on minden multiplayer (igen még a Free to Play játékoknak is!) játéknak kell Xbox Live Gold előfizetés ami ha ügyes vagy olyan 12k körül meg is tudsz venne (ez az éves előfizetés amihez jár legalább 24 Xbox One-os és 24 Xbox 360-as játék is).

PS4-en a Free to Play alapú játékokhoz viszont nem kell semmilyen előfizetés se (így a Fortnite Battle Royale-hoz se). Illetve alap konzolban is azért valamivel erősebb mint az alap Xbox One S. Cserében viszont drágább is.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#176025) AxBattler válasza Redneck (#176020) üzenetére


AxBattler
félisten

videojatekbolt.hu-n most nagy bundli akciók vannak... ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#176026) jannid


jannid
senior tag

(#176027) AMD Power válasza jannid (#176026) üzenetére


AMD Power
titán

Huh ez nagyon király. Jó ára van ahhoz képest ,hogy ez egy "újabb" verzió konti. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#176028) #78687232 válasza jannid (#176026) üzenetére


#78687232
törölt tag

Nekem az átlátszós tetszik, a napokban jelenhetett meg.

(#176029) Holmes


Holmes
csendes újonc

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni! Amikor megpróbálom letölteni konzolra a Star Wars Battlefront 2 (2005) játékot a "Games with gold" szekcióból, mindig ezt az üzenetet dobja ki: " Bocsánat! Ilyen típusú vásárlást nem kezdeményezhetsz a fiókodból az Xbox.com webhelyen. Végezd el a tranzakciót az Xbox konzolodon." Esetleg tudna valaki segíteni a probléma megoldásában? A Live Gold előfizetésem aktív.
A válaszokat előre is köszi!

(#176030) szimszonos válasza AxBattler (#176025) üzenetére


szimszonos
őstag

Xbox One S 2 kontrollerrel,3 játékkal 79990ft.Egész jónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#176031) l.skywalker válasza Holmes (#176029) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Konzolon próbáltad?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#176032) Holmes válasza l.skywalker (#176031) üzenetére


Holmes
csendes újonc

Szia,igen one x-en.

(#176033) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Ingyen játszható mától a hónap végéig a Call of Duty: BO4 BlackOut része!
Töltsétek! :D (Minden platform)

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#176034) Redneck


Redneck
veterán

Köszönöm mindenkinek a hasznos információkat, ha hazaértem, mérlegelek és aszerint rendelek. Kapásból új infó volt, hogy Xboxon is fizetős a multi, még ingyenes cím esetén is. Azt hittem csak PS-nél van így. :(((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#176035) ferkoczy válasza Holmes (#176029) üzenetére


ferkoczy
tag

Ha a fiókod gyermek fiók, akkor csak 360-as konzolról fog menni.

(#176036) Wesder válasza Redneck (#176034) üzenetére


Wesder
félisten

Pont hogy PS-en ingyenes a multi F2P jàtékok esetében.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#176037) KardosAttila válasza kakuk.tamas (#176033) üzenetére


KardosAttila
aktív tag

Gondolom achievementek és játékidő nem számlálódik a próbaverzió során, vagy mégis?

(#176038) AMD Power válasza szimszonos (#176030) üzenetére


AMD Power
titán

Teljesen korrekt. Ha valaki most szeretne venno One S akkor annak ez egy jo deal lehet.... :K

Redneck Veszel akciosan 12e Ft egy 1 eves Goldot es romma multizhatod magadat. Ez minden csak nem sok.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#176039) ETOM


ETOM
addikt

Sziasztok! Elkezdtem az új Tomb Raidert, de elég hamar elkadtam. :DDD Hunter's moon küldinél ahol felkelenne jönni vizből írja, hogy nyomjak x-t, de hiába nem veszi be. Bugos lenne? Neten írták páran ugyanezt..

[ Szerkesztve ]

(#176040) Redneck válasza AMD Power (#176038) üzenetére


Redneck
veterán

Szerintem sem az ha ez az ára, nem szimpatikus a sima PS4. Nem érdeklik a Sony exklúzívok, plusz a boxos kontrollert preferálja inkább. A 75 rugós bundle szimpatikus, mert a Forza és pár egyéb cím mindenképp jól jönne, így a 12 rugós Live nem gáz. Holnap rendelem meg, reggel még beszélek vele hogy megfelel-e neki.

Neked is köszönöm a segítséget! :R

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#176041) Holmes válasza ferkoczy (#176035) üzenetére


Holmes
csendes újonc

Szia, valószínüleg ez a gond, mivel szülői partnerfiók van mellette. Viszont a Gold előfizetés ezen a fiókon van. "Átruházható" a Gold- tagság egy másik felnőtt fiókra esetleg? a My Home X box menüpont jó erre?

(#176042) l.skywalker válasza Holmes (#176041) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

szülői fiókkal kell letölteni a játékot és megy akkor a másikon is.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#176043) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Ezmiez?! :DDD
Volt gém restart, és ugyanez... Ennyivótamóka?! :DD (Saját videó, 4K)

YOUTUBE - CoD: BO4 BlackOut trial end

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#176044) MunezXBK válasza ETOM (#176039) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Csak az X-et nyomod vagy az analóggal is terelgeted a csajét?

(#176045) Holmes válasza l.skywalker (#176042) üzenetére


Holmes
csendes újonc

az a baj,hogy a szülőire meg akarja vetetni a Goldot. miközben a másikon aktívnak mutatja az előfizetést.

(#176046) ETOM válasza MunezXBK (#176044) üzenetére


ETOM
addikt

Köszönöm ez volt a gond :B Így sikerült továbbmenni :R

[ Szerkesztve ]

(#176047) AMD Power válasza Redneck (#176040) üzenetére


AMD Power
titán

En tavaly a konzolvilgnal Mastercardal vettem az eves Goldot 9000Ft. Vettem is belole kettot. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#176048) Madoc válasza Redneck (#176040) üzenetére


Madoc
veterán

Ezek is jó árasak! [link] [link] [link]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#176049) AMD Power válasza Madoc (#176048) üzenetére


AMD Power
titán

Ezek mar szinte "gyanusan" olcsok! :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#176050) Madoc válasza AMD Power (#176049) üzenetére


Madoc
veterán

Bolt,most vettem egy Tomb raiderest a kölköknek. Multkor is linkeltem ide.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.