Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#212501) ludla


ludla
őstag

Sziasztok! Új vagyok az Xbox live világában, érdeklődnék esetleg tudtok ajánlani oldalt ahhol esetleg akciósabban is lehet venni kódokat? :R

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#212502) xviktorx válasza ludla (#212501) üzenetére


xviktorx
tag

Cdkeys.com

(#212503) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Reggel kipróbáltam a Maneater játékot. Egész jó, de látszik rajta, hogy nem AAA játék. Néhány helyen gyönyörű a grafika, máshol meg eléggé elnagyolt. Főleg a felszínen. Eddig csak angol nyelv van hozzá. A hangok is jók, zene nem nagyon van. A narrátor kifejezetten tetszik, érdekes dolgokat tudhatunk meg a cápákról,és a hangja is ismerős. Az irányítás kicsit nehéz, mert itt valóban 3d-ben kell mozogni. A boss harcok így különösen nehezek, taktikázni kell. Egyébként elég brutális dolgokat lehet benne csinálni, nem olyan, mint a hungry shark. :)
40 eurót nem biztos, hogy mindenkinek megér. Nekem igen, mert jól szórakozok vele. ;]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#212504) Czimby válasza oriic (#212481) üzenetére


Czimby
addikt

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#212505) Madoc válasza Czimby (#212504) üzenetére


Madoc
veterán

Igen és a ps4 fórumba is írták többen hogy megkapták.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#212506) Beniii06 válasza Madoc (#212505) üzenetére


Beniii06
őstag

Érdekes, nekem a store nem ezt mutatja, hanem továbbra is meg akarja velem vetetni, holott a season pass-t is megvettem korábban hozzá + behúztam az itt linkelt ingyenes kieg pakkot is:

Mivel úgy gondolom, cska a nevében van eltérés, tartalmilag nem, ezért nem fogok a supportnak írni külön, csak érdekesnek találom, hogy nem azt tapasztalom, amit a support állít.

"Got any other secret weapons?"

(#212507) Zoleee83 válasza RudY (#212491) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ordas nagy kamu! :DD

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#212508) Czimby válasza Beniii06 (#212506) üzenetére


Czimby
addikt

Én is megnéztem PC-n, a linkre kattintva a DLC-k oldala jön be :DDD
Szerintem még faragják a dolgot.
Valamit csak reszeltek a játékon is, ha full ugyanaz miért hívnák Def. Editionnek.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#212509) Beniii06 válasza Czimby (#212508) üzenetére


Beniii06
őstag

"Valamit csak reszeltek a játékon is, ha full ugyanaz miért hívnák Def. Editionnek"

Konzolon nem tudom mit csináltak, PC-n egy kicsivel jobbak lettek a textúrák/a fények, de ezen kívül inkább meg hatványozóttak a bugok is. Itt konzolom azért gondolom, hogy csak a neve változik, mert az alapjátékhoz ingyen volt a "Mafia III: DLC Content Pack" és az alapjáték mellé téve, már definitive-nek nevezhető. Ez kb olyan, mint amit a SoTR-el csináltak szerintem.

"Got any other secret weapons?"

(#212510) oriic válasza Czimby (#212504) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De a Def edition annyiban különbözik az alaptól, hogy a DLC-k benne vannak. Vagyis upgrade-elhetsz, ahogy oda is van írva, ergo megkapod a DLC-ket. (De nem lesz két különböző változatod a játékból (Mint PC-n)

Live-Die-Respawn

(#212511) TaRka94 válasza Beniii06 (#212509) üzenetére


TaRka94
senior tag

Javítottak a grafikán is. Elvileg 40 valamennyi gb lett.

(#212512) kmsnorbi


kmsnorbi
csendes tag

Kedves Xbox közösség. Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy ki lenne benne a következő dolgokban: kb 5-en összeállnánk venni 1 éves game passt és mindenki tudná használni, nem homenak beállítva a felhasználót. Játék inditasnal visszaváltani saját felhasználóra és már megy is a játék. Megosztva az összeget meg olcsóbb is. Már láttam ilyent működés közben is. Ha van kérdés ill. van érdeklődő, kérem jelezze. Köszönöm a figyelmet!

(#212513) NyMRooD válasza kmsnorbi (#212512) üzenetére


NyMRooD
őstag

Te most komolyan sajnálsz 300 Ft-ot havonta (de ha nem akciós akkor is olcsó kihozható)? A konzolra meg költöttél 50-130 ezer ft-ot, inkább add el, vegyél PC-t és torrentez. :W

u.i. Az ilyenekért nem vesz minket komoly piacnak egyik online szolgáltató sem.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#212514) vicces válasza kmsnorbi (#212512) üzenetére


vicces
addikt

szerintem olcsóbb lenne, ha 10-en vagy még inkább 20-an állnátok össze :((

:)

(#212515) Wesder válasza kmsnorbi (#212512) üzenetére


Wesder
félisten

Írhattad volna azt is hogy sok a havi 1000-1500ft és segítsünk màr összedobni. Senki sem fog làtatlanban kétes működésre beleadni ebbe egy forintot sem, nemhogy még öten.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212516) vg válasza NyMRooD (#212513) üzenetére


vg
addikt

Lehet 1 gépen játszanának 5en.

(#212517) Wesder válasza vg (#212516) üzenetére


Wesder
félisten

Még menjek is àt hozzà hogy jàtszhassak amibe beleadtam? Elgurult a gyógyszered? :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212518) vg válasza Wesder (#212517) üzenetére


vg
addikt

Fene tudja, lehet kamaszok. Nem tom, hogy ma amikor nincs giákmeló honnan a fenéből lenne egy mai gimisnek évi 20-25 ezer pénze erre. Amúgy én nem látok ebben olyan hatalmas katasztrófát, hogy "ilyenekért nem vesz minket komoly piacnak egyik online szolgáltató sem". Ez a 300 forintos havi dolog nem tom mi, bár sejtem, de ebben én inkább látok csalást.

(#212519) Wesder válasza vg (#212518) üzenetére


Wesder
félisten

Nincs benne csalàs mivel a Microsoft hivatalosan annyiért adja a GamePass Ultimate-et. (nem minden hónapban, de elég sűrűn)
A màsik meg minden meglévő előfizetésedet 1:1-ben konvertàlja. Ez sem csalàs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212520) Edgar2621 válasza kmsnorbi (#212512) üzenetére


Edgar2621
őstag

De ebben az esetben - ha jól tudom - ha másik 4 közül bármelyik belépne a GamePass-es fiókkal, akkor én nem tudnék már játszani, kidobna. Nyilván nem ez az egyetlen probléma ezzel a konstrukcióval, csak ezt így kezdésnek bedobom.

Vagy rosszul tudom?

Ha jól tudom akkor viszont: hol a számlaszám amire utalhatok? ;]

XO: Gollami26

(#212521) vg válasza Wesder (#212519) üzenetére


vg
addikt

Ja igen, de mindössze egy hónapot kapsz 300 forintért(azt is akkor, ha még nem volt soha ilyesmid), nem? Mi a titok, hogy én is megkapjam 300*12 összegért egy évre? Kérlek áruld el.

[ Szerkesztve ]

(#212522) l.skywalker válasza kmsnorbi (#212512) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem fog működni kettőnél több felhasználóval mert egy fiók csak egy helyen lehet belépve (+ a Home). Ha be akar lépni a következő "üzlettárs" akkor kilépteti a másik konzolról a Game Pass fiókot.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#212523) kmsnorbi válasza vicces (#212514) üzenetére


kmsnorbi
csendes tag

300 Ft csak 1 hónap a többi 3000. Ha megoldható ötöd áron és működik, akkor szerintem nem gáz. (Tudom nem teljesen ugyanaz de használt lemezes játék is cserélődik több kézben megfordul, nem tűnik etikátlannak, nem vagyunk egyformák) De persze megértelek téged is, nincs macera meg bizalom kell hozzá. Kíváncsi vagyok lenne-e jelentkező egyáltalán. Azért köszönöm, hogy írtál.

(#212524) kmsnorbi válasza Wesder (#212515) üzenetére


kmsnorbi
csendes tag

Jogos, érzem az iróniát is. :)

(#212525) Madoc válasza kmsnorbi (#212523) üzenetére


Madoc
veterán

13000ért lehet venni éves live goldot amit 300 forintért átkonvertál gamepass ultimate-re. Ergo havi 1100 forintért van live goldod meg gamepassod is. Ennél semmi nem jobb ajánlat senkinek.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#212526) kmsnorbi válasza vg (#212516) üzenetére


kmsnorbi
csendes tag

Működik, nem kétes dolog. Persze bizalom függő. Felajánlást nem szeretnék kérni köszönöm, csak érdekelne lenne e jelentkező, nem gondoltam ennyi ellenérzést vált ki, véleménye mindenkinek lehet ezt elfogadom.

(#212527) vg válasza Madoc (#212525) üzenetére


vg
addikt

De ezt 1szer lehet eljátszani, nem évente.

(#212528) l.skywalker válasza kmsnorbi (#212526) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Psszt. Nem fog menni 2-nél több emberrel csak ha beosztjátok ki mikor lép be.

Így már az is egyszerűbb ha csinálsz újabb és újabb szűz fiókot és arra aktíválod be újra és újra a 300-as GP-t

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#212529) kmsnorbi válasza vg (#212521) üzenetére


kmsnorbi
csendes tag

Csak a játék inditasnal kell belépve lenni, ha közben más használja akkor kiírja, hogy felhasználó kileptetve de a játék megy tovább(folyamatos belépés nem szükséges a játéknál). Próbáljátok ki egy ismerőssel, baráttal és látni fogjátok, nem varázslat.Ez más játékosnak is megismételheto

(#212530) kmsnorbi válasza kmsnorbi (#212526) üzenetére


kmsnorbi
csendes tag

Biztos jó ajánlat nem tagadom, nekem is megérné persze, viszont érdekel lenne e jelentkező vagy vessen el az ötletet csírájában.

(#212531) parandroid válasza vg (#212527) üzenetére


parandroid
nagyúr

Nagyjából mindig felajánlja, ha éppen nincs aktív gpu-d. Persze ez az MS jóindulata, de azóta ez megy, amióta bejött a gpu, mint szolgáltatás. Aztán lehet, hogy egy idő után ez nem lesz elérhető, akkor térjünk rá vissza akkor, hogy éppen mi az aktuálisan legkedvezőbb megoldás.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#212532) kmsnorbi válasza kmsnorbi (#212529) üzenetére


kmsnorbi
csendes tag

Kipróbált a dolog, nem írnék ha nem így lenne. Baráttal próbáld ki és tovább megy a játék ha belép a másik. Csak kérlek próbáld ki, h igazolj

(#212533) l.skywalker válasza kmsnorbi (#212532) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Kipróbáltad egynél több emberrel is aki nem volt a Home társad?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#212534) Madoc válasza vg (#212527) üzenetére


Madoc
veterán

Mert? Egy hete írtam hogy megcsináltam ujra. Többen írták hogy nekik is ment. 2 ember volt aki csak 4000ért tudta ujra átváltani.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#212535) Madoc válasza kmsnorbi (#212532) üzenetére


Madoc
veterán

Aha, egy multis játék nem léptet ki.... :D

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#212536) Wesder válasza Madoc (#212534) üzenetére


Wesder
félisten

Azért 17-ért is elég baràti 1 év GPU.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212537) Madoc válasza vg (#212521) üzenetére


Madoc
veterán

Leirtuk ezerszer, nem kötelező megcsinálni, hitetlenkedsz akkor engedd el. Nekünk megy ugy ahogy leirtam 2,5 éve.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#212538) Madoc válasza Wesder (#212536) üzenetére


Madoc
veterán

Ezt hiába mondod annak aki azt sem hiszi el hogy 4000-ért vagy akár 300-ért átkonvertál. :)

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#212539) kmsnorbi válasza Madoc (#212534) üzenetére


kmsnorbi
csendes tag

Egy felhasználó több gépen belépett és működött ez nem live csak game pass

(#212540) Madoc válasza l.skywalker (#212533) üzenetére


Madoc
veterán

Ha kipróbálta volna és megy akkor velük üzletelne én ugy gondolom :DDD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#212541) kmsnorbi válasza Wesder (#212536) üzenetére


kmsnorbi
csendes tag

Nem multi csak game pass és offline

(#212542) Madoc válasza kmsnorbi (#212539) üzenetére


Madoc
veterán

Amit én irtam az meg live+gamepass mindenkinek saját 1100ért.

Offline nem tudsz lenni ha homeolsz. Nem mennek a saját játékaid. Gamepass lehet megy.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#212543) kmsnorbi válasza kmsnorbi (#212541) üzenetére


kmsnorbi
csendes tag

Akkor vegyenek be engem is:)

(#212544) persil válasza kmsnorbi (#212526) üzenetére


persil
nagyúr

Lehet bunkosag, de annyira nem szokott zavarni, szoval leirom, de cserkeszbecsszo, hogy joszandekbol teszem.

Ha nincs 1100 forintod havonta egy hobbira, akkor a box egyszeruen nem neked valo.

Ez az oten osszeallunk meg netto hulyeseg. Ha van ot kozeli haverod, akkor csinaljatok, orom e' bodotta, de vadidegenektol ilyet kerdezni, egyszeruen hulyeseg.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#212545) Beniii06 válasza Madoc (#212534) üzenetére


Beniii06
őstag

Nemsokára nekem is lejár, majd megírom ide, hogy nekem is engedi-e újra a GPU összevonást/beadja a 300 Ft-os ajánlatot.

"Got any other secret weapons?"

(#212546) Bogyi007 válasza vicces (#212514) üzenetére


Bogyi007
veterán

És legyenek köztük ikrek is! Úgy még olcsóbb! :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#212547) NyMRooD válasza vg (#212518) üzenetére


NyMRooD
őstag

Pedig de, mert ha 5-en megcsinálják (ha meglehetne) akkor az MS pont négyel kevesebb előfizetőt látna Magyarországról, ha pedig sokan megcsinálják akkor még kevesebbet és persze lehet itt azzal jönni, hogy amúgy meg nem vennék meg, de ez egyrészt nem teljesen igaz mert úgy is lenne közülük olyan aki amúgy is megvenné, másrészt meg az Ms látná a csalást és szankcionálná, harmadrészt meg tovább erősödne az Ms-ben az, hogy kis piac a hazai, így mondjuk az xCloud-ot, majd csak nagyon sokára vezetnék be itthon, vagy bármilyen más szolgáltatásukat ami később jön (tehát mostani harmadik körös országok közül - ahol vagyunk sok cégnél - még hátrább kerülnénk). Szerintem azzal van a baj, hogy ilyenkor azt gondolja az ember, hogy ha én megcsinálom az nem gond, mert az csak egy ember a nagy - szemét - multi úgysem érzi meg (pedig nem csak te csinálod és ezért meg is érzi a multi). De már a múltkor is előjött valami trükközés a gp-vel, annak az volt a lényege, hogy valahogy vissza kapta a 300 ft-ot úgy, hogy vagy aktív maradt az előfizetés vagy a legvégén csinálta és újra előfizetett, na az ilyennek is biztos örül az Ms.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#212548) NyMRooD válasza kmsnorbi (#212543) üzenetére


NyMRooD
őstag

Miért a saját hozzászólásaidra válaszolgatsz, így teljesen követhetetlen, vagy a ph accountodon is 5 emberrel osztozol? :C

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#212549) Bogyi007 válasza kmsnorbi (#212543) üzenetére


Bogyi007
veterán

Írj Cryteknek őt biztosan fogja érdekelni...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#212550) kmsnorbi válasza Madoc (#212534) üzenetére


kmsnorbi
csendes tag

Igen próbáltam/próbáltuk és ment. Bejelentkezel és utána profilt váltasz a sajatodra. Ha más belép csak iirja, hogy xy kileptetve és megy tovább a game. Csak inditasnal lényeg a bejelentkezett acc.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.