Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63001) misiizsai válasza Jovanny2 (#62947) üzenetére


misiizsai
tag

Nekem amcsiból származik a One.De 2016.november 6 ig garanciális.2014.november 7.vásárolta barátom.Mondjuk én regisztráltam be elsőnek..

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#63002) oriic válasza adrian94 (#63000) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#63003) Mankó válasza oriic (#63002) üzenetére


Mankó
veterán

Home társ felrakta a demoját boxra, akkor gondolom full játék is lesz.

(#63004) pelenka35


pelenka35
őstag

Mai akció??

Gamertag:Rob3rt75

(#63005) Bogyi007 válasza Def26 (#62986) üzenetére


Bogyi007
veterán

"Wp telefonokkal is csak a gond van"

Mesélj még...
Vagy nem volt még Lagdroidod?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#63006) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Vezetékes Xbox one kontrollert szeretnék venni asztali Pc-hez. Nézegettem a külföldi kínálatot:[link]
[link]

Ránézésre vannak különbségek a "gyári" xbox one kontrollerhez képest!
Volt már valakinek tapasztalata ilyen kontrollerrel? Mennyi ajánlott?
Támogatja a játékokhoz szükséges szabványokat?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#63007) Blaise válasza Predator2 (#63006) üzenetére


Blaise
veterán

Szerintem elég rusnyák, még festés nélkül is, ennyi pénzért inkább gyárit vegyél. A linkelt odalon nézd meg az értékeléseket, elég negatívak:

"This controller is very bad quality" stb.

[ Szerkesztve ]

(#63008) Mankó válasza tunkiih (#62934) üzenetére


Mankó
veterán

Közben eszembe jutott még egy lehetséges megoldás.
3 profil esetén tegyük fel a 3. profilon van minden játék, ő nem homol senkivel mert minek. A 2.profil home-olja a 3.-at, az elso pedig a 2.-at. Így mindenkinek meg van minden játék és egyszerre csak 2 ember van egymással kapcsolatban.
Ebben a verzióban már azért több vitamin van. Jöhetnek a vélemények!

(#63009) oriic válasza pelenka35 (#63004) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincsa mai akció, lejárt a napi sale ideje.

Live-Die-Respawn

(#63010) kiskeke94


kiskeke94
tag

Sracok valaki pls egy gyors segitseget. Feltoltottem 16 ezerrel az accountomat mivel szeretnem megvenni a gta v-t. Ha megkeresem storeban kivan irva hogy 14600. De alatta van ket bundle hogy bundle containing this item. De ha azokra ramegyek kulon akkor az egyik 18 a masik 14900. Most akkor ez hogy van. Vagy ha siman leszedem a 14600 ft-ost akkor az tartalmazza ezeket?

kiskeke94 felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a régi HardverApró fórumon.

(#63011) oriic válasza Predator2 (#63006) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalos licence-el rendelkező kontrollerek ezek, csak kinézetben mások, meg hogy kábelesek. Simán működnek ugyanúgy mint gyáriak.

Live-Die-Respawn

(#63012) Predator2 válasza Blaise (#63007) üzenetére


Predator2
addikt

Blaise

A szépségük nálam eléggé másodlagos.
" ennyi pénzért inkább gyárit vegyél" Hol lehet ennyi pénzért gyárit venni, vagy kérdezhetem úgy is, hol tudok a legolcsóbban vezetékes xbox one kontrollerhez jutni?

orichalcos

Mármint ezeket is Microsoft gyártja? Vagy csak engedélyt adott egy másik cégnek a gyártásra?

:R

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#63013) oriic válasza Predator2 (#63012) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem az MS gyártja őket, csak van engedélyük hozzá, tehát nem kínai kacatról van szó.

Live-Die-Respawn

(#63014) kiskeke94


kiskeke94
tag

Egy uj kerdes. A Gta V-ben a cash cardot a sima jatekban is vagy csak az online jatek reszenel tudom felhasznalni? :R

kiskeke94 felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a régi HardverApró fórumon.

(#63015) Blaise válasza Predator2 (#63012) üzenetére


Blaise
veterán

Nincs kifejezetten vezetékes kontroller, van a vezeték nélküli sima, ahhoz bármilyen standard micro usb kábel tökéletes, amivel rá tudod kötni a gépre.

(#63016) Teko001 válasza kiskeke94 (#63010) üzenetére


Teko001
őstag

Nem. GTA-ból van 2 vagy 3 bundle (régiótól függően). Ezekben megkapod az alapjátékot, és bundletől függően x mennyiségű virtuális pénzt. De ha nem akarod, akkor megveheted a játékot is önmagában, ekkor nem jár hozzá semmi. Előfordulhat, hogy a játék drágább, mint a bundle (pedig mindkettő akciós), vagy csak kicsivel drágább a bundle.

Szerk: Ha jól tudom online tudod felhasználni.

[ Szerkesztve ]

(#63017) Predator2 válasza oriic (#63013) üzenetére


Predator2
addikt

Értem köszönöm!

Ha gyári változat, akkor azt honnan lehet a legolcsóbban beszerezni?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#63018) oriic válasza Blaise (#63015) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A linkelt kontrollerek gyárilag kábelesek, anélkül nem is működnek.

#63019) Blaise

Továbbra sem utángyártott, a licence miatt csk a külseje más, belül ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#63019) Blaise válasza oriic (#63018) üzenetére


Blaise
veterán

Én a gyárira írtam, ilyen utángyártott hulladékokkal nem foglalkozok ;]

(#63020) Teko001 válasza Predator2 (#63017) üzenetére


Teko001
őstag

Mindenképp kontrollert szeretnél, vagy elég adapter is? Ha jól emlékszem 7k körül van a vezeték nélküli adapter PC-hez, és akkor kábel se kell. Itthon a hivatalos kontrollerek olyan 16k körül kezdődnek

(#63021) L_YKing válasza hackeeeee (#62999) üzenetére


L_YKing
addikt

Rainbow kozben eleg surun csinalja... Probalok partybol game invet de nem tudom mert akad.. Lehet lesz egy ujratelepites.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#63022) axlfsi


axlfsi
veterán

Mótvá?
A thinner Xbox One may be coming in 2016

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#63023) kiskeke94 válasza Teko001 (#63016) üzenetére


kiskeke94
tag

Koszi Teko. A simanal maradtam. Olcsobb is a cash cardra meg nincs szuksegem mert nem online-zom. :R

kiskeke94 felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a régi HardverApró fórumon.

(#63024) Def26 válasza axlfsi (#63022) üzenetére


Def26
félisten

Jöhetne egy cikk róla ph -ra is. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#63025) Mankó válasza Def26 (#63024) üzenetére


Mankó
veterán

+1

(#63026) Jovanny2 válasza misiizsai (#63001) üzenetére


Jovanny2
őstag

Természetesen garanciális, de ha jól tudom az USA gépek EU-s gariztatásakor az MS felszámol valami kezelési költséget. De a többiek majd kijavítanak, ha nem igaz.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#63027) oriic válasza axlfsi (#63022) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már lefutottuk ezeket a köröket, nem jön. Amúgy is nem egy vékonyabb gépről volt szó, hanem egy kisebb gépről, amely az Apple TV ellenfele lenne, Windows Store-os játékokkal. (Nem Xbox Live-os játékokkal)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#63028) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Hányszáz óra megszokni a halo 5-ben a célzást ? :W

(#63029) Predator2 válasza Teko001 (#63020) üzenetére


Predator2
addikt

Kontroller kellene!

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#63030) Def26 válasza JackFeryll (#63028) üzenetére


Def26
félisten

Pár single játékot vigyél végig. Megszokod majd, olyan ez mint a biciklizés.
Ne multiban próbálkozz.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#63031) Worang


Worang
csendes tag

Összefoglalóban nem találtam konkrét leírást, neten meg nagyon sok fajta véleményt lehet olvasni
Kinect szenzor távolságával kapcsolatban. Így aki rendelkezik vele és lenne olyan kedves leírhatná
a személyes véleményét, hogy kb mennyi hely is kell neki valójában . Mi az a minimum amitől használható.
Panelben lakom és max 2.5 M távolság ami nálam lenne hely de inkább 2.30 M . Ha lenne kedves valaki letesztelné nekem akár újra konfiggal hogy mennyinél használható :) Esetleg be kerülhetne összefoglalóba is ha valaki Részletes tesztet csinál :) Köszi előre is !

Steam: worang / Xbox One: Worcsi

(#63032) JackFeryll válasza Def26 (#63030) üzenetére


JackFeryll
őstag

Megvolt. Halo 5 single is megvolt. Amúgy most átállítottam 1-es érzékenységre és végre tudok nagyjából célozni, csak szűk helyeken lassan fordul.

(#63033) oriic válasza JackFeryll (#63032) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem nagyon lassú az egyes. Minimum 3-4-es beállításon próbáld, kezdőknek az jó lehet. Multiban mi 4-5-ös érzékenységen játszunk.

Live-Die-Respawn

(#63034) JackFeryll válasza oriic (#63033) üzenetére


JackFeryll
őstag

3-4-esen próbálgattam néhány órát, de úgy nekem spray and pray a célzás. Ti esetleg használtok kontrolfreek-et vagy valami hasonlót a nagyobb precizitásért ?

(#63035) godzsy2 válasza JackFeryll (#63034) üzenetére


godzsy2
senior tag

Ha a Haloban is van aim assist, akkor azt mindenképp kapcsold be. :D
A kontrollfreek pedig még dob az érzékenységen. Az a 3-4-es kontrolfreekkel 5-6-7-esnek tűnne.

(#63036) oriic válasza JackFeryll (#63034) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Semmit. Megszokás kérdése az egész.

Live-Die-Respawn

(#63037) hackeeeee válasza JackFeryll (#63028) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem pár óra singleplayer, és egy kis halo 4 elég volt.

Véleményem szubjektív...

(#63038) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Köszönöm, akkor csak igyekszem majd megszokni.

(#63039) axlfsi válasza oriic (#63027) üzenetére


axlfsi
veterán

Jolvanno! :) Ez egy ujabb-mai cikk, gondoltam ismet nekifutunk, hatha... :D

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#63040) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

Sziasztok!

December 13-án megvettem digitálisan a Gears of War Ultimate Editiont, ami után elvileg december 31-ig Live üzenetben meg kellett volna kapnom a többi GoW 1-3 részek aktiváló kódjait. A játékkal játszottam úgy, hogy online volt az Xbox (a singlet majdnem végigjátszottam már, multiplayerben is lenyomtam néhány nem ranked meccset).
Eddig semmi kódot nem kaptam. Valami tipp? Érdemes a supportot megkeresni vagy várjak még? Van még valaki aki hetek óta nem kapott semmit? :( :F

Egy tippem van még ami bezavarhatott, az a homeolás. Le vagyok homeolva valakivel, de ha ez nem okozhat bajt, akkor nem tudom mi a helyzet. (Home társam sem kapta meg üzenetben a kódokat) :F

Előre is köszönöm a tippeket! :R

[ Szerkesztve ]

(#63041) Mukih válasza Sidorovich (#63040) üzenetére


Mukih
tag

Fórumon azt írták, hogy Január elején fogják kiküldeni a kódokat (gondolom akkor jövőhéten vagy legkésőbb utána való héten meg kéne kapnunk).

Xbox One Gamertag: Daltos96 , PSN: Daltos_96, Battletag: Daltos#2323

(#63042) Sidorovich válasza Mukih (#63041) üzenetére


Sidorovich
senior tag

Köszönöm az infót, próbáltam én is utánajárni, de azon kívül, hogy találtam 1-2 sorstársat, nem tudtam meg többet. :R Remélem így lesz. :)

(#63043) misiizsai válasza Jovanny2 (#63026) üzenetére


misiizsai
tag

Gondolom ha számolnak is fel akkor nem olyan sokat. Nekem még anno a Support azt mondta amerikában 1 év garancia van rá.Mikor regisztráltam meg is lepődtem hogy még is csak 2 van rá.Szóval még ott se voltak eléggé tájékozódva..:/

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#63044) Rage47


Rage47
veterán

EA Access home share-nél a tarsamnak az en EA accountommal kell belépni hogy működjön neki?

(#63045) misiizsai válasza Jovanny2 (#63026) üzenetére


misiizsai
tag

Megnéztem még egyszer MS oldalán.Igazad volt! 100 EUR a honosítás.

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#63046) kelzsoca válasza Rage47 (#63044) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem kell belépni, a home társad a vault-ban lévő játékokat le tudja tölteni, és tud velük játszani.

ui: amennyiben nála nem jelenik meg egy játék sem, a store-ban keresővel rá kell keresni az adott játékra.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#63047) Rage47 válasza kelzsoca (#63046) üzenetére


Rage47
veterán

en azt olvastam hogy a vaultban kene installalnia

Amúgy próbálta ma a storeban rakeresve es azt írta ki hogy 28€ a játék :(
de lehet rosszra keresett, holnap tisztázzuk, köszi

[ Szerkesztve ]

(#63048) Jovanny2 válasza Rage47 (#63047) üzenetére


Jovanny2
őstag

Kelzsoca írja jól, a store-ból kell töltenie, úgy ingyenes.

@misiizsai: az azért nem gyenge, több, mint 30k. Inkább ne legyen rá szükség... :(

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#63049) misiizsai válasza Jovanny2 (#63048) üzenetére


misiizsai
tag

Remélem is hogy nem lesz rá szükség.Ahogy olvastam kevés szerencsére a hibás darab és reménykedem is hogy nem lesz szervízre szükségem..Amúgy nem értem MS miért nem olyan mint az Apple ilyen szempontból..Ott bárhol is adod be az eszközt a szervízbe nem számolnak fel semmit..

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#63050) axlfsi


axlfsi
veterán

Biztos sokatoknak van mar home tarsa, de mindig jonnek ujak, ahogy en is! :) Szoval, ezennel "meghirdetem" magam en is :DDD

Ami van:
- egy ev Live Gold
- egy ev EA Access
- Assassin's Creed Chronicles: China
es egyelore par Gold jatek. Ezen felul - en balga, lemezesen - megvettem mar ket jatekot, ami home szempontjabol ugye mar nem jatszik, de azert leirom, hiszen ezeket mar elektronikusan biztos nem fogom megvenni (Witcher 3 es Dying Light).

Reszemrol egyaltalan nem surgos, boven elvagyunk egyelore ezekkel (ket lanyom, es en toljuk), de terveink szerint 2-4 havonta biztosan beruhazunk majd AAA jatekokra is.

Ami majd erdekelhet minket (idovel/mar most), azaz homepartnerre avanzsalhat: Fallout 4, AC Syndicate es kiegeszitoi (esetleg meg Unity is), kesobb pedig: Dying Light: The Following, This War of Mine: The Little Ones, Doom ;] Dishonored 2 - ezekbol/ezeket akar kozosen is megvehetjuk termeszetesen. Hasonlo mufajban valogatunk majd a jovoben is, legalabbis sport jatekok velhetoen kilove (NHL, NBA, UFC, FIFA, WWE, PES esatobbi :) ).

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.