Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#213651) oriic válasza l.skywalker (#213650) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meg min :DDD dig a fraszt hozod ram ezzel a karakterrel :D

Live-Die-Respawn

(#213652) persil válasza oriic (#213651) üzenetére


persil
nagyúr

Pedig zsenialis az a film, ha minden aprosagra odafigyelsz es erted a "szimbolikakat" benne. :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#213653) Muerte68 válasza persil (#213652) üzenetére


Muerte68
addikt

Ez konkrétan melyik film?

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#213654) l.skywalker válasza Muerte68 (#213653) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A Faun labirintusa

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#213655) akooos válasza bulikavagyok (#213641) üzenetére


akooos
veterán

Szóval ha a home accra letöltöm, akkor eléri ugyanúgy a többi profil, mint bármelyik digitális játékot, ugye?

(#213656) l.skywalker válasza akooos (#213655) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Természetesen.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#213657) useless


useless
aktív tag

One X egy Axagon usb (4x) hub -bal tudna kezelni egyszerre 3 db 2 TB-os Maxtor M3-as külső hdd-t gond nélkül?

-۞- -۞-

(#213658) bulikavagyok válasza akooos (#213655) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Úgy tűnik, h nincs különbség. :)

(#213659) zbundy


zbundy
aktív tag

Ma hoztam el végül a cyberpunkos konzolt media marktból, mert a konzol világ még mindig nem küldte, de még csak fel sem adta. Közben hazafele eszembe jutott, hogy a mediaba konkrétan 3 napig visszaviheti (de lehet máshova is) az ember a gépet indok nélkül. Na most ha valami okos megveszi a gépet, bejelentkezik a profiljával, megszerzi a játék jogát, aztán visszaviszi a boltba a gépet, akkor nyert egy játékot, egy másik "szerencsés" meg jól besz*pta akihez majd kerül végül. Javítson ki valaki ha tévedek valamiben.

(#213660) persil válasza l.skywalker (#213654) üzenetére


persil
nagyúr

:K

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#213661) Muerte68 válasza l.skywalker (#213654) üzenetére


Muerte68
addikt

Na majd ránézek, nem hallottam még róla,de szeretem a nem megszokott filmeket :)
A rendező meg a stílus ígéretes :)

[ Szerkesztve ]

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#213662) csuvicsuva válasza Muerte68 (#213661) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ilyen nem lesz benne. :D

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#213663) Muerte68 válasza csuvicsuva (#213662) üzenetére


Muerte68
addikt

Sejtettem :D

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#213664) echterion válasza zbundy (#213659) üzenetére


echterion
nagyúr

Ez egy igen izgi kérdés. :))

Oriic: ha szabályt sértettem, elnézést, nem itteni hirdetési szándékkal tettem (sztem az itteni topiklakók amúgy is rendszeresen látogatják a hardveraprót is), csak hogy ne vezessek még véletlenül se senkit félre, ha mégis megválok a játéktól. :R

**********

(#213665) l.skywalker válasza echterion (#213664) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nincs gond. Hirdetés csak aláírásba mehet :)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#213666) Madoc válasza bulikavagyok (#213638) üzenetére


Madoc
veterán

Betérsz hozzá egy KV-ra és levered rajta.. :DDD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#213667) Scholes9 válasza zbundy (#213659) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ha így is van, azért ehhez kell gerinc rendesen :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#213668) Voy15 válasza l.skywalker (#213625) üzenetére


Voy15
tag

Itt még annyi van, hogy van egy olyan opció is, hogyha kivan kapcsolva a konzol, akkor kikapcsolja a HDD-t is. Ha ez bevan pipálva akkor instant on-ban sem fog letölteni.

(#213669) l.skywalker válasza Voy15 (#213668) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az a külső tárhelyre vonatkozik szerintem, de ha nem is, akkor is letölt mindent, mert nekem be van pipálva és minden magától frissül.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#213670) Voy15 válasza l.skywalker (#213669) üzenetére


Voy15
tag

Hmm, az érdekes akkor, mert nekem meg, ha bevan pipálva, akkor egy bitet nem tölt le kikapcsolt állapotban.(Instant on-nal)
Kb hónapokat szívtam vele mire rájöttem. :))

(#213671) Madoc válasza Voy15 (#213668) üzenetére


Madoc
veterán

Mindent letölt akkor is, bekapcsolja a külsőt is ha kell.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#213672) zbundy válasza Scholes9 (#213667) üzenetére


zbundy
aktív tag

Egy országban élünk? Ha valahol akkor itt Magyarországon biztos bejátsza valamelyik "élelmesebb". Itt strapabíró gerincel születnek az emberek :DDD De hogy ilyenre nem gondol a Microsoft amikor kitalálja hogy nem kód formában teszi a kódot a csomagba.. :U

[ Szerkesztve ]

(#213673) sith7 válasza zbundy (#213672) üzenetére


sith7
nagyúr

Aprón nincsenek még hirdetések ? :D
CP jó áron ?

(#213674) Voy15 válasza Madoc (#213671) üzenetére


Voy15
tag

Nekem nem tölti le. :)
De akkor mostmár csak azt tudom elképzelni, hogy az enyémen piszkáltak valamit, mert winyó gondok miatt volt szervizben Frankfurtban.

(#213675) Wesder válasza sith7 (#213673) üzenetére


Wesder
félisten

Két módon veheted meg a géphez kapott jàtékot. Személyesen jelen vagy, és te lépsz be elsőnek a gépen, vagy odaadod az accountod és belépnek neked.
Egyébként MTCGame-en van elvilig 13-ért.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#213676) sith7 válasza Wesder (#213675) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi a választ, csak poén volt a fenti dologra reagálva :R

(#213677) Tomasz94


Tomasz94
csendes újonc

Sziasztok! Megjelenés napján vásárolt one x, limitált kiadású project scorpio, használtan ér valamennyivel többet? Tudom hogy specifikációban egyáltalán nem tér el a mezei verziótol, csak van hozzá egy állvány, meg az egyedi sorszámozott festés 😄 csak kíváncsiságbol, mennyivel drágábban lehet meghírdetni. Persze ha egyáltalán számít valakinek ez a dolog 😄

(#213678) bulikavagyok válasza Tomasz94 (#213677) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szia,
Szerintem valamennyivel többet ér mint egy "sima" One X, én 65k-ért adtam el az enyémet szombaton. Másfél óra alatt négyen akarták megvenni, szval szerintem próbálkozhatsz fix 70k-val is. De ha 65-ért is adnád, akkor átirányíthatok hozzád 5 potenciális vevőt (jegelés után is jelentkeztek rá ketten).

[ Szerkesztve ]

(#213679) Madoc válasza bulikavagyok (#213678) üzenetére


Madoc
veterán

Mert az aláirásodba még mindig ott van.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#213680) bulikavagyok válasza Madoc (#213679) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszi erről megfeledkeztem. :B Amúgy a hardveraprón is fent hagytam, mert még nem történt meg a "tulajdonosváltás".

Szerk.: az autót bezzeg senki sem akarja megvenni ;]

[ Szerkesztve ]

(#213681) Lehiñito válasza Tomasz94 (#213677) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Hali.
Szerintem a kereslet, kínálat beárazza a használt konzolokat.
Szerintem egy vásárlónak fontosabb, hogy legyen rá gari, mint hogy project scorpio edition gépet vegyen, ezért nyomott áron lehet csak eladni. Mondom ezt úgy, hogy nekem is ilyen PS kiadás van.
Az én kezem is remeg a Cyberpunk konzol megrendelésén, de próbálom magam meggyőzni, hogy nincs rá szükségem. :DDD Pedig a játék érdekelne.
Nameg még meg kellene barátkozni a dizájnjával is.

[ Szerkesztve ]

(#213682) bulikavagyok válasza Lehiñito (#213681) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

"Pedig a játék érdekelne" - akkor nincs kérdés szerintem! Hajrá! ;)

Egy kis kedvcsináló - ha még nem láttad: Designing the Cyberpunk 2077 Limited Edition Xbox

[ Szerkesztve ]

(#213683) Edgar2621 válasza zbundy (#213672) üzenetére


Edgar2621
őstag

Maradjunk annyiban hogy tőlünk nyugatra nem mindig értik ahogy mi működünk, a szoftverekhez sem mindig sikerül megfelelő védelmet mellékelni, és sokszor ennek az az oka, hogy azt mondják ,,miért csinálna valaki olyat hogy...". Van erről pár sztorim, gondolom nem vagyok ezzel egyedül ezért inkább nem is részletezem.

XO: Gollami26

(#213684) Edgar2621 válasza Wesder (#213675) üzenetére


Edgar2621
őstag

Maximum úgy adnám meg hogy csinálok egy új accountot, de még inkább úgy sem. Jól csinálta ezt a Micro, így azért kevesebb lesz az okoskodás remélhetőleg. Persze a másik oldalról nézve pedig remélhetőleg ez nem veti majd vissza a bundle eladásokat (ha majd nem ilyen szép színes konzollal jön pl.).

XO: Gollami26

(#213685) Wesder válasza Edgar2621 (#213684) üzenetére


Wesder
félisten

Normàlis esetben az ember azért veszi a bundle csomagot, mert ami benne van az kell neki, nem pedig üzérkedni akar.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#213686) Gabesz84 válasza Wesder (#213675) üzenetére


Gabesz84
őstag

mtcgame-en felesleges előre megvenni, a játék megjelenéséig nem kapsz kódot, ergo preloadolni sem tudod. Persze ezt elfelejtik odaírni az adatlapra, utólag is csak a reklamációnál derült ki miután 1 nap alatt nem jött kód, hogy nem is fog jönni.
Azóta sics egy szóval sem megemlítve a játék adatlapján, hogy csak megjelenés után kapsz bármit is.

(#213687) Lehiñito válasza bulikavagyok (#213682) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Megnéztem, mikor linkelted elsőnek.
Rendszeresen olvasom a topikot, csak ritkán szólok hozzá.
Most megingattál megint, nem tudom mi lesz ennek a vége. :DDD
Még van egy kis időm eldönteni mit akarok. Konzolvilág is csak most kezdi árulni, így van még pár napom eldönteni. Pontosabban lebeszélni magam róla. ;]

(#213688) bulikavagyok válasza Lehiñito (#213687) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nekem amúgy is első napos vétel lett volna a játék, ami Szingapúrban beszerezve is minimum 18k HUF, szval így 82-ért vettem egy új gépet. Mivel 65-ért ment el a régi, ezért 17-ből van egy teljesen új (limitált) gépem, újra 26 hónap garanciával. Plusz ezt minimum 10k-val drágábban tudom majd eladni az SX érkezésekor. Ha Te is hasonló cipőben jársz, szerintem nem kérdés a csere. :)
Az egyetlen gondot az jelentheti, h nem lesz szívem eladni év végén ezt a gyönyörűséget. :P

[ Szerkesztve ]

(#213689) Zoleee83 válasza l.skywalker (#213650) üzenetére


Zoleee83
addikt

Főh de gusztustalan ez a figura, már boccs!!! :(

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#213690) philoxenia válasza Zoleee83 (#213689) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Inkább vicces. Képzeld el tapsolás közben..... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#213691) adalbert1 válasza bulikavagyok (#213688) üzenetére


adalbert1
veterán

A garancia miért 26 hónap? Nem 24 lenne eredetileg?
Igaz, most megnéztem, és az ms accountomon az eszközöknél kikeresve ezt látom:
"Gyártói garancia lejár 07/20/2022"
Én most azon gondolkozom, hogy nem adom el, ha egyszer Series X-re váltok, de ez még változhat addig bőven :) (persze a 360-am is évek óta becsomagolva áll a szekrény tetején :D ).

Lehiñito: nálam ez úgy kezdődött, hogy pénteken dumáltam egy kollégával, és akkor néztem, hogy van ilyen bundle ilyen áron - tudat alatt érlelődött még bennem vasárnapig, utána ahogy benéztem ide a topicba, akkor már azt éreztem, hogy kell egy ilyet vennem, és még aznap meg is vettem. :DDD
Persze nehéz racionálisan megindokolni, én nem X-et cseréltem le rá, szóval csak a játék árát vonom le a 100k-s árból, és ha nagyon észérvek mentén gondolkozom, akkor azt a 80k-t lehet, hogy jobb lett volna már a következő generációra költeni.
De ha a saját X-edet el tudod úgy adni, hogy a játék árát levonva 10-20k-ért legyen egy limitált géped újrainduló garanciával, akkor az szerintem megéri (persze ez mindenkinek más).

Most azon dilemmázom, hogy RDR2-ben már a Chapter 4-nél tartok PS4 Pro-n, és vajon újrakezdjem-e X-en, lesz-e akkora változás, hogy megérje, vagy csak a tudat fog számítani, hogy az erősebb gépen játszom vele (szerintem kipróbálom, mert gamepassben is elérhető).

A Forza 7 amúgy miért nem elérhető gamepass keretében? Nem úgy volt, hogy minden MS játék bekerül? Vagy csak én nézek félre valamit?

Illetve arra van valami értelmes magyarázat, hogy az HBO Go miért nem elérhető magyar account alól? PS4-en pl van, igaz, nem a legjobb az applikáció, a Netflix sokkal könnyebben kezelhető és stabilabbnak tűnik.
Hozzáadtam a US store-ban található applikációt a letöltési sorhoz, de az arra panaszkodik, hogy nem U.S.-ben vagyok.

(#213692) bulikavagyok válasza adalbert1 (#213691) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szerintem csak a "ráhagyás" miatt ~26 hónap a garancia.

Én próbáltam az RDR2 PS4 Pro-n is, észrevehetően csúnyább azon a gépen! De emiatt nem hiszem, h érdemes lenne újrakezdened ezen a platformon.

"Nem úgy volt, hogy minden MS játék bekerül?" - minden MS játék bekerül megjelenéskor! De a FM7 korábban jelent meg, mint ahogy elstartolt a GP.

[ Szerkesztve ]

(#213693) Wesder válasza bulikavagyok (#213692) üzenetére


Wesder
félisten

Utólagosan amúgy berakhattàk volna, akàrcsak a FH3-at. Igazàból mindegy. Augusztus az Forza hónap Goldból lesz FM3 meg 90%-osan az összes DLC.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#213694) Tomasz94 válasza bulikavagyok (#213678) üzenetére


Tomasz94
csendes újonc

Köszi szépen a gyors választ 😁 Igazából maximum majd akkor akarom eladni ha ténylegesen vásárolható lesz az új generációs gép, addig még úgyis rá akarok függeni a cyberpunkra szeptemberben 😁

(#213695) Micsurin válasza Wesder (#213693) üzenetére


Micsurin
nagyúr

FH3-ra gondolsz nem?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#213696) Tomasz94 válasza Lehiñito (#213681) üzenetére


Tomasz94
csendes újonc

Ne is mond, nagyon komolyan néz ki az a konzol 😄 de sajnos annyit nem érne meg nekem a plusz dizájn , főleg hogy az ajtóba kopogtat már az új generáció 😁

(#213697) Wesder válasza Micsurin (#213695) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, màsodjàra elírtam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#213698) Micsurin válasza Wesder (#213697) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az mondjuk nagyon jöhetne! :K
Biztos megleszek szólva de hiába néz ki jobban a 4, nekem az ausztrál setup jobban bejött.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#213699) Wesder válasza Micsurin (#213698) üzenetére


Wesder
félisten

Én megvettem a Platinum kiadàst, mikor félàras volt. Benne van minden DLC. Nem sokat jàtszottam vele, kb 10h lehet, de a Hot Wheels DLC nagyon tetszett. Nem azért nem jàtszottam vele többet, mert nem tetszene, hanem mert kicsit sok volt az autós jàtékokból akkoriban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#213700) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

Valaki rakta már UV fény alá a CP konzolt?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.