Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96001) Vadernagyúr válasza oriic (#95999) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Én is úgy tudtam,hogy az pluszba van.. De kitudja,reméljük,nem lesz baja a gépnek és nem kell kipróbálnom :)

PSN: joskovagyok199

(#96002) Rage47 válasza oriic (#96000) üzenetére


Rage47
veterán

Én nagyon szerettem a ME-t, de nagyon hasonlít a DA:I-re, amit nagyon untam. Lehet várok pár review-t, mennyire sikerül unalmasra (repetitívre) az új ME.

[ Szerkesztve ]

(#96003) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Akit érdekel itt olvashat némi tippet, hogyan érdemes beállítani a kontrollert Project Cars-ban.

Nem lesz ettől olyan kezes, mint a Forza, de sokkal kezelhetőbb az alapbeállításnál, kevésebé rángatja idegbeteg módon a kormányt a legkisebb stick mozdulatokra.

(#96004) birorichard válasza oriic (#95999) üzenetére


birorichard
őstag

Bocs, hogy beleszólok, nem feltétlenül marketing a bolti garancia, hanem jogi kötelem. Attól függetlenül, hogy a gyártóhoz küldik (ez sok más terméknél is így van), te még élhetsz azzal a jogoddal, hogy a garanciális ügyintézést nem te bonyolítod, hanem a viszonteladó, ahol vetted a terméket. Az már az MS "személyes" jóindulata, hogy az üzletet megkerülve közvetlenül velük is felveheted a kapcsolatot.
Más gyártók általában a viszonteladóhoz irányítanak, ha velük van valami gond, pláne az 1 éves itthoni hatály lejártával szokott lenni (a bolt innentől kb leszarja, mi van a termékkel, ha jelezték, hogy a pl. 3 év gari az 1+2 gyártó, ha nem), hogy megkérik, küldd el a szervizükbe vagy adj egy címet, és küldenek egy cserepéldányt (utóbbi gyakori).

A boxnál maradva pedig az a plusz egy év garancia, amit a bolt pl. a gyártói 2 éven felül még bevállal (természetesen plusz pénzért) általában egy "sima" biztosítás vmelyik itthoni biztosítónál, akivel az üzlet kapcsolatban áll.

Amúgy Andromeda - szerintem egy dobozost megnézek majd, de várok vele 1-2 hetet, teszteket, fura érzésem van, illetve nincs az a must have hangulat. :/

[ Szerkesztve ]

(#96005) HF77 válasza oriic (#95997) üzenetére


HF77
őstag

valami ilyesmire gondoltam én is...tehát adhat a bolt pl 1 évet, de alapból MS az 2 évet ad rá!
ez nem volt teljesen ok számomra...bolt ad 1 évet de a MS 2-őt...akkor mi is van, de így már világos!

köszi

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#96006) oriic válasza birorichard (#96004) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"hanem jogi kötelem"

Igen erről megfeledkeztem. :R De tény, hogy egyes üzletek ajánlatai megtévesztőek tudnak lenni olyanoknak, akik nincsenek benne a részletekben.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#96007) birorichard válasza oriic (#96006) üzenetére


birorichard
őstag

Szerintem ők örülnének a legjobban, ha ennyit sem kéne vele foglalkozniuk. :DDD

(#96008) Bogyi007 válasza Stauffenberg (#96003) üzenetére


Bogyi007
veterán

Én ezt a videót kaptam erre a célra.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#96009) #91166208


#91166208
törölt tag

sziasztok. Szeretném megrendelni a Battlefield 1 játékot. Kérdésem: Mi van akkor ha külföldről rendelem meg, ebayről? BF1 .
Azért érdekes az árakat nézni. Itthon 20 ezer a játék , külföldön vagy 3 at tudok belőle venni.. vélemény?

(#96010) okibots válasza #91166208 (#96009) üzenetére


okibots
aktív tag

Szia!
Semmi hátrányod nem lenne belőle, maximum a nyelvi beállításokkal(némelyik nem tartalmaz pl. angol nyelvet).
De ahogy nézem az összes licitálós, ami jó árban van és még nem ért véget. Figyeld a szállítást is, pár helyen elég húzós: "$21.47 (approx. 6,237.65 HUF) International Priority Shipping to Hungary via the Global Shipping Program"

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#96011) pzstm válasza Rage47 (#96002) üzenetére


pzstm
titán

Ugyanigy vagyok vele...nagyon nagy fan voltam de valahogy vagy tul modern, vagy nem az igazi vagy nagyon oregszem...:(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#96012) bab1987


bab1987
tag

Sziasztok!

Tegnap megleptek egy Dobozos Rainbow Six Siege Gold editionnal. Fel is telepítettem. A problémám h lemez nélkül nem hajlandó elindulni. Blőd kérdés de lemezes játék csak lemezzel játszható? Eddig csak digitális tartalmaim voltak ezért kérdezem. :R

psn:balazsb1987

(#96013) Vadernagyúr válasza bab1987 (#96012) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Kell a lemez,de nem arról olvassa elvileg,csak az inditáshoz kell :)

PSN: joskovagyok199

(#96014) StLui válasza bab1987 (#96012) üzenetére


StLui
veterán

És akkor eladhatnád a lemezt és játszhatnád tovább?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#96015) Atomgeszi válasza bab1987 (#96012) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nem, nyugodtan feltelepíted, aztán eladod a lemezt. Így próbálnak segíteni a játékgyártók azoknak akik nem kívánják a digitális forradalmat támogatni.

;]

Persze, hogy csak lemezzel

(#96016) bab1987


bab1987
tag

Vettem az iróniát, köszönöm a válaszokat. :R

psn:balazsb1987

(#96017) #91166208 válasza okibots (#96010) üzenetére


#91166208
törölt tag

Rendben köszönöm , igyekszem figyelni ;)

(#96018) HF77 válasza Atomgeszi (#96015) üzenetére


HF77
őstag

sok ember pont azért jár ide fel hogy amiben nem biztos vagy bizonytalan, segítsenek neki..felesleges csesztetni..

aki mondjuk pc-ről vált konzolra, eshet simán ilyen hibába, mert ott régen(most nem tudom mi a módi)futott a game lemez nélkül is...

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#96019) okibots válasza HF77 (#96018) üzenetére


okibots
aktív tag

No Disc crack-kel ;)

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#96020) HF77 válasza okibots (#96019) üzenetére


HF77
őstag

nem...régen pc-s voltam..nem minden játék futott nélküle, de sok igen!!

igen, lehet hogy okosított lemezzel játszik valaki, de a rutin, hogy lemez nélkül fut, ugyan az! :K

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#96021) Atomgeszi válasza HF77 (#96018) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ez nem csesztetés volt, természetesen irónia... De szerintem ez egy annyira alap dolog, mint az, hogy az 1 hónapos EA Access elofizetes lejárta után is tudok - e játszani a játékokkal, amit csak bérlek addig.
De szmajl azért volt ott, Én is csak egy jót mosolyogtam a kérdésen :)

Szerintem ilyen, hogy lemez nélkül legálisan sosem volt.. Maximum valami Sparos Tyúkvadászat cd-n, ami 500Ft volt akcióban rágó mellé. :D De még lehet az is lemezzel ment.

[ Szerkesztve ]

(#96022) csabamigo válasza Atomgeszi (#96021) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Az 1hó EA acc.-ról jut eszembe!
Tavaly vettem még 1 hó accot,kipróbáltam több játékot is köztük a SW Battlefrontot is!Tegnap tudtam vele játszani úgy nincs EA accom és meg sem vettem!?A Battlefieldnél már kéri az accot!
Nem értem

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#96023) peter9228 válasza Atomgeszi (#96021) üzenetére


peter9228
aktív tag

Rengeteg féle módon meg lehetne oldani, hogy az eladott lemezes jatekokat ne lehessen elindítani. Szerintem az egyáltalán nem magától értetődő dolog az újoncok számára, hogy a konzolgyártók ezt még nem valósították meg. :)

(#96024) BalassaHUN válasza Blaise (#95990) üzenetére


BalassaHUN
csendes újonc

És interneten lehet valahol digitális ajándékkártya kódot? Vettem a cdkeys-en és nem engedi beváltani, csak megfelelő régióváltás után, de abban a régióban persze mások az árak és a kínálat.

Teljesen kiborít az xbox!

(#96025) Stauffenberg válasza okibots (#96019) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

PC-n ma már szinte nem létező dolog a klasszikus értelemben vett lemezes játék.

Mindent valamilyen online fiókhoz (Steam, Origin, Uplay, stb) kell kötni/aktiválni, így a lemeznek már nincs igazi szerepe, már a telepítéshez sem kell berakni.

Ez a kötelezően legyen a meghajtóban a lemez olyan 6-7 éve még talán elterjed volt, manapság egyáltalán nem. Veheted úgy is, hogy PC-n már csak digitális terjesztés van, ha van is lemezed, az csak egy telepítést megkönnyítő kiegészítő. Ezért eladhatatlan és nem számít, hogy a meghajtóban van-e.

(#96026) oriic válasza Stauffenberg (#96025) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Legújabb játékoknál már lemez sincs, csak letöltő kód a dobozban. Lásd Mass Effect Andromeda, ott is már csak kódot kapnak a vásárlók a boltban.

Live-Die-Respawn

(#96027) okibots válasza Stauffenberg (#96025) üzenetére


okibots
aktív tag

"aki mondjuk pc-ről vált konzolra, eshet simán ilyen hibába, mert ott régen(most nem tudom mi a módi)futott a game lemez nélkül is..."

Erre írtam, hogy régen nem futottak a PC-s játékok lemez nélkül, csak crack-kel. Tudom, hogy mostanában, hogy áll ez, többek között ezért is vagyok konzolos, mert nincsen szükségem a profilomon több 100 játékra.

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#96028) #91166208


#91166208
törölt tag

xbox one S-hez szeretnénk majd kinect-et.. maga a kinect szenzor 33k ,ehhez kell még adapter is ? Mert látom külön lehet vásárolni hozzá kinect adaptert ami 16k.. milyen játékokat ajánlotok hozzá?

(#96029) okibots válasza BalassaHUN (#96024) üzenetére


okibots
aktív tag

Itt egy: Ajándékkártya

peter9228: "Blőd kérdés de lemezes játék csak lemezzel játszható?" Erre írta a Atomgeszi, hogy kell a lemez hozzá. Nem arról volt szó, hogy a lemez továbbértékesítése után a vevő tudja e használni. A te meglátásod arra vonatkozna, nem pedig az alap kérdésre amire jött pár ironikus válasz.

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#96030) oriic válasza #91166208 (#96028) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

One S-hez kell külön adapter is, az külön van a Kinecttől. Így plusz költség.

Live-Die-Respawn

(#96031) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Küldhetné már a cdkeys a Halo kódomat.. :(((

Xr

(#96032) StLui válasza #91166208 (#96028) üzenetére


StLui
veterán

Jól meggondoltad ezt? ennyi pénzt egy kukázott cuccba?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#96033) oriic válasza Hunt3r22 (#96031) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Alap kiadást vettél? (HW2?) Holnap küldik elvileg.

Live-Die-Respawn

(#96034) Hunt3r22 válasza oriic (#96033) üzenetére


Hunt3r22
őstag

:K

Extra nem ér annyival többet. Meglátom hogyan muzsikál a játék, majd akkor eldöntöm kell-e dlc vagy sem.

Xr

(#96035) gduck válasza peter9228 (#96023) üzenetére


gduck
addikt

Akkor mondjál egyet az aktivációs kulcson kívül ;)

[ Szerkesztve ]

(#96036) Chumlee


Chumlee
senior tag

[link]
Érdekes egy tárca :DD

(#96037) #91166208 válasza StLui (#96032) üzenetére


#91166208
törölt tag

Hát inkább rátok hallgatok. Akkor nem ruházok be rá!!! Köszi

(#96038) Geradossz


Geradossz
aktív tag

NBA 2K17 és a Rocket league az most teljesen az enyém? Látom őket az én játékaimnál de nem értem miért. Köszi a választ előre is!

(#96039) bLaCkDoGoNe válasza Geradossz (#96038) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

:O

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#96040) okibots válasza Geradossz (#96038) üzenetére


okibots
aktív tag

Nem, ingyenes próba van/volt. Nem tudom meddig tartanak/tartottak :)

Chumlee Iszonyatosan undorító egy darab :DDD Amiről mintázták kevésbe ;]

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#96041) Nagymelák


Nagymelák
aktív tag

Sziasztok!
Amatőr kérdésem lenne,és tudom nem is idevaló a megvásárolt lapokat Fifa 17-ben pl,szerződések,hol lehet hozzáadni a játékoshoz?Már mindenhol kerestem de képtelen vagyok rájönni.

Köszönöm

(#96042) oriic válasza Chumlee (#96036) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez még nekem sem tetszik. :O

Live-Die-Respawn

(#96043) akooos válasza Nagymelák (#96041) üzenetére


akooos
veterán

FUT meccs előtt a csapatválasztásnál a kívánt játékosra X-et nyomva Consumable menüpontban tudod hozzáadni.

(#96044) Chumlee válasza oriic (#96042) üzenetére


Chumlee
senior tag

Nekem se csak szimplán érdekes ,gondoltam hát ha akadt valaki akinek még ilyen rondán is tetszik :))

(#96045) peter9228 válasza gduck (#96035) üzenetére


peter9228
aktív tag

Egyéni ID minden lemezre, és ha másik konzolba kerül a lemez, letiltja az előző konzolon az indítását.

(#96046) mukibuci válasza peter9228 (#96045) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a sorozatgyártásnak pedig pont az a legjobb tulajdonsága, hogy minden termék egyedi?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#96047) Timer válasza mukibuci (#96046) üzenetére


Timer
veterán

Ráadásul ez magával vonná azt is, hogy offline nem indulna többé semmi, hiszen az ID-t vissza is kellene ellenőrizni.

[ Szerkesztve ]

(#96048) #91166208


#91166208
törölt tag

Sziasztok. 500GB XONE S konzol 80k ért zsír új az jó ár ? De nincs hozza játék! Meg ketto kérdés, ha kevésnek bizonyul az 500 gb akkor milyen merevlemezt tudok hozzakotni? Tudtok esetleg linkelni nekem egy hdd-t ? Használt jatek honnan és kitől ? Vagy csak simán jofogas és Vatera ? Koszi

[ Szerkesztve ]

(#96049) Rage47 válasza #91166208 (#96048) üzenetére


Rage47
veterán

Legalább 256 GB-osnak kell lennie
USB 3.0-kapcsolattal kell csatlakoznia

Használt játék itt hardveraprón is jó.

(#96050) #91166208 válasza Rage47 (#96049) üzenetére


#91166208
törölt tag

Köszönöm :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.