Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#192001) sumi4623


sumi4623
tag

Sziasztk! Hol erdemes most live elofizetest venni?

(#192002) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Lesz a Star Wars Jedi: Fallen Order-hez is 10 órás EA Access Trial [link] (német)

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#192003) eL Geri válasza l.skywalker (#192002) üzenetére


eL Geri
őstag

Vááá, pont lesz még az egyhavi előfizetésemből. De hogy időm hogy lesz erre, úgy hogy az Anthem-be is belekeztem?! :(

(#192004) AMD Power


AMD Power
titán

Az letezhet,hogy PC magyar a Nautica Xboxon viszont nincs rajta Magyar nyelv? :F

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#192005) Wesder válasza AMD Power (#192004) üzenetére


Wesder
félisten

Ott is kell lennie szerintem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#192006) AMD Power válasza Wesder (#192005) üzenetére


AMD Power
titán

En is igy gondolom. Angulol szinte eselytelen nekem a jatek vele. 10 ora alatt ott tartok vele mint mas 2 ora alatt. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#192007) icemad válasza AMD Power (#192004) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Van benne. Ha jól emlékszem a beállítások között van. Este tudom megnézni pontosan.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#192008) AMD Power válasza icemad (#192007) üzenetére


AMD Power
titán

Este en is ranezek. Amugy se egyszeru egy jatek,igy meg angolul meg durvabb. Amugy aki szereti az ilyen jellegu jatekokat, annak ez jo buli lehet.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#192009) Exian


Exian
őstag

Azt tudja e valaki, hogy ez a TV tudja e rendesen a box-szal a 4K-t? Lehet, hogy tudom erre cserélni ezt a kávéfőzőt.

[ Szerkesztve ]

(#192010) jannid válasza Exian (#192009) üzenetére


jannid
senior tag

Tudja, ilyenem van. Ha gondolod megnézheted nálam milyen képe van, X-el használom.

RudY: Én NAVON-ra tippelek :D

[ Szerkesztve ]

(#192011) RudY válasza Exian (#192009) üzenetére


RudY
addikt

Régebben volt HD ready készülék, de 4K ready nem igazán...áruld már el (legalább súgd meg privátban), hogy milyen az a kávéfőzős tv? Nekem a Szarvasi ugrik be, de nyilván nem az. :DDD

(#192012) persil válasza eL Geri (#192003) üzenetére


persil
nagyúr

Egyszerű. Az anthem egy gagyi, félre kell dobni. :)
Máris van időd kiprobálni a dzsedájt. :U

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#192013) Exian válasza RudY (#192011) üzenetére


Exian
őstag

Dyras! :DDD

Dyras BL-4319EUDTS 43" 4K Ultra HD LED Tv

[ Szerkesztve ]

(#192014) RudY válasza Exian (#192013) üzenetére


RudY
addikt

Nincs ezzel nagy gáz, vegyél egy normális HDMI kábelt (2.0a/b megfelelőt), ha nincs meg a gyári és teszteld azzal minden aljzatban (dugdosás inkább kikapcsolt állapotban). Nincs vesztenivalód, ha lecseréled a TV-t egy jó kábelre akkor is szükséged lesz.

[ Szerkesztve ]

(#192015) Exian válasza RudY (#192014) üzenetére


Exian
őstag

Lehet, de simán lehet, hogy nem tudja a 60Hz-t, akkor meg lehet bármilyen kábel.

De mindegy, éppen itt vagyok a boltban, 7e Ft ráfizetéssel vihető az említett Samu, akkor gondolom nincs miről beszélni.

(#192016) RudY válasza Exian (#192015) üzenetére


RudY
addikt

Oxi, de akkor is vegyél normális kábelt. :DDD

(#192017) myckey válasza l.skywalker (#192002) üzenetére


myckey
veterán

EA "emberei" azt mondják, hogy nem lesz hozzáférés a hivatalos start előtt, senkinek sem.

Tegnapi és mai üzenetek is vannak ez ügyben.
Tegnap más oldalon cikk is jelent meg erről.

Állítólag problémás ez az üzenet, vagy csak a hivatalos start utánra vonatkozik.

Figyelgetem még.....

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#192018) myckey válasza myckey (#192017) üzenetére


myckey
veterán

Ez alapján mondom a fentieket.... ;)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#192019) Exian válasza RudY (#192016) üzenetére


Exian
őstag

Meg fogom nézni a kábelt, bár nagyon valószínű, hogy a gyári kábele volt még is csak.

Megtörtént amúgy a TV csere, azért ez a Samsung több szempontból nyilván korrektebb darab, mint az a kávéfőző :DDD Viszont teljesen elképedtem, nem gondoltam, hogy tudnak egy műszaki boltban ennyire korrektek lenni. Szó nélkül cserélték, miután elsírtam a kínjaimat (4K nem megy, műsorinfók nem mennek (az sem ment tényleg), plusz voltak megjelenítési hibái, fekete/sötét részeknél zöldes-kékes foltok). Plusz még adtak 10.800 Ft kedvezményt is :)

Köszi akkor mindenkinek, úgy tűnik rendeződik a TV + 4K kérdés, azért ez a Samu megnyugtatóbb érzés lesz, most már azért csak-csak izgat, hogy milyen lesz 4K-ban, mert a korábbi TV csak FHD-t tudott, a projektor meg bár hatalmas kép, de csak HD.

jannid: "Tudja, ilyenem van. Ha gondolod megnézheted nálam milyen képe van, X-el használom."

Köszi a felajánlást, este már a sajátomon próbálhatom :D

[ Szerkesztve ]

(#192020) bulikavagyok válasza Madoc (#191891) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Melyik ez a tesztprogram? Bár ma nem biztos, h gép elé kerülök, de szeretném majd letesztelni. :R
Most vetem át az enyémet, első ránézésre rendben van. Tetszik. Az egész csomagból a mellékelt USB Type-C kábel jön be a legjobban. :D

(#192021) Madoc válasza bulikavagyok (#192020) üzenetére


Madoc
veterán

ez

Ugyanilyen kábel van az 1-hez is csak ugye az micro usb.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#192022) icemad válasza Madoc (#192021) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ez mivel tud többet, mint a gyári beépített?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#192023) bulikavagyok válasza Madoc (#192021) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszi, ránézek amint lehet.
Nekem az első Elite kimaradt.

(#192024) Madoc válasza icemad (#192022) üzenetére


Madoc
veterán

Előbb volt ez.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#192025) icemad válasza Madoc (#192024) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ja. :D

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#192026) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Sziasztok!
A közeljövőben szeretnék venni egy új XONE kontrollert PC-hez, mert a mostaninál sajnos elég rossz az RB gomb, gyakorlatilag mindig beragad, használható, de nagyon bosszantó. Nem konkrétan ragad be, inkább szorul, meg nem is kattan a nyomásra, mint ahogy kellene. Egyszer már szétszedtem, kitisztítottam, próbáltam helyrehozni, de továbbra sem jó.
A kérdésem az, hogy melyik típust érdemes venni, illetve hol nézzem? Szoktak black friday idején nagyobb akciók lenni? Az fontos, hogy bár van reciever-em, de jobban szeretem kábellel, mert párszor már megtréfált a vezeték nélküli kapcsolat...
Köszönöm! :R

(#192027) icemad válasza Kristof_94 (#192026) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én mindenképpen várnék Black Fridayre.
Gondolom az alap kontrollerről van szó, nem az új eliteről. 8-10 körül voltak tavaly, ha jól emlékszem. (ritkán van évközben is ilyen akció)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#192028) Wesder válasza Kristof_94 (#192026) üzenetére


Wesder
félisten

Ha kàbeles a fontos akkor tökmindegy + egy mUSB kàbel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#192029) akooos válasza Kristof_94 (#192026) üzenetére


akooos
veterán

Szokott lenni persze. Kábeles helyett az új generációs (One S-től felfele) már sokkal megbízhatóbb :)) Fifa ragehez meg kb mindegy, hogy mit teszel tönkre, nem? ;]

(#192030) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Köszi, akkor szerintem várok!
Amúgy ha az RT-t lenyomom, akkor normálisabban működik az RB, szóval tuti szorul úgy is. De sajnos tavaly nyáron már így kaptam vissza a hivatalos MS szervizből... :C

(#192031) MrPeekaboo válasza Kristof_94 (#192026) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Ha már van vagy váltasz ki Konzolvilág MasterCard-ot, akkor azzal fizetve a készlet erejéig vagy év végéig 9900 Ft egy XO fekete wireless controller kábellal. Egyébként van éves gold is ugyanannyiért.

(#192032) persil válasza MrPeekaboo (#192031) üzenetére


persil
nagyúr

"Ha már van vagy váltasz ki Konzolvilág MasterCard-ot, akkor azzal fizetve a készlet erejéig vagy év végéig 9900 Ft egy XO fekete wireless controller kábellal."
Errol irnal pontosabban, ha megkerlek? O.o

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#192033) Madoc válasza persil (#192032) üzenetére


Madoc
veterán

Október 22ig tartott az akció. Már nem érvényes.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#192034) Madoc válasza Madoc (#192033) üzenetére


Madoc
veterán

Bocs mégis van egy ujabb akció. legalul

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#192035) Wesder


Wesder
félisten

Nagyon viszket a tenyerem egy Elite v2-re, màr csak a kisebb és erősebb pedàlok miatt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#192036) Madoc válasza Wesder (#192035) üzenetére


Madoc
veterán

Nem erősebbek semmivel. Kisebbek de annyival hogy használatakor észre sem vettem tehát maradtak.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#192037) Def26 válasza Madoc (#192036) üzenetére


Def26
félisten

Súlyra egyébként változott?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#192038) Wesder válasza Madoc (#192036) üzenetére


Wesder
félisten

Hülyeséket írtam. Nem erősebb, hanem egy cseppet nehezebb lenyomni. Az egyik tesztben írtàk, talàn Kotaku volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#192039) Madoc válasza Def26 (#192037) üzenetére


Madoc
veterán

Könnyebb lett maga a kontroller. Az 1 ceruza akkuval nehezebb mint ez a beépítettel. Mérni nem mértem mennyivel, de lehet holnap megmérem.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#192040) persil válasza Madoc (#192034) üzenetére


persil
nagyúr

Koszi! :)
Iszonyat jol nez ki, mar csak ezert is kell egy! :D
Es "szoktak" lenni akciok ezzel, vagy a kontrolleres tema volt az egyetlen alkalom? Igazabol vennek is egyet, ha most is lehetne.

Szrk.: Most nezem ott vannak alul az akciok, nem szoltam semmit! :)
Figyelmetlenseg lvl 9000.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#192041) Madoc válasza persil (#192040) üzenetére


Madoc
veterán

Szokott lenni. Én a fiaimnak vettem 1- 1 kártyát, ezen kapják a zsebpénzüket. Bemész kérsz egyet, feltöltöd ott helyben vagy az appon keresztül, és megveszed vele a kontrollert.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#192042) persil válasza Madoc (#192041) üzenetére


persil
nagyúr

Nagyon fasza, koszonom az infot, ha nem irjatok, nem is tudok rola. :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#192043) Gebriel válasza Madoc (#192034) üzenetére


Gebriel
veterán

Igénylek egy ilyen kártyát, akciósan megveszem ami kell utána dobom a kártyát. Ennek mi értelme :F Mármint az akciót a kártyához kötni?

(#192044) Madoc válasza Gebriel (#192043) üzenetére


Madoc
veterán

Én honnan tudjam? Nem én akciózom én csak segítettem.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#192045) parandroid válasza Gebriel (#192043) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha már van, hátha használod. Ha már használod, hátha lemész minuszba. Ha lementél minuszba, fizeted a kamatot. Na, onnét buli a banknak. Minden hitelkártya így működik. Felénk óvatosabbak azért a népek, amcsik mindent hitelkártyával vesznek, aztán nem győznek törleszteni. Felénk inkább a személyi kölcsön megy. Na, ez kb ugyanaz, csak nem kell mindig eljátszani az igénylést, meg a hitelbírálatot.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#192046) persil válasza Gebriel (#192043) üzenetére


persil
nagyúr

Valszeg azert, mert mint mindent, minden shop, ok is fillerekert szerzik be a szajret, igy tehat akcioval egyutt is van rajta olyan hasznuk, hogy megerje, a felhasznalok 99%-nak pedig sanszosan tobb esze van annal, hogy "dobja a kartyat" igy maskor is a konzolvilagnal vasarolnak majd. A visszatero vasarlo pedig mindig ertekesebb a boltoknak, mint az egyszeri fizeto.

Plusz, amit fentebb peterkeT is vazolt, a banki mulatsag sem elhanyagolhato tenyezo.(bar sztem sem hitel jellegu egyaltalan.)

Mondjuk ez annyibol jobb, mint a kolcsonok, hogy erre te teszel penzt, amennyit akarsz. Madoc megoldasa pl kifejezetten jopofa, hogy a sracoknak erre teszi a zsebpenzt, aztan koltik, amig el nem fogy rola.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#192047) Madoc válasza parandroid (#192045) üzenetére


Madoc
veterán

Olvass mielőtt írsz. Ez nem hitelkártya. Csak a feltöltött összegig tudod használni.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#192048) mike1334 válasza Madoc (#192041) üzenetére


mike1334
veterán

Lehet vele neten fizetni? Mert akkor kvázi feltöltős, neten fizetős kártyának jó lenne...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#192049) #81556480


#81556480
törölt tag

Hol találom az xboxal készített képeket pontosan?
Azaz az xbox .com-on a profil alatt látok párat de egy idő után nem tölt be többet. régieket merre találom ?

(#192050) Bogyi007 válasza Exian (#192009) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nekem 1 évvel korábbi szériás tévém van (UE50MU6122 - az NU7 és az idei RU7-es szériák a korábii MU6-os sorozattal egyeznek meg) és tudja rendesen igen.

Ilyen Konzolvilágos Mastercardom van már augusztus óta. Megcsináltam a komplett regisztrációt és onnantól teljeskörű MC-nak használatos. Aliexpressről is vásárlok vele, de pl Online számlákat is tudok fizetni (Vodafone, telekom), a konzolokhoz is beállítható fizetőeszköznek és ha az applikációt is használja a User akkor kap mellé Virtuális Mastercardot is hozzá...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.